Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Jestesmy razem 8 lat,od 4 malzenstwem. Mam 26 lat. Najsmieszniejsze jest to,ze nigdy przedtem nie czulam tzw.instynktu macierzynskiego. Zawsze lubilam dzieci,moj maz przepadal za nimi. Potem cos mi odbilo i po prostu oszalalam na punkcie ciazy,macierzynstwa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi odbiło półtora roku temu, z tym że czekałam aż skończę studia, w lipcu 2008 skończyłam, później zaczęłam od sierpnia mojego mężczyznę namawiać na dzidziusia, i tak od października czy od września zaczęły się starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jakie preparaty witaminowe dla starajacych sie polecacie? J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysztorek
Czesc dziewczny czy mozna sie do was przylączyć?? nowy topik:D fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz mowil ze lepiej nic nie brac, bo mozna zaszkodzic, bralam kwas foliowy chyba 4 miesiace ale juz przestalam, co za duzo to nie zdrowo, teraz lyam codziennie wigor, ale to nie w zwiazku z dzieckiem tylko dlatego ze okres zimowy i trzeba sie czyms powspomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny:)ja na momencik;) Zycze Wszystkim powodzenia🌼i 3mam mocno kciuki za Was................!!! Natanielka,a Tobie kochana zycze brak @przez nastepne 8 mies:)❤️👄 Jeszcze raz zycze Wszystkiego dobrego....................🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysztorek,zapraszamy! Jesli chodzi o kwas foliowy to u mnie jest z tym problem. Mieszkam na stale za granica i w aptekach nie moge go dostac. To znaczy za kazdym razem kiedy pytam probuja mi wcisnac taki co zawiera 5mg. Dzis natomiast farmaceuta stwierdzil,ze taki co chce,czyli 0,4mg to tylko z przepisu lekarza. Co nie przeszkodzilo mu natomiast przekonywac mnie d tego 5mg. Na szczescie istnieja apteki internetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysztorek :) Ja biorę folik. Nie codziennie, bo zapominam ;) ale prawie. Brałam wiesiołek przez dwa miesiące ale nic nie dało. Chociaż śluzu faktycznie miałam mnóstwo. Próbowałam też castagnus ale wytrzymałam niecały miesiąc, bo przytyłam. Nie wiem czy od tego ale na wszelki wypadek odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak,odebralas wyniki badan? Wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że warto brać wiesiołek, kupiłam sobie miesiąc temu ale jakoś nie wiem czy zacząć brać, a tego śluzu płodnego miałaś więcej czy w ogóle śluzu i płodnego i niepłodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka27
powiedzcie jak sie zaczernic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronce glownej forum masz na czerwono napisane zarezerwuj swoj nick, wejdz tam i musisz sie zarejestrowac podac swoj nick i haslo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka,wejdz w PREFERENCJE, potem kliknj na:zaloz swoj profil. Poetm wpisz swoje dane (wystarczy nick i haslo,ale mozesz takze dodac sygnaturke,emaila itd). Potwierdzasz i gotowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam narazie od komputerka, będę później, miłego popołudnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiss1
Witam. Ja tez bym chciala zostac mama mam 24 lata i pragne miec dzidziusia. przez 5 lat biore tabletki antykoncepcyjne. I boje sie ze bede miala problem z zajsciem w ciaze jak je odstawia. Co myslicie o tym? Pozdrawiam. www.alesexshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) tyle sie napisałyście, że nie nadążam:) byłam w galerii kupić prezent dla mojego rocznego siostrzeńca...i oglądałam przy okazji łóżeczka dla dzieci...