Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Aniaa- udanego wypadu nad morze :) Też bym z chęcią po plaży pospacerowała :) Przed chwilą dostałam paczkę od koleżanki - całe pudło ubranek i zabawek dla dziecka, normalnie mi się buzia cieszy :D takie to wszystko malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Ejmi dziękuję :) Ja ostatnio chodząc po sklepach znalazłam fajne body dla malucha - z napisem synuś mamusi i córeczka tatusia ;) Ale póki co jeszcze nic nie kupujemy - jest jeszcze sporo czasu. Coś bym zjadła, ale jakoś sama nie wiem co. Od rana jem jedynie owoce i jogurty a przydałoby się coś konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... oj zazdroszczę tego wypadu nad morze... w pon jade na usg prenatalne bedzie to 13 tc czy lekarz bedzie mogł juz cos powiedziec o płci? czy to kategorycznie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie kupuje, dostałam tylko prezent od koleżanki która urodziła w listopadzie w zeszłym roku. Na zakupy będzie jeszcze czas :) Calineczko - ojjj dużo za wcześnie na płeć, poczekasz do 20 tygodnia ciąży :) Powodzenia na prenatalnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie za wczesnie bo ja tez byłam w 13 tc na usg i pytałm lekarza to powiedział że jeszcze nic nie widac że za wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez wydaje ze za wcześnie, żeby coś podejrzeć u takiego Maluszka :) Ale wszystko jest możliwe ;) Tez życzę super wyników na USG!! A ja chce już do domuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że możę nie być widać nawet teraz a ide we wtorek do ginekologa we wtorek bedzie 17 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
a ja gdzieś wyczytałam, że płeć można dostrzec już w 14 tyg ciąży. i że zależy to od doświadczenia lekarza i jakości ultrasonografu. Calineczko trzymam kciuki za wyniki :) A ja właśnie sobie uświadomiłam, że na kolejnej wizycie (18 czerwca) to już będę miała USG połówkowe :) ale ten czas leci. dopiero co się dowiedzieliśmy a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie powaliło z moim suwaczkiem pokazuje o tydzień dalej niż jestem powinno byc 16 i 4 dni a nie 17 i 4 dni a wczoraj było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tygodnie uciekaja jak nie wiem za nim sie obejrzymy bedziemy miały swoje kruszynki w rekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo prawda jest taka że już organy płciowe się wykształciły u naszych kruszyn tylko jak to u kruszyny bywa ciężko jest coś dostrzec jak dziecko ma ok 10 cm :) I dlatego lekarze czekają aż nasze pulpeciki staną się większe i wtedy lepiej widać :) Zrobiłam naleśniki na obiad i czekają mnie dziś jeszcze zakupy spożywcze - ale z obstawą bo sama dźwigać nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już obiadek zrobiłam teraz sie tylko piecze:) niestety pogoda w Łodzi się popsuła zaczęło padac :( mam nadzieje że sobota i niedziela będą słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest super burza :D Tak wiem, jestem nienormalna ;) Ale nic na to nie poradzę, że uwielbiam burze... zwłaszcza w nocy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak byłam dzieckiem i pojechałam na kolonie do Jeleniej Góry to były kolonie z kośćioła wiec mieszkaliśmy w klasztorze z zakonnicami pokoje miałyśmy na 3 piętrze i całe poddasze było nasze koło 22 zaczeły walić pioruny wszyscy oczywiśćie na poddasze i do okien u nas było ok ale na Śnieżce tak waliło i sie błyskało że z klasztoru całe schronisko na Śnieżce było widac normalnie biało ale był widok prawie pół nocy przesiedzieliśmy w oknach widok niezapomniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie przyznałybyście się lekarzowi że nie jecie mięsa? bo ja na razie trzymam buzię na kłódkę bo nie chce słyszeć wykładów. ryby nabiał i sery jem normalnie ale mięsa nie ruszam już 15 lat czyli większą część mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że powinnaś powiedzieć lekarzowi przepisał by ci jakies odpowiednie witaminki dla twojej diety a co do wykładu to nie powinien ci go robić bo wegetarianizm jest podobno zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia wiem że podobno mi służy mam zawsze wszystkie wyniki w normie ale lekarze są różni. powiem jak z kolejną morfologią będzie coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyszły moje rybaczki zakupione na allegro i po prostu są idelane! normalnie jakby miara ze mnie wzięta i uszyte :) super! już wiem, że mogę spokojnie od tego sprzedawcy kupować! W tym teście na 26% wyszedł mi chłopak, a na 74% dziewczynka :) no ja czuję, że będzie dziewczynka, a mam nadzieję dowiedzieć się na kolejnym usg (8.06) to będzie już prawie 18 tc, więc może dzidzia zechce się już ujawnic ;) dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Nareszcie mam chwilkę żeby coś skrobnąć. Katar prawie się skończył, za to pojawił się kaszel. Jest nadzieja że to znak kończącej się choroby. Wczoraj mnie coś podkusiło i kupiłam kalafiora. jejuuuu jak mnie potem żołąd bolał, jakie rewolucje miałam. Nigdy więcej kalafiora w maju. Michaaa pociesz się że ja tak ze swoim facet widze się od 7 lat. 5 lat studiów i teraz to samo. Ja w delegacji, on w delegacji. Zostają tylko weekendy, a teraz to nawet co drugi weekend. Ciężko jest. Ale takie zawody wybraliśmy i trochę trudno to obejść :( Teraz akurat ja mam projekt niedaleko domu więc wszystkie naprawy samochodu itp spadają na mnie. Załatw, zakup itd, itd. Jeszcze miesiąc i też idę na projekt 200km od domu więc powtórka z rozrywki - weekendowe małżeństwo. Za 2tyg usg - może i ja się dowiem co się tam w brzuchu chowa :) to już będzie 16,5 ytdzień ciąży. To może może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do witamin - kupiłam Feminatal 400. Jest od 13tyg ciąży. Składa się z kapsułki z metafolianem i DHA i tabletki z witaminami. Trochę drogawy bo miesięczna kuracja kosztuje 46zł. Ale w sumie to jeszcze nie zjadłąm ani sztuki bo jak mi wyniki wyszły lepsze niż do tej pory to stwierdziłam że jeszcze nie biorę. Zastanawiam się tylko czy kwas foliowy łykać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W końcu sie trochę ogarnęłam z tym mieszkaniem ;) Pogoda dziś tak u mnie zmienna, że coś strasznego... Słonko świeci, za chwilkę zlewa... potem znowu słonko. Jakaś taka kołowata jestem przez te zmiany :O Milego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale tu dzisiaj cichutko ja zaraz ide na imprezke na chrzesniaka 4urodzinki upieklam taki piekny wielki tort mniam chcecie troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, czy wy czujecie już ruchy? ja wg usg jestem w 16 tygodniu i wczoraj obudziłam się w nocy o 3 i zanim zasnęłam wydawało mi się że coś mnie myzia od środka, nie wiem, może mam omamy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×