Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

76876 to się wydaje mało ale my dawaliśmy mu po dwie kropelki na język 3 razy dziennie:))i mieliśmy na 3 miesiące z haczykiem:))Tylko jedyny minus to był taki że w aptece trudno go kupić u mnie mieście nie było więc musiałam jechac do Szczecina a i tam mają go tylko 3 apteki.Ale przez neta od tej firmy możn aściągnąć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tutaj pusto zrobiło:(Ja zamówiął dla synula Eye Q co Wy na to czy któras mamusia dawała swojej pociesze syropek ten??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ale may kapsułki tera 1 raz2 kapsułki a wcześniej przez 6 tygodni 2 kapsułki 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA28 i zauważyłas jakąś zmianę w zachowaniu albo lepszej koncentracji???albo cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic jak zamówiłam w aptece to juz kupiłam 74 zł dałam za buteleczkę ciekawa jestem na ile mi wystarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka....ha
Dziewczyny rozmawiałam z jedna Pania pediatra co wówiła ze każde dziecko ma cechy autystyczne które wraz z wiekiem zanikaja. Tylko nie wiem czy dziecko autystyczne czym sie rózni od dziecka z autyzmem? moze nie warto sie martwic na zapas.? i warto poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka...ha wiesz czytam i czytam co napisałaś i za cholere nie rozumiem Ciebie ??Czy Ty myślisz że jest jakas różnica między dzieckiem autystycznym a dzieckiem z autyzmem??? Fakt że każde dziecko jest inne wysoko funkcjonalne czy mniej i z innymim deficytami al Twojego pytania za cholere nie kumam.Może po prostu tez nie chće zbyt wrednie odpowiadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolink ha...
Czyli cechy autystyczne a utyzm to jedno to samo? tez czytałam to nawet ja mam cechy autystyczne, bo jesli ktos do mnie coś mówi a mnie to nie interesuje to nie słucham i nie patcze w oczy(brak kontaktu wzrokowego), czasem tez mam problem z koncentracja, oraz bywam agresywna jak ktos mnie zdenerwuje:) to mam autyzm? Lekarze czesto za szybko dzieci skazuja na leki i rózne gówna. A moze to faktycznie te pierdolone szczepionki uszkadzaja nasze dzieciaczki? jesli tak to oby kazdy farmaceuta te pieniadze co zarobi na tragedii WASZYCH DZIECI WYDAŁ NA LECZENIE SWOICH BACHORÓW. SZKODA MI WASZYCH DZIECIACZKÓW I NIE MAM ZŁYCH ZAMIARÓW.KOCHANE ZYCZE WAM DUZO SILY I JESZCZE RAZ SILY I ZDROWIA DLA WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka- problem jest bardziej złożony jak myślisz. Ja długi czas myślałam, że to tylko CECHY autystyczne ma moje dziecko bo tak to wyglądało. Niestety czas pokazuje jak jest naprawdę. Zdrowym dzieciom kiedyś przechodzi kręcenie kółeczkami, mojemu nie przeszło... pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
No tak czyli jednak prawda jest to ze czasem dziecko z cechami autystycznymi wyrasta z tego. Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam współczuje , słyszałam ze jak dzieci ida do przedszkola to ucza sie od rowiesników. No nie wiem słyszałam ze jak nawet robi w pampersy lat 4 to autyzm:/ przeciez to zaniedbanie rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
mama autika--a nie mozesz mu poprostu zabronic tego krecenia kóleczkami? to nie bedzie tak robił i zapomni. Daj go do dzieci niech sie uczy, czemu odrazu autyzm ? moze to tylko temperament, wrazliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko, ile dzieciaków, tyle historii i nie ma takich samych dzieci. Różnie to bywa, i wiem, że wiele dzieci ma cechy autystyczne i wyrastają na zdrowych ludzi. Tylko autiki mają trochę więcej tych cech i z tego się nie wyrasta niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jesieni daję go do dzieci i raczej ma w nosie, że zabraniam mu stymulowania... jak nie kółka, to co innego. To nie wina temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kręcenia kółeczek albo czegokolwiek nie da aise zabronić,mój np po 50 razy dzienni myje ręce az bidulek ma skórę na dłoniach suchą i niestety nie da rady zabronić,odzwyczaić to jest po prostu jego rytuał który musi być wykonany.Kiedyś zakręciliśmy wodę i nie pytaj co się stało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
