Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Pomocy, wypiłam dziś siemię lniane, zjadłam otręby, aktiwię, kawę wypiłam i nadal w wc nie byłam, jedyny plus brzuch mi urósł ale po wizycie w toalecie pewnie zmaleje hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szcęście narazie do kibelka chodze normalnie :D mam nadzieje że nie bede miała z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - na pewno czarny nick utwierdziłby mnie w przekonaniu, że Ty to Ty :) a tak nigdy pewności nie ma i zawsze pozostaje nutka niewiadomej ;) na kafe często opinie idą w parze z pseudonimem i to jest nieuniknione w środowisku internetowym. Skoro nie znasz tego środowiska nie możesz tego wiedzieć, za dużo tu podszywaczy i psotników, dlatego każdy kto chce być odbierany poważnie raczej rejestruje swój nick :) Agusia - zlituj się kobieto...chciałabyś tak od razu ? widać masz leniwe jelita daj im czas żeby błonnik zaczął działać. Mi od początku ciąży bardzo zmniejszyła się przemiana materii, kibelek odwiedzam dużo rzadziej niż przed ciążą i też się niepokoiłam, ale lekarz stwierdził że widać tak na mnie działają hormony. Żeby się ustrzec zaparć zaczęłam jeść dużo błonnika i to pomogło, ale częstotliwość została ta sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, spokojnie, nie wszystko an raz, bo jak Cie w końcu ruszy to będzie przeżycie ;) Nie to, że sie śmieję, bo sama mam z tym problem :O Ja tez znikam już lulu, tak więc kolorowych i do jutra Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
Ożesz, tylko zaczęłyśmy temat o podszywach i pseudonimach a ktoś złośliwy się wtrącił. Zaraz sprawdzę ile szkód zostało narobionych (dopiero zajrzałam po dłuższym czasie). A, i pseudonim został mi ukradziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
No dobra. Pod pseudonimem _nowa_ już więcej nic nie napiszę, bo ktoś go ukradł. Wpis z 19:55 nie jest mój i dotąd tylko ten. Spadam, nie chce mi się nic rejestrować ani dochodzić kto mógł być tak złośliwy, tudzież wykasowywać podszywy dzięki uprzejmości moderatorów. Do zobaczenia kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wstawać śpiochy!! ja już w pracy od 20 minut, a Wy śpicie ;) Faaaaajnie macie :D U mnie słonko piękne świeci, dzień ogólnie dobry, więc chyba jakoś zleci to 8h.... Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
hej, ja też melduję się w pracy. Droga do pracy była ciężka - mdliło mnie w autobusie strasznie. Kurde, jutro zaczynam 15 tydz więc chyba czas najwyższy, żeby to już przeszło ehhh u mnie rano było piękne słońce, a teraz zrobiło się pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Oj wstawanie staje się dla mnie powoli problemem :O Chyba muszę wprowadzić jakiś reżim bo spałabym do południa a nawet jak już się obudzę to i tak nie chce mi się wstać z łóżka ;) Jeszcze biegam w negliżu, wiec do skilkania potem ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ejmi, jak ja bym chciała mieć taki problem :D Niestety nawet w weekendy budzę sie koło 6 rano, faktem jest że nie wstaję tylko tak sobie poleguje i drzemię do jakiejś 8 - 9... ale dłużej już bym chyba nie mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczyny po moim problemie za godz ma wizytę u gina, więc standardowo kibelek, odezwę sie jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... u mnie dziisaj pochmurno i deszczowo brr pogoda beznadziejna... juz nie moge sie doczekać pon i usg prenatalnego- mam nadzieje ze wszytko z malenstwem dobrze i że się prawidłowo rozwija wczoraj zaczął sie u mnie 12 tc a ja dalej stoje z wagą... jem tyle ile chce chociaż nie mam zbytniego aptetytu- boje sie czy malenstwo dostaje wszytkie niezbędne składniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
ja w czwartek idę do lekarza - planuję zmienić lekarza prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
Calineczka nie martw się, moja waga dla odmiany teraz idzie w dół. Co prawda na początku było 2,5 na plusie a teraz mi spadł kilogram ehh tylko u mnie to z tym apetytem różnie no i jeszcze od czasu do czasu męczą mnie wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, ja w sumie tez stoję cały czas na tej samej wadze :) ten kg w tabelce wpisałam na początku, bo wtedy podskoczyłam i już go jakoś nie wykasowałam. A potem spadło i wróciło do wcześniejszej normy :) A maluszek myślę dostaje wszystkiego czego potrzebuje, nie martw się. Nabierać wagi to dopiero zaczniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
dokładnie. Maleństwo i tak sobie od nas weźmie to czego potrzebuje :) na mnie lekarka to prawie nawrzeszczała, jak zobaczyła, że jest kilogram mniej. Ale kurde jak powiedziałam, że nie mam apetytu to jakoś szczególnie nie zareagowała... wpisała mi w karcie ciąży "brak apetytu" i powiedziała, że mam więcej nie chudnąć. kurde bo to tak łatwo powiedzieć... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoiłyscie:) tak ostatnio myslałam sobie o tym jak bedzie sie zmieniało moje ciało i chyba bede robiła zdjęcia wielkości brzuszka poczynając od 13 tyg tak żeby potem kiedys widziec jak sie to zmieniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiaaa
ja mam już pstryknięte zdjęcie w 13 tyg :) jutro zaczynam 15 tydzień. w sumie zawsze miałam płaski brzuch więc już widać, że lekko się zaokrąglił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5........14 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........14t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....11tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock zaczął się 14 tydzień, więc aktualizuje tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.......termin......kg+.......tc.. ... . ...miasto mycha881.........26.........1.11.........1,5.......15t c. .......Otwock tasia1985.........24..........2.11........1,5.......15 tc............Łodz pindilindi...........32.........4.11.........0......... ...............Gdynia Iwusia_25.........26.........9.11........0,5....... ................Gdańsk Aaanniiaaa........25.........9.11.......2,2.......14 tc.......Warszawa Korciuchna.......25..........10.11......3,5........14 t........Sosnowiec gawit_79..........30.........12.11.......0,5......14tc.. .............Łódż Kiki1980...........29.........14.11.......3.5......15 tc ............Gdańsk miśka1803........30..........14.11......2.........11t ...Katowice/Tychy Ejmi................27..........15.11......2........14 t.......Ostrów Maz. kropcia............25..........15.11......0.........13 t..............Kielce madzialinska76...33..........15.11......1.........14t.. ...........Puławy spa_cja............29..........15.11......2.......... ................. Calineczka_22_...22........16.11/30.11 wg USG.....0....12tc......Śląsk agusiaradom......30..........10.11......0.......... 14t........Radom Mathea...........26...........16.11......2...........13t c ..........Grecja _nowa_............32..........17.11......1..........13t. c. ........Gdańsk natalia86.........23..........20.11......1,5.......12t. ........Środa Wlkp eddi29.............28..........23.11......0..........11 t..............Śląsk Martushia.........23..........23.11......1.......... .................Lublin michaaa...........28..........25.11......0.......... .................Lublin tyllkaaa...........19..........26.11.......0........10tc ......Dzierżoniów mili_23............23..........05.12....... .........11tc.....TomaszowMaz Maggie84.........25..........31.10.......0.......... ..............Płock ja również zaktualizowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam robić fotki brzuszka od 10 tygodnia, tyle że robię co 4 tygodnie, no i już widać pomiędzy 10 tygodniem a 14-stym :) Potem jest fajna pamiątka:) Z tymi kg to spokojnie, można spaść nawet kilka kg i nic się nie stanie, potem i tak każda z nas sporo przybierze. No chyba że są takie ewenementy jak moja bratowa która przytyła zaledwiee 8 kg i praktycznie tego nie odczuła - takiej pozazdrościć. Ja nastawiam się na sporo kg bo zawsze miałam tendencje do tego a poza tym w rodzinie tak u mnie się tyje w ciąży niestety. Poza tym to przyznam sie że przeraża mnie troche lato i upały :O Pocieszajace jest to że w sumie ostatni trymestr przypadnie nam od września do listopada a wtedy już będzie chłodniej...ale kurcze chyba nas nie ominą obrzęki nóg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie che myśleć o tyciu. maja mama cały czas mi powtarza że ona przytyła max 10 kg w każdej ciąży i jak tu dorównać takiemu ideałowi ::) ja w czwartek skończę 13 tygodni czas leci niesamowicie.chciałaym żeby to było już i żeby wszystko było okej ale jednocześnie przyzwyczaiłam sie że wszędzie chodzę kiedy chcę i nie muszę się martwić o nikogo a za parę miesięcy nawet nie chce myśleć. trzeba będzie się przestawić na nowe życie i myślenie pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie wpadłam na pomysł robienia zdjęć... ale na pewno sie jakieś przez ten czas pojawią :) Ja znając siebie to przybiorę trochę, choć wolałabym nie za dużo... Moja mama ze mną przytyła tylko 9kg, chciałabym taki przyrost osiągnąć ;) Gdzieś czytałam, że jak przed ciążą sporo się ważyło, to raczej powinno się pilnować i nie zbierać nadmiarowych kilogramów... Tylko, ze to łatwo powiedzieć, a gorzej zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaaa- mnie w ogóle przeraża perspektywa pierwszych miesięcy z dzieckiem, podobno kobieta wiele rzeczy robi instynktownie, ale obawa jest czy sobie poradzę sama z tym wszystkim, tym bardziej że nikogo poza mężem nie będę miała do pomocy- rodzina daleko. No i to uwiązanie....skończy się swoboda. Ale myślę że każda z nas przyzwyczai się do nowej sytuacji. Podobno najgorsze są pierwsze 3 miesiące. Boje się że po prostu zacznę wyć razem z dzieckiem i tyle ;) Madzialińska- z tym tyciem to nie ma żadnej reguły, zależy kto jakie ma tendencje. Mam koleżankę która była chudzielcem i w ciąży przytyła 35 kg, a następna zawsze miała nadwagę i przytyła tylko 12 kg. Ja na razie jem normalnie, 3 posiłki dziennie i międzyczasie podgryzam jakieś owoce albo warzywa. Natomiast postanowiłam ze na słodycze pozwalam sobie tylko w weekend- bo to tylko łakomstwo a nie pilna potrzeba. Poza tym słodycze w diecie ciężarnej są najmniej potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamuda
witam, jestem tu nowa ale bardzo ciesze się że jesteście,ja już troszke po przejściach więc szukam bratnich dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×