Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

kakadu_O1 mozesz cos wiecej napisac o tym obrzeku czego doyczyl i jak byl duzy bardzo mi przykro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Spróbuję dokończyć (IGg 66, IGm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Nie jest mi dane pisać na tym forum chyba. Może moderator może coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Nie wyświetliło mojego całego postu (IGg 66, IGm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosfdjetyy
jesli chcesz wpisac jakies znaki np wiekszosci, mniejszosci, rownosci to ustnie ci post i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Nie wyświetliło mojego całego postu (IGg 66, IGm poniżej 9). Dziewczyny wiem, że ja nie mogę wiedzieć co czujecie, gdyż wy walczycie o swoje pociechy, o ich każdy dzień. Kamilo trzymam za Was kciuki, Jadwigo nie przejmuj się tym co inni piszą, ta kobieta chyba nigdy dziecka nie straciła i nie wie jaka pustka pozostaje oraz chęć pozbycia się jej. Ja też mam syna i to miała być moja ostatnia ciąża (źle znoszę I trymestr-okrutne wymioty), jednak teraz chcę mieć ponownie dziecko. Gemini81 ja nie miałam siły nawet spojrzeć na moją córkę, bałam się późniejszych wspomnień. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam. Mam nadzieję, ze chyba znalazłam powód nie przejścia postów, znak mniejszości przed 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Właśnie się zorientowałam sama :). Mam nadzieję, że moderator pousuwa te dziwne posty. Co do wyników to wszystko było OK, żadnych plamień, bóli, nic, książkowo. Z synem były plamienia, przedwczesne skracanie się szyjki, zanik tętna na KTG jednorazowo i wszystko skończyło się porodem naturalnym w 40 tyg.Teraz nie czułam wcale ruchów, syna to już czułam od 16 tyg, a tu nic i miałam ciągle głupie myśli i przeczucia, jakbym sobie sama wykrakała to co się stało.Ale mówili, że się zdarza jeszcze nie czuć. Na USG było tętno i ruszała się dzidzia, więc OK, a ja miałam łożysko na ścianie przedniej tym razem, więc może to powód. Nie wiem jak duży był obrzęk, bo jak się dowiedziałam to dziecko już nie żyło i to nie było już ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Nadzieja1609 mam za sobą około 10 amniopunkcji w przeciągu 3miesięcy. genetycznych,odbarczajacych czy kordocyntez. Moim zdaniem jeśli może takie badanie pomóc, zgodz się. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Kakadu strasznie mi przykro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Jadwiga strasznie mi przykro, wiem co czujesz. Moja walka trwa już 3 miesiace. Od 29listopada musiałam liczyć się z tym że w każdej chwili może nastąpić obumarcie płodu... Jeszcze 3 tygodnie temu dawali małej 5% szans na przeżycie cięcia cesarskiego. Ale stał się cud i codziennie słyszę że to "niesamowite" i "niemożliwe". Nikt nie potrafi wytłumaczyć jak to się stało. Jeszcze 2tygodnie przede mną i nie wiem co będzie jutro ale ważne byś miała wsparcie w bliskich i starała się być dobrej myśli choć wiem dobrze że nie zawsze jest to możliwe. Żyj zgodnie ze swoim sumieniem. Zrob jak uważasz za słuszne. Myślami jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
A więc jutro zaczynamy 37 tydzień, więc jeszcze 8dni i powinno być po wszystkim :) Miałam dzisiaj usg, Mała ma już 2680g więc może do tych 3kg dobrniemy ;)Zapisy ktg, przepływy dobre ;) Doktor miał problem z pomiarem bo podczas usg dostała czkawkę :P Powiedział, że jeszcze poczekamy, no chyba, że się skiepści, oby nie ;) ooo O i dzisiaj rano od studentki odbywającej tutaj staż dowiedziałam się, że ktoś ma zamiar pracę pisać na temat naszego przypadku.' ooo Także czekamy, choć wczoraj rano miałam już stracha bo wykazywało mi na ktg skurcze, a Mała miała tętno 170-184 i się chwilę utrzymywało, na szczęście na strachu się skończyło :) Pozdrawiam dziewczyny i dziękuję, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu01
Kamila trzymajcie się. Teraz to już musi być dobrze.Wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądnęłam tutaj kiedyś parę razy, dziś napiszę. Dorga KamilaApi trzymam kciuki za Was, to na prawdę niesamowite, że wszystko się tak układa. Mam nadzieję, że wszystko też dobrze się skończy. życzę siły i wytrwałości w tej końcówce i oby wszystko "gładko" Wam poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Dziękuje Dziewczyny! Też już innej opcji nie dopuszczam do siebie ;) Dzisiaj rano na obchodzie Ordynator powiedział, że czekamy do 38 tyg to wtedy mała nie będzie nawet wcześniakiem, i że oczywiście będzie cięcie. A Dr Floriański został chwilę i powiedział, że sprawdzał literaturę i w przeciągu ostatnich 10 lat na świecie były 4 takie przypadki jak mój, więc naprawdę cuda się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini81
