Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pikupik
Może niektórzy powinni przeczytać sobie książkę w stylu "opowieść ojca" Ruperta Isaacsona, która idealnie oddaje to co przechodzi takie chore dziecko i jego rodzice zanim się zacznie oceniać czy i jak pomagać w takich sytuacjach. Rodzice chwytają się każdej metody i możliwości pomocy i ja im się wcale nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika po pierwsze
1.poczebuje pomocy 2.stara sie mnie popchnac do zemsty, bo nie moze zyc z wina 3.mam lepszy pomysl, ale poczebuje wspolpracy modelle forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkoo
Nie mogę w to uwierzyć że w nasz kraj nie ma takiego typu placówek dla chorych dzieci .. Masakra jakaś .. a za granicą nie udzielają pomocy ? czytałam tu chyba na 2 stronie jakaś kobieta się wypowiadała że ma 2 dzieci chorych i że lekarze nie pomagają za bardzo .. Ludzie .. Dopiero jak kogoś coś takiego spotka to oczekuje pomocy od innych ludzi. Brakuje spcjalistów w tym kraju widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuję z dziecmi z autyzmem trzeci rok. Każde z nich jest inne i niepowtarzalne. Praca jest bardzo ciężka. Po ośmiu godzinach w jednej sali z trzema autystami człowiek nie pamięta, jak się nazywa- dzieciaki krzyczą często bez (dla nas znanego) powodu, są w ciągłym ruchu, mają tyle energii co elektrownia atomowa...... i podziwiam rodziców, którzy są ze swoimi autystycznymi dziecmi przez calą dobę- order dla nich. Najważniejsze w pracy z autystami:konsekwencja i spokój, a zapewniam,że efekty sa widoczne. Czasem trzeba na nie czekac miesiącami, ale za to jak cieszą!!! ja nie wyobrażam sobie świata bez moich kochanych "ufoludków" (bo tak o nich mówię,gdyż zachowuja się jak istoty z innej planety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I POLECAM KSIĄŻKI: "Z miłości do Ani" "Przebudzenie mojego syna"-przywracają wiarę w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Jestem wściekła na polski nfz i z moim dzieckiem WSZYSTKIE badania, diagnozya teraz leczenie robię prywatnie. Zgadzam się z Maxem, że duże znaczenie ma dieta, leki- tak one istnieją!!! a terapia pomaga. Ja na leczenie, badania w stanach, wizyty lekarskie i leki zagraniczne płacę majątek. I są efekty! Polska to kraj lekarzy ciemnych i zacofanych niestety.I nie tylko o autyzmie mówię. Nikt z lekarzy państwowych nie pomógł BO NAWET NIE CHCIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za jakiś czas wybiorę się do mojego tzw lekarza pediatry i zapytam, co on na to, że moje dziecko mówi???? Cud panie dotorze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
I niech pan doktor sam się leczy u psychiatry i bierze jakieś psychotropy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
powiedzcie mi, znacie sie na diecie bezglutenowej? Jak to przestrzegacie? Czy starczy kupowac chleb ciemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Bez glutenu jest tylko ryż i kukurydza, ale można kupić bułki, chleb, paluszki i wiele innych rzeczy w sklepach za zdrową żywnością. Ciemne pieczywo też ma gluten niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ale ciemne ma mniej? Bo widzialam taki dokumentalny na youtube i rodzice jednego dziecka mowili, ze jedza ciemne pieczywo, kurczaka, itp. A ile kosztuje taki chleb ze sklepu ze zdrowa zywnoscia? Bo jak przegladalam raz oferte sklepu internetowago i chleby byly po 15 zl za sztuke, maka za 5-10 zl, ciasteczka za 20 zl. Jakas makabra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Taka żywność jest droższa, ale bez przesady. Chleb np 6 kromek to ok 5 zł. Ja stosuję dietę bez mleka krowiego i cukru, kupuję lizaki bezcukrowe i takie ciastka, wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
W sklepach internetowych dużo drożej, może ciemne pieczywo ma mniej glutenu, ale ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
stosujesz bezcukrowa i bezmleczna? a bezglutenowa nie? ktora jest wazniejsza? Duzo jest niepelnych informacji i sie pogubilam. Ziemniaki chyba tez nie maja glutenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
A, i czy wieprzowina tez szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Gluten mają zboża!!!!! Pszenica, żyto, proso itp. Bezmleczna ze względu na zapalenie jelit, bez cukru bo leczymy candidę, gluten może niedługo, nie można dziecku zabrać wszystkiego na raz. Badania na nietoleancję glutenu są drogie, kiedyś zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Polecam stronę" strona dzieci.org" tam jest dużo porad na forum o autyzmie, dieta, leczenie, odtruwanie itd. Zaloguj się i poczytaj ja tam często zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
Witam Znam heomopate,ktory wyleczy dwojke dzieci z autyzmu w Slupsku.Jedna dziewczynka,tajk jakby sie wybudzila ze snu,z drugim chlopcem jest kontakt a wczesniej nie bylo. Moj braciszek sie jaka bardzo,ale po dwoch tygodniach od wizyty i przyjmowaniu lekow,ma znaczna poprawe w mowieniu jak ktos chce namiar pisac na email,podam nr tel wizyta tylko 50 zl,warto zaryzykowac,nie pamietam jego nazwiska,ale moge wziasc nr tel od mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Każdy lekarz liczy na kasę. Ten, który może pomóc dzieciom z autyzmem szczególnie. Taka prawda, wykorzystują niszę w branży a rodzic idzie gdzie może, bo jego desperacja sięga granic absurdu. Mama autika to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Wioseneczko, dziękuje-my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfcgvhbjnkm
Ale powiedzcie mi da się to wyleczyć??? Bo takie leczenie, które nic nie da to wywalone pieniądze w błoto. Lepiej dać komuś kto może wyzdrowieć, tyle jest chorych ludzi/dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama autika
Ludzie, nie po to jest ten topik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
Czytam to co tu piszecie i widze ze nic sie w Polsce nie zmienilo.Ja bardzo tesknie za naszym krajem ale poki beda panie w rejestracji badz w biurze pracy siedzialy nadąsane i wkurzone ze ktos im przeszkadza kawe pic to napewno nie wroce ,albo pan w autobusie wredny ktory na widok dziesieciu zlotych ktore placilam mu za bilet wsciekl sie ze nie odliczone to mu mowie ze nie zdazylam rozmienic bo bym nie zdazyla na ten autobus i po zlosci wydal mi garsc monet po 10 i 20 gr choc mial na tyle duzo aby wydac kase normalnie.Te kasjerki w sklepach sa najlepsze wchodze mowie Dzien Dobry a one gadaja,plotkuja i nie odpowiedza ani Dzien Dobry ani pocaluj sie w d..e tylko zmierza cie od dolu do gory. Mnie to bardzo razi bo mieszkam za granica i tu czegos takiego nie ma.Kasjerki musza byc usmiechniete,przyjaznie nastawione bo gdyby klient sie poskarzyl to taka stracila by prace i zle referencje ktore sa potrzebne do nastepnej pracy badz wynajecia mieszkania..Oni juz sa tego nauczeni i chocby nie wiem co sa przyjaznie nastawieni.Pewnie gdzies tam sie zdarza ze sie ktos znajdzie niemily no ale napewno nie w takim stopniu jak w Polsce. Zycze mamom tych chorych dzieci aby mogly zmienic kraj zamieszkania bo w Polsce nie jest dobrze!! iNNE KRAJE OFERUJA DUZA POMOC DLA DZIECI I RODZICICOW DZIECI NIEPELNOSPRAWNYCH.Ja wiem ze ciezko wyjechac od razu z dzieckiem niepelnosprawnym za granice ale warto probowac pytac sie znajomych o prace .W Anglii wystarczy pracowac 16 godzin w tygodniu np.w weekendy reszte tygodnia spedzac z dzieckiem aby dostac duza pomoc finansowa na dziecko i 100% oplate za mieszkanie.I nie pisze tu ze ktos tylko ma zyc na benefitach ale skoro Polska nic nie pomaga takim rodzicom to jak najbardziej inny kraj pomoze i nie jest w tym nic zlego a jak ktos chce krytykowac to co napisalam niech krytykuje mam to gleboko gdzies. Rehabilitanci sami przyjda do domu pomagac dziecku. A takie pracownice placowek dla dzieci chorych w Polsce jak widac potrafia tylko krytykowac rodzicow bo same nie maja chorych dzieci. Wstydzcie sie kobiety.Jestescie pracownikami takich placowek a tyle w was jadu.Pomagajcie takim rodzicom jesli sami z dzieckiem nie przyjda to zachecajcie bardziej,przyjazniej aby ktos sie do was przekonal bo takim rodzicom jest ciezko i sa zmeczeni aby np.jechac pol miasta autobusem do placowki.Moze mile panie charytataywnie choc raz w tygodniu dojedziecie sami do takiego chorego dzieciaczka na pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,, ale
co to autyzm,,,,,, jak mam to odbierac? przeciez niektóre dzieci pozniej zaczyjaja mowiac dziedzicnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,, ale
kiedyś tego nie było, i było wszystko ok, a teraz farmaceuty zbijaja kase na dzieciach i wmawiajaja jakies bzudy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,, ale
czy ktoś mi wyjasni normalnym jezykiem, moj synek ma 2, 6 mies i mówi po swojemu, jest dzieckiem kumatym aż za bardzo...ale jest leniem nie chce wyraznie mówić, ponocz jak byłam mała nie mówiłam wyraznie do 6 roku, ale teraz......gadula!czy odrazu autyzm? co sie stało? czemu anikujecie rodziców bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,, ale
MOWIŁI że przez szcepionke mmr ale przecierz nie zawiera rtęci? to oco chodzi? znam sasiadke ze przez te plotki wogule nie szczepi na nic, dla czego nikt sensowny nie wytłumaczy ż czego bierze sie autyzm? Czy to dziedziczy sie? skad to jest? nasze dzieci bez sensu czasem cierpia, tylko poto ze lekarka mial widzimisie. To musi byc udowodnione, zeby faszerowac lekami dziecko. Jak czasem czytam rodzice ucza swoje dzieci angielskiego w wieku 2 lat, poco? Tak małe dziecko jeszcze nie rozumie poco tak liczy uczy sie napamiec, nie widzac dla czego to służy, bez sensu. zeby ochwalić sie przed sasiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,, ale
przeczytałam cały wątek, i jestm w szoku jaki wpływ maja antybiotyki. byl okres ze były ponad mies antybiotyki, ale czy to autyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×