Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

dziendoberek, wlasnie zaraz wyjezdzam, wpadlam na chwileczke kochane @ jeszcze nie mam kamilko bede czekala tak dlugo az sie pojawi, jezeli chodzi o testy to juz nie zamierzam robic ich wiecej w tym cyklu, szkoda mi pieniazkow a teraz kasa jest mi potrzebna, trzeba kupic jeszcze kilka rzeczyna mieszkanko nowe:) uciekam, bede pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem !!! Anulka rozumiem Cię ,że już nie chcesz robić tych testów. Ale jak @ nie przyjdzie jeszcze przez parę dni to chyba coś musisz zrobić, albo test, albo lekarz. Mathea !!!!!!!!!!!!!! Gdzie Ty się szlajasz kobieto !!!??? My tu z ciekawości umieramy !!! Weź no się odezwij !!!! :):) Mój M ma dzisiaj urodzinki i zaraz wybywam na zakupy, szykuje ob iadek przy swiecach, jak wrozi z pracy ro bedzie mial niespodziewajke. na razie pewnie mysli ,ze zapomnialam o jego urodzinach bo nie dzwonie i nic jeszcze mu nie napisalam, i nie napisze. Taki moj wredny plan :D:D 😘 dla Was Babolki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Ja dzisiaj będę jeszcze pewnie później . a jak na razie jestem po zakupach, biorę się do roboty. Dziś na obiad : zapiekanka serowa z mięsem i makaronem, sałatka z makaronem z zupek chińskich wg przepisu rijanki, pomidory z fetą i szczypiorkiem, do tego półsłodkie wino ... i JA oczywiście na deser. Mam 2 godziny, a jeszcze musze sie wykapac i ogolic. Łoo matko chyba sie nie wyrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim! :) niedawno z łózka sie zwlekłam! uff! ja to chyba cos mam z tym spaniem! kocham spać i nie znam umiaru!!! kamcia kiedy ten egzamin masz??? juz pewnie śmigasz pełna parą ! - natanielka to ja zycze Twojemu mężusiowi żeby wkrótce został tatusiem :) no i zdrówk a duzo bo to najwazniejsze! - anulka - ja to Cie podziwiam bo ja bym nie wytrzymała!!! ja w pierwszym cyklu starań kiedy okres spóżniał mi sie już kilka dni robiłam po dwa testy dziennie- jak opetana- jeden wychodził negatywny, to szłam do apteki po drugi i od nowa- masakra jak by ktos mnie przyfilował to by chyba się przekręcił :) samej mi sie z tego chce smiać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielka aleś mi smaka narobiła!!!! wrrrr! całość brzmi super, no i ten deserek... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co mam zrobic, do lekarza jestem zarejestrowana na 30 marca, wczesniej nie ma terminow a na prywanego szkoda kasy bo inne wydatki sa, pewnie do tego czasu zmora przyjdzie, zawsze przychodzi wiec dlaczego teraz mialoby byc inaczej Powiem wam ze sama sie sobie dziwie ze jeszcze po testy nie polecialam, odbilo mi chyba cos, ale to w dobra strone, bo teraz chociaz caly czas o dzieciach nie mysle i nie mam wielkiej obsesji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie. Było ... Mmmmm :D .. .szczegółów zdradzać nie będę, bo Wam ochoty narobię :D:D:D:D Ale tu jak zwykle nie ma nikogo :o Babusia ja tez jestem spiochem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko widze ze dzionek mialas ciekawy :) fajnie moze juz jakis owoc bedzie tej waszej milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka oj ciekawy ciekawy, a denerwowałam się przed przyjściem M jakbym conajmniej na pierwszą randkę szła :D:D Ale warto było. :) Niestety dzisiaj już 17 dzień mojego cyklu więc z dzisiejszeych ekscesów raczej nic nie wyniknie, ale z poniedziałkowych to kto wie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu ja myślę tak jak Twój lekarz - wszystko jest możliwe. Przecież jest wiele takich przypadków jak Twój. I dziewczyny zachodzą w ciąże w 1 miesiacu od zabiegu. Kamilciu ja wiem ze latwo powiedziec, ale nie mysl o tym tak intensywnie. Czekaj na @, a w miedzy czasie jeśli Ci niec nie dolega, nic Cie nie boli to kochaj się z mężem.A czas pokaże co będzie dalej. Ja mówie Ci nie myśl tak intensywnie a sama sie juz zastanawiam :D:D Bo w poniedzialek bylo figo fago, a od 2 dni mam jakies brazowe uplawy. Wvczoraj zaaplikowalam sobie globulke na noc, smarowalm clotrimazolem i jogurtem naturalnym :D:D ale nic nie przeszlo. dalej sa. i nie wiem co to. Plamienie owulacyjne to nie moze byc bo to juz 17 dzien i owulka juz byla. Nie wiem. Musze przestac o tym myslec :D:D Mathea weź no sie odezwij w końcu !!! MATHEA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, ja na Twoim miejscu bym sie kochala z mezem bez zabezpieczenia, uwazam ze to jest mozliwe zebys zaszla teraz w ciaze i bym probowala, przeciez musi Ci dojrzec teraz komorka jajowa, no i jak nie dojdzie do zaplodnienia to obumrze i pryjdzie okres, a jak sie zaplodni to okresu juz nie dostaniesz:) i trzymajmy sie tej mysli Dziewczyny no ja sama sie sobie dziwie, ze wytrzymuje, bylam dzis z narzeczonym u naszych znajomych, 2 tyg temu urodzila im sie coreczka i wiecie co, nawet mnie nie ruszylo to za bardzo, a mala jest swietna , taka malutka slicznotka:) Mysle ze chyba juz totalnie wyluzowalam w tym temacie i jestem z tego zadowolona Moze pomoglo mi to mieszkanie, bo jest duzo zalatwiania, i kompletowania tego co jest nam niezbedne do zycie a te drobiazgi sa najdrozsze i duzo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Witam Was dziewczynki. Jak widzę jesteście ekspertkami w staraniach. Mam pytanie- odstawiłam tabletki po ostatniej @. 