Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Kamilka, jutro mam kolejne badania dostarczyc lekarzowi i pewnie nastepne mi przepisze... Jesli chodzi o USG to nic mi nie mowil,ja moglabym nawet jutro chocby po to by zobaczyc znow to bijace serduszko :-). Przytyc nie przytylam,ale zwiekszyl mi sie obwod brzucha tzn. nie moge go wciagnac wiec wystaje troszke :-(. Ale nie przejmuje sie tym wcale :-) A co tesciowej- to moja mieszka obok mnie tzn. jestesmy sasiadkami wiec chcac nie chcac i tak musze widywac jej wredna gebe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, niech będzie poniedziałek :) ale wiesz, że ja to mam małe szanse, bo mało seksu było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka,to co ze malo...Ja zrobilam to 2 razy z mezem i zaciazylam... A w poprzednich cyklach robilismy to jak kroliki i nic... Termin mam na 20 listopada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea, fajnie- jeszcze w tym roku urodzisz :) Pumka też się załapie na ten rok :) A my z Kamilką- nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo laseczki Właśnie wróciłam. Jakiś idiota przytarł mi samochód na parkingu dziś po południu. Na szczęście jechał zanim gość (policjant zresztą) i zostawił mi za wycieraczką swój numer tel. No i policja itd.... Idiota, zwiał pod drugi sklep i tłumaczył, że wcale nie uciekł. Na szczęście policjanci byli po mojej stronie i jeszcze mu wlepili mandat. PUMKA!!!!!!! TAK STRRRASZNIE SIĘ CIESZĘ I GRATULUJĘ!!!!! TO CUDOWNIEEE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem pewna, że tym razem się nie uda, ale trudno- co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka,glaskaj glaskaj choc na razie tylko tluszczyk ;-)... Dziewczyny uda sie,zobaczycie ze za rok o tej porze bedziemy juz pisac nie o ciazy ale o naszych dzieciach :-). Bede juz ucieka,oczy mi sie kleja choc wcale nie mam ochoty klasc sie obok tego zdrajcy meza...:-( Jedyne pocieszenie ze mam te kruszynke ktora bedzie mnie kochac bezwarunkowo... Inaczej nie mialabym nikogo bliskiego...Dobrej nocy laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie nakręcajcie mnie :D Ja tam nie wiem, jakoś nie mam objawów ciąży. Na szkoleniu, hmmmm.... Mieliśmy jakieś warsztaty. Robiliśmy różne scenki z życia. Uśmiałam się, potem układaliśmy reklamy, porównywaliśmy się do różnych leków....Taka zabawa. No a potem oczywiście imprezka, ale jakoś byłam zmęczona i nie chciało mi się nic. W ogóle byłam zła, że mój wolny weekend diabli wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzielna ;) Jakoś się trzymam i na razie nie myśle o testowaniu. Może w święta? @ wypada mi 15. To kiedy mogłabym, jak myślicie? A facet cham, ale za to jacy policjanci....z kajdankami..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm...... No nie wiem, ja tam mogę zrobić i zaraz, bo mam, ale nie wiem, może we wtorek? Ale to może być jeszcze z wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny małpiszon ma przyleźć 15, no mam nadzieję, ze nie przylezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho przytulanki były....dużo ich było :) Ja myślę, że w okolicach świąt będzie dobrze. Kurczę, trochę się boję. Ale będzie, co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie chyba w środę, może w czwartek...Czwartek. No to najwcześniej w przyszły czwartek mogę testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... wszystkie mówicie że to ja taka w gorącej wodzie kąpana :P jeśli chodzi o testowanie, a tu berta chce robić tydzień przed terminem test :P ładnie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem porąbaniec testowy, ale to już ustaliłyśmy :D Ja na chwilę się ewakuuję oglądać seks w wielkim mieście. Jeszcze tu zajrzę, ale w razie gdyby was nie było to do jutra. Kurna, napiłam się Redbulla i teraz mnie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaniem na wynik testu, którego jeszcze nie zrobiłam. No i ??? No i powiedzcie same, czy ja jestem normalna????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądam :P dobra dziewczynki, ja też pójdę spać- muszę mieć jutro rano duużo sił :P to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam laski :D zostawiam fluidy dla was ************************:D Mathea nic sie nie martw bedzie dobrze no napewno bedziemy miec takie zmiany nastrojow :P a tesciowej przylej odemnie tez:P franca jedna :P całuje twoj odstajacy brzuszek i badz spokojna :D a mnie strasznie bola sutki wrrrrrrrrrrrrrr takie wrazliwe sa ze szok spac mi nie daja tak mnie draznia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×