Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Gość Aaanniiaaa
a co do wymiotów to aż tak strasznie mnie nie męczą - daję radę. Własnie wczoraj lekarz pytał, czy chce coś na wymioty, ale nie ma tragedii - jestem twarda ;) moja kolezanka to dopiero ma jazdy (ma termin na pazdziernik) i normalnie nawet po szklance wody leci do łazienki. I dziękuję Wam wszystkim za gratulacje - ciekawe czy chłopak się potwierdzi ;) teraz intensywnie myślimy nad imieniem. Dla dziewczynki nie ma problemu, a z chłopcem już trochę gorzej... A teraz czekam na kolejne wieści od Was czy chłopiec czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś byłam po odbiór wyników krwi i moczu według tego co przeanalizowałam z internetu wynika że są ok.Aaanniiaaa ja też gratuluje chłopczyka.A ja bół pleców to mam już ze 3 tygodnie szczególnie jak za dużo leże w jednej pozycji albo jak mam sie schylićale przy schylaniu to bardziej boli.Ja niestety pracuje w hipermarkecie wiec spowodowane to jest nadmiernym dzwiganiem ale na szczescie lekarz nie miał oporów z wypisaniem zwolnienia i tak sobie siedze od 9 tygodnia na zwolnieniu nie wyobrażam sobie dzwigać i rozkładać tych wszystkich rzeczy.A wiaminek jeszcze lekarz mi nie przepisał biore tylko z jego przepisu jodid 100 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_76
Prenatal to też folik, dawka zależna od rodzaju Prenatalu (ja biorę classic). Polecam te tabletki bo między innymi mają funkcję łagodzenia mdłości i na mnie faktycznie tak działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie brzuszki dziewczyny ? Ze mnie się śmieja że teraz wyglądam jak owal bo wszystko idzie mi w brzuch i na boki. Nogi wogule mi nie przytyły tyłek też nie. I śmieja sie że bedzie dziewczynka bo podobno jak brzych sie rozlewa po całośći to bedzie dziewczynka a jak jest szpiczasty i wystająćy to chłopak ale zobaczymy nie bawem czy sie sprawdzi to gadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
tasia ja to wogóle nie przytyłam ani na biodrach ani w tyłku - brzuszek mam jak piłeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
Mój partner orzekł ostatnio że nie widać u mnie brzucha (faktycznie, rano nie widać, ani jak stoję, ani jak leżę, a wieczorem już jest, no i znów do rana znika) więc wszystko pójdzie mi w krzyż i go obciąży. Ja się tam nie przejmuję. Sądzę raczej że to pewna cecha urody, jak ten brzuch widać. Moja mama też miała nieduży, nie odcinający się wyraźnie a nie miało to związku z żadnym szczególnym obciążeniem kręgosłupa i była w formie aż do dnia urodzin mojej młodszej siostry (pamiętam to doskonale). Może mam to po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
z tym brzuchem to nie ma reguły - moja mama też miała okrągły brzuszek i urodziła mnie :) moja siostra też - wszyscy mówili, że wygląda, że będzie chłopak a urodziła się córa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny trochę wam zazdroszczę że już niektóre z was wiedzą kto się urodzi. ja chcę chłopca odkąd pamiętam miał być chłopiec :):):) u mnie dopiero w środę będzie to pierwsze tzw. genetyczne usg. trochę mam stracha co będzie. wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale boję się że to na mnie trafi. wiem mam przestać myśleć w czarnych barwach ale chyba łapię doła. na budowie same problemy ciągle coś wyskakuje a facet daleko w pracy wrrrrr. co powiecie na to jak wam powiem że z przyszłym tatusiem widuję się 2 no max 3 razy w tygodniu masakra normalnie a najlepsze jest to że nie wiem kiedy to się zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny trochę wam zazdroszczę że już niektóre z was wiedzą kto się urodzi. ja chcę chłopca odkąd pamiętam miał być chłopiec :):):) u mnie dopiero w środę będzie to pierwsze tzw. genetyczne usg. trochę mam stracha co będzie. wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale boję się że to na mnie trafi. wiem mam przestać myśleć w czarnych barwach ale chyba łapię doła. na budowie same problemy ciągle coś wyskakuje a facet daleko w pracy wrrrrr. co powiecie na to jak wam powiem że z przyszłym tatusiem widuję się 2 no max 3 razy w tygodniu masakra normalnie a najlepsze jest to że nie wiem kiedy to się zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej siostry nie było widać aż do siódmego miesiąca a pożniej jak wywalił to nie wiadomo kiedy.A u mnie zaczyna byc widoczny juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale moja siosta jest dużżo wyższa odemnie ja mam 160cm a ona 176 cm.Mam tylko nadzieje że nie bede wyglać jak mały słonik hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
tasia ja też mam 160 cm ;) i też mam nadzieję, że nie będę jak słonik ;) choć mówią, że jak ma być chłopak to kobieta w ciązy wygląda kwitnąco - mam nadzieję, że tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jeszcze brzuszka ciążowego i nie widać po mnie że jestem w ciąży, myślę że będzie cokolwiek widać dopiero koło 6 miesiąca bo u mnie to się jakoś rozprowadziło po całym brzuszku. I to jaki jest brzuszek dużo zależy od budowy ciała i nie wierze że na podstawie okrągłości czy spiczastości (fajne słowo ;) można określić płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, najwyżej będziemy uroczymi słoniczkami :D michaaa, tak jak sama napisałaś... Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze :) będziemy trzymać kciuki. No a z tatusiem to niezbyt miła sytuacja, ale tak czasami bywa... Z moim mężem widzę sie rano a potem dopiero wieczorem i szybko odjeżdza do krainy snów, więc jakikolwiek pożytek mam z niego w weekend :) Caly czas liczymy na to, ze otworza mu w końcu w tym roku filie w Puławach i nie będzie musiał dojeżdżać codziennie do Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten tescik zrobiłam i wyszło że 70% dziewczynka a 30 % chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u was jak wyszło? jak sie dowiemy naprawde co mamy pod serduszkiem to bedziemy miały porównanie czy tescik prawde mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie przytyłam, nogi i pupa mi spadły nawet, ale to mięśnie spadły od leżenia, a brzunio- mierzę talię i mam już 10 cm więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
u mnie nawet w testach wychodzi chłopak hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik: Na 36% będzie to chłopczyk. Na 64% będzie to dziewczynka. Ale te niektóre pytania to jeszcze nie na nasz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo mi wyszło jak Madzialińskiej :) Ale uważam że te wszystkie testy to tylko zabawa :) Bo np nie śpię z głową na północ ani południ bo na wschód no i co wtedy? :) No i co mają kilogramy mojego męża do mojej ciąży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
to wszystko przesądy i nie ma co brać tego na poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
jak to dobrze, że dziś już piątek :D po pracy śmigamy na weekend nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dobrze.. tez bym tak chciała :D Cos tam na pewno zorganizujemy, o ile pogoda dopisze .. Życzę pięknej pogody i odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
dobrze dobrze, tylko z Wawy to mamy dobrze ponad 500 km w jedną stronę a to już nie jest fajne... dziękuję Wam - mam nadzieję, że pogoda dopisze. Mamy zamiar pospracerować nad morzem i powdychać trochę jodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany... zjadłam i taka mnie senność wzięła, że nie mogę :O Jakbym była w domu to już bym pod kocykiem spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×