Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

mili to by sie zgadzalo z tym concordem. takie ceny sa wlasnie na necie w Poslce :( fotelik chodzi po 650 zl. brrr. nam sie udalo bo na ebay kolerk xenon byl na wyprzedazy i caly zestaw (gondola, spacerowka, foteli ) za 368 zl. mniej jak za polowe ceny. a te zestawy z 2009 (ktore jednak jakos mniej mi sie podobaja kolorystycznie-dwukolorowe)sa po 699 funtow. ten dokladnie moj najtaniej w polsce na allegro jest za 3000 ale tam nie ma fotelika ale sa 2 gondole-jednak skaldana a druga z homologacja samochodowa) tak tak, moj jest wlasnie ten niebieski. wlasnie ten. http://www.allegro.pl/item739665329_wozek_3w1_concord_neo_gondola_proton_scout_nowy.html mili ten twoj wozek z linka no wlasnie jest w podbnym styly :) i do quinny podobny a co do siedziska to tez mi sie male wydawalo ale na zywo wiesz jest duze na prawde. quinny ma malutkie ale wymienia sie po kilku mies na takie mniej sztywne glebsze. w cocnordzie sie nie wymienia na wieksze ale ten tyl jakby sie wyciaga recznie bardziej i mysle ze jest wystarczajaco gleboki -a do tego podnozek jest bardzo dlugi :) Agulinia a mi sie ten kosmiczny wyglad podoboa :) niop i jesty bardzo praktyczny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili jesli chcesz to ci wysle fotki na zywo cocncorda zrobione kilka tyg temu i siedzisko jest na prawde glebokie. tylko wozek wyglada jak wyjety psu z gardla haha, bbo byl akurat wysiagniety z kartonu a wszystkie czescie jego byly poskladane w kartonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thekasia z checia zobacze fotki tego twojego przeslicznego wozeczka:) mili_23@op.pl w sumie z ta spacerowka najlepiej wyjdzie w praniu i sie okaze jak dlugo powoze w niej dziecko,a jak mi szybko wyrosnie to trudno kupie drugi... a no i juz wrocilam od lekarza,zawsze jak od niego wychodze to jestem taaaaka zadowolona... no oczywiscie wszystko w porzadku,zapytalam jak tam moja szyjka czy sie nie skraca,a on na to zebym nie zadawala takich pytan i nie zawracala sobie glowy bo wszystko jest pieknie podomykane,ze moja ciaza od poczatku przebiega rewelacyjnie i bardzo sie cieszy zeby tylko tak do konca... no i troche sie zamotalam bo ja sugerowalam sie terminem wg USG a lekarz powiedzial mi zebym tylko i wylacznie sugerowala sie terminem wg OM czyli 17.11 bo wg usg ciagle mi te terminy skacza z konca listopada na poczatek grudnia...takze wychodzi na to ze jestem w 31tc jejku az nie wierze....a no i moj syneczek pieknie pokazal buzke do zdjecia,a wazy 1473g czyli chyba taki sredniaczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili zdjecia juz poszly. mam nadzieje ze je uda ci sie otworzyc bo nie zmnijszalam rozmiaru. ale jak bedzie ciezko to daj znac a poszukam gdzies tych w mniejszym rozmiarze. buzke widzialas? a jak maliszek jest polozony?? moj to zawsze sie chowal i tylko tylkioem swiecil :) Agulinka a mi wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulina ty agento swietne fotki:D thekasia no wlasnie obejzalam supre bardzo wyraznie widac na zdjeciach, szczerze to to siedzisko w spacerowce faktycznie jest spore w sklepie wydawalo sie takie waziutkie i plytkie moze to byl troche inny model albo dlatego ze czarny to taki mi sie wydawal,nastepnym razem jak bede miala okazje to dokladniej go oblukam,ale sliczny ten twoj niebieski i z fotelikiem tez super wyglada... a maly lezal glowka w dol i chyba spal (takie to usg nie zawyrazne bylo)bo sie nie ruszal i tak dlugo i dokladnie sobie obejzalam buziaczka mojego slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Dawno do was nie zaglądałam, ale jakoś nie miałam weny na pisanie i