Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

tylko trochę mnie piersi pobolewają od czasu do czasu- a to znak że @ się zbliża myślę że będzie jutro, najpóźniej w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, postaram się poczekać bez testu. U nie nie susza- raczej na odwrót- mokro. I jestem pewna na 100% że @ dostanę. Robiłeś jakiś test? czy ostatni był 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziękowałam... i to nie raz :P Myślę, że możesz zrobić już test, ale najlepiej kup sobie 2, grugi zrobisz np. srodę. o której wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 99% pewna że w tym cyklu się nie udało... ale nie szkodzi.. odezwij się jak wrócisz ciekawa jestem co u berty, 15 miała dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
Kochalismy sie w dni płodne i w dzien owulacji(o ile go dobrze wyliczylam)ale u mnie jest taki problem ze cykle mam nieregularne.W ostanim czasie wachały sie od 31 do 35 dni.Ostatnie 2 byly 32 dniowe wiec taka dlugosc cyklu obralam sobie teraz czekajac na miesiaczke.Dzis jest 35 dzien cyklu.Tak więc okresu niema i niewiem w sumie co sie dzieje.Mam niby powiekszone piersi i duzo wieksze niz zazwyczaj sutki a dodam ze nigdy w zyciu nie mialam bolacych sutkow,nawet na okres.Pozatym lekkie mdlosci,jakis taki glebszy pępek i czasem w ciagu dnia strasznie ziewam ale niewiem czy to jest faktycznie czy moze moja wyobraznia juz całkiem fiksuje Zaczelam tez mierzyc temperature ale dopiero od 28 dnia cyklu bo chcialam sprawdzic przed kolejnym cyklem jak to wyglada.Ta temperatura wyglada tak: 28 dc.-36,8 29 dc.-36,7 30 dc.-36,9 31 dc.-36,8 32 dc.-36,8 33 dc.-37,00 34.dc-36,8 dzis 35 dc.-37,00 Mierze ja codzien o stalej porze czyli o 7 rano. Wiem ze ciezko cokolwiek powiedziec bez temp.z poczatkow cyklu to jednak wiesz jak to jest-chwytam sie wszystkiego tym bardziej ze test negatywny.Co o tym wszystkim sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbusia, temperatura podobno przed @ spada jeśli jesteś cierpliwa, to poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test to mogą być objawy ciąży, ale nie muszą ja też sobie wyszukiwałam objawy, a później okazało się że @ przyszła ja na twpim miejscu zrobiłabym jednak test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob z moczu porannego, wtedy jest najwieksze stezenie hormonów ciazowych- jesli jest sie w ciazy, oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kamilka, najlepiej zrobić rano, z pierwszego siusiania ale nawet jeśli zrobisz teraz i będzie 1 kreska, to jeszcze nic straconego, dopoki nie ma @ jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, nie smuć się, starasz się pierwszy cykl od zabiegu, jeśli się teraz nie udało, to udaq się następnym razem a pozatym, to jeszcze nie wiadomo że na pewno nie jesteś w ciązy zaraz dam ci link do topiku, który trochę dzisiaj poczytałam, tam niektórym dziewczynom wychodził test negatywny kilka dni po terminie @ i były w ciąży jednak więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Ja dzisiaj nie jestem w nastroju żeby w ogóle do ludzi wychodzic a tu klops, siedzę w pracy. Dziś powinnam dostać @. Rano wstałam, jakoś mnie muli, niedobrze mi, jestem zapuchnięta i wywaliła mi paskudna opryszczka na ustach :( W dodatku nerwówka w pracy...masakra. No i dziś moja koleżanka ma bardzo poważną operację a ja nie mogę przy niej być :( buuuu...w ogóle dzień jest do bani. Najgorsze jest to, że wiem że do wieczora może się jeszcze sporo nieprzyjemnych rzeczy wydarzyć...ja chcę do domu!!! Nie będę dziś aktywna na topicu, nie mam ochoty na nic, wybaczcie. Przynajmniej Wam życzę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
