Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Ciekawe zestawienia ;) 1 i 2 to liczone od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, 3 od dnia zapłodnienia przy standardowym 28 dniowym cyklu... a 4 to chyba coś pomiędzy :D Ja stosuję metodę 3 :D A tu jeszcze fajny kalkulator przyrostu wagi w ciąży (ponoć tej poprawnej ;) ): http://zdrowie.onet.pl/1219200,2413,,,,przyrost_wagi_w_ci_zy,kalkulator.html A ten uwzględniający wskaźnik BMI: http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wczoraj nie było mnie z wami bo rano musiałam wstać i zrobić badania krwi i moczu pózniej połaziłam troche po głownej ulicy Łodzi czyli Piotrkowskiej a pozniej pojechałam do siostry i tak cały dzionek zleciał. Jak przyszłam do domu to tylko sie wykąpałam i poszłam spać normalnie byłam taka padnięta jak nigdy. Kurcze nie wiem ile ja przytyłam bo nie mam wagi 14 tc przytyłam 1,5 kilo tak jak w tabelce ale teraz to już 16tc napewno przytyłam bo jem sporo o kurcze przydało by sie zaktualizować tabelke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tasia 16tc to juz niebawem moze dowiesz sie co bedzie:) no ja dzisiaj ide kupic wage:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareście nauczyłam sie wklejać tabelke. A kilogramy wpisze w 17 tc jak bede u lekarza. nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......16 tc...........Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......15 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......14 tc........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2.........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........14t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....12tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0..........14t.. .............Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c............Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13tc ............Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.........12t c........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 tc..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12........?........12t c.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ...................Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na dworku ładnie ale dziś odpoczywam w domku :) Chyba musze sobie kupic wage i ciśnieniomierz by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałm ostatnio na jakims portalu o ciaży że najlepij płeć sprawdzac od 18 tygodnia kurcze a jak bede u lekarza to bedzie dopiero 17 tc:(. Co prawda gin robi mi usg co wizyte ale może nie bedzie chciał mi powiedzieć bo za wcześnie mam nadzieje że już bedzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, może coś tam doktor podejrzy i powie o swoich przypuszczeniach :) Choć to chyba troszkę za wcześnie... ale kto wie, może dzieciątko tak sie ułoży, ze nie będzie wątpliwości :D Ja na następnym USG też będę w 17 tyg. więc zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie teraz na wizycie która mam 26 maja czyli dzień matki, to może nastepnym razem wtedy już bede w 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kiedyś się dowiemy :) najważniejsze, żeby sie dobrze rozwijało i było zdrowe :D A na Pietrynie już ogródki porozstawiane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie najlepszy biznes z tego maja . A po za tym lepiej siedzi sie na zewnątrz niż w srodku szcególnie jak jest ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja w sumie nie wiem kiedy mam następne usg :O bo mi gin na razie nie wyznaczył. 4 czerwca idę na zwykłą wizytę i pewnie dopiero usg będę miała na koniec czerwca a to już będzie blisko 20 tygodnia. Potem jeszcze 22 tygodniu mam jedno badanie w mojej klinice gdzie robiliśmy in vitro, wiec w sumie zaliczę 2 badania w niedługim czasie. No i mam nadzieję, że już wtedy będziemy znali płeć :) Dziewczyny jestem lekko podłamana po wizycie na mieście :O Schodziłam tyle sklepów i NIC. W sklepie ciążowym przymierzyłam wszystkie możliwe spodnie i żadne nie były na mnie dobre - za ciasne w biodrach i tyłku a za luźne w pasie :O Ja nie wiem czy dam radę kupić na siebie spodnie ciążowe. Do tej pory nie miałam problemu z kupnem zwykłych spodni, ale te ciążowe to maja jakieś dziwne szycie - jakby szyli wszystko na jedno kopyto dla kobiet z wąskimi biodrami :O Babka w sklepie mi powiedziała że w mgnieniu oka pozbyła się większych rozmiarów bo jednak większość kobiet ma te biodra i tyłki a zostało jej to co ma i w hurtowniach też nie widać czegoś nowego :O Przez internet tym bardziej boję się coś kupić :O Załamka...nie wiem w czym ja będę chodzić za jakiś czas :O Udało mi się kupić jedynie super fajne majteczki bez uciskowe i chyba jedynie z tego mogę się cieszyć. Dzis u mnie lato pełną gębą - śliczna pogoda :) i nawet truskawki kupiłam :D pyszotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi a moze jakies spodniczki spodnice przewiewne wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili - sęk w tym że ja kiecek nie lubię :O trzeba będzie się ruszyć gdzieś dalej za takimi ciuchami - wierzyć mi się nie chce że nic na mnie nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tasia. jak będziemy następnym razem u rodziców to chyba muszę mężowinke wyciągnąć na Pietryne, ot tak, żeby sobie połazić, może gdzieś siąść na ciacho :D Oj bo to tak jest z tymi ciuchami. Niestety większych kobietek trochę w Polsce jest a większość ciuchów kończy sie na rozmiarze XXL (które takiego rozmiaru to jeszcze nigdy nie widziało) lub 42 :O W sumie jak była w Ptaku to te rybaczki trafiłam fartem, Maja rozmiar XXL i są lekko luźne, dlatego mam nadzieje nie przybrać w biodrach zbyt wiele, bo będę mogła je jedynie komuś sprezentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódniczki sukienki a może geterki i tuniczki przecież nie koniecznie musza być spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia - do geterków i tuniczek to trzeba mieć figurę 18-stki :D Muszą być spodnie i koniec kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha ciacha i super lodziki to maja w Hortexie na pietrynie ale lody to dosc drogie sa za pucharek dużych lodów to 20 zł najmniej ale warto przy okazji sa super udekorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia wiem o tym bardzo dobrze :) Ja jestem z Łodzi, mieszkałam tam do 25 roku życia, a potem pojechało sie za pracą ;) Hortex jest rewelacyjny, pamiętam takie torowe baby orzechowe... mniam, aż mi ślinka poleciała na sama myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ja figure osiemnastki to też nie mam z jakieś 15 kilo mi brakuje wieć do szcupłych też nie należe a jak przymierzam ciuchy ciążowe to wydaje mi sie że jestem dwa razy wieksza coż takie są uroki bycia w ciąży może popatrz na takie dłuże tuniki ja jedna dostałam taka przed kolana prawie jak sukienka. Ale to twój wybór jak lepiej sie czujesz w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mi też ślinka leci na wspomnienie o ciachach z hortexu ale nic z tego dzisiaj nigdzie nie wychodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) nie było mnie tu jakiś czas ale to chyba dlatego że siedzę sobie na zwolnieniu lekarskim :/ w sumie to miałam odpocząć bo strasznie zmęczona chodzę a tu jeszcze się przyplątało jakieś paskudne przeziębienie. Katar nie do opanowania, gardło boli.Normalnie tragedia :( jakieś krople na katar kupiłam dzisiaj homeopatyczne dla kobiet w ciąży ale mam wrażenie że nie nie działają :( wczoraj w akcie desperacji użyłam normalnych kropli a dzisiaj się dowiaduję ze nie wolno :( no i mam wyrzuty sumienia potworne. No i ogólnie miałam wypocząć a tu kurcze nie dość że z takim katarem nie da się wypocząć to jeszcze ciągle jest coś do załatwienia, gdzieś trzeba jechać. Z mężem się pociełam przez telefon i normalnie to....wrrrrr dość już tych atrakcji!! mili23 dobrze że ten podział na miesiące i trymestry zamieściłaś. Chyba sobie drukne i zachowam bo tak liczyłam te miesiące na wyczucie. A tu proszę jak by nie patrzeć 4 miesiąc się zaczął i zaczął się IItrymestr :) W przyszłym tygodniu wybieram się do H&M po jakieś spodnie ciążowe, rybaczki, długie. Zobaczymy czy coś kupię bo po pierwsze jeszcze nawet ich nie oglądałam, słyszałam tylko że jest duży wybór a po drugie zawsze nie lubiłam spodni kupować bo mam pełne uda i dupsko więc boję się że tylko się podenerwuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tabelka :) nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......16 tc...........Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11........1,1.......15 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5.......14 tc........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2.........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........14 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........14t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....12tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0..........14t.. .............Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c............Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13tc ............Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.........12t c........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0...........11 tc..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... ..................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... ..................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12........?........12t c.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ...................Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia nie martw się na zapas wszystko ok bedzie jak raz zażyłaś te krople ja wczesniej też byłam przeziebiona i miałam taki sztywt do nosa z eukaliptusem wciagłam sobie ze dwa trzy razy a dopiero potem przeczytałam że w ciąży nie można ale nic na szczescie sie nie stało jak bedziesz u lekarza to sie spytaj czy nic nie bedzie jak raz je zażyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi to się śmieszne wydaje bo przecież te krople działają miejscowo, nie działają na cały organizm, do krwi nie przenikają. A tu proszę nie można używać. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropcia, bo z lekami to jest tak, ze jak nie wiedzą czy ma on jakiś wpływ na dzidzię w brzuchu to wola napisać, że nie wolno stosować. Myślę, że nie będzie to miało żadnego wpływu na Twojego Malucha, ale lekarza możesz się zawsze zapytać dla swojego spokojnego sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia - mnie jak złapało przeziębienie ,a było to na samym początku ciąży, z katarem radziłam sobie sztyftem do nosa Disne Mar - to jest oczyszczona woda morska i można ją stosować w ciąży. Na jakiś czas pomagała, nie wysusza śluzówki i po aplikacji człowiek czuje ulgę, więc może to Ci pomoże? I zgadzam się z Madzialińską, na większości leków piszą że nie można stosować w ciąży, a tylko dlatego że w tym temacie leki nie były przetestowane.Tak więc spokojnie :) Tasia - mam jednak nadzieję że coś znajdę, kurcze widziałam nie jedną babkę sporo tęższą ode mnie w ciąży i jakieś spodnie miała, wiec może kwestia trafienia. Koleżanka podesłała mi super stronkę w ciuchami ciążowymi - są świetne, ale boję się że jak kupię to będzie ciuch za mały...nie lubię kupować przez internet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi podziel sie ta stronką :) Na pewno jest tam tabela rozmiarów, jak sie pomierzymy to jakiś rozmiar uda sie dobrać ;) Zmykam juz do domku, zajrzę później. Buziaki Dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też boje sie kupować przez internet każdy ciuch ma inna rozmiarówke i boje sie że nie trafie a jak ide do sklepu to też nigdy nie wiem jaki mam rozmiar sczególnie w spodniach bo to zależy co wstawia jedne spodnie beda miały rozmiar 40 i beda ok a drugie albo za małe albo za duże i też ten sam rozmiar wiec wole isc do sklepu i sie pomeczyc w przymierzalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×