tak ogólnie...:( Dziś też za dużo nie napisze, bo jestem po wizycie u lekarza i od tego łażenia pobolewa mnie trochę podbrzusze, właściwie już przechodzi i pachwiny. Ostatnio czasem miewam takie dziwnie pobolewa mnie brzuch, tak jakby ciągnięcie blisko pachwin, ale z drugiej strony trudno to nazwać ciągnięciem takie lekki ból bliżej nie do opisania. Lekarz stwierdził że to normalnie i puki mocno i często nie boli to nie może mi nic zalecić tylko leżenie, bo i tak tych leków mnustwo biorę. Dodatkowo czasem mam bóle w okolicy krocza, czasem z zewnątrz pochwy jakby kości i wargi mnie bolały, a czasem w środku takie kłucie dziwne, dwa razy nawet czułam jakby ktoś przyłożył mi coś gorącego np zapałkę, ale poobserwuje to zjawisko pieczenia przez tydzień i jak sie znów pojawi to zawiadomię lekarza, bo bóle i kłucia w kroczu to chyba norma. Po wizycie wszystko oki, właściwie bez zmian, ale dobrze:) Mój mąż wczoraj przed kąpielą zaniepokoił się, proszę się nie śmiać :D tym że mój tyłek jest aż siny od tego leżenia i jak się np. przyciśnie palcem to od razu w tym miejscu robi się biała plamka. I on się dziwi skoro leżę 22 h na dobę to jaki mam mieć:) No i ja taaka mądra cieszyłam się że nie mam rozstępów, a tu wczoraj rano po prysznicu podnosiłam ręce do góry i zobaczyłam takie małe 3 wklęsle kreseczki na piersiach, myślałam na początku że to popękane naczynka, bo mam cycki nimi obsypane, a jednak. Ale jak narazie na brzuchu nie ma żadnych:) No i na szczęście tak jak wielu z was towarzyszy zgaga to ja nie wiem co to jest zgaga :) Muszę nadrobić te wszystkie zaległości, ale z tego co czytałam na ostatnich stronach to Alexandrunia ta twoja szyjka mnie niepokoi. Ja też miałam mierzoną przez lekarza "ręcznie" i ma niestety tylko 15 mm, tak stwierdził lekarz w szpitalu. Choć mój prowadzący stwierdził że nie jest aż tak źle,bo każdy inaczej mierzy, to mam bezwzględny nakaz leżenia w łóżku! No i biorę masę leków w tym Fenoterol co dwie godziny, nawet w nocy. Więc mam nadzieje że lekarz albo się pomylił, albo niech sprawdzi jeszcze raz. Ola ja też mam problem z sierścią psa. Moja Sara to beagel i kocham ją bardzo, ale czasem śmieje się że ogolę ją na łyso, bo np. mąż w piątek odkurzał mieszkanie a w niedziele rano znów musiał, bo tyle włosów. No i nie da się uniknąć tego żebym nie miała ich na swoich ubraniach. Ją bardzo trudno wyczesać, bo ma krótką, gęstą i twardą sierść, ale za to lubi jak mąż czasem jej po grzbiecie odkurzaczem przejedzie :D No wracam do czytania waszych wpisów i pozdrawiam ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Dawno do was nie zaglądałam, ale jakoś nie miałam weny na pisanie i tak ogólnie...:( Dziś też za dużo nie napisze, bo jestem po wizycie u lekarza i od tego łażenia pobolewa mnie trochę podbrzusze, właściwie już przechodzi i pachwiny. Ostatnio czasem miewam takie dziwnie pobolewa mnie brzuch, tak jakby ciągnięcie blisko pachwin, ale z drugiej strony trudno to nazwać ciągnięciem takie lekki ból bliżej nie do opisania. Lekarz stwierdził że to normalnie i puki mocno i często nie boli to nie może mi nic zalecić tylko leżenie, bo i tak tych leków mnustwo biorę. Dodatkowo czasem mam bóle w okolicy krocza, czasem z zewnątrz pochwy jakby kości i wargi mnie bolały, a czasem w środku takie kłucie dziwne, dwa razy nawet czułam jakby ktoś przyłożył mi coś gorącego np zapałkę, ale poobserwuje to zjawisko pieczenia przez tydzień i jak sie znów pojawi to zawiadomię lekarza, bo bóle i kłucia w kroczu to chyba norma. Po wizycie wszystko oki, właściwie bez zmian, ale dobrze:) Mój mąż wczoraj przed kąpielą zaniepokoił się, proszę się nie śmiać :D tym że mój tyłek jest