Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Staraczki Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P.< br /> 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................23.04.........Niemc y 7) Milka..31...............2...............24.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5................listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolnyslask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk chyba nic nie namieszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pumka :) jak sie czujesz jako ciężaróweczka? Na którego grudnia masz termin? Zmieniłam w tabelce Kamilki i swój termin @, bo jesli liczyc cykle 28 dniowe to wychodzi wcześniej. Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrąbałam :P trudno :( Milego dnia dziewczynki :) Ja czekam na swojego M, zaraz będziemy sie starać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kamilka to tak
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad....... ..... Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jeden i jeszcze raz
Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........5..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto lat sto lat niech zyje nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECH ZYJA ZYJA NAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka- twoja siostra jeszcze nie urodziła? Cos mnie plecy bolą i brzuch troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomarancze sa jakies przyjebane :P chyba to jakas gruba laska po ciazy ze ma takie myslenie głupie fajny ten topik ale za duzo tu pomaranczy a ti wkurwiajace jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah fajnie ze tabelka sie znalazla. No to musze ja uaktualnic: Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Nick........Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4 (przerwa do wakacji).....Wrocław 2) Madusiak .30..........10...............09.04..........Trójmiasto 3) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 4) natanielka.25...........7...............22.04.........B.P. 6) studentka 23...........?...............21.04..........Wrocław 5) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 6) kamila250579.29.....1................20.04.........Niemcy 7) Milka..31...............2...............20.04....... ...Płock 8)Berta ..29.............2...............14.04...........Lublin Brzuchatki Nick......Wiek ........tc ...........rozwiazanie...miejscowosc 1) Mathea...26..........8..............20 listopad...........Gre cja 2) Pumka27...............4...............grudzień.......dolny slask 3) zenek897 (aga... 27... 6........... listopad............ Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka, a jesli chodzi o sutki to pocieszze cie,ze u mnie bo zniknal,ale nadal sa twarde i jakies 2 razy wieksze... Kiedy ogladam sie w lustrze to nie widze piersi,ale brodawki... No ale mamusiu,musimy sie z tym pogodzic ;-) Moja tesciowa nadal ma focha,udaje chora i mowi takim cienkim,zbolalym glosikiem... Moj szwagier ma rozyczke i po raz ktorys pytala mnie czy przechodzilam te chorobe...Ale zeby zapytac jak sie czuje czy co powiedzial lekarz podczas wizyty to nic... A pewnie po porodzie bedzie mi tu odgrywac ukochana babcie... Niedoczekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaczynają nam się zmieniać tutaj tematu rozmów :) Jeszcze trochę, to będziemy wybierać wózki :D U mnie nic specjalnego, no moze mnie jajniki zaczęły ciągnąć, ale to równie dobrze mogą być bóle krzyża promieniujące na brzuch, wiec się nie nakręcam. Bo i po co? Próbuję właśnie wyciągnąć mojego m na zakupy, bo mi się nie chce samej tarabanić z wózkiem po markecie (naprawdę mnie boli). Pumka, strasznie, strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea, Twoja teściowa jest durna jędza. Już wczoraj miałam to napisac. Zamiast się cieszyć, że jesteś w ciąży, to się obraża i was szantażuje złym samopoczuciem. No durna baba! Takiej to nigdy nie dogodzisz. Zawsze będzie jej za mało, albo za dużo, za późno, albo za wcześnie, itd. Ja myślę, ze ona też trochę walczy o swoją pozycję, bo wie, że teraz to ty jesteś najważniejsza. Ona to wie, a Ty zamiast się smutkać, to się delektuj tym że jesteś młodą mamusią-jesteś całym światem dla swojego dzidziusia i najważniejszą, uwielbianą kobietą dla Twojego meża. A babę sobie odpusć 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila22059
dokladnie Mathea Berta to super ujela :) Nic sie nie przejmowac ! Ty i dzidzia jestescie teraz najwazniejszy i mezowi tez to powiedz tak glosno zeby zrozumial :) bez klutni ale glosno i dobitnie :) A tej starej czarownicy daj tez do zrozumienia zeby cie nie wkurzala :) Bedzie dobrze Mathea nie ma sie czym przejmowac :) OJJJJOOOJJJJJOOJJJJ Berta cieplo ,cieplo narazie cieplo i wiecej nic nie pisze bo teraz trzymam mocno kciuki za ciebie zebys nam ta na dole w tabeleczke wskoczyla :) a my potem jako nastepne :) Ja pospalam maz poszedl do pracy i teraz pije kawe i biore sie za robote w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alllloooooo!!!!!!! Nie uwierzycie, co jem!!!!! Jem pyszną owsianeczkę waniliową z sezamem i suszonym ananasem Ja jem owsiankę. Rany, co się z tym światem porobiło :p No dajcie połówkom spokój na chwilę i chodźćcie tu do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Berta, smacznego :) A ja właśnie zjadłam opakowanie lodów czekoladowo waniliowych i wkroiłam sobie winogrona... i zaraz pęknę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Kamilcia. Ty jesteś solidna firma, wiedziałamze zareagujesz na moje wołanie. Mi chyba właśnie ten cały błonnik zaczyna bąbelkować i mam brzuch jak balon. Bleeee Mój m postanowił, ze będziemy się zdrowo odżywiać :( Przywieźliśmy dziś ze sklepu trzy wielkie torby jakichś kiełków, zarodków-smrodków, jogurtów, owoców i warzyw. I ani jednej czekolady.... :( Nie pozwolił..... :( Nie, trochę żartuję, ale powiedział, ze jak będzie w domu, to będzie go kusić. No i niech kusi! Ale niech będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię kochana, chciałam napisać do Ciebie - Milcia. Ale cały czas myślę o Kamilce-o tym jak zjada na każdej stronie jakąś literkę i się robi pomarańczowa i z tego wyszła Kamilka. Oj to chyba spada mi poziom cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, a tymi lodami moze byś poczęstowała? Mój m sie właśnie kreci po kuchni i robi jakąś rybę na jutro. Pokręciło go totalnie! Mam w domu wariata! Chce mnie otruć rybą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc Jakoś tu się cicho ostatnio zrobiło. Wymęczone dziewczynki, pracują po nocach :p Mam nadzieję, ze topik nie zdechnie, bo ja mam zamiar cieszyć się tu z naszych brzuszków papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj nie pitol
kamilka idz spac!!!!!!! ale z ciebie tępak!!!!:D:D:D:D:Dhahahaha::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem ciotka znowu moja siostra wczoraj o 18stej urodziła córeczke 3650 g 58 długa śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, nic sie nie martw. Może to od nadmiaru seksu? A jesli dzisiaj będzie to samo to idź do lekarza. Pumka- gratulacje dla siostry :) A powiedz mi kochana- myslę że ty bedziesz wiedziała- biały nieprzezroczysty śluz to kiedy sie pojawia? Od razu po owulacji? Bo ja dzisiaj taki zauważyłam i nie wiem - pewnie znowu przegapiłam owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko mi po owu nic nie lecialo zero teraz tez nie mam sluzu chyba kazda ma inaczej bo niby powinnam miec duzo białego sluzu a ja nic nie zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×