Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka84

SALA WESELNA NA ŚLĄSKU Mikołów, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska i okolice

Polecane posty

Gość gość
Te debile które organizują wesele chciały by tego ale maga tylko pomazyc iplacic golodupcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te różne komentarz i szczerze trudno jest mówić gdzie jest źle a gdzie jest super dobrze. Słyszałam np opinię ludzi że w restauracji Biały Dom jest okropnie ! To dlaczego wszyscy pchają tam drzwiami i oknami i wesela są tam od poniedziałku do niedzieli na okrętkę przez cały rok , bawią się tam ludzie w Andrzejki i inne okazje a prawda jest taka , że piszą to zazdrośni z reguły Ci których tam nie stać po prostu nic zrobić to później tworzą historie typu " a co mi tam Biały Dom więcej da jak u Was jest tak cudnie" . Ile dasz tyle masz ! Czytałam tu również komentarz troszkę stary bo z 2012 roku był to "dialog" Betita i gośćttt . Śmiechu warte kobitka pisze jak było u niej na imprezie a tu nagle jakiś osobnik zaczyna ją obrzucać i prosić o dane ..... pytanie czy przypadkiem nie bronił się ktoś z właścicieli ... prawda boli , jasne ! To zamiast 170 zł od osoby dajcie więcej i będzie no problem dla Was ! Będzie drogo i dobrze skoro tak bardzo PAŃSTWO nie potraficie znieść krytyki. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania ja również słyszałam opinię na temat tej sali i na kolana podobno nie powalacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze aby wesela były codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie są sale gdzie wesela odbywają się codziennie, ale ktoś taki jak Ty tego napewno nie zrozumie. W jenym z lokali koło Gliwic pytając o wolne terminy zadałam pytanie czy skoro wszystko zajęte to czy może listopad lub grudzień jest coś wolnego, odpowiedz była taka, ależ proszę pani w tyh miesiącach to tylko w tygodniu jak co. No i prosze zd*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty chodzisz i pytasz o terminy w białym domku w okolicach gliwic nie masz co robic iwali scieme czy chcesz wyjść za maz a może chcesz się ponapinac tylko cie niestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale kazda nowo otwarta restauracja jest oblegana ,ja rozumiem, chodzi o wystoj ale chwalenie ze duzo ze plyta rozbudowana o smaku nie chce mowic bo to jest sprawa indy widualna,przeciez co daja to mozna przeczytac na ich stronie.Jak myslicie jezeli jest w plycie mix konserwowy to jest w tym duzy wklad kucharza ?To tylko przyklad jest tego duzo wiecej,ale rozumiem jak ktos lubi konserwanty zjesc w restauracji zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam pytanie,bo ktos bardzo chwalil jak to na ich weselu zimna plyte donoszono i to bylo super bo nie lezala caly czas na stole i nie obsychala,czyli mam rozumiec ze mam stac z kartka i olowkiem w rece i notowac czy mam wszystko wydane.Ja mam liczyc ze mi wszystko wydadza a oni ze nie bede za duzo jadla i nie musza wszystkiego wydac.W tych czasach wszystkie sale maja klimatyzacje i nie widze problemu zeby plyta lezala caly czas na stole,zakladajac ze robia ja na swiezo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie poruszyłaś trzy ważne zagadnienia , a mianowicie czy posiłki są wystarczające na tyle żeby każdy był zadowolony a nie był głodny?, czy tak jak mówisz sale są klimatyzowane ale czy klimatyzacja chodzi? , czy potrawy robione są ze śweżych produktów i dobrej jakości?. Myśle że właśnie dla tych powodów niektóre lokale są tak oblężane że w każdy dzień tygodnia robi się tam impreze. Wystarczy zobaczyć ile maja wolnych terminów i już wiesz wszystko, gdzie warto a gdzie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu to samo pierdolenie zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lokale co maja imprezy kazdy dzien niech sie ciesza ze jest aktualnie moda na nie i niech wykorzystuja kazda chwile bo jak powstana nowe lokale to straca na atrakcyjnosci bo tu wcale nie chodzi o jedzenie tylko o dobra reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kazdy lokal stac na dobra reklame tylko trzeba miec checi. A po za tym co ci z reklamy jak cala reszta do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to wiesz duzo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem na czym polega reklama lokali x , moglam sie o tym przekonac miesiac temu.Moja ciotka organizowala wesele oczywiscie dowiedziala sie o danym lokalu od innej ciotki ktora ta m wogole nie byla a ta znow od innej bo jej ktos mowil ze tam podobno jest super itd.Oczywiscie moja ciotka nie moze byc gorsza i jedziemy autokarem 60km spoceni wygnieceni i glodni ,oczywiscie wszystkim smakowalo z glodu,jedzenie mniej niz przecietne ale ile bylo gadki bo im spakowano na koniec jedzenie ,przez tydzien opowiadali,byc moze nie wiedzieli ze wszedzie pakuja.Ale najlepsze jest to ze za tydzien ja robilam urodziny w lokalu ktory jest 2 km od nas i jakie bylo moje zdziwienie bo moja ciotka stwierdzila ze nie wiedziala o istnieniu tego lokalu i ze takie dobre jedzenie i tak duzo ,dlatego wiem ze ludzie czasami nie wiedza co gadaja albo nie chodza na przyjecia i nie maja porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popierm że najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa. Która tak jak inne reklamy powinna mimo wszystko byc sprawdzona. Wiadomo też że tam gdzie są te imprezy często i dużo jest prawdopodobnie wszystko lepiej zorganizowane. Napewno lepiej wybrać takie miejsce gdzie się coś dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsi sa ci co reklamuja cos o czym nie maja zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram , i jak biorą się za to co nie mają zielonego pojęcia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam gościu.Masz rację najgorsi są gołodupcy.W kieszeni zero a marzenia gorące.Chcieliby wesele jak w Pałacu a stać ich ledwie na piccę na działkach.Znam takiego babsztyla co chciała zrobić swoje wesele w pięknej restauracji ale nie miała na to kasy.Zrobiła na działkach była niezadowolona,ale miesiąc pisała głupoty o super lokalu ze złości że ona ta dama musiała zrobić swoje wesele w baraku a nie w tej restaracji.Przecież taką damę to powinni bez pieniędzy gościć.Takich wrednych gołodupców jest coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo powiedzcie mi jak ja mam wierzyc komus co robil pierwszy raz przyjecie w lokalu i nie ma pojecia jak jest gdziekolwiek w innych lokalach.Ci ludzie polecaja lokale bo nie zdaja sobie sprawy ze gdzie indziej moze byc o wiele lepiej , szokuje ich wystroj i reklama idzie pelna para.Dlatego ja w takie reklamy nie wierze bo sie sama przekonalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem na etapie wyboru sali na wesele w 2015r. Planuję 80-85 osób, jestem z Tychów - ale po zapoznaniu się z salami i ich możliwościami cenowymi mam swoje sprawdzone typy: 1. Rajcula Paniówki (pyszne jedzenie, ciekawy klimat) 2. Dworek Wyry (dobre jedzenie, sala balowa/weselna) 3. Elita Tychy (jedzenie podobno ok, sala i ogród ładny ) 4. Paprotka Tychy (z zewnątrz wygląda nieciekawie ale od strony ogródków i w środku - za małe pieniądze ok.1 60zł/os. z napojami i ciastami )- można zrobić fajne wesele do 70 osób. Mam pytanie do osób które były na weselu w Dworku w wyrach lub Rajculi.(Elita i Paprotka u mnie odpadają ze względu na liczbę gości) Czy w Rajculi spokojnie jest miejsce do tańczenia na nowej sali przy ilości osób 80-85? Bo w dworku w wyrach to przy tej ilości osób to może wiać pustką na pakiecie bo jest naprawdę duża sala... Cenowo - miejsca są podobne (rajcula /dworek), ale martwi mnie czy w rajculi nie będzie za ciasno a w dworku zbyt luźno..ech.. Jak ktoś był - np. w Rajculi - proszę o info:) Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w sobotę byłem na weselu w Mirabelle w Tychach.Było nas chyba grubo ponad setkę.Bardzo się wszystkiemu przyglądałem bo właśnie poszukuję sali na swoje wesele.Nie znam właściciela ale wszystko było lux.Nie mam żadnego powodu żeby jakoś reklamować ten lokal ale naprawdę jest to klasa.Jedzenie,obsługa,piękna sala,atmosfera w tym lokalu to wszystko sprawiło że wszyscy goście byli zachwyceni.Gdybym nawet chciał się do czegoś przyczepić nawet na siłę - nie było do czego.Ja zrobię swoje wesele w Mirabelle bo chcę żeby moi goście bawili się w takim wspaniałym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o mirrabelle to mój brat był u znajomego na weselu w kwietniu 2014 i szczerze mi odradza--ja planuje na maj/czerwiec 2015. Ładna sala, może obsługa ok, ale z jedzeniem to kicha...- oni wrócili z tego wesela głodni i ze złym wrażeniem co do jakości menu..ale to kwestia zapewne wybrania menu..lub kucharza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gościu.Ja napisałem prawdę o lokalu mirabelle,a ty zaraz mój brat mówi...... l że jego brat....kolegi brata i td.Czy ty człowieku musisz być złośliwy.Mnie kilka osób powiedziało że jak napiszesz coś dobrze to zaraz znajdą się tacy którzy napiszą że jest żle.No a ty jedziesz już po bandzie głodni,spragnieni i jacy jeszcze.Chyba najbardziej to zmęczeni życiem.Chłopie wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mam wiedzieć że Pan pisząc że tam - był na weselu - też nie powiela zasłyszanych informacji o tym miejscu. Opinia Pana a opinia mojego brata w równym stopniu oddaje to na co Pan czy mój brat trafił w tej czy innej restauracji. Każdy ma inny gust - i może wyrazić inną opinię.Ja nie neguje innych walorów tej sali bo ją widziałam i jest ok. Ale o tym że jedzenie pozostawia wiele do życzenia w tej restauracji - to słyszę nie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jedzenie, czy zespół jest tą jedną z tych rzeczy, które goście weselni będą wspominać i mówić czy było super czy kiepskie. Przecież wesela są dla gości a goście przychodzą żeby się dobrze bawić i dobrze zjeść - nie wiem czy komuś piękne ściany wystarczą do satysfakcji z imprezy. Ale każdy może mieć inną opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_89
Ja organizowałam wesele w karczmie Kuban w Goczałkowicach Zdr. Sala weselna jest przepiękna, moi goście byli zachwyceni. Jedzenie pyszne i dużo. Mieszkam w Tychach, a do Karczmy jest super dojazd - jest przy głównej trasie do Bielska, jechaliśmy z 20 minut. Spokojnie mogę polecić, wszytsko było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×