Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc dla Was

Douczcie sie troche mamuski......

Polecane posty

Gość wszystkie jesteście
jesteście smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, właśnie ona wogóle nie widzi co sama pisze. Ale ona jest zwolniona przecież bo nie jest polonistką. Na studiach polonistycznych ostatnie czego uczą to ortografia i tyle w tym temacie. Choć w sumie juz sie pogubiłam, nadal negujecie ze ja polonistyke studiowałam, czy negujecie cały UMCs? bo ja juz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyobraź sobie że mimo jak twierdzisz pierwszą ściągę przeczytałam w kwieku 14 lat, dostałam się na polonistyke:) a co do goleniu odbytu, to poprostu był akurat wtedy taki temat na kafe i ja sie do niego odniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mi mała, masz problem z rozumnym czytaniem tekstów:) nie napisałam ze ja biedna bo mnie tam nie miał kto uczyć. Napisałam tylko o tym, ze nie macie co sie śmiać ze ja po polonistyce błędy robie, bo tam nikt tego nie uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kwadrans idzies klan oglądac pewnie i sie zegnasz, bo kanapeczki musisz sobie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz obraziłas całkiem nie zły uniwerek:) a egzamin miałam najpierw pisemny, potem ustny:) I jeśli pierdołą nazywasz analize tekstu Kochanowskiego bądź wojaczka, to brawa za ignorancje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to wyobraź sobie że mimo jak twierdzisz pierwszą ściągę przeczytałam w kwieku 14 lat, " a gdzie Mi Mała napisała, że Ty w wieku 14 lat przeczytałas pierwsza ściągę? Kłania się CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM. Ze zrozumieniem! Dociera? Poza tym, Mi masz rację, na maturze za 3 ortografy się nie zdaje. A Ortografii dzieci uczą się w podstawówce, a nie na studiach. Znajomośc ortografii należy do wykształcenia PODSTAWOWEGO, a nie WYŻSZEGO na studiach. lecę już, do jutra, może w domu zajrzę, jak będę miała czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, więc matury waszym zdaniem tez nie mam:) a mi mala napisała o osobach z dysortografią, a ja się do nich zaliczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madoooona nie obraz sie
ale na kilometr widac jak bardzo jestes ograniczona umysłowo. dlatego powinnas odpuscic sobie dyskusje z tak inteligentnymi ludzmi, bo tylko sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
Nie rozumiem czemu potrafisz zrozumieć, że ktoś popiera Twoje wypowiedzi w tej dyskusji, a nie potrafisz pojąć, że ktoś zgadza się z kobietą komicznego albo z mi małą? :o Każdy wpis przeciw Tobie, to podszyw od razu :o Od 13 tu siedzisz. Ja jestem chora, nie wychodzę z łóżka, ale Ty masz chyba małe dziecko, co? Zajmij się nim, bo do dyskusji już niczego nie wnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mojego dziecka nie ma w domu? nie pomyslałaś o tym?..... a może ktoś się nim zajmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co skończyłyście dyskusję
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooodddnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddsssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
madonna jest polonitka?! boze uchowaj zeby taka tepa strzala moje dzieci uczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
Tutaj to jak grochem o ścianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala madona to
nie tylko nieuk jakis i tepak ale do tego rozpierdoli kazdy topik. glupia rura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×