Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

to przegonię niedobre dziewuchy :P no to miło było koleżankę zobzcayć :) chyba zapalę i pójdę spać, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze tak rzadko bywam ale mam tyle pracy w domku ze nie wyrabiam i nie chce mi sie czasem nawet komputerka wlaczyc, ale juz wychodze powoli na prosta, 6 kwietnia wracam do pracy to jakos inaczej bedzie mi lecial czas, a yeraz wiedza ze mam zwolnienie i jestem w domku to ciagle jakiesodwiedzinki bo chca mieszkanie zobaczyc, a niektorzy nie wiedza kiedy maja wyjsc jak juz przyjda:) i tak mi ogolnie leci o tej przykrej sprawie z poronieniem juz nie mysle a jak mysle to nie rycze, wiec juz jest dobrze i nie wiem narazie przez to wszystko czy chce teraz dzidzie, kochamy sie bez zabezpieczenia ale tylko wtedy kiedy moj W ma ochote bo u mnie to rzadko ta ochota sie pojawia widze troche za pozno sie zjawilam bo wszystkie poszly spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak milka, mieszkanie juz urzadzone, nie pasowalo inaczej i 11 przed swietami robimy parapetoweczke:) trzeba bylo termin dostosowac do gosci a im inny termi n nie pasowal, wiec na wielkanocne sniadanko bede miec gosci, niestety sa spoza mojego miasta i beda u nas nocowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę spać ale cieszę się że już dobrze, a przynajmniej lepiej :) na pewno wszystko już się wam teraz ułoży a tym że nie masz teraz ochoty na seks, to się nie przejmuj- przejdzie ci to, a ja się wcale nie dziwię, że możesz nie mieć nastroju pewnie potrzebujesz jeszcze trochę czasu ale na pewno wszystko będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żyj ciągle wspomnieniami, Pomyśl lepiej o przyszłości, Chociaż pamięć serce rani, Przekaż innym moc radości. Więc do ludzi się uśmiechaj, Oddaj innym czułe serce, Niechaj Twoich słów pociecha, Dopomoże komuś jeszcze. Bądź radością w dzień i w nocy, Swe oblicze miej radosne, Niechaj Cię podziwia każdy, Że uśmiechem czynisz -- Wiosnę.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksze szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki. To ich krew-życie,to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pumki
widze ze ci sie nudzi ale to strasznie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie pomaranczko tez sie nudzi strasznie skoro buszujesz i komentujesz nie swoje topiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pumka
a ten topik jest twoj?kupilas se go na własność? a skad wiesz ze nie jest mój?co? odpowiedz na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest twoj bo dziewczyny ktore tu pisza na tym topiku ze mna nie sa takie głupie jak TY :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim! padam! rąk nie moge podniesc do góry! wczoraj okna w całym mieszkanku myłam! kurcze musiałam sie naskakac po drabince a dzis ruszyc sie nie moge! kamilka ja Ci dam! dwie blondyneczki! a ja!!!! dziewuszki ja ostatnio tez mniej czasu mam - ale obiecuje ze wkrotce znowu bede codzaiennie bo przed tymi swietami to jakis szok! nie wyrabiam! ledwo zipie! :( anulka - ciesze się, ze doszłas do siebie! - ja tez teraz kochaniutka kocham sie z mężem kiedy mamy ochote i jest super! tylko sie zabezpieczamy :( ale coraz bliżej do wakacji! dziewczynki przeczytalam ostatnie strony i nie widze co u lilii??? czy ona pisała cos??? madusiak tez sie nie odzywa:( kurcze mam nadziej że wszystko u niej dobrze( na tyle iile może byc dobrze) Madusiak zajrzyj do nas w wolnej chwili! kamcia ja mam prosbe- jesli masz jeszcze na mailu moje zdjecia co Ci kiedys wyslalam przeslij je Milce razem z moim mailem bo ja te zdjecia znowu gdzies zapodzialam! Milka - jak mozna to ja tez poprosze Twoje fotki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pumka
buhahahahahahhahahahahahhahahhahahahahhahahahhahahahahahhaahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhaahhahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahahbauahahahvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia- a gdzie Ty tu Kochana pomarańcze widzisz??? musiasz sobie w kompie ustawic funkcje- ignoruj śmieci i nie bedziesz widziała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka ma problem bo nikt nie chce z nia pisac haha i musi sie udzielac na roznych topikach tylko czemu tak złosliwie :P sa dni sa chwile sa ludzie i debile !!!!!!!!!!!!! pomaranczowe !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babusi coby zobaczyla
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhaahhahahhahahahahahahahahhahaahhahahahahahahhahahaahhahahahahaahhahahahahahhahaahhahhahahahahahahhahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaahahaahhaahahhahhhahaahhababvubububububbubuubbubuububuhahahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahhahhahahahahhahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Pumeczko! widzisz teraz już nie widzimy smieci! trzeba innym dziewczynkom powiedziec! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×