Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc dla Was

Douczcie sie troche mamuski......

Polecane posty

Gość no racja
można zrozumieć pośpiech i "łykanie" literek, ale słowa "pokuj', "łużko" i inne to już trochę przegięcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken
Dlaczego nie stawiasz w takim razie polskich znaków w swoich postach? Bądź konsekwentny w swoich wypowiedziach. Bo pisanie "a" zamiast "ą" podbiega pod błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
wymadrzaj, bo ja np. nie mam polskich znakow, wiec nie uwazam ich braku sa blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję
za link, juz sobie czytam. Tak przyznam ma problemy z niektorymi wyrazami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken
A właśnie, że będę się wymądrzać bo nie będzie mi jakiś pastuch mówił jak mam pisać, tym bardziej, że sam nie uznaje dużych liter na początku zdania, polskich znaków itd. :D Mnie tam nie przeszkadza jak ktoś błąd zrobi. Może jest z matematyki dobry :P Osły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken
bardzo dziękuję -----> są słowniki ortograficzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( moja zmora :( sama mam problemy z ortografią :( a od kiedy mieszkam w Głogówku (zwanym Małym Berlinkiem) to sama widzę że zaczynam się coraz częściej zastanawiać jak się coś mówi czy pisze.. - ale tu to większość osób mówi nawet nie po śląsku ani nie po niemiecku - jakąś taką mieszanką :( i tu bardzo często mieszają bynajmnie\" z przynajmniej kaj - gdzie kiera - która i mogłabym tak bez końca.. przez pierwszy miesiąc to ja tych ludzi nawet nie rozumiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Co za upierdliwa istosta z ciebie...Przyszlo ci kiedys do glowy, ze nie wszyscy, korzy na tym forum siedza mieszkaja w PL, a wiec co z tym sie wiaze maja polskie klawiatury i polskie znaki?? Jakas jestes strasznie ograniczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken
A kto ci się kazał wyprowadzać za granice? Trzeba było w kraju siedzieć i w polską klawiture stukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouczymy sie
To jest Wasza ulubiona odpowiedź na wytykanie błędów ort.- "Dlaczego Ty piszesz bez polskich znaków?". A dlaczego Ty piszesz z błędami ort.? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
NIkt mi nie kazal, ale sama wolalam skonczyc studia na dobrej holenderskiej uczelni niz na obojetnie jakies polskiej i tak juz zostalam, co bylo najmadzrzejsza decyzja w moim zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie znaki
co do polskich znaków to nie wiem w czym problem? Ja mam Windowsa w wersji angielskiej i jakoś mam polskie znaki, bo sobie język ustawiłam na polski. A jak ktoś nie umie tego zrobić to niech nie mówi, że się nie da. Bo da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak: mieszkam za granica-klawiature mam \"zagraniczna\" ,polskich znakow nie uzywam bo mi sie dluzej pisze......bo nawet w \"zagranicznych\"klawiaturach jest opcja do zmnieniania pisowni na polska:):):) a tak w ogole to nie ma czlowieka ktory nie robil by bledow-mniejszych czy wiekszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Pewnie, ze jest, ale przepraszam was bardzo, jak ja na codzien nie pisze po polsku, tylko w innych jezykach, nie ma pojecia po co mi ta funkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken
mi mała :D w Holandii tak właśnie się pisze, nie czepiaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Mnie to naprawde obojetne :p Wazne, ze w innych jezykach nie robie bledow, bo mam spelling control :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest roznica miedzy takimi
razacymi bledami, a literowkami czy brakiem polskich liter. Ja tez juz od ponad 10 lat nie uzywam w internecie polskich liter. Mimo, ze mam. I to nie jest zaden blad :P Zeby ludzie tylko takie "bledy" robili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest roznica miedzy takimi
Nie razi blad w wyrazie "gżegżółka" tak bardzo jak w wyrazie "skąd". Jest znaczaca roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi jakas dzis nerwowa
a autorki nie ma od jej pierwszego posta...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Nikt sie nikogo nie czepia. Autor/ka zalozyla temat i juz dawno jej nie ma, a ty jakbys byla taka poprawna jezykowo to bys uzywala wielkich liter :p Przyganil kociol garnkowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Ja tez nie :) I rowniez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawnosc jezykowa nie
ma zbyt wiele wspolnego z uzywaniem polskich liter... programisci piszac programy tez nie uzywaja. Najlepiej ich nie uzywac, bo to beee, niepoprawne jezykowo jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouczymy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc dla Was język w kompie zawsze można zmienić i \"włączyć\" polskie znaki. Ja nie mam ani polskiego laptopa, ani systemu operacyjnego, ale wszystkie ogonki jak widać są na miejscu ;) a mnie jeszcze bardzo denerwuje (oprócz byków ortograficznych, oczywiście) uporczywe ignorowanie znaków interpunkcyjnych przez niektórych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Gryzzelda - pisalysmy juz, ze pewnie, ze mozna, ale ja bym musiala zmieniac co pare sekund ustwienia, poniewaz siedze w pracy i tutaj nie uzywam w ogole polskiego, ani w pismie ani w mowie...wiec mi osobiscie polskie znaki sa kompletnie zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się poprawnie nazywa LENISTWO, ponieważ zmiana języka to wciśnięcie dwóch przycisków na klawiaturze, lub dwóch kliknięć myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Nazywaj to sobie jak chcesz, ale ja pisze mniej wiecej 100 maili dziennie w 3 jezykach (ang, niem, hol), a po polsku pisze wylacznie na tym forum, wiec wybacz, ale kafe nie jest u mnie nawet na koncu priorytetow zyciowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shoken lepiej sie tak nie
Poza tym maile to jedno, prezentacje power point, raport i ogolnie moje zajecia w pracy to drugie, wiec nie mam zamiaru zmieniec co chwile ustawien tylko dlatego, ze napisze od czasu do czasu cos na kafe i dlatego, ze tobie sie to nie podoba :) Poza tym wyluzuj, bo bedziesz miala nerwowe dzieci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×