aż siny od tego leżenia i jak się np. przyciśnie palcem to od razu w tym miejscu robi się biała plamka. I on się dziwi skoro leżę 22 h na dobę to jaki mam mieć:) No i ja taaka mądra cieszyłam się że nie mam rozstępów, a tu wczoraj rano po prysznicu podnosiłam ręce do góry i zobaczyłam takie małe 3 wklęsle kreseczki na piersiach, myślałam na początku że to popękane naczynka, bo mam cycki nimi obsypane, a jednak. Ale jak narazie na brzuchu nie ma żadnych:) No i na szczęście tak jak wielu z was towarzyszy zgaga to ja nie wiem co to jest zgaga :) Muszę nadrobić te wszystkie zaległości, ale z tego co czytałam na ostatnich stronach to Alexandrunia ta twoja szyjka mnie niepokoi. Ja też miałam mierzoną przez lekarza "ręcznie" i ma niestety tylko 15 mm, tak stwierdził lekarz w szpitalu. Choć mój prowadzący stwierdził że nie jest aż tak źle,bo każdy inaczej mierzy, to mam bezwzględny nakaz leżenia w łóżku! No i biorę masę leków w tym Fenoterol co dwie godziny, nawet w nocy. Więc mam nadzieje że lekarz albo się pomylił, albo niech sprawdzi jeszcze raz. Ola ja też mam problem z sierścią psa. Moja Sara to beagel i kocham ją bardzo, ale czasem śmieje się że ogolę ją na łyso, bo np. mąż w piątek odkurzał mieszkanie a w niedziele rano znów musiał, bo tyle włosów. No i nie da się uniknąć tego żebym nie miała ich na swoich ubraniach. Ją bardzo trudno wyczesać, bo ma krótką, gęstą i twardą sierść, ale za to lubi jak mąż czasem jej po grzbiecie odkurzaczem przejedzie :D No wracam do czytania waszych wpisów i pozdrawiam ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrunia - takie pomiary "ręczne" szyjki to żadne pomiary, mi nigdy gin nie mówił jaką długość ma szyjka bo to może tylko zmierzyć usg i to to dopochwowe. Ja miałam robione pomiary szyjki przy zwykłym usg przez brzuch i to są też takie pomiary pi razy drzwi - mi najbardziej zwracali uwagę na to czy szyjka nie ma rozwartego ujścia wewnętrznego. Uważam że jeśli lekarz Cię nie skierował na usg szyjki to nie masz się czym przejmować, bo na oko można zobaczyć czy szyjka dobrze wszystko trzyma :) Natalia - oj masz się z tym leżeniem :O nic dziwnego że masz pupkę obolałą - bardzo Cię podziwiam :) No ale już niedługo i będzie po wszystkim :) Mili - mój synek w 30 tygodniu miał 1450 gram wiec w sumie podobnie do Twojego :) Dziś była u mnie położna i powiedziała że to bardzo ładna waga i że jak dzidziuś będzie miał 3100-3300 to będzie super i dla mnie i dla niego, poród łatwiejszy :) Dziś zrobiłam pierwsze pranie ciuszków no i faktycznie ten proszek Dzidziuś jest fajny i ładnie pachnie :) Położna dziś popatrzyła na naszą wyprawkę no i stwierdziła krótko - super, wszystkiego tyle ile trzeba, kosmetyki ok no i ogólnie już jestem przygotowana. Pewnie w październiku przygotuję torbę do szpitala :) aha i jeszcze mi podpowiedziała że na ostatnim usg żebym poprosiła o pomiar spojenia łonowego, bo jeśli za mocno się rozeszło to jest to wskazaniem do cesarskiego cięcia. No tak więc zobaczymy. jak tam pozostałe dziewczyny po dzisiejszych wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie po wizycie wszystko w porządku. szyjka długachna, chociaż nie wiem ile ma, bo nie miałam usg. powoli odstawiam leki ( na razie duphaston stopniowo). mam kontrolować ciśnienie i kolejna wizyta za 3 tygodnie! a ginka powiedziała, że w gabinecie spotkanie jeszcze tylko 2 razy, a "potem rodzimy" ;) Lecę doczytać co naskrobałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulinka79 ja dzisiaj oglądałam takie biustonosze do karmienia i też uważam, że są nijakie :/ Ani to ładne ani wygodne :/ Dziękuje za extra maile :) mili to jestem w szoku :) Masz termin wcześniej