4 marca byłam u gina, robił mi usg i powiedział, że pęcherzyk ma 19 mm i za 4-5 dni będzie owulacja, mogliśmy się z mężem kochać dopiero wczoraj, to był 11, owu miała być 8 lub 9 marca. Czy myślicie że wczoraj już było za późno?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko, no wlasnie nie wiadomo kiedy ta komoreczka Ci dojrzeje, dlatego spokojnie bezprzymusu kochaj sie z mezem wtedy kiedy bedzie Wam się chciało. Milenko, mi tez lekarz powiedzialkiedy bede miala owulacje, bylo to w pierwszym cyklu moichs staran, i wtedy sie kochalismy no i nie wyszlo, wiec kazda kobieta ma indywidualny rytm cyklu miesiecznego, wiec jest mozliwe ze owulacje mialas pozniej i sie udalo:) zalezy tez jaki mialas sluz czy jeszcze plodny czy juz nieplodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko dzieki za pocieszenie, ja tak naprawde boje sie pomyslec ze moze juz malenstwo we mnie rosnie, bylam dzis na badaniach w lab, pobierali mi krew, ale balam sie zrobic badanie na bete, glupol ze mnie, ale jakos mam stracha troche przed testami i badaniami na ciaze:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Bardzo chciałabym żeby się udało... Śluz miałm taki nieprzezroczysty,kremowy, a to zdaje się nie płodny już chyba, tak? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak z wami gadam, to zaczynam szalec, ze moze jednak sie udalo, kurcze , piersi mnie bola tak jak na okres bardzo mocno, nie wiem jak to powinno byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka, teoretuycznie nieplodny, ale nigdy nic nie wiadomo, trzeba miec nadzieje, praktycznie moze sie okazac ze juz mala fasolka sie w tobie rozrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Anulka, mam nadzieję, że Ci się udało :-) i masz małą fasolkę. Ja za pierwszym razem próbowałam 11 m-cy. Miałam iść do lekarza po roku starań, ale się udało. A nogi do góry trzymałam kilka minut po każdym kochaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi do gory trzymalam za kazdym razem po pol godziny, a w tym ostatnim cyklu w ogole nie podnosilam nog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz dobre sposoby, ja zaczne to stosowac jak zamieszkamy razem, wiecie co, w czwartek za tydzien dostane klucze do mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Ja poszłam do lekarza, bo miałam jakieś dziwne krwawienie przed okresem i chciałam sprawdzić czy wszystko ok, okazało się że tak, ale zrobił mi usg no i pokazał jajnik i pęcherzyk i powiedział że za 4-5 dni jest duża szansa na "zmajstrowanie" bejbika, ale nie mogliśmy akurat wtedy kiedy on mówił, a dopiero 2 dni poźniej, więc pewnie nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Anulka- nie podnosiłaś nóg w ostatnim cyklu- może plemniki się zdziwiły, że tu taka zmiana i tym razem trafiły PROSTO DO CELU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta-hcg, to jest badanie hormonu hcg ale z krwi a nie z moczu, i to z krwi jest bardzo wiarygodne, no ale na tym tescie u mnie kreseczki prawie wcale nie bylo widac, mowie wam ze jak bym wam pokalzala to byscie powiedzialy ze jest jedna kreska, moze ja juz ja sobie ubzduralam, a wyniki odbiore w poniedzialek, to sa takie ogolne badania, morfologia itd, tej bety jednak nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Fajnie by była Anulka, gdyby Ci się udało, z tego co czytałam byłabyś pierwsza na tym topiku :-) Ja zrobię test może 25 marca, to jeszcze kupa czasu :-( i tak wiem że szansy pewnie żadnej nie mam :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Zamiszkać w końcu razem to naprawdę super sprawa, urządzać swoje mieszkanko, a najlepiej pokój dla dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Dziękuję Kamilka, nie gniewam się nic a nic. Baaaardzo bym chciała, ale się nie nakręcam, bo wiem że małe szanse. Ale mam małą nadzieję, chociaż mówią że nadzieja matką głupich, ale przecież każda matka kocha swoje dzieci, więc może się nad nami zlituje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Najbardziej się boję, że za pierwszym razem starałam się 11 m-cy, nie chcę teraz tak długo :-((( Chociaż wtedy nie wiedziałam kiedy mam owu, dni płodne i tak dalej- po prostu sie kochaliśy kiedy przychodziła nam ochota. Teraz wiem troszkę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Dopiero zaczęłam się starać, a wstyd się przyznać już od m-ca albo i więcej ogłądam na allegro wózki i łożeczka, SCHIZA jak nic. Mam już wybrane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×