Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc dla Was

Douczcie sie troche mamuski......

Polecane posty

Gość woreczek żółciowy
Ale mnie nie chodziło o porównania między polonistyką, a robieniem specjalizacji z teatrologi. Tylko między nauką w Akademii Teatralnej, a robieniem specjalizacji z teatrologi na polonistyce. Mało czytelnie napisałam? Wybacz. Jestem tylko po AM - dziennie. :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy rok to właśnie literatura powszechna, staropolska, a na niej biblia, mitologia, dopiero w drugim semestrze są teskty kochanowskiego, reja itp. Jest też gramatyka i trudny egzamin z niej. Pierwszy rok jest najtrudniejszy. Specjalizacje wybiera się dopiero ok. 3 roku. Można po polonistyce być tez logopedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
beda sie uczyc albo i nie.... ale jak zaczely wchodzic komorki i nie bylo mozliwosci napisania np łóżko to pisalo sie wlasnie luzko,by skumac wyraz bo czasami brak literowki tworzy idiotyczne wyrazy,np robi laske czytaj robi łaske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mało rozumnie piszesz. Na akademii teatralbej nie uczysz się tyle literatury. Na akademii teatrlanej uczysz się wiedzy o teatrze głównie. A tutaj wiedzy o literaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
Odnośnie błędów robionych przez mamusie. Rodzicielstwo to swoistego rodzaju zwolnienie z poprawnego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nauczycielką i nie pracuje w szkole jako nauczyciel języka polskiego. Nie mam do tego uprawnien. Prowadzilam zajecia tylko i wyłącznie z teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja cie tez pamietam jako osobe wiecznie sie do mnie przywalającą więc wiesz... twoje słowa kantem dupy sobie puszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała wiesz.... jak sie postarac to i tobie korektorko mase błędów wytknąć można. Nie wiem co ma wspólnego to ze sie niby znasz na stopniowaniu błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno sie cofam:) za to moje dziecko sie rozwija i to jest dla mnie dosyć istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - mi mała nie doczytała ze ja dwie specjalności kończyłam... więc mogłam sobie pozwolić na jedną mniej wymagającą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz tak śledzisz moje posty to wiesz ze jestem dysortografem, więc błedy popełniam i koniec:) a stwierdzenie ze nic do mnie nie masz jest śmieszne, bo juz zaczynając pisać swój post zaznaczyłaś ze znasz mnie z najgorszej strony, zresztą sie dopierdalasz do mnie non stop. I co to za hipokryzja..... tobie wolno błędy walić a mnie nie?:) mnie też może jest wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do specjalizacji to ma to do rzeczy ze oswiadczyłas iz na teatrologie idą odrzuty:) więc Ci wytłumaczyłam ze nie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam pedagogiem nie jestem:) i nie raz mnie skrytykowałaś a wiele razy, min imie mojego dziecka:) bo dowalasz się ciągle. Nie wiem.... zazdroscisz mi czegos?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:30 [zgłoś do usunięcia] madooonna pewnie w faktach dzis o tym powidzą a na onecie to juz napewno jest iadomość madooonna zaożyła taaaaaaki temat 18:51 [zgłoś do usunięcia] madooonna Anno razem damy rade pokonać zastęp tepogłowych pomarańczy Ale im adrenalina podskakuje 19:13 [zgłoś do usunięcia] madooonna tak właśnie, od pierdzenia w ten stołek mam już hemoroidy 19:20 [zgłoś do usunięcia] madooonna pies z kulawą nogą cię trącą za ostatnią stodołą w Pierdzibulicach Wielkich 19:50 [zgłoś do usunięcia] madooonna moja d**a sie nie chce zamknąć To kilka wypowiedzi Madonny z tego topiku: http://f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=3934763 Mam wrażenie, że byłaś wtedy naćpana. Poza tym, Madonno, kiedy Ty się dzieckiem zajmujesz, jeśli cały czas na forum piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie skrytykowałas tam? a za co?:) kobieto widzisz ja mam czas pisac na kaffe, ćpać i dzieckiem sie jeszcze zajme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teks o psie z kulawą nogą pisał mój mąż... też ćpający:) budowlaniec w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, z nią nie ma sensu dyskutować, najpierw rzucała się na mnie, teraz na Ciebie. Ty jedno zdanie, ona pięćdziesiąt. :D Zobacz, jak ona te posty szybko produkuje. :D Madonno, na pewno pisze się osobno. NA PEWNO - zapamiętaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci mówiła, sama się doucz bo byki robisz że ciężko się to czyta:) i widzicie jak ja szybko posty produkuje:) w międzyczasie ćpam i bawie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
Madonna- masz specyficzne poczucie humoru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie jesteście
czy któraś z was czuje się lepiej prowadzac tak beznadziejną dyskusję??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisze polonistka? 01:29 [zgłoś do usunięcia] madooonna kurcze jak mnie by laska jakaś chciała faceta odbić.... łeb bym urwała. Na cudzym nieszczesciu swojego szczescia nie zbudujesz. A skoro juz go odbijesz to potem bedziesz sie bała ze znowu tobie jakas go moze zbrac 01:34 [zgłoś do usunięcia] madooonna a ty bys chciała zeby ci kto faceta sprzątnął ? 01:37 [zgłoś do usunięcia] madooonna kurcze chyba wejde na jak ogolić sobie odbyt, bo tu sie stresuje zabardzo Nasza "plolonstka" w każdym zdaniu robi najmniej jeden błąd. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała ale właśnie ogłosiłaś rewolucyjną teorie:) nie ma dysortografii:) Patrz ty, jesteś lepsza niż zastępy psychologów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serfdt
Nasza "plolonstka" w każdym zdaniu robi najmniej jeden błąd he he a ty co ? lepsza jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cały czas ci mówie, popatrz na swoje błędy bo chyba ślepa jesteś!!!!! ja zaraz tez sie pobawie w wyszukiwanie twoich postów, tez troche sie znajdzie,, skoro w jednym az tyle znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×