niż ja :) natalia86 nie wiem co do tej szyjki, może to ma znaczenie ale ja mam bardzo wygiętą macicę i szyjka jest wysoko i tyłozgięta, więc może nie jest aż tak źle jak każdy twierdzi :) Ejmi dziękuję za miłe słowa. Właśnie ja się nie przejmuję, bo lekarz powiedział, że wszystko jest pozamykane, do tego szyjka jest wysoko i tyłozgięta wraz z macicą, więc się nie martwię :) Może podasz Kochana ile masz ubranek i jakich, bo ja już nie wiem ile ich faktycznie powinno być :/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrunia - moja wyprawka rozmiar 56 - 5 kompletów półśpioszków wraz z kaftanikami - 10 szt. body 6 z długim rękawem, 4 z krótkim - 2 szt półspiochów bezuciskowych - 5 szt pajacyków rozmiar 62 - 7 szt body kr/dł rękaw - 5 szt pajacyków 2 szt. czapeczki nasuwane 1 czapeczka wiązana gruba, łapki niedrapki, skarpetki po 2 pary grube i cienkie, 2 rożki, 5 kocyków różnej grubości, kombinezon w rozm 68 i ubranko polarowe spodenki i bluza - grube na zimę rozm 68... no i plus kosmetyki i wszystkie te gadżety dziecięce. i na początek to wszystko, w razie konieczności będziemy dokupywać. Mam od siostry jeszcze dostać trochę ciuszków więc ilość się zwiększy. Nie wspomnę o tym że mam całą półkę ciuszków w rozmiarze 68/74- te dostałam od koleżanek i tego już nie liczyłam, ale mam tego mnóstwo :) Gawit - ja jeszcze duphastonu nie odstawiam, dopiero po 36 tygodniu zaczniemy więc jeszcze miesiąc mam spokoju. No i długiej szyjki przy porodzie naturalnym nie zazdroszczę :O o wiele trudniejsze porody są z takimi szyjami....jeszcze nic gina nie wspomniała o formie porodu? bo przy lekach na nadciśnienie to dla mnie jasność, że będziesz miała cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thekasia - wysłałam. Wypowiedzcie się proszę na temat biustonoszy do karmienia bo może tylko ja jestem taka wybredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi wiesz nie dopytałam o poród, ale wydaje mi się, że póki co sn, tyle, że właśnie miałam w gabinecie wysokie ciśnienie i w domu też takie mam i to ginkę niepokoi troszku (mnie również) dlatego mam ciśnienie kontrolować i jak przekroczy 150/90 (jeszcze tak wysokiego to nie miałam, ale przecież biorę leki) to mam jej dać znać! myślę, że jak to ciśnienie nadal mimo leków będzie takie jak do tej pory (waha mi się 130/80, 120/90) to myślę, że pogadamy o cesarce. nie wiem, na serio jeszcze o tym z ginka nie gadałam. nastawiam się na poród sn, ale jeżeli ona zadecyduje o cesarce, to oczywiście nie będę protestować, bo w końcu to ona jest lekarzem i się na tym zna ;) a i niepokoi ją to moje ciśnienie 120/90, bo właśnie to 90 jest zbyt duże :( a czytałam troszkę na innych forach i dużo dziewczyn biorących leki na ciśnienie, rodziło sn, więc już sama nie wiem :( co do wyprawki, to ja nie wiem ile czego mam, ale na bank na 56 już nic nie kupuję, bo mam tego multum :D na 62 też myślę, że na początek wystarczy :D agulinka79 no ja dziś zakupiłam biustonosze do karmienia :) kupiłam na targu po 12 zł :D (niestety te po 8 zł się już skończyły ) kupiłam dwa! MOŻE I NIE są super piękne, ale akurat dla mnie mega wygodne! nic mnie nie uciska, ato dla mnie najważniejsze :D no i jednak te moje dobrze trzymają piersi! ale moje piersi są dość duże, więc może dlatego nie ma z tym problemu :D Alex fajne te aukcje które wygrałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaa - u mnie w mieście NFZ zorganizował taki program - położna na wyłączność, to są wizyty położnej w domu i generalnie omawiane są te same tematy co w szkole rodzenia, pacjentka jest objęta opieką położniczą od 26 tygodnia ciąży do 6 tygodni po porodzie. W razie potrzeby w