Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kochasiuniaa
Niedobrze! ale walczycie, maluszek też, wiec miejmy nadzieje ze wygracie te walkę. kiedy dostaniesz kariotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie mialam dzis dzwonic ale jako ze znow jestem w szpitalu lekarze dostana od reki wynik i poki co ni slychu ni widu. Moze byc w okolicach weekendu majowego ze wzgledu na okres swiateczny. Ale kariotyp jak to lekarze mowia to glownie dla mojej pewnosci i dla poznania plci bo oni nie widza przyczyny genetycznej. Dzis pobrali mi 3sttzykawy krwi w kierunku powtorzenia badan wirusowych m.in parowirusa. Byl ujemny ale neonatolog stwierdzil ze wtedy jeszcze mogl sie nie wykluc i nalezy powtorzyc badanie. W plynie z brzuszka dziecko znaleziono ogromna ilosc bialka co potwierdza ich teze. Jesli infekcja nie zniszczyla klebuszkow odpowiedzialnych za filtracje albuminy powinny odniesc skutek. Szkoda ze nie wpadli na to spexjalisxi z oddzialu nizej bo bylaby wieksza szansa bo to wlasnie oni dostali mnie jako pierwsi po rozpoznaniu wodobrzusza. Zobaczymy co bedzie. Dziecko faktycznie jest bardzo silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JestemEmi czy juz cos wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kariotypie nadal cisza. Jutro w planach jest zabieg. Dam znac po zabiegu. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymamy! Badz dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kariotypie nadal cisza. Jutro w planach jest zabieg. Dam znac po zabiegu. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasiuniaa
Trzymam kciuki za Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze usuń te ciążę to jakas masakra!!, dziecko sie i tak chore urodzi a kosztem Twojego dziecka kilku lekarzy zrobi sobie doktoraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasiuniaa
Czy Ty sie dobrze czujesz?! Widac nie bylas nigdy w takiej sytuacji i dlatego walisz glupoty! ! Aż zal takich nieczulych ludzi! skad Ty mozesz wiedziec jakie się urodzi? wrozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie byla bo w polsce po 22tygodniu ciazy nie usuwa sie ciaz nawet gdyby sie chcialo. Takie mamy prawo. Powiem szczerze ze ten zabieg jest decydujacy. Jesli nie poskitkune zaprzestajemy terapi i czekamy prawdopodnie na smierc. Wiem ze to smutns ale jsstem gotowa na wszystko. Sprobowalam wszystkiego aby malenstwo ratowac i mam spokojne sumienie. Natomiast jesli to nic nie da to dla jego sobra wole by umarlo we mnie niz meczylo sie w inkibatorze z wadami z rurkami i innymi. Zwlaszcza ze wiem ze na dzien dzisiejszy juz ma sporo powiklan po infekcji i tylko cofniecie wodobrzusza umozliwi mu rozwoj. Ale poki jsst szanse walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JestemEmi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. Po zabiegach wodobrzusze jest ale bardzo malutkie. Zmniejszylo sie. Dzis niestegy ponownie zaobserwowalam krwawienie. Szyjka ok wiec do akcji porodowej daleko. Poki co ciezko powiedziex co i jak. Za pol godziny odbieram kariotyp. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasiuniaa
Swietnie! ! gratuluję! kariotyp prawidlowy a więc walcz o malenstwo do upadlego! wszyscy trzymamy kciuki i wciaz będziemy czekać na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale! to najważniejsze, ze kariotyp jest prawidłowy, bo jednak zwiększa to bardzo szanse dziecka nadal trzymam kciuki! a chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo zdrowia wam zyczę i mam nadzieję, ze jak kiedys Kamila będziesz mogła cieszyć się zdrowym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wsparcie. Kontakt z Wami bardzo mi pomaga. A spodziewamy sie Synusia Oskarka. Chyba ze moj narzeczony w ostatniej chwili mu zmieni imie. Facet - pewnie dlaatego taki dzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moze jest szansa ze Ty piszaca/piszacy ppwyzej jednak umrzesz pierwsza/pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha popieram gość powyzej! Pewnie jakiś debil albo debilka pisze która kariere obelgami chce zrobic na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś niesamowita i wspaniała. Modlę się o Twoje dziecko, aby wyzdrowiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JestemEmi jakies nowe wiadomosci? Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. No niestety albo i stety u mnie bez wiekszych zmian. Wodobrzusze nie rosnie... jest mniejsze no ale nadal to nie jest to. Nadal plamie. Podejrzewaja zs to albo po zabiegach lub ze organizm chce wywolac porod. Kazano mi podjac decyzje czy podtrzymujemy ciaze w razie akcji porodowej. Oczywiscie podtrzymujemy. na chwile obecna zadnych zabiegow nie przewidujemy. Synek sie jakis zywszy zrobiil bo fika jak oszalaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emi jak sie czujesz to 29 tydzien, tak/ jak oskarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wedlug moich obliczen dzis zaczelismy 30tydzien. 2dni temu wypisano mnie ze szpitala i pozostawiono nas samych sobie. Teraz pozostaje kontrolowac. Dobre jest to ze wodobrzusze maleje Oskar zrobil sie bardziej *****iwy. Jednak problemem jest jego masa. Przez moje bezwodzie ciezko okreslic jego wage i docelowo ocenili go na kilogram. Straaszono mnie mozliwoscia nierozwiniecia pluc ale maly czesto ma czkawke a to dobry znak :) zaczynam myslec nad cesarka w 35 tygodniu ale zobaczymy jaki bedzie postep w chorobie. Strasznie przeraza mnie ta niepewnosc co bedzie z tym powiekszonym serduszkiem. Modle sie by to sie unormowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien w srode kontrola i podejmujemy dalsze decyzje. Maly wciaz ma sie dobrze. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomódl się do św dominika, poproś siostry o pasek www dominikanki.republika pl mi pomógł :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokoi mnie ze chwilami robi mi sie twardy brzuch. Zupelnie jak przy skurczach macicy do porodu. Narazie bylo tak z dwa razy. Chyba bedzie trzeba zrobic ktg. Mam nadzieje ze to nic nienormalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napinanie brzucha na tym etapie to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×