Tak robilam test jeden, który wyszedł mi negatywnie.... Ale to było ok. 30 dnia cyklu....powinno się czekać podobno do pierwszego dnia po ostatniej miesiączce czyli powinnam zrobić 40 dnia lub 41, chcialam zrobić 40 ale dostalam okres i to bardzo bolesny myslalam, że wyląduję na pogotowiu..... Mam pytanie czy bralaś jakiś czas temu tabletki anty...,podobno tak dlugie cykle są po odstaweniu tabletek jednak nie u wszystkich i oczywiście nie wykluczaj ciąży... może u Ciebie jest to oznaką właśnie ciąży.... Jestem bardzo ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki !!! Ja już z M :) Pogode mamy na razie super, ale co z tego jak siedzę sama w domu ,a M do 18 w pracy. mówił żebym wyszła połazić trochę, ale ja jeszcze chyba nie mam odwagi na to. wczoraj trochę pospacerowaliśmy po ośrodku i mało oczopląsu nie dostałam. takie to wszystko wielkie !!! mnóstwo ludzi. ech, nie wiem kiedy ja sie tu odnajdę. a w środę już chyba zaczynam !! 😘 😘 😘 dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! dosłownie na sekundke jestem! zaraz musze do mamy leciec! natanieka ciesze sie razem z Toba kochana! wczoraj pracowalam i nawet sily zajrzec nie mialam! teraz tez tylko na momencik jestem bo obiecalam poprawe Kamci :) no wiec caluski dla was! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Bajbusia- ja brałam tabletki anty, 1 cykl po odstawieniu trwał 28 dni, teraz jest drugi i nie wiem kiedy okres nadejdzie, ale czuję że już wkrótce- jutro albo pojutrze. Pobolewa mnie troszkę brzuch. Natanielka- cieszę się razem z tobą. Chinka- zazdroszczę ci tych mdłości :P Mawika- głowa do góry. Ja też często mam opryszczkę na ustach, czasem aż wstyd z domu wychodzić :( Berta- odezwij się :) Kamilka- co słychać???????? Nie ma jeszcze @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
kamila ty chyba badalas szyjke nie rob tego Pierwsza zasada - nie bada się szyjki po owulacji. Uciskając można niestety spowodować wczesne poronienie. Nawet lekarze przy podejrzeniu ciąży starają się nie uciskać ani szyjki ani macicy, nie robią cytologii z szyjki. Bo jest po prostu za duże ryzyko. To, że szyjka schodzi w dół, jest nisko i wygięta do tyłu, w dół - to tylko schemat, taki sam jak i to, że temperatura spada na 1-2 dni przed miesiączką a w rzeczywistości to sprawa tak indywidualna jak i owulacja w 14 dc, w ciąży 37 stopni, niemowlę o wadze 3 kilo i wielkości 50 cm To wszystko jest średnią statystyczną i nie stanowi podstawy do upewniania się o czymkolwiek. Tak samo dokładnie jest z szyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbusia
Przed wykonaniem testu ciążowego sprawdzić jego czułość, która jest wyrażona w IU/l. Jeżeli wrażliwość testu: * jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia * wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu * wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu mój miał 25 mIU/ml...jak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sorki za nieobecnosc,ale mam strasznie duzo spraw na glowie i niestety na neta nie mialam juz sily... U mnie ok, zaczal sie 10 tydzien, we czwartek mam wizyte u lekarza no i zobaczymy kiedy usg itd. Czuje sie ok, choc nadal mam hustawki nastrojow, juz kilka razy grozilam mezowi rozwodem ;-)... Raz placze, potem sie smieje... Wczoraj w nocy zaliczylam glebe ... Na korytarzu staly skrzynki z pomaranczami no i ja, sierota, idac do lazienki zawadzilam noga o skrzynke i przewrocilam sie... Kolano zbite, jeszcze boli, ale jak sobie pomysle ze moglam upasc na brzuch to az mi sie plakac chce... A tesciowa stwierdzila ze jak sie upadnie w ciazy to znaczy ze bedzie chlopak... No ale juz kiedys pisalam o jej inteligencji...;-) Poza tym z nowosci pojawiila sie u mnie ochota na slodycze... Nigdy ich nie jadlam, bo nie lubilam,a teraz az mi sie uszy trzesa na sama mysl o lodach...Mmmm... Wlasnie czekam az maz przyniesie mi rozka ( choc juz zaliczylam dzis wafle z czekolada i lodami waniliowymi...pycha...). Ale obiecuje sobie ze od jutra postaram sie powstrzymac, bo ida wakacje a ja w ciazy czy nie chcialabym jakos wygladac ;-( Dziewczyny czy nie martwi was nieobecnosc Pumki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- pozdrówka :) i smacznego :) Pumka pisze na innym topiku, podczytuję czasem, nie odzywała się bo córcię miała chorą. Dzisiaj miała wizytę u lekarza- mam nadzieję że nam też da znać co i jak :) Pumka- przypomnij sobie o nas i odezwij się od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×