Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

wiosna - jakie ma znaczenie posiadanie dzieci adoptowanych do obrzęku plodu ??? ... zastanów się pierw po co się jest na tematycznych forach , kogo obchodzi moje życie , o nastoletnim synu wspomnialam tu w kwestiach medycznych - to tak w formie wyjaśnienia a Twój wpis byl bardzo uroczy ,być może kiedyś jak stracisz osobę w życiu którą będziesz bardzo kochać i wtedy znajdzie się obok ciebie ktoś taki- jak ty sama jesteś dla mnie i w takiej samej wylewnej formie zloży ci kondolencje to może też będzie ci milo .. ja ci tego nie życzę , ,,, nie wiem co chcialaś tym osiągnąć , ale z szacunku dla tragicznych przypadków jakie tu są moglaś się pohamować - bo skąd wiesz co ciebie spotka w życiu ??? ..obyś nie poczula smaku tragedii ... pozdrawiam milą koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
a ty co osiagnelas zaliczajac tyle poronien?kazda normalna kobieta ogarnela by rozum i skonczyla z prokreacja dla dobra nie swojego ale tych nienarodzonych dzieci! egoistko.....moze poszukaj psychiatry ktory zajmie sie twoim niepohamowanym chceniem zachodzenia w ciaze ps zle zyczenia wracaja do nadawcy wiedzmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, a TY co osiagnelas swoimi komentarzami? To nie jest Twoja sprawa jak kto zyje , jak dlugo sie stara o dzieci i jakie ma problemy z tym zwiazane. Kazdy dokonuje swoich wyborow. To nie jest kolejny temat z cyklu- 'Kochalam sie podczas okresu, czy jestem w ciazy'. Tutaj wchodza kobiety, ktore potrzebuja wsparcia i te, ktore im kibicuja. Mnie osobiscie problem nie dotyczy, aczkolwiek czytalam temat od samego poczatku z wypiekami na twarzy, majac nadzieje na dobre wiesci na kolejnej stronie. Nie cierpie jak te kobiety i pewnie nawet nie jestem w stanie sobie ich bolu wyobrazic, ale czuje do nich sympatie. Jest tu tez Kamila, ktora walczy o zycie swojej coreczki, tez uwazasz, ze jest egoistka? Bo moglo sie to skonczyc w 8, 20 tygodniu, ale ciaza trwa nadal. Naprawde dziewczyny, jesli nie macie nic madrego do powiedzenia, to milczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyno dziewczyno... ps doskonale wiem co do kogo wraca... , więc nikomu źle nie życzę , jakbyś nie doczytala - tobie również ,,, chcę żebyś sobie uzmyslowila ,że to co dajesz innym - życie ci to odda .... ja nie muszę i proszę cię zmień forum ,bo to naprawdę niczemu nie sluży , tu są osoby które potrzebują wsparcia , nie dobijaj je wyzwiskami , bo mnie akurat - nie zlamiesz niedojżalymi tekstami , ale innym możesz tylko zaszkodzić swoim brakiem tolerancji .. zastanów się po co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
jesli kamila zaszlaby 6 raz w ciaze wiedzac jak sie ta ciaza moze skonczyc, to tak, nazwalabym ja egoistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie zajdzie nawet i po raz 20, to w dalszym ciagu nie bedzie Twoja sprawa. Egoistka jestes TY, bo wyzywasz ludzi, nie wczuwajac sie w ich sytuacje i nie liczac sie z ich uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiosno dlaczego twoja mama zaszla z tobą w ciąże ? jak mogla tak ryzykować ? i na dodatek wydala ciebie na świat - z calym szcunkiem dla twojej mamy !!! , ale czy nie postąpila egoistycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
ty nie widzisz roznicy miedzy zajsciem w ciaze i urodzeniem ze zdrowej ciazy zdrowego dziecka? widzisz roznice miedzy tym a twoim chorym dązeniem do kolejnej ciazy mimo tego ze wiesz, z doswiadczenia ze poprzednie ciaze stracilas? ze moze jest jednak przyczyna dla ktorej nie powinnas sie rozmnazac? pisalas o 3 białych trumienkach...ja pierdole, trzeba byc poronionym masochista z problemami psychicznymi zeby po takich przypadkach dalej dazyc do swojego i skazywac kolejne potencjalne dzieci na smierc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.;
