Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

ja tez sobie powiedziałam ze jesli mi sie uda to przez pierwsze 3 miesiace ni epowiem nikomu- oczywiscie oprócz męża no i was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc w pierwszych 3 miesiacach poronienia sa bardzo czeste- a jak mam potem słuchac gadania ludzi i ich rzekomego współczucia todziekuje bardzo. pamietam jak mój mąż- jeszcze wtedy chłopak był chory i oczywiscie wszystko sie rozniosło- to najbardziej mnie denerwowały gadki ludzi w stylu- jestesmy z wami- bedzie dobrze i takie tam- czułam ze ich wogóle ni eobchodzi to co my czujemy a gadali żeby cos powiedzaiec- ja nie lubie takiego rozczulania-denerwuje mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusiu spokojnie to samo przyjdzie, ja sie tak nastawilam i zaraz sie lepiej zyje, postaraj sie kochana, bedzie good mowie wam, i pamietajcie marzenia sie spelniaja , predzej czy pozniej ale sie spelniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem anulka że nie trzeba sie przejmowac- ale jak juz pisałam wczesniej chyba nie mam na to wpływu-= kiedy po kolejnych staraniach wiem ze sie nie udało czuje ze coraz bardziej oddalam sie od celu i nic na to ni eumiem poradzic. mam takie dni ze mysle sobie tak jak Ty aniu a potem znowu kryzys przychodzi- cóz taka jestem już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka a powiedz mi ile sie starałas zanim zaszłas w pierwsza ciążę???- dzisiaj kiedy dołek mnie dopadł mój mąż zaproponował że może zrobi jakies badania sobie żeby to przyspieszyc- chyba mu sie udzieliło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem jak sie czujesz bo z miesiaca na miesiac czuje to samo, ale teraz sobie obiecalam ze koniec zali i trzeba sie wziac i nie myslec caly czas o tym, musi byc wtedy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie jak ma taka panikare z boku to juz mu sie nie dziwie! on by zrobił wszystko żebym sie tak nie zamartwiała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do moich rekordów zaliczam-zjedzenie paczki.......rafaello.... :( chyba nie powinnam sie chwalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko uciekam bo mężuś mnie znowu woła do lóżeczka! buziaczek i do jutra! a anulka jest jeszcze???- aniu Tobie też dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja uciekam spac, mam dosc wrazen na dzisiaj, mam nadzieje ze normalnie i spokojnie usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś pierwsza, nie mogłam dziś spać, z wrażenia, a więc życzę wszystkim miłego dzionka, ja uciekam wcinać śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kamilka koniecznie zrób sobie badania na tarczycę.... jak ja poroniłam to ciągle spałam, byłam przemęczona i blada....początkowo myslałam, że to depresja po stracie ale potem przez przypadek trafiłam do endokrynologa....badania-wyniki fatalne- duża niedoczynność i wysokie Anty Tpo- diagnoza- Hashimoto- od pół roku się leczę jest poprawa i wierzę, że kolejna ciąża będzie już zdrowa:) w tym miesiącu jeszcze musimy się wstrzymać bo mam za 3 tyg wizytę u innego niż dotychczas lekarza by skonsultować wyniki tarczycowe, potem zajdę w \"monitorowaną\" przez mojego gina ciążę i od razu dostanę leki na podtrzymanie i większą dawkę hormonu tarczycy!! Takie mamy założenie i musimy sie go trzymać:) Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia-- ja mam nadzieje że tarczyce masz dalej- ale zdrową :) ja mam powiększona- ostatnio usg robiłam i sie dowiedziałam ale to może byc tez na tle nerwowym tak mi lekarz powiedział za jakies miesiąc tez pójde! hej studentka! chodzi o monitorowanie owulki??? bo ja to zbytnio sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ponieważ ja dokładnie wiem kiedy mam owulację i myślę, że od razu zajdę w ciążę tak jak kiedyś, ale w moim przypadku chodzi o to by od razu jak dojdzie do zagnieżdżenia w macicy podać odpowiednie hormony....bo najważniejsze bedzie pierwsze 12 tyg!! Wiem że monitoring owulacji prowadzi się u kobiet które mają owulację a pomimo to nie mogą zajść w ciążę i wówczas usg pokazuje dokładnie do ilu godzin nastąpi uwolnienie jajeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakie to schorzenie...? po wyrównaniu hormonów można się spokojnie starać...ale skonsultuj sie najpierw z lekarzem. Tarczyca bywa podstępna....ja np. TSH i FT4 miałam w normie a mimo to mam chorą tarczycę bo dopiero badanie anty TPO wskazało na pewne dolegliwości. Ale nie ma co czekać idź do lekarza to rozwieje wątpliwości!!! [pozdrawiam... lecę do ;pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewuszki !! Ja tylko na chwilkę. Kurde pół dnia zmarnowałam na załatwianie spraw. To na uczelnie, to do miasta, to zdjecia do dyplomu zrobic, to znowu na uczelnie i tak sie bujałam z miejsca na miejsce. Ale mnie macica w dół ciągnie. Zawsze mam tak przy @. Zaraz mamusia do mnie przyjdzie :) Ale pewnie długo nie będzie siedzieć. Jak będę miała chwilkę to jeszcze to zajrzę. Ale nie wiem bo muszę się jakoś zmusić do nauki. Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ja tez na chwile... Kolejny dzien staran... Czy wy tez tak macie,ze kiedy kochacie cie w dni plodne to potem wydaje wam sie ze jestescie w ciazy? Bo ja juz zaczynam sobie wkrecac,moj maz takze,a to jest najgorsze... Cholerka,boje sie kolejnego rozczarowania... pOza tym psychika robi swoje,juz mi sie wydaje,ze \"cos\" tam, nawet kawy dzis nie wypilam bo szkodliwa... Ehh,szkoda gadac... a tu jeszcze 2 tygodnie czekania na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!!! Mathea ja tez tak mam kolejny dzien staran i ciagle mysle czy juz moze jestem :) a do @ daleekooooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie od pojawienia sie sluzu płodnego kiedy jest owulacja za dwa dni czy jak. wiecie cos moze na ten temat? kazdy ma pewnie inaczej ale moze cos wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troszke dola szkoda ze tu nie ma zadnej z was :( nie moge dzis sie przytulac z mezem bo on chce dzis sobie wypic piwka z kolega i go nie bedzie do pozna dzis blee kuzwa nie ma kiedy :( zauwazylam u siebie od wczoraj sluz plodny i mnie to wkurza bo ajk akurat dzis powinnismy jutro juz moze byc za pozno kuzwa sama juz nie wiem wariuje normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea jezeli moge cie o to zapytac to od kiedy juz sie staracie w tym cyklu i do kiedy i czy wiesz dokladnie kiedy masz owulacje bo ja nie wiem i sama juz nie wiem do kiedy mam te dni płodne zaczynam miec ostrego doła :( pytam mathea bo ona ma taki termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×