Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

dzien dobry wszystkim ktorzy nie spia :) ja juz w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea nic sie nie martw ja mam tez duzo kolezanek w ciazy i tylko słucham o ich rosnacym brzuszku :( one nie wiedza ze ja planuje miec teraz dzidzie. a jezeli chodzi p meza to tez mialam wczoraj przygody hihi faceci chyba nie rozumia ze akurat trzeba w ten dzien to zrobic bo moj byl wczoraj bardzo zmeczony praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla nas to jest tylko czekanie bo przedluza sie wszystko o kolejny miesiac boze dla mnie miesiac to tak dłuuugggoooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile paczkow macie w planach zjesc ?? hihi :) bo mi juz slinka leci jeszcze nie jadłam wiem ze to bomba kaloryczna ale jak nie zjesc paczka w tłusty czwartek jeden to obowiazek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega z pracy kupil mi paczki :) i juz moge powiedziec ze swietuje tłusty czwartek :) Co z wami chyba spicie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DDzien dobry:D Dziewczyny na luzie... na luzie , starania o dzidziusia trzeba wspominać przyjemnie.... :D:D:D:D ja jestem starsza( nomoze nie stara:P:P:P), moje kolezanki juz prawie wszystkie maja dzieci, nie ktore nawet dwojke. No i fajnie:D Widocznie tak mialo byc:D:D przyjdzie i dla Nas czas. Ja pączków nie jem, hehehe.... \"troche\" schudlam i nie chce tego za nic popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem, jestem właśnie wstałam, ale śpioch ze mnie:) no ale mam ferie odpoczynek od uczniów, więc mi się należy. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysztorek masz rację, wyobraźcie sobie że wczoraj z moim mężczyzną się przytulkaliśmy i od bardzo bardzo dawna było mi bardzo przyjemnie, więc stwierdziłam, że nie będę już ustawiać przytulanek i będą wtedy kiedy oboje będziemy mieli na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja grubaskiem nie jestem ale do szczuplych tez nie naleze taka w sam raz ale paczka w tłusty czwartek sobie nie odmowilam :) tradycja musi byc:) zreszta nie moge sie odchudzac teraz bo staram sie o dzidzie i nigdynie wiadomo kiedy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny!! ja mam ten tydzień wolny od pracy więc śpię nieco dłużej:) Anulka i o to właśnie chodzi:) my z mężem też tak postanowiliśmy, że robimy to na co mamy ochotę i kiedy mamy ochotę....więc zobaczymy kiedy zaliczymy tę planowaną \"wpadkę\" oby prędko:)hehe teraz jadę na uczelnię poszperać w bibliotece materiałów do pracy mgr i znów do Was zajrzę....no i kupie po drodze jakiegoś pysznego pączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety pracuje od 6 rano wiec dlatego sie tak rozpisalam tak wczesnie rano :) a kolezanki jeszcze sobie spaly słodko :) zazdroszcze tego spanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja od dzisiaj zacznę staranka. Chociaż mąż mnie wkurza od rana, więc nie wiem czy będę miała ochotkę ;) Mathea nie martw się. Moja znajomie też mają już dzieci, niektóre nawet dość duże. Wczoraj przyjaciółka mnie dobiła. Jej siostra 32 lata jest z drugim dzieckiem w ciąży i ta wypaliła do mnie, że jest już stara więc boi się strasznie :( Ja mam 30 i staram się o pierwsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jadłam dzis pysznego pączusia, ostatnio obiecałam sobie że nię będę jeść słodyczy ale pączka nie potrafiłam sobie odmówić, mam dziś lenia, ale niestety trzeba się zabrać za obiadek powolutku. Będę do Was zaglądać od czasu do czasu, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też normalnie pracuję od rana ale dzisiaj mam jeszcze wolne :D Zamierzam leniuchować cały dzień. Pączka zjadłam jednego i wystarczy, bo zawsze byłam bardzo szczupła, a teraz zbierają mi się kilogramy. Już zaczęłam ćwiczyć prawioe codziennie ale to niewiele daje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak spokojnie, nie jesteś stara, urodzisz jedno i zaraz postarasz się o drugie:) zobaczysz wszystko będzie oki, miejmy nadzieje, że się uda, a jak wyglądają u Ciebie staranka? mąż jest chętny czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka tak może wskazywac na owulację ale też może być oznaką zapalenia jajnika bądź torbieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od 3 dni boli jajnik, a po wczorajszym przytulaniu dziś jeszcze bardziej, i mam nadzieje że to nie żaden torbielek, a jeśli chodzi o owulacje to słyszałam, że jajnik może wskazywać jajeczkowanie, może mówić że niedługo bedzie dopiero owulacja bo niby on boli jak rosną pęcherzyki Graffa, więc ja juz sama nie wiem, nawet słyszałam, że po owulacji może bolec jajnik, więc w tym temacie jestem całkiem głupia, mnie boli już 3 dziewięc niemożliwe żeby owulacja była 3 dni:) może jest tu ktos bardziej kompetentny w tym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze bolą na owulacje, moze nie bolą..... dają znać ze sa i pracują:D:P narazie nie mysl o chorobach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja także mogę dołączyć? Wprawdzie nie jestem staraczka, ale byłam nią przez 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń Boże nie chciałam straszyć!!! ja po prostu wiem po sobie.... bo często mam torbiele po owulacji i wtedy boli mnie jajnik, zawssze ten sam-prawy:( już muszę leciec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owulacji nie są czymś nienormalnym. płyn który wydostał się z pękniętego pęcherzyka drażni otrzewną ot i cała filozofia. to powoduje ból. Ciąża jeśli daje jakies objawy to najwczensiej tydzień po zapłodnieniu, kiedy jajeczko zagnieżdża się w macicy i wtedy jest to uczucia naciagania, czy coś w tym rodzaju, na pewno to nie jest ból jak na @ (u mnie nie było), tylko naciaganie, promieniowanie z jednej i drugiej strony. Ale każda ciąza jest inna i kazda mozer dawac inne objawy. To jest wypowiedż dziewczyny z innego forum w sprawie bólu jajnika, wiec jezeli ma racje, to jajniki bola jak plyn z pecherzyka sie wydostaje czyli juz jak jajeczko sie wydostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 10 dzien cyklu a cykle u mnie trwaja 29-32 dni moze to i na owulacje ale jest to bol tego jajnika na ktorym juz 3 razy mialam torbiel wiec samaj uz nie wiem a boli mnie od 3 dni taki bol do wytrzymania ale dokucza. we wrzesniu mialam torbielke na tym jajniku ostatnio a pojawia sie ona u mnie co okolo 2 lata wiec niby jej nie powinno byc no chyba ze teraz jest znowu hmm:( pojde do lekarza lepiej to sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak obserwuje i może bym sie dołączyła ale jakos tak sama nie wiem... juz byłam na jednym topicu! tylko zaawansowany troszke był i dziwnie mi było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×