Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

MAMO AUTIKA GDZIE PROWADZICIE LECZENIE BIOMEDYCZNE I JESLI TO NIE TAJEMNICA JAKA JEST CENA WIZYTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamy autika mój adres Klaudia280209@tlen.pl Napisz nam sie skończyły terapie i myślimy o leczeniu biomedycznym a nie znam nikogo ktoby prowadziłdziecko biomedycznie tylko tyle co przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AREK-FLAVON
pomoge zdobrym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AREK-FLA
pomoge - 600285245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co wiem, to oddając na konkretną osobę, kasa odzie do fundacji, której osoba jest podopiecznym i na jej leczenie są przekazywane środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewoioww
zeby zbierac jeden procent trzeba byc we fundacji , nie da sie inaczej, głaby... :( nie mniej, topik o czym innym juz, i załozycielka na niego nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, topik o czym innym, a założycielka nic nie napisała o Weronice... szkoda. Wielu rodziców dzieli się tu doświadczeniami, to chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiadomo, ze trzeba być podopiecznym fundacji, tylko, ze przekazując 1% sam decydujesz czy cchesz na fundację czy na konkretną osobę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laokakak
Slyszałam że madoona naciągneła sobie kurze łapki. a czy ktoś slyszałm jak cyfra + naciągneła swoich klientów? Nie dajcie sie, do 15 marca mozecie wypowiedziec umowe bez placenia kary umownej. Maddona by nie placila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natrin
Ja też potrzebuje pomocy - wzjg, ale o tym nie trąbie na prawo i lewo, nie żebrzę o kasę na operacje mimo że ledwo starcza mi na życie!!! Wstydź się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluję do wszystkich półgłówków, żeby dali sobie spokój. Wiedzą z czym. To nie jest Mównica w Sejmie, tu powinni -i moja Wielka Prośba, wypowiadać się ludzie rozumni, na temat i do rzeczy, chcesz zaistnieć- idź do telewizji na casting. Dziękuje za uwagę. I proszę o głosy na TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę sie zgodzic z tym, ze forum dotyczylo pomocy i oddania 1% a zrobilo sie z tego forum o wszystkim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie poopop
worki jedzenia mamy jak chesz i nie gardzisz, chyba ze królewna k..jej mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka ma autyst.
mamo autika nie pisz kłamstw bo moja kuzynka ma takie same dziecko i nie jest kaleka!!!! jestescie bezczelnymi oszustkami naciagaczkami!!!!az 1 % to im nie potrzeb achyba ze wam , to bardzo podłe co robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqeweqwewqe
w jakim sensie podłe? Leczenie dziecka jest podłe? Przecież z 1 % podatku mozna kupowac tylko leki, przedmioty słuzace rehabilitacji, leczeniu, nawet osoba zbierająca ten podatek nie ma osobiscie dostępu do tych środków, tylko musi najpierw sama wyłozyc pieniądze, wziąc fakture, i potem ona jest zwracana.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o takich półgłówkach myślałam. Nie mają pojęcia o zasadach odpisywania 1%, o działaniach finansowych fundacji, a wypowiadają się. Poczytaj trochę o tym tępa istoto i dopiero wtedy wypisuj głupoty. Nie wiem z jakiej racji zostałam nazwana kłamcą, nie rozumiem. A poza tym ja nie należę do żadnej fundacji i żeby leczyć dziecko muszę ciężko na to pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, jestescie okropni, wypisujecie takie okropne rzeczy. Jesli ktos prosi o 1% i jest w fundacji to na pewno doskonale wie, jak wyglada cala procedura otrzymania tyc pieniazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama autika, trochę kultury może, nie chcę dać kasy na dzieciaczka, kiedy jego matka jest taka kłótliwa i obrażająca innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39e293eu39
Marion - mama autika nie pisała, że prosi o pomoc. Na tym topiku ostatnio mamy dzieci autystycznych wymieniają doświadczenia dot. leczenia dzieci, jest tez sporo bezsensowych wpisów osób postronnych- nie wiadomo na co. Mama autika ma synka leczonego metoda DAN, wiem bo czytam ten topik regularnie, ona akurat nie zbiera 1% podatku, zresztą jej syn tak dobrze zareagował na leczenie że jest teraz w normalnej szkole i wygląda na to, że wyzdrowiał- co jest podobno niemozliwe... :p Jak wam się nie chce tego topiku czytac i nie macie nic sensownego do powiedzenia to na co w ogóle tu wchodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Nawet nie czytałem tych wszystkich wypowiedzi.Autyzm jest nieuleczalny jedynie śmierć chorej osoby powoduje uzdrowienie. 5 lat obserwacji I NAŚCIE ZASIĘGNIĘTYCH ODPOWIEDZI NA TEMAT.Tzn bezpośrednio na chorym a nie z książki.Weronika jest zdrowa i dożyje 80,90-tki,ale z osobami,której ej pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×