Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

Gość yokoshiko
no juz jestem po cwiczeniach moje drogie🌻 no i teraz mam chec do zycia po tym choc zaczac mi sie nie chcialo z powodu bolu.teraz siedze nad kolacja jednak cos innego chlebek pelnoziarnisty z wedlina drobiowa i papryką razy 2.stesknilam sie za chlebkiem:P a jak tak u was? mnie ta 10 dniowa nie kreci bo to jedzenie w kolko tego samego a potem to zmienisz i jojo:( organizm bardzo latwo sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no i zas pisze sama do siebie,czuje sie jak uposledzona umyslowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jestem ja ;) :* tylko że rozmawiałam z rodzicami na temat mego odchudzania się , uważają, że to pewnie chłopak mi zasugerował dietę ... taaaa On ... jest zły, krzyczy, wpycha we mnie jedzenie itp :P ... heh ... ale będę dalej się odchudzac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
no wlasnie czemu wszyscy mysla ze sie odchudzamy przez facetow albo dla nich?to my juxz nie mamy wlasnego zdania na temat naszego ciala czy jak?u mnie byla podobna gadka a nawet lepsza ze mi facet lodowke zamknal i przez to schudlam:( no tak wlasnie niektorzy w nas wierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
sorki to ja bylam na starym topicu i nie zmienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nad tym zastanawiam to głupie ... sorki za zacyk ... ale pierwsza miłość leci:) i tak raz tu raz tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
tez to jednym okiem ogladam:P dzis zjadlam 812 kcal i pieknie:):):)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Ja jednak na obiad zjadłam troszeczkę fasolki po bretońsku :o Nie chciało mi się robić obiadu tylko dla mnie (czyli tak jak przewidywałam...). Za to walczę z ochotą na słodkie ... jutro zaczynam \"trudne dni\" i najchętniej pożarłabym wszystkie słodycze w zasięgu wzroku :o U mnie skończyło się już wtrącanie się rodziców w moje odchudzanie. Fajnie jest mieszkać osobno pod tym względem. Ale jak mieszkałam w rodzinnym domu to nieraz mama straszyła mnie anoreksją ;) Mój facet też rozlicza mnie ze wszystkiego co zjadłam i jak jest za mało to mam ochrzan ... heheh :) Oj ja też patrzyłam na Pierwszą Miłość :) Chociaż już coraz bardziej naciągany robi się ten serial :(:(:( No i Artur za niedługo zniknie z niego więc już nie będzie taki sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
wlasnie ja tez lubilam ten serial a teraz to ogladam z przyzwyczajenia i prawda taka ze jakby mnie ktos zapytal co sie dzialo to polowy bym nie powiedziala:(no nic co za duzo to nie zdrowo robi sie jak moda na sukces i tyle😠 ja wlasnie planuje co zjesc jutro zeby zjesc 800 kcal bo powoli bede sie przestawiac na mniejsze porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jestem już, w między czasie po obiedzie zjadłam 2 wafelki z czekoladą (to były dwa kwadraciki takie ale i to za dużo) i 3 madarynki-źle??? kolacja 1 kromka chleba słonecznikowego z pomidorem i serem mozarella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
mandarynki w porzadku ale ja jem 2 a za to na kolacja 2 kromki zeby sie pozniej nie rzucic na jedzenie ale to zalezy od kalorii tez bo nie wiem ile ten serek ma. juz mam jadlospis na jutro 794 kcal+kawa z cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
perelka a jaki to problem policzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no mam na jutro, od jutra przechodze definitywnie na 800 kcal no a musialam ustalic wczesniej bo na tysiac sie przyzwyczailam i wiedzialam ile moge zjesc no i teraz pierwsze dni znowu musze sie nauczyc na to 800 a poza tym jutro mam watrobke na obiad(żelazo) i z racji tego ze jest kaloryczna to musze policzyc zeby nie przesadzic wiec musli rano odpada:( ja kazdego zmotywuje jak sie da ja juz mam obsesje na punkcie tego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no ja z niej korzystam jak czegos konkretnego potrzebuje bo tak to se skopiowalam taka podstawowa jakby neta nie bylo zebym sie nie zaplakala albo nie zaglodzila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no i sie dorobilam:( jestem glodna bo zladlam wegle na kolacje-chleb rowno 2 godziny temu, czyli metabolizm mam niezly:P no ale teraz bede jeczec z glodu,masz babo placek nigdy wiecej wegli na noc!!! teraz pije jak opetana zeby zalagodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
cholera ciezko mi bo zauwazylam ile je moj facet w ciagu poltora godziny kiedy cwiczylam on jadl 3 razy moze i malo ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Cię mieć;))) jesteś cuuuuuuuuuudowna:* potrzebowałyśmy takiej osoby:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
perelka czemu do 22? pij duzo to zapomnisz:)ja tak robie a poza tym wiecie ze organizm nie odroznia czy chce mu sie jesc czy pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) spoko spoko:) ja tam sie nie obrażam Kochana:* ale i tak idę ćwiczyć. o!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×