Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc dla Was

Douczcie sie troche mamuski......

Polecane posty

Gość a ja nadal uwazam ze to jedna
i ta sama osoba pisze i nie jestem madonna:) Nadal sledze te dyskusje i wiem, ze nikt inny poza madonna, kobieta i mna tu nie wchodzi, wiec dialog jest miedzy madonna, a kobieta i nie ma co sie oburzac, ze tak nie jest. Kobieto, zanim zaczniesz udawac kogos innego, to postaraj sie zmieniec styl pisowni, bo ten twoj jest bardzo charakterystyczny jak sie pare twoich postow przeczyta i zorientuje sie w jaki sposb budujesz wypowiedzi. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o czym to swiadczy bo ja nie wiem:) poza tym dolicz te które piszesz na pomarańczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bym była dwoma osobami, to nie dałabym rady wysłać jednego posta o 15.56, a następnego za trzy minuty. Biorąc pod uwage, że trzeba te posty napisać, zmienic nik, to jeszcze czeka się minutę. To niemozliwe. Poza tym, skąd Ty wiesz, że nikt poza nami tu nie wchodzi? Jesteś moderatorem tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz sama ze sobą post za postem--- tekst pomaranczowej Madonna, ja napiszę jeden post, a Ty w tym czasie ze trzy z siebie wyrzucasz post kobiety:) jakos w podobnym stylu, przyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
O matko, padłam :D Proszę zatem napisać do administracji kafeterii i prosić o wykasowanie wszystkich postów z mojego IP. Żebyś się nie zdziwiła :) Bardzo charakterystyczny styl wypowiedzi :D :D :D :D Wiesz, że NIKT poza trzema osobami? Jestem ta czwarta :P A na topik zaglądam od wczoraj, choruję i na kafe siedzę od rana do wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za filozofia zaznaczyc kwadracik ze chcesz wysłac z innego konta i wkleic nowy nik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
madooonna -- "dysleksją" i "dysortografią" to się teraz co drugi tłumaczy, więc wybacz, ale nazwę to po swojemu "lenistwo". Masz worda w domu? To pisz w wordzie, a błędy - przynajmniej częściowe - zostaną ci automatycznie podkreślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moze i sie tłumaczy, ja się nie tłumacze tylko stwoerdzam:) poza tym nie mam jakoś ochoty specjalnie sprawdzac pisowni i bawic sie z wklejaniem moich postów:) i tak, jestem leniwa:) jak cholera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
A że się tak skromnie zapytam - bo wyczytałam, żeś "polonistka". W jaki sposób pracujesz z dziećmi skoro ze sobą masz problemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
Woreczek :D:D:D Nadal jednak apeluję o powrót do tematu- czyli mamy i ich okropne błędy ort..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to za filozofia zaznaczyc kwadracik ze chcesz wysłac z innego konta i wkleic nowy nik " Madonna, rusz głową, to nie boli. :) Filozofia to zadna, ale wez pod uwage, że trzeba jeszcze mieć czas na napisanie dwóch postów i wysłanie ich. Biorąc pod uwage, że trzeba czekać minutę, nie jest to możliwe. I nie wyrywaj z kontekstu paru słów, bo wiesz, że nie o ten kwadracik tutaj chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pracuje z dziećmi ponieważ skończenie polonistyki nie oznacza zawodu nauczyciela:) jest 4 specjalizacje a ja mogłam wybrać dla siebie jaką chciałam:) więc wybrałam teatrologie i dziennikarstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a teraz Kazek i ja wysłałyśmy posty o tej samej godzinie. :) Wracając do błędów, to ja od razu, jak tylko Madonna zaczęła się na mnie rzucać, napisałam, że NIE JEST POLONISTKĄ. A skąd to wiedziałam, to już moja sprawa. :) Co do błędów, to nie wiem, czy ktos pisał, ale bardzo często mamuski piszą "dziecinne ubranka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
No i się nam udało napisać posta w tej samej minucie. Czy to oznacza rozgrzeszenie i wrócimy do tematu? A pomarańcza, która wyżej napisała, że WIE, że nikt poza trzema osobami nie zagląda na topik, niech nie rzuca nic nie wartych słów na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
W takim razie po co kończyć filologię polską skoro można akademię teatralną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie rzuca nic nie wartych
slow na wiatr :D:D:D Dobre i kompletnie nielogiczne :D:D:D Co jedna, to madrzejsza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
P.s specjalizacja specjalizacją, ale żeby po "filologi polskiej" takie byki robić. Jak oni cię na wydział przyjęli? Może mi napiszesz, że jeszcze dzienne studia masz za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto prosze po raz kolejny, odnies sie do swoich błedów, woreczku widzisz....... jest różnica między akademią teatralną a skonczeniem polonistyki ze specalizacją - teatrologia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze kazek999
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
A jaka to różnica? :) Chętnie dowiem się od "specjalisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik to jedna wielka
farsa, lepsza jeszcze niz u Kafki, a juz strona 5 to wresz mega komedia...:D:D Dawajcie dalej, fajnie sie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woreczek żółciowy
madooona - jakoś ciężko mi uwierzyć w twoją bajeczkę, ale nie zabronię ci w nią brnąć dalej, to twój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na polonistyce masz przedmioty typu literatura powszechna, staropolska, językoznawstwo, gramatyka historyczna, język scs, poetyka, analiza tesktu i wleie, wiele innych. Natomiast wiedzy o teatrze uczysz się przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×