każdej chwili można do położnej zadzwonić, a i tak wizyty są średnio co tydzień. Ja za to nic nie płacę, tylko wypełniamy takie dokumenty które idą do NFZ i to on tej pani płaci. Oczywiście można sobie tą panią wynająć do porodu. I tak dzisiaj np zmierzyła tętno dzieciaczka, pogadałyśmy na te tematy, którymi byłam zainteresowana no i generalnie takie luźne pogaduchy, rady i informacje :) Stwierdziłam że skoro mam coś takiego to nie ma sensu chodzić od szkoły rodzenia bo tam jest to samo, nawet filmy o połogu i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit - kurde ja to się na nic nie nastawiam, bo nie wiem jak będzie ze mną, pewnie to wszystko wyjdzie już na samym końcu - nie ma co planować póki co i tak większość porodów to rola przypadku :O Z tym ciśnieniem to nie za ciekawie...kurcze mimo leków nadal masz dość wysokie, ja dziś u lekarza miałam 117/80, w domu mam zwykle 110/70, u gina zwykle mam większe, nawet raz mi się zdarzyło 130/90, ale wtedy byłam maxymalnie zestresowana bo to był czas tych niepokojów no i gin od razu powiedział, że to ciśnienie emocjonalne, może u Ciebie też tak po części jest? Co do biustonoszy ciążowych to ja jeszcze nie mam żadnego, ale siostra mi zakupiła i czekam tylko na przesyłkę. Ja mam tego typu problem, że bez laktacji moje cycochy są ogromne (miseczka F) i obawiam się że jak już przyjdzie ten pokarm to nawet Pamela Anderson będzie przy mnie miała rodzynki :O No i problem polega na tych że w sklepach nie ma takich rozmiarów, a w necie owszem i znalazłam ale za porządną kasę....no i mocno się zastanawiam co z tym fantem dalej zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zamierzacie dla noworodka zakup pościeli?? Spotkałam się z opiniami, że na początek lepiej żeby dziecko spało w śpiworku lub przykryte kocykiem i na płasko, bez poduszki. Zupełnie nie pamiętam, jak spał mój synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia ty biedulko podziwiam,ze taka wytrwala w tym lezeniu ja bym chyba zwariowala,no ale dla dobra dziecka wszystko sie zrobi... zebys ty odlezyn nie dostala jak tylek masz az fioletowy... ejmi no to faktycznie dzieciaczki nam rosna praktycznie rowno:D porownamy sobie po nastepnych wizytach...powiem ci ze 3100 3300 to dla mnie super waga... agulinka79 ty sie nie martw, ja tez sie przekonalam ze te staniki to tragedia (jak i chyba wiekszosc z nas)nie sadze ze uda mi sie jakis kupic,najwyzej kupie zwykly bawelniany na fizbince ktory bedzie nie dosc ze ladny to najwazniejsze dobrze dopasowany,jakos dam rade a chyba mi nikt nie zwroci uwagi w szpitalu ze nie mam typowego do karmienia... no wlasnie Alex widzisz jak wyprulam:D a ty sie sugerujesz tez data wg OM? a zakupy super! no ejmi sporo masz tych rzeczy w porownaniu do mnie, chyba bede musiala dokupic:) a tak w ogole to ja mam chyba najwiecej par skarpetek bo ok 10par... no i bodow tez mam duzo ale to bardziej w wiekszych rozmiarach, a tych komplecikow tzn pajacykow chyba dokupie kilka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom, co do mnie to jeśli nie kupię pościeli dla dziecka przed narodzinami, nie będzie problemu własnie ze wzgledu na to że i tak na początki maleństwo będzie spało w rożku a potem może w śpiworku. Ale kołderkę i ze dwa/trzy komplety pościeli chciałabym już wkrótce mieć. Jednak kiedy kupię, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja tylko na chwilę pochwalić się po wizycie :) Rozwiązała się zagadka dlaczego moja niunia tak się kręciła w sobotę --> nareszcie udało jej się przekręcić i w końcu jest położenie główkowe II :D Łożysko mam na ścianie przedniej, stopień dojrzałości wg Grannuma 1/2. Ilość płynu owodniowego