Ja się trochę zgadzam z wiosną bo 2,3 razy to jeszcze rozumiem,ale pomysl ze te malenstwa skazałas na cierpienie a potem na śmierć. Życzę Ci jak najlepiej.Oby zdarzył się cud,ale ja nie dałabym rady psychicznie,nie zniosłabym tylu pogrzebów.Moja siostra straciła jedno dziecko (żyło 1 dzień,wada serduszka)do dzis ma depresje,jest na lekach pewnie do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- ogarnijcie się i zachowajcie swoje zdanie dla siebie. Rozumiem, ze ktoś może nie zgadzać się z podejściem do życia Jagody (chociaż dziewczyna wyraźnie powiedziała, że zaprzestała już prób) ale Wasze komentarze niczego dobrego nie przynoszą. Myślę, że jest jej wystarczająco ciężko po tym co przeżyła- nie widzę powodu, żeby dodatkowo jej dokładać :O Skoro teoretycznie nie było żadnych przeciwwskazań to trudno jest się dziwić, ze próbowała kolejny raz. Uważam, ze skoro przeżyła to wszystko i jakoś się po tym pozbierała to jest wyjątkowo silną osobą. Temat ten założyły sobie dziewczyny, które potrzebowały jakiegoś wsparcia i dobrego słowa, gdyż spotkała je wielka tragedia. Jeśli nie umiecie wykrzesać z siebie odrobiny współczucia lepiej nie mówcie nic. Ja rozumiem, że na forum można pisać wszystko- ale wykażcie się odrobiną wyczucia, kultury- w takiej sprawie naprawdę trudno zabrać głos osobie, której problem bezpośrednio nie dotyczy. ooo Jagodo- życzę ci dużo siły. Naprawdę przykro mi z powodu tego, co Cię spotkało. ooo Kamilo- nawet nie wiesz, jak się cieszę, że wszystko zaczyna się układać po Waszej myśli. Obie bardzo dzielnie walczycie. Mimo, ze nie znam Was osobiście, trzymam za Was kciuki. ooo Do pozostałych dziewczyn- zaglądam tu często. Wiedzcie, ze życzę Wam wszystkiego dobrego. Wiem, ze takie słowa w trudnych chwilach to niewiele. Ale chociaż tyle mogę Wam dać od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna , nie będę z tobą dyskutować żeby nie zaśmiecać forum .. jeśli uważasz , że kobiety są zle - bo zachodzą w ciąże i chcą urodzić zdrowe dzieci , a "coś" sprawia , że tak się nie dzieje , że to ich wina ..to obrażasz tu wszystkie dziewczyny , bo nie ważne ile ciąż , a to że na to co się z dziećmi dzieje my nie mamy wplywu , jesteś pozbawiona ludzkich odruchów a co dopiero instynktu macieżyńskiego ,więc nie rozumię jak się tu zanlazlaś , masz problem z interpretacją wpisów skoro wciąż upierasz się przy jakiś chorobach psychicznych - uznając mnie prawie za mordercę ,,, ale to nad sobą musisz się zastanowić i chyba nie zrozumialaś mojej aluzji co do wydania Ciebie na świat ? ciąża może i byla zdrowa , ale czy ty na pewno dobrze się czujesz ,tak agresywnie traktować osobę która nic ci nie zrobila , nawet mnie nie znasz ... a w chwili kiedy muszę znieść tak wielki ciężar i czekać na śmierć wlasnego dziecka - bezczelnie mnie obrażasz , bo uważasz , że nieszczęścia jakie na ludzi spadają są ich winą .... to tak jakby czlowiek mial wiedzieć ,że mu ceglówka na glowe spadnie w drewnianym domu .... pierw doczytaj wpisy , a potem się wypowiadaj , sztab lekarzy nie znalazl powiązania żadnej ciąży z drugą , każdy mówil , że nie ma żadnego ryzyka przy zajsciu w kolejną ciąże , żadnego - oprócz tego które dotyczy każdej każdej nawet ciebie i twojej ciąży ... to mialam zrezygnować z marzeń o dziecku , żeby co ? nie wyczytywać od jakieś tam nie wiem jakiej nawet osoby ,że jestem morderczynią .... kobieto mi by nigdy nie przyszlo do glowy wejść na forum z kobietami pogrążonymi w żalobie i wypisywać takie rzeczy, żal mi ciebie bo musisz być naprawdę strasznie nieszczęśliwą osobą skoro tak traktujesz innych i proszę cię nie pisz już takich chorych tekstów , bo tu jest np kamila która umiera ze strachu o swoje maleństwo i potrzebuje naszego wsparcia , a ty z tego forum robisz śmietnik wyzwisk , to tak jakbyś plula na grobki wszystkich tu opisanych dzieciątek , a jak będziesz kiedyś trzymać w ręku bialą trumienkę to wejdź na stosowne forum i oby ciebie nikt tak nie zgnoil jak ty mnie ..,dziękuję to wszystko i mam nadzieję ,że mogę liczyć , że przemyślisz czy warto ciągnąć wątek ,bo ja już ciebie ignoruję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna- dziwnym byłoby gdyby w Jagodzie było coś, co krzywdzi jej dzieci a ona mimo wszystko wciąż by próbowała. Wtedy może i pomyślałabym, ze brak jej wyobraźni. Ale skoro lekarze zapewniają, ze to po prostu podłość losu, to ja tu nie widzę jej winy. Jeśli dziecko wyjdzie na spacer i złamie rękę, na następnym spacerze złamie nogę a na jeszcze innym zedrze sobie nos to przestaniesz zabierać je na spacery? Wiem, ze u Jagody cena jaką płaci jest dużo wyższa. Ale nie zmienia to faktu, ze wszystko jest kwestią bardzo przykrego zrządzenia losu. I podkreślam jeszcze raz- możesz nie zgadzać się z jej podejściem do życia, ale czy daje Ci to prawo do oceniania? I czy sprawia Ci przyjemność gnębienie jej, dobijanie? Bo nie wiem w jakim celu ciągle tu siedzisz i prawisz swoje mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ona stara sie dac nowe zycie? A to dlaczego to robila/ robi jest TYLKO I WYLACZNIE sprawa Jej i meza, nie jakiejs obcej laski z forum internetowego. Babo, dlaczego Ty oceniasz innych ludzi, nie majac na ich temat zadnego pojecia? Kto Ci dal prawo, zeby byc agresywna w stosunku do cierpiacej kobiety? Moze i Twoja mama urodzila zdrowe dziecko, ale do wychowania sie najwydoczniej nie przylozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
och tak , no podlosc losu razy 6...jasne:O wszystko jest zbiegiem nieszczesliwych wypadkow-jej brak rozsadku i odpowiedzialnosci rownież moze bylabym w stanie zrozumiec to dązenie do posiadania dziecka gdyby ona dziecka nie miala-ale dziecko juz ma...moze juz wystarczy licytowac sie z tym podłym losem i cieszyc sie tym co sie ma ale gdzie tam, lepiej byc hipokrytka i wklejac tu wzruszajace wierszyki i pisac o 3 trumienkach...tak, wtedy moze ktos ja pozaluje jak dla mnie to jakas forma choroby psychicznej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
Get-Ur-freak-on, od momentu kiedy jagoda opisala tu swoja historie i dalej snuje swoje teorie to sprawa nie jest tylko jej sprawą-kazdy kto czyta jej wypociny moze sie wypowiedziec w temacie,od tego jest forum:O a do mojej mamy i wychowania łaskawie sie odstosunkuj ....to jest dopiero szczyt braku kultury, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm m m
wiosna.. stul pysk i wypadaj stad!!!!! sorry dziewczyny-czytam wasz watek od dluzszego czasu i Wam kibicuje (Kamila-czekam na kazdy Twoj wpis, licze na szczesliwe zakonczenie :)!) a nie wiem skad taka sucz za przeproszeniem ma czelnosc sie wypowiadac w watku ktory jej nie dotyczy i jeszcze obrazac Was! no w glowie to sie nie miesci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiosno nie sadze,jednak szczytem braku kultury jest nagminne wtracanie swoich 3 groszy w temat, w ktorym kobiety szukaja wsparcia i obrazanie ich. Ale skoro piszesz, ze to jest forum publiczne i kazdy moze skomentowac 'wypociny' innych, ja Twoje skomentuje tym, ze pewnie nie otrzymalas dobrego wychowania w dziecinstwie i dlatego jestes pelna jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A ja uważam, że być może wiosna trochę bezpardonowo ujęla sprawę, ale zasadniczo zgadzam się z jej punktem widzenia. Jagoda38, po co Ci kolejna ciąża co do której możesz byc niemal pewna,że jej nie donosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveakrem
wiosna - jestes wrednym ,pozbawionym uczuc babiszonem,idz stad chamska kreaturo. jestem przeciwniczka aborcji,ale dla ciebie bym wyjatek zrobila, szkoda,ze twoja mama sie na nia nie zdecydowala. dziewczyny,czytam Wasz topic regularnie,I TRZYMAM KCIUKI. pozdrawiam z calego serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
ooo prosze,zabolalo co niektore, pewnie rownie mądre jak jagoda.. no coż:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm m m
nie ma pewnosci 100% ze nie donosi. skoro juz donosila raz to moze uda sie jej i za kolejnym! uwazacie, ze jak kobieta poroni raz to juz probowac nie moze? w takim razie dziekuje! w ogole to jej sprawa-moze i 10razy probowac, bo ona pragnie zostac mama poraz kolejny! czemu ja osadzacie? czemu ja krytykujecie? to jej zycie, jej dzieci, jej marzenia, jej rozpacz! wy tu powinnyscie ja wspierac-nie oceniac. kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien! a wiosno jak juz mowilam - nikt Cie tu czytac nie chce! Jagodo-jestem za Toba calym sercem! mam nadzieje ze kiedys Ci sie uda! probuj-nie patrz na ta zolze wiosne! pozdrawiam i tule mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
A teraz wg was to jej marzenia i prawo do ich realizacji-jasne,niech sobie babsko ma marzenia,jej sprawa, jej macica, ale te trumienki chyba nie jej,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm m m
wiosno-skoro jestes taka wyszczekana to odpowiedz mi na pytanie. tylko szczerze. czemu tak najezdzasz na Jagode? po co sie tu wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna....juz
Bo dla mnie to hipokryzja i tyle, hipokryzja do kwadratu i brak ....milosci chyba do tych dzieci, bo kto normalny skazuje 6 dziecko na smierc?Majac juz jedno dziecko, nie pojmuje dlaczego ona tak usilnie zabiega o kolejne? powolujac nowe zycie na swiat czlowiek nie moze kierowac sie swoimi egoistycznymi pobudkami i chceniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasofija
Chyba nie ma sensu licytować się kto ma rację... fakt - każdy ma prawo do szczęścia i własnych wyborów, widać Jagoda jest bardzo silną psychicznie osobą bo prawdopodobnie nie jedna kobieta zaprzestałaby prób już po pierwszym, drugim nieszczęściu, Wiosna z kolei , podejrzewam jest bardzo wrażliwą osobą i ma przede wszystkim na uwadze cierpienie maluszków. I tak jedna, drugiej nie przekona o swojej racji. Wchodzę tu często i czekam na dobre wieści od Kamilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuję wasz temat dziewczy
i trzymam za Was wszystkie kciuki. mam nadzieję że wszystkie nie długo doczekacie zdrowych maluszków. a teraz najmocniej kciuki trzymam za Kamilę i jej córeczkę małą wojowniczkę. będzie dobrze wierzę w to! a co do pani o nicku wiosna dziewczyny najprościej ją ignorować. jak zobaczy że nikt nie reaguje na jej zaczepki to sobie pójdzie i przestanie pluć jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm m m
ona to robi z milosci! chce dac nowe zycie! a to ze tak sie dzieje to nie jest jej wina! idz sobie obrazaj gdzie indziej! bo ten temat raczej Cie nie dotyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×