Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hejka wszystkim!!!! wow - ale pospalam! mąż na studiach a ja zaraz za robote sie zabieram! ni elubie jak mi sie ktos po domku pałęta! kamilcia - ale sie usmialam z tych Twoich nóg w górze :) :) :) działaj moja droga bo cos czuje ze to ten czas! cos czuje ze w przyszłego sylwestera nie poszalejejsz :) ej! a ja mam cos na poczcie??? zaraz sprawdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka w polsce upal
wszyscy sa na plaży!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ale mialam fajny dzien basen - rewelacja plazy nie bylo :P ale woda za to tak och super bylo :D @ nie ma jeszcze miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy mu umrzeć :P ale ja dzisiaj odpadam, jestem padnięta i idę spać. Jak tam staranka? U mnie niestety cisza do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zrobilam dzis test i iiiiii sa 2 kreseczki druga blada ale jest chyba moge juz powiedziec ze jestem w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka- super :) Gratulacje- mówiłam ci, że mam takie przeczucie :) super, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil220579
PUMKAAAAAAAAAAAAAAA USCISKAC CIE MUSZE :) Dwie kreski sa dwie kreski 🌼 G🌼R🌼 A🌼 T🌼 U🌼 L🌼 U🌼 J🌼 E Super a widzicie laski marzenia i nasze pragnienia sie spelniaja :) 👄 dla Pumki :) Pumka teraz napisz mi kochana jak to mniej wiecej bylo u ciebie :) Bo wiem tez ze bylas u gin i mialas pecherzyk 14 mm i kiedy twoim zdaniem mogl peknac ?jak czasto przytulanki? Ja wczoraj z podniesionymi nogi stalam z jakies 10 min chcialam wiecej ale juz nie dalam rady:) A potem jak wstalam to i tak troszke wylecialo spowrotem . Milka Berta Natanielka Anulka Babusia I wszystkie inne na kazda z nas przyjdzie czas :) Pumka wpisuj sie w tabeleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulacje ale tak jak pisalam druga kreska słaba ale jest :D kamilko jak mialam pecherzyk 14 mm to za trzy dni czulam bol brzucha na dole i mysle ze wtedy byla owulacja przytulanko bylo w sobote w niedziele ( w niedziele owulacja ) i we wtorek trzymam kciuki za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUMCIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje najszczersze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak się cieszę !!!!!!!! coraz więcej mamusiek się robi ;):) Laski, przeprazsam, że ostatnio żadko bywam, ale zwyczajnie nie mam weny do kompa. włączam tylko jak mam rozmawiać z M. ostatnio na nic z resztą nie mam ochoty. spałabym całymi dniami tylko i tyle. tęsknota za M daje o sobie znać chyba. tak już bym chciała być z nim !!!! 😘 😘 😘 dla Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia- gratki gratki gratki gratki gratki :) :) :) :) :) :) !!!!!!!!!!!!!!! ale suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! wskakuj nam do tabeleczki! dzis pracowałam i jakas masakra była przed swietami-nóg nie czuje! jakbym na pielgrzymce była! zwyczajnie padam! dziewuszki - buziaczki dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty kamilka nie wiesz? Pomarańczka napisała, że się szlajałam w sobotę po jakiś impreach bo męża nie było, więc zapewne dzisiaj leczyłam kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano. Więc zostanę od rana w domu żeby go odpowiednio przywitać :P w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, ja nie znam swojego organizmu, tyle lat brałam tabletki, nie miałam owu i takich bóli- w ostatnim miesiącu czułam taki ból w jajniku, być może owulacyjny, ale tego dnia się kochaliśmy i się nie udało :( ale skoro cię pobolewa, to może być właśnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kamilka, trzeba zachować spokój :) Koło 20 kwietnia wszystko będzie jasne, jeszcze tylko 2 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! PUMKA, GRATULACJE!!!!!!!!!!!! Strasznie sie ciesze razem z Toba,kochana...Widzisz tak sie martwilas,a tu ani sie obejrzalysmy juz 2 kreseczki zobaczylas :-). Sciskam Cie mocno...:-) U mnie kiepski nastroj,pozarlam sie dzisiaj z tesciowa,caly dzien placze... Wiem ze to niedobrze dla malenstwa,z tym nerwow 1 papierosa wypalilam i mam teraz wyrzuty sumienia...Ale musze to powiedziec-ta kobieta jest niedoje***a...Dzis powiedzielismy jej o ciazy a ta rzucila zdjeciem USG obrazona,ze nie dowiedziala sie jako pierwsza... Nikomu jeszcze nie mowilysmy tylko mojej przyjaciolce,a tesciowa z fochem ze dla mnie przyjaciolka wazniejsza od niej...Co zreszta jest prawda... Ale kur... nawet mamie nie powiedzialam,mialam dzis do niej zadzwonic,ale jestem cala w nerwach...Potem zaczela mi wypominac,ze ona zawsze byla dla mnie taka \"dobra\" (haha smiechu warte...) a ja jej nie ufam,nie zwierzam itd. No to powiedzialam co mi lezy na watrabie a ta zaczela jakies sceny odstawiac z lkaniem,rzucaniem sie na poduszke... Znam ja na tyle ze wiem ze to zachowanie na pokaz zeby wzbudzic litosc mojego meza (bo na mnie to nie dziala). Nawet nie zapytala jak sie czuje,jak sie czuje malenstwo,ani ktory to miesiac... Nic... A maz jeszcze jej broni... Nawet slowa w mojej obronie nie powiedzial mimo ze wygadywala takie bzdury na moj temat ze to az smieszne bylo... Mial z nia wieczorem porozmawiac,ale nie zrobil tego bo \"mama nie czuje sie dobrze\" - to jego slowa... A ja to co kur..? Mam ochote spakowac walizke i uciec jak najdalej od tej psychopatki i jej synusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa, ale pinda :o Daj spokój i się nie denerwuj, to łatwo powiedzieć, ale musisz się uspokoić i ją olać no ale w szoku jestem... zachowała się jak rozpuszczony dzieciak, no nie normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne pocieszenie to zachowanie mojego tescia,ktory mnie usciskal,pogratulowal i widac ze autentycznie sie ucieszyl... Ale mowie wam,prze te pinde mam nerwy w strzepach, nie moge sie uspokoic... Czasami mysle sobie ile zla i obludy moze byc w drugim czlowieku... Co za babsztyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- to całe szczęście że chociaż teść porządny człowiek :) Nie przejmuj się :) Kamilka, nie wiem sama kiedy. Kiedy chcesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×