śliczne!!! ale juz schizuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiss, mysle ze jak odstawilas tabletki to wlasnie masz teraz najwieksze szanse na zajscie w ciaze, bo przez okres ich brania twoje jajniki nie pracowaly i nie produkowaly komorek jajowych przez hormony teraz jak zaczna pracowac to ze zdwojona sila i na pewno odrazu uda ci sie zajsc, lekarze nieraz kaza brac przez kilka miesiecy tabletki odstawic i sie starac, odrazu wychodzi, wiec glowa do gory uda ci sie szybciej niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, brałam yasmin przez 3 lata...od dwóch lat już nic!!ale teraz juz wiem, że nigdy więcej nie wrócę do pigułek bo bardzo uszkodziły mi wątrobę...troszkę chorowita jestem.... poza tym moje przekonania i wartości w życiu uległy zmianie, tak wiec żyję w zgodzie z własnym organizmem i postanowiłam nie ingerować w naturę:) wiem, że ktoś może mnie przez to uznać za osobę staroświecką ale cóż:) od pół roku stosujemy NMPR i dzięki temu bardzo dobrze poznałam swoje cykle, które nie są regularne a pomimo to wiem, kiedy mam owulację! to cudowne.... co prawda mój endokrynolog mówi żebyśmy jeszcze poczekali z ciążą ale już rok czekam od ostatniego razu i tak bardzo tęsknie za dzieckiem....mój mąż również:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to Studentko do roboty i pisac :-P. Ja jestem na etapie obdarowywania prezentami 7 miesiecznej coreczki mojej przyjaciolki. Troche to smutne,ze przelewam swoje uczucia macierzynskie na cudze dziecko,ale co tam... Przynajmniej jestem dobra ciocia :-). Jesli chodzi o tabletki anty to sadze ze nie ma tutaj jednoznacznych opinii. Ja np. nigdy ich bralam, a mimo to nie zachodze. znam natomiast dziewczyny, ktore latami braly i po odstawieniu udalo im sie zaciazyc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki! poruszyłyście też sprawę sexu, że nie macie już ochoty.... może w takim wypadku jakiś romantyczny wyjazd, wieczór albo po prostu rzadziej? słyszałam, że jak sie współżyje codziennie w dni płodne to rzadko dochodzi do zapłodnienia ponieważ plemniki są osłabione!! Ja z meżem chciałabym mieć możliwośc kochać się codziennie:) ale czasem to jest tylko 2 razy w miesiącu!!!! tak, porażka..prawda? wszystko dlatego że często mam zapalenie i grzybicę, a co najgorsze dotyczy to od jakiegoś czasu tez męża!!! więc większość dni w cyklu po prostu sie leczę...już mnie to męczy ale bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexiss Ja po braniu tabletek zaszlam w ciaze przy pierwszym cyklu - brałm okolo 2 lat :) szczerze to sie nawet nie spodziewalam ze tak szybko bede w ciazy , ale to bylo 7 lat temu od tamtej pory nie brałam juz tabletek i teraz sie staramy z mezem od tego cyklu o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi hura jestem czarna hihi :) dziewczyny wszystkie tu obecne głowa do góry musi byc wkoncu dobrze bedziemy mamusiami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Studentka i tak źle i tak niedobrze ;) Po wiesiołku jest dużo śluzu płodnego, polecam jeżeli ktoś ma mało. Ja wiem, po śluzie, kiedy mam dni płodne, więc nie muszę go brać. Pamiętajcie tylko, że wiesiołek bierze się tylko do owulacji. Wyników jeszcze nie mam :( Mąż dzwonił do szpitala, ale lekarz ma dzisiaj operacje i nie wiadomo czy dzisiaj będą :( Oj szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak daj jak najszybciej znać!! ja idę gotować obiad, dzisiaj serwuję warzywa na patelnię i pierś z kurczaka:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest tak : zawsze chcialam miec dwooje dzieci i z mala roznica wieku ale wyszlo inaczej zycie inaczej sie potoczylo bo najpierw wynajmowalismy mieszkanie to nie za bardzo czas na drugie bo nie mamay swojego mieszkania potem mieszkalismy u rodzicow mielismy jeden pokoj to tez nie za bardzo powazna decyzja:) potem poszlam do pracy takiej o jakiej zawsze marzylam bo pracowalam tez wczesniej ale w sklepie teraz mam prace biurowa no i jak zaczelam prace to wypada popracowac a nie od razu na macierzynski :) zaczelam prace to w miedzy czasie kupilismy swoje mieszkanie ale znowu praca nie blokowala a teraz to juz mi nawet kryzys nie przeszkadza i chcem miec drugie :) a jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×