Kamilo jak się czujecie kobietki... czy masz już termin Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki maluchów
KamiloApi, oby wszystko było dobrze. Ja urodziłam sn córeczkę dokładnie w dniu kończonego 38 tygodnia (czyli 14 dni przed terminem). Miałam wczesniej podawany Dexaven na rozwój płuc, bo mała mogła urodzić się wczesniej. Usg w 13 tc wzbudziło w nas dużo lęku bo przezierność wyszła za duża.... Na pociechę napiszę, że malutka urodziła się zdrowa, nie miała żadnych problemów z oddychaniem, z niczym. Dostała 10 pkt Apgar. Tak, że Maluszek urodzony w 38 tc jest już w pełni gotowy do "samodzielności". Życzę Ci z całego serca, żeby z Twoją córeczką było wszystko dobrze. Widać, że walczy, że jest silna, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papciaK
trzymam kciuki za Was, bądzcie obie zdrowe.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papciaK
a powiedz polecach tego doktora floriańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Gemini81 - czujemy się dobrze, i czekamy, póki co nic nie wiem, w pt powiedzieli, że jeszcze z tydzień, także mam nadzieję, że jutro poznam dokładny termin cięcia, bo już się nie mogę doczekać ;) ooo Mama dwójki maluchów - jak widzisz walczymy, walczymy od 29listopada, i jak widać czasem warto walczyć mimo, że szanse są prawie zerowe, bo cuda się zdarzają ;) Ja dostałam sterydy już jakiś czas temu jak miałam mieć cięcie wcześniej, ale na usg mówią, że jest dobrze wszystko i płynu już minimalna ilość została ;) ooo papciaK - Dziękujemy ;) Polecam, zdecydowanie, fakt jest to lekarz którego na początku się bałam, zobaczyć u niego uśmiech to jak wygrać w lotka, mi się udało :P ale jest naprawdę rewelacyjnym specjalistą i wiem, że robił wszystko co w jego mocy, bo nawet gdy na początku powiedziałam, że nie chce już walczyć, ze boję się że mała będzie chora a sama sobie z chorym dzieckiem nie poradzę, wyczuł we mnie wątpliwości i stwierdził, że i tak poda mi albuminy, mimo, że już wcześniej podawał mi ten ostatni raz. Mój ojciec po rozmowie z nim to samo stwierdził, fakt jest rzeczowy, czasami chłodny, ale mimo to naprawdę go polecam, zrobił dla nas bardzo dużo ;) ooo Także pozdrawiam, całuje Was, tradycyjnie dziękuje i jak tylko będę coś wiedzieć napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila trzymam kciuki. Ja również podczytuję ten wątek i jestem z Tobą całym sercem. Trzymaj się tak dzielnie jak dotychczas. Już nie długo będziesz trzymać malutką w ramionach. Życzymy POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
Kamila, ja też czytam co się u Was dzieje na bieżąco i trzymam kciuki mocno mocno, koniecznie pisz co u Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też Was podczytuje, modle się za wasze aniołki a za Ciebie Kamilko i Twojego dzidziusia trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Dziękuję Dziewczyny! :) Już się nie mogę doczekać, aż Mała będzie ze mną ;) Dzisiaj mi powiedzieli, że cięcie mi zrobią pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego, mam nadzieję, że zrobią to w tym :D Starczy mi już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa:-<óoo
witam kamila jestes taka szczesciara oby wszystko wyszlo dobrze jestem w 25 tyg ciazy i dzisiaj dowiedzialam sie ze niestety nasza nadzieja zgasla jestem taka zalamana walczylismy ale niestety przegralismy walke nawet nie mam czym plakac jutro musze isc do szpitala zycze ci powodzenia i ucaluj mala po wszystkim buzka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Tykam, tykam ;) myślą nad piątkiem lub wtorkiem ;) dzisiaj miałam usg i ilość wod mi się zmniejsza co Dr dziwi. I sprawdzał wątrobę bo tamte 4 przypadki co były to dzieci miały naczyniaki na wątrobie ale u małej wszystko dobrze ;) Dzisiaj troszkę źle się czuje ale to chyba już stresowac się zaczynam. Dziękuję Dziewczyny za dobre słowa i pamięć! Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że wybiorą piątek ;) Wiem że jestem szczęściara ;) i przykro mi że Wam się nie udało ;( 3maj się jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaApi
Dziś Dr powiedział że piątek ;D niestety stoi pod znakiem zapytania bo mnie rozkłada i mam katar ;/ i jestem wściekła bo zaraziła mnie babka która w pt przyszła, aż bólgotała w nocy taki katar ma ;/ no ale przepisał mi Dr antybiotyk, mam nadzieje że pomoże, za chwilę będą mi podawać ;) bo inaczej wściekne się jak będę musiała do wt lub dłużej czekac.... ;( BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×