prawidłowa. BPD - 83mm (odpowiada 33hbd) AC - 266mm (odpowiada 30hbd) FL - 59mm (odpowiada 30hbd) No i najważniejsze masa - 1853g :) Na moje wynika, że moja kluska ma dużą głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom ja kupiłam pościel dla malucha, chociaż na początku będzie spała na płasko i w spiworku bądź rożku! ale, że kupiłam cały zestaw , to i kołdra i poduszka tam była :D na początku wykorzystam to sobie jak ochraniacz na szczebelki ;) albo po prostu schowam :D ale już mam 2 komplety pościeli ;) to tak na przyszłość :D babcia dała mi kaskę dla prawnuczki ;) no to zakupiłam, bo tak kasa by się rozeszła i Lenka nic by z tego nie miała :D Ejmi ja tak sobie myślę, że w sumie masz rację ;) wszystko wyjdzie w praniu i pewnie też okaże mi się czy sn czy cesarka :D a to ciśnienie bardzo mnie niepokoi, tym bardziej, że ostatnio dotarła do mnie wiadomość o dziewczynie, która w 39 tc straciła dziecko właśnie przez nadciśnienie utajone! u mnie ono co prawda jest jawne, ale musze bardzo uważać na ruchy i ginka powiedziała, że jeżeli cokolwiek mnie tu zaniepokoi! COKOLWIEk to mam się nie zastanawiać, nie czekać, tylko jechać do szpitala! lepiej dmuchać na zimne, wyjść na wariatkę niż później cierpieć i żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiaradom ja kupiłam pościel dla malucha, chociaż na początku będzie spała na płasko i w spiworku bądź rożku! ale, że kupiłam cały zestaw , to i kołdra i poduszka tam była :D na początku wykorzystam to sobie jak ochraniacz na szczebelki ;) albo po prostu schowam :D ale już mam 2 komplety pościeli ;) to tak na przyszłość :D babcia dała mi kaskę dla prawnuczki ;) no to zakupiłam, bo tak kasa by się rozeszła i Lenka nic by z tego nie miała :D Ejmi ja tak sobie myślę, że w sumie masz rację ;) wszystko wyjdzie w praniu i pewnie też okaże mi się czy sn czy cesarka :D a to ciśnienie bardzo mnie niepokoi, tym bardziej, że ostatnio dotarła do mnie wiadomość o dziewczynie, która w 39 tc straciła dziecko właśnie przez nadciśnienie utajone! u mnie ono co prawda jest jawne, ale musze bardzo uważać na ruchy i ginka powiedziała, że jeżeli cokolwiek mnie tu zaniepokoi! COKOLWIEk to mam się nie zastanawiać, nie czekać, tylko jechać do szpitala! lepiej dmuchać na zimne, wyjść na wariatkę niż później cierpieć i żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili mój termin wg OM to 28.11 :( A wg USG to 21.11 ale ja sądzę, że urodzę w połowie listopada :) hanka83 extra wieści tylko tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zapomnialam zabrac do pracy laptopa, wiec dopiero teraz mam kontakt ze swiatem wirtualnym:) Agulinka co co tej hurtowni w zabrzu to ja tam mam juz zamowiony wozek i mebelki, w czwartek jedziemy je odebrac, bo wreszcie zadzwonili,ze mebelki doszly. Co do cen to wedlug mnie maja tam atrakcyjne, porownywalam cene mojego wozka na internecie i wyszlo nawet troche taniej w zabrzu.Akurat obsugiwal mnie wlasciciel i dal mi od razu 10 % rabatu, bo zamawialam od razu caly komplet ze wszystkimi dodatkami( bo mutsy duzy wybor ma), a co do mebelkow to tez mi pare procent z ceny spuscil, mimo, ze i tak ten zestaw byl juz w promocji:) Ja tam sie wybralam za namowa znajomych, bo juz niejedna osoba tam sie wlasnie zaopatrywala i wszyscy chwala,ze maja w bocku dobre ceny. Podjechalam tez do zabrza do wiki (czy jakos tak sie ten sklep nazywa) i tam juz ceny duzo wyzsze. W bocku duzy plus ,ze jak tam kupujesz wiecej rzeczy to dostaniesz na pewno rabat. Mam tam tez zamiar kupic posciel w czwartek jak pojade to zobacze jak sie cenowo tam ksztaltuja. A co do biustonosza do karmienia to ja mam poki co 1 kupiony w h&m