Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Asia_Asia napisał:

Czy robicie sobiebadania genetyczne? Żeby sprawdzić czy to przypadek, że dziecko było chore czy po prostu tak już będzie? 

Jeśli wyjdą dobrze, to czy psychiczniejesteście w stanie zdecydować się na kolejne dziecko?

My prawdopodobnie też będziemy robić sobie badania aby sprawdzić czy nie jesteśmy nosicielami jakiejś wady genetycznej ale mimo to zdecydowaliśmy że jeżeli dojdzie do obumarcia to i tak będziemy się starać o kolejne dziecko. Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli nie mieć dzieci jeżeli jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mloda Mama napisał:

My prawdopodobnie też będziemy robić sobie badania aby sprawdzić czy nie jesteśmy nosicielami jakiejś wady genetycznej ale mimo to zdecydowaliśmy że jeżeli dojdzie do obumarcia to i tak będziemy się starać o kolejne dziecko. Nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli nie mieć dzieci jeżeli jest taka możliwość

No właśnie najgorsze jest to uczucie kiedy marzysz by zostać rodzicem a strachem po takich sytuacjach jak my mamy teraz....

Daj znać jak będziesz mieć wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Załamana7 napisał:

No właśnie najgorsze jest to uczucie kiedy marzysz by zostać rodzicem a strachem po takich sytuacjach jak my mamy teraz....

Daj znać jak będziesz mieć wynik..

Mam nadzieję że najpóźniej do jutra już przyjdą bo chciałabym jak najszybciej zgłosić się do ginekolog bo cały czas myślę tylko czy dzieciątko jeszcze żyje😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mloda Mama napisał:

Mam nadzieję że najpóźniej do jutra już przyjdą bo chciałabym jak najszybciej zgłosić się do ginekolog bo cały czas myślę tylko czy dzieciątko jeszcze żyje😔

Jeśli wyniki zostały wysłane w piętek to myślę że jutro już powinny być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ile po terminie spodziewanej miesiączki iść na betę? Powinnam mieć dziś nasz 17/18 lutego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Załamana7 napisał:

A czujesz się jakoś gorzej? Lub inaczej?

Nie. Dobrze się czuje, nic mnie nie boli. Nie odczuwam że coś może być źle ale nigdy nic nie wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najgorsza jest ta psychiczna bariera, aby się przełamać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ada40401 napisał:

Dziewczyny ile po terminie spodziewanej miesiączki iść na betę? Powinnam mieć dziś nasz 17/18 lutego? 

Ja nie robiłam bety ale wydaje mi się że powinna wyjść juz po kilku dniach od terminu spodziewanej miesiączki. Test ciążowy robiłam bodajże w dzień spodziewaniej miesiączki lub dzień po i wynik wyszedł juz pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ada40401 napisał:

Dziewczyny ile po terminie spodziewanej miesiączki iść na betę? Powinnam mieć dziś nasz 17/18 lutego? 

Daj sobie tydzień co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień od 15 lutego czy 17/18? Bo nie mam pojęcia jak liczyc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ada40401 napisał:

Tydzień od 15 lutego czy 17/18? Bo nie mam pojęcia jak liczyc 

Tydzień od terminu spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mloda Mama napisał:

Nie. Dobrze się czuje, nic mnie nie boli. Nie odczuwam że coś może być źle ale nigdy nic nie wiadomo 

Młoda mama nie wiem czy mogę zadać Co to pytanie ale czy masz już widoczny brzuszek? Bo ja już u siebie zaczęłam zauważać że mi się zrobił większy...teraz mi brakuje tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Załamana7 napisał:

Młoda mama nie wiem czy mogę zadać Co to pytanie ale czy masz już widoczny brzuszek? Bo ja już u siebie zaczęłam zauważać że mi się zrobił większy...teraz mi brakuje tej ciąży

Tak jest już widoczny, zaokrąglony. Najbardziej widać gdy jestem ubrana w jakies dopasowane rzeczy. I to dość czeste chodzenie do toalety, nie raz nawet w nocy musze lecieć bo mam juz pełny pecherz. Ciężko mi sobie wyobrazić że ten brzuszek może niedługo zniknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaczęłam się niedawno źle czuć, było mi słabo i pobolewal mnie brzuch..jak narazie mi przeszło ale jeśli ból brzucha się powtorzy to będę jechać do szpitala😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mloda Mama napisał:

Dziewczyny zaczęłam się niedawno źle czuć, było mi słabo i pobolewal mnie brzuch..jak narazie mi przeszło ale jeśli ból brzucha się powtorzy to będę jechać do szpitala😔

Poczekaj jeszcze może to dolegliwości związane z ciąża. Jak się nasili jedź do szpitala i powiedz jak wygląda sytuacja w takim wypadku na pewno odrazu zrobią Ci USG 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Załamana7 napisał:

Poczekaj jeszcze może to dolegliwości związane z ciąża. Jak się nasili jedź do szpitala i powiedz jak wygląda sytuacja w takim wypadku na pewno odrazu zrobią Ci USG 

Jak narazie jest dobrze. Jeżeli będzie się znowu coś działo to zadzwonię do swojej ginekolog, może akurat bedzie miała dyżur w szpitalu i wtedy będę jechać. Już się wystraszyłam bo wszyscy w pracy i zanim by przyjechali to mogło by juz być za późno ale na szczęście mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. Ból brzucha odczuwam od tamtej środy i też zastanawiam się czy to dolegliwości ciążowe czy te niepokojące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Asia_Asia napisał:

Ja np. Ból brzucha odczuwam od tamtej środy i też zastanawiam się czy to dolegliwości ciążowe czy te niepokojące...

Mnie najbardziej zaniepokoiło zasłabnięcie bo jak zaczął boleć mnie brzuch to momentalnie zrobiło mi się ciemno przed oczami i zrobiło mi się goraco a po chwili trzęsłam się z zimna. Brzuch mnie wcześniej nigdy nie bolał tylko na samym początku ciazy przez jakiś tydzień ale było to spowodowane rozciąganiem się macicy. Teraz wiedząc w jakiej sytuacji jestem każde złe samopoczucie będzie dla mnie sygnałem że dzieje się coś złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jadęna badania prenatalne. Okaże się czego się dowiemy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znam to uczucie...też nie widziałam już później jak odbierać pewne sygnały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Asia_Asia napisał:

Ja właśnie jadęna badania prenatalne. Okaże się czego się dowiemy . 

Daj znać jak już będziesz po badaniu. Trzymam kciuki aby było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Załamana7 napisał:

Kurcze znam to uczucie...też nie widziałam już później jak odbierać pewne sygnały...

Narazie czekam czy coś się później nie wydarzy bo nie chciałabym jechać do szpitala na ostatnią chwilę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Mloda Mama napisał:

Narazie czekam czy coś się później nie wydarzy bo nie chciałabym jechać do szpitala na ostatnią chwilę 

Ja niestety jechałam na ostatnią a nawet bym powiedziała za pośrednictwem późno bo dziecko już było na tym świecie jak dojechałam. Pewnie każdy organizm inaczej trochę to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Załamana7 napisał:

Ja niestety jechałam na ostatnią a nawet bym powiedziała za pośrednictwem późno bo dziecko już było na tym świecie jak dojechałam. Pewnie każdy organizm inaczej trochę to przechodzi

A bóle brzucha miałaś dzień wcześniej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mloda Mama napisał:

A bóle brzucha miałaś dzień wcześniej tak?

Tak zaczęło.sie dzień wcześniej. Ale te bóle były inne niż zwykle. Bolał mnie cały brzuch nie tak jak zwykle podbrzuche z powodu rozciągania się macicy. Potem zaczęły mnie boleć plecy lędźwie nas ranem , rano koło 8 się zaczęło poranianie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Załamana7 napisał:

Tak zaczęło.sie dzień wcześniej. Ale te bóle były inne niż zwykle. Bolał mnie cały brzuch nie tak jak zwykle podbrzuche z powodu rozciągania się macicy. Potem zaczęły mnie boleć plecy lędźwie nas ranem , rano koło 8 się zaczęło poranianie 

No dzisiaj jak mnie bolał ten brzuch to też taki inny. Niby to nie był skurcz ale takie uczucie jakbym miała kolkę tylko że na środku brzucha po całości a nie tak jak przy zwykłej kolce z boku brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mloda Mama napisał:

No dzisiaj jak mnie bolał ten brzuch to też taki inny. Niby to nie był skurcz ale takie uczucie jakbym miała kolkę tylko że na środku brzucha po całości a nie tak jak przy zwykłej kolce z boku brzucha

Ciężko to określić. Nie mogłam się z początku wyprostować, dopiero po jakimś czasie jak przeszły dreszcze to wstałam i ustąpił ten ,,ból" brzucha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mloda Mama napisał:

Ciężko to określić. Nie mogłam się z początku wyprostować, dopiero po jakimś czasie jak przeszły dreszcze to wstałam i ustąpił ten ,,ból" brzucha 

Ja miałam właśnie jakby kolki dzień wcześniej nawet bym powiedziała w całym korpusie. Oczywiście nie chce Cię straszyć tylko opisuję jak było u mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Załamana7 napisał:

Ja miałam właśnie jakby kolki dzień wcześniej nawet bym powiedziała w całym korpusie. Oczywiście nie chce Cię straszyć tylko opisuję jak było u mnie ..

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać bo jeżeli ma się tak zdarzyć jak mówił lekarz to prędzej czy później to nastapi niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×