Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Dziewczynki powinno się nosić kartę ciąży przy sobie, nie wiadomo co się może nam przytrafić (tfu tfu) możemy gdzieś zasłabnąć na mieście albo cokolwiek, lepiej nosić ze sobą teraz dokumenty. Mnie na to uczulił lekarz i od początku kartę i książeczkę ubezpieczeniową noszę w torebce. Gdzie bym nie była zawsze mogę iść do lekarza . A już na pewno trzeba ze sobą zabierać dokumenty na wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrócił mi net.. Cos chłopaki pokombinowali i nas odcięli od świata ;) Ja właśnie niedawno zauważyłam, że żaden zapach tak na mnie źle nie wpływa jak spaliny z samochodów... a jak przejedzie jeszcze jakies stare auto z gazem to już tragedia :( od razu dostaje ślinotoku... Na szczęście jak wiatr szybko przewieje to przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałyscie dziewczyny ten topik na temat oszustki która udawała żę jest w ciaży że iles razy poroniła oszukiwała te biedne dzieczyny które naprawde straciły swoje aniołki normalnie walnieta jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia - na kafe jest sporo takich nawiedzonych osób, już nie raz spotkałam się z takimi historiami że ktoś pod kogoś się podszywał albo kogoś udawał.....szkoda gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zdarzają się... Nie potrafię tego zrozumieć. Może to jakieś małolaty bez wyobraźni, albo ktoś kto nie ma w sobie nawet odrobimy współczucia... :( My na szczęście na razie uchroniłyśmy sie przed tego typu indywiduami i mam nadzieje, że dalej tez tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia zartujesz ze cos takiego w ogole bylo? ale przez neta na oszustow latwo mozna natrafic trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie skapneli ze byla oszustka? chyba ze sama sie wydala... trzeba nie miec sumienia zeby z czegos takiego zarty sobie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już nie pamiętam dokładnie (bo czytałam ten topik) ale chyba pogubiła się w zeznaniach... czyli zaczęły jej sie mylić terminy porodu... Jakas szalona dziewczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli23 czytałam to na topiku pt UWAGA NA OSZUSTKE!!! założone przez mamama55 tam dziewczyny pokazuja nawet zdiecia tej dziewuchy. wejdz do nich i poczytaj to sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
dziewczyny czy pozwalacie sobie na małą kawkę, bo mi pomaga na ból głowy i zatwardzeni,zacząl mi się II trymestr, w I skusiłam się tylko kilka razy, jak myślicie mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że jedną no może dwie w tygodniu możesz wypić ale takie słabiutkie. Ja mam wstręt do kawy zreszta przed ciąża to też piłam bardzo mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym w zyciu nie pozwolila zeby tak poprostu ktokolwiek ogladal fotki mojego dziecka badz moje wlasnie a kto wie moze to jakis zbok... na jednym forum czytalam ze dziewczyny pokazywaly swoje zdjecia brzuszkow ale to po dluzszym poznaniu sie i prowadzeniu topiku po dluzszym czasie i wysylaly je na maile tylko tym ktore od poczatku byly na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że pokazywanie brzuszków to nic strasznego a zdiecia można wysłac ale troszke pózniej jak dziewczyny blizej sie poznaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w Łodzi zaczyna pogoda sie psuć i duchota tu jakaś słoneczko przestało świecic i jakies paskudne chmurzyska nadeszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Właśnie z powodu takich oszustw ja nigdy nie przyzwyczajam się do jednego nicku, nie nawiązuję bliższych wirtualnych znajomości, no chyba że od razu takie w realu. Po prostu przekonałam się że najfajniesze rozmowy z sympatycznymi osobami, mogą okazać się bardzo złudne bo ktoś kłamie, podaje się za zupełnie kogoś innego itp. Zatem uważam że lepiej pisać trochę oględnie i nie traktować wszystkiego bardzo serio. Kto wie, może i ja jestem podstarzałym facetem, któremu marzyło się całe życie być kobietą, i pożywkę dla fantazji znalazł na forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
Idę już. Obiecywałam sobie że będę pilnować aby nie naświetlać dziecka dłużej niż przez cztery godziny dziennie (to wynika z przepisów BHP) a jakoś nie mogę się oderwać. Tymczasem w pracy mogę posiedzieć na zewnątrz a pogoda sprzyja choć zbliża się burza, otoczenie też (ogród) więc powinnam to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tyle przerobiłam znajomości internetowych że potrafię wyczuć oszusta. Zasada ograniczonego zaufania jest zawsze wskazana, ale jeśli nikt sobie nie będzie ufał nawet w najmniejszym procencie to po co w ogóle ze sobą pisać. To trzeba też umieć wyważyć. Niestety nie mam dobrych doświadczeń z osobami które często zmieniają nicki i są na pomarańczowo - tu bez urazy Nowa ale to nie budzi zaufania. Skoro Ty się przed kimś cofasz to przed Tobą również ktoś tak będzie robił. Jak ktoś nie ma niczego do ukrycia, nie kłamie i nie ma nic na sumieniu, to nie ma potrzeby żeby się jakoś specjalnie kamuflować. Takie jest moje zdanie. A na naszym topiku nie sądzę żeby podszywał się jakiś facet bo używamy za dużo terminów - czasami specjalistycznych, ktoś musiał by się wyedukować, a z doświadczenia wiem, że lawiranci idą na łatwiznę...stąd ich wpadki :) Jeśli już to jakaś nawiedzona kobieta...no ale w tej chwili na kafe można już zrobi z tym porządek, moderatorzy są bardziej restrykcyjni niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam nie siedziec tak długo przed komputerem ale normalnie nie moge sie oderwać. Jutro idę na badania morfologi,cukru we krwi i moczu ogólnie nie lubie tych badan zawsze jest mi słabo i niedobrze po pobraniu krwi.ALe na szczeście jutro ide ze swoim narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytałam niedawno wywiad z panią doktor i twierdziła, ze nie ma zagrożenia promieniowaniem z monitorów dla dzieci w brzuchu matki :) 4 godziny są podyktowane przepisami BHP panującymi w pracy i dla dobra pracodawcy ;) Tak na prawdę, jeśli mamy monitor LCD to powinnyśmy przestrzegać kilku zasad zdrowej pracy przy kompie, czyli odległość oczu od monitora - długość wyciągniętego ramienia, co godzinę kilkuminutowa przerwa dla oczu i trochę ruchu dla nóg i kręgosłupa :) A co do zaufania na forach... zawsze trzeba liczyć się z tym, że ktoś może nie być taki jak sie przedstawia. To standardowe ryzyko związane z kontaktami internetowymi. Ale myślę, że należy tu zachować zdrowy rozsądek i nie damy się oszukać. Zresztą wydaje mi się, że akurat tu zebrały sie same normalne i fajne kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaradom
Ja przekraczam wszelkie normy jesli chodzi o siedzenie przed kompem, ale co mam robić, jak większośc dnia leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia, świetnie Cie rozumiem :) Jakbym miała taka sytuacje, to już by tu wszystko było tak przemeblowane, żebym miała bezproblemowy dostęp do kompa z łózka... I chyba bym poznała wszystkie możliwe gry sieciowe i fora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie tez dzien jakos sennie mija, mialam jechac z mezem na szkolenie wieczorem,ale chyba zostane w domu...Po prostu nic mi sie nie chce ;-). Ja w dzinsy takze nie wchodze tzn. zapne sie jeszcze ale cisnie mnie i dlatego postawilam na wygode- spodnie na gumce, dresy,sukienki.. Jesli chodzi o zaufanie na forach to jasne,nie nalezy byc zbyt ufnym ale tez nie nastawiac sie ze kazda osoba z ktora rozmawiamy jest oszustem. I nawet jesli ktos np. na tym czy innym forum jest nieszczery to zawsze ktos to wylapie,predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No u mnie też jakoś sennie i leniwie! bardzo mi się chce spać :( i pogoda dziwna :( raz świeci słońce, raz pada!ale ogólnie ciepło! Co do podszywaczy to na kafeterii zawsze byli i będą :( z tego też powodu ludzie jak się trochę poznają, to przenoszą się na bardziej prywatne fora. ja już tak z dwoma topikami zrobiłam. ciągle ktoś się podszywał, dokuczał, rzucał obraźliwe komentarze, oczywiście nie podpisując się swoim stałym nickiem (a jesteśmy pewni, że te osoby brały czynny udział w życiu forum) i jak zaczęłyśmy mieć dość, to przeniosłyśmy się z kafe. myślę, że kafeteria bardzo na tym traci :( a moderatorów niestety nie można się doprosić o ujawnienie takiego oszusta :( a myślę, że tylko to powstrzymywałoby te osoby! Miejmy nadzieję, że na tym topiku będzie inaczej :D bo póki co jest fajnie i niech tak zostanie :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5........14 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........13 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5........14 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........13t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
"Niestety nie mam dobrych doświadczeń z osobami które często zmieniają nicki i są na pomarańczowo - tu bez urazy Nowa ale to nie budzi zaufania. Skoro Ty się przed kimś cofasz to przed Tobą również ktoś tak będzie robił." Ja nie mam żadnych doświadczeń z tego forum, ani z osobami które nick zarejestrowały, ani z tymi na pomarańczowo. :D Sama też nie chcę kojarzyć się z pseudonimem, ale z opiniami: albo mają sens, albo nie, bez względu na to jak ja na przykład wyglądam i czy się zaczerniłam. Ejmi, a jakbym tak zarejestrowała nick i wpisywała hasło to automatycznie zwiększyłoby to twoje zaufanie???? Eeee... to by było trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_
tez mi sie podoba ten nik wiec tez bede pod nim pisac :-). I kto jest teraz prawdziwa _nowa_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×