jakis juz czas temu i wedlug mnie niewygodny jest i w sumie pare razy go ubralam i lezy w szafce, nawet nie wiem czy jeszcze na mnie dobry jest:) Z zakupem biustonosza to nie wiem czy sie nie wstrzymam na po porodzie bo jak wiadomo jak piersi mlekiem najda to kolejny rozmiar w gore, a nie chce zeby sie okazalo, ze kupie teraz stanik a on zaraz bedzie na mnie za maly. Sama nie wiem co robic, ponoc triumph ma tez takie staniki,ale wiadomo,ze tam to trzeba juz wydac co najmniej 90 zl, ja ogolnie na codzien w ich stanikach chodze i sa dla mnie bardzo wygodne, ale nie mam pojecia jak sie sprawdzaja ich staniki dla matek karmiacych:) Co do dlugosi szyjki o ktorej tak piszecie:) to ja nie mam pojecia ile mam moja, bo nigdy lekarz nic nie mowil, tylko sprawdza co jakis czas i zawsze mowi ,ze pieknie zamknieta:) wiec chyba u mnie wszystko ok:) No a do spania maluszka pod posciela to ja tez slyszalam, ze na poczatku i tak najwygodnie maluszka klasc w rozku albo spiworku, a poduszke podkladac pod materac , a nie bezposrednio pod glowke. Ja mam i posiel i spiworek i rozek:) Pewnie na poczatku bedzie spal w rzoku a dopiero za jakis czas przerzuce sie na kolderke,ale wole miec juz wszystko kupione,zebym pozniej nie musiala po sklepach latac. Dobra zmykam ogladac 39 i pol, bo juz sie zaczelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) My wlasnie odpoczywamy po zajeciach na szkole rodzenia - najpierw byl wyklad a potem cwiczenia, bylo naprawde fajnie, fizjoterapeutka pokazala nam jak oddychac w trakcie porodu. Ciesze sie bo teraz bede mogla sobie pocwiczyc :). Dawno sie nie ruszalam wiec ciekawe jak jutro moje miesnie beda sie czuly. A Adaś cwiczyl razem z mama :), wiercil sie strasznie przy cwiczeniach :) Agulinka ja wlasnie myslalam o tym by rozejrzec sie za stanikami, jednak zadnego jeszcze nie przymierzylam. Chce kupic je w jakims sklepie, bo boje sie w ciemno przez internet. Dziekuje za maila :) :) :) Mili gratuluje szybkiego skoku :) :), a maluszek faktycznie sredniaczek, bo moj to kluseczka przy Twoim w 32tyg wazyl 2100 :) Natalia kochana juz niedlugo nam zostalo, teraz masz fioletowy tyleczek ale juz niedlugo bedzie nam brakowalo czasu by tylek bolal od lezenia, bedziemy mialy pelne rece roboty jak maluszki przyjda na swiat :) :) Gawit super ze wszystko dobrze po wizycie :). Uwazaj na to cisnienie, lekarz nie mowil Ci ze powoli powinnas chodzic na KTG? I nie mysl o tym ze cos zlego moze sie dziac w zwiazku z tym cisnieniem bo przeciez mierzysz je i bierzesz leki. Ejmi widze ze w swojej wyprawce nie masz spiochow tylko same polspiochy - to tak jak ja - jakos nie przekonuja mnie. Wole pajace i polspiochy, a do tego body. Spiochow mam 2 pary ale je akurat dostalam. A te wizyty poloznej to fajna sprawa - w jakim miescie mieszkasz? Alex gratuluje aukcji :) Agusiaradom ja kupie posciel przed porodem, ale tylko dlatego ze chce ja poprostu miec wczesniej. Poki co bede uzywac tylko ochraniacza, wiec kupie zestaw poscieli - ochraniacz zaloze a reszte schowam do szafy :). A Adaś ma juz zakupiony spiworek i rozek, wiec zobaczymy w czym bedzie mu lepiej spac na poczatku :) Hanka super ze wszystko dobrze po wizycie. Moj maluch w 32tyg mial rozmiar glowki jak na 35tydzien :) :), no i moj to klusek przy Twoim. Dziewczyny ja wg usg powinnam urodzic za 3-4tyg, a wg OM za niecałe 7tyg - wiec strasznie mam to wszystko rozjechane, wiem ze powinno sie trzymac terminu OM ale licze ze moj klocek tak szybko rosnie ze wyskoczy z maminego brzuszka w pazdzierniku :) Jutro mamy usg, cd kontroli ukladu moczowego. Ciesze sie ze zobacze moj szkarb :) :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×