no własnie tyle historii, on jeszcze młody to sie nauczy. To że kreci kółkami moze z nudów? :) ja tam nie wierze w opinje lekarzy tylko w intuicje matki:) jesli autyzm naprawde zaawansowany, genetyczny tak. Ale nie z powodów które ma każde dziecko,że lubi kólka krecic odrazu atyzm. To chore. ze na podtawie kólek mozma postawic taka niebezpieczna diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
[zgłoś do usunięcia] karolink ha... - nie wiem czemu po prostu o tym nie poczytasz. Nie masz z pewnością autyzmu, nazwą "autyzm" określą sie konkretną chorobę zwaną autyzmem wczesnodziecięcym. Jest b. cięzka, osoby z autyzmem zawsze mają niedorozwój, ale moga droga mozolnej rehabilitacji i diety z tego czasem nawet zupełnie wyjść. Autyzm wczesnodziecięcy rozpoznano jako pierwszy. W l. 90 odkryto Zespół Aspergera, który jest lekka odmianą autyzmu, jakby sto razy słabiej... IQ przy Aspergerze jest w normie. ZArówno autyzm jak i Asperger są zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Określenie autystyczny- oznacza osoby z cechami autyzmu, czyli np. Aspergerem. Lekarka miała chyba rację, ale to jakaś glupia filozofia, i chyba tylko ci namieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
No kurcze dziewczyny nie wiem czy ogladaliscie program "niania" kiedys ???? tak według mnie kazde dziecko miało autyzm, adhd i wielie inych pierdól. Widzieliscie jak trudno było rodzicom odzwyczaić dziecko od czegos gdzie było mega przyzwyczajone ? ile godzin matka musiała leżeć na tym kojcu? i wkoncu za 159 razem sie udało.Wiec nie zwracajcie uwage ze se drze! Wybijcie im z głowy ten autyzm! niech wracaja do nas do swiata rzeczowistosci. W ten sposób mozecie pomoc wiecej niz jakies leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mój mały już nie kręci kółeczkami, ale to pikuś z całą resztą i myślę, że diagnoza była trafna, tyle, że na szczęście nie jest to autyzm głęboki( ufff) i mamy fajne postępy i wogóle coś zaczyna ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
[zgłoś do usunięcia] karolinka...lok- kobito, pojęcia nie masz bladego o czym gadasz, pytasz sie co to jest autyzm, bo nie wiesz nawet, a następnie stwierdzasz że tego nie ma. Naprawę, ale ośmieszasz sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka lok to wpadnij do mnie i mojego tez wyciągnij z tego bagna myślisz że ja bym nie chciał żeby był hjak inne dzieci,że nie chciałabym aby narozrabiał,żeby się ze mną pokłócił, żeby nie gadał z dziewczyną na gg lub przez telefon,żeby nie chodził do kolegów,żeby wreszcie był samodziewlny żeby go zapraszali do siebie koledzy JA O TYM WSZYSTKIM MARZE ALE WIEM ŻE TO CIĘŻKA SPRAWA I JEZELI WYCIĄGNIESZ MOJE DZIECKO Z TEGO GÓWNA TO ZAPRASZAM JESZCZE CI ZAPŁACE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
to prosze mnie ujarzmic:) bo moze nie wiem. czytałam i znalazlam tyle co napisałam, i jest to według mnie smieszne ze piszecie ze kólkami kreci i atyzm., czemu Wasze dzieci maja autyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny, ja byłam pierwsza! Na pewno nie miała dziewczyna złych intencji, ale rozumowaniem przypomina mi moją 75 letną babcię: e tam, wyrośnie z tego bo jest rozpieszczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
jest to według mnie smieszne ze piszecie ze kólkami kreci i atyzm. ale kto tak napisał???? cechy autystyczne to nie tylko kręcenie kółkami, jest tego dziesiątki- tzn objawów, przy istnieniu ich wszystkich razem, dostaje się tę diagnozę. KA PE WU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
sylwio--nie musisz w taki sposób pisac ze mi zaplacisz. Gdy bym mogla pomoc zrobiła bym wszystko , bo dzieci sa niewinne i nie zasługuja na takie życie pojebane. Wolała bym zeby to rodzice odpokutowali wszelkie grzechy a nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
no ale czesto babcie 75 letne maja racje. Kiedys tego nie było a teraz za duzo sie wymaga i potem sie mowi ze dziecko ma autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka...lok
23l. i poprostu kiedys zwróciłam uwage ze dzecko mojej kolezanki potrafi siedziec 2 godz na bujaku lub chodzi na palcach. Ja to wogule nie interesowało, mnie natomiast zaciekawiło i wydało sie dosc dziwne, weszłam na forum i okazało sie ze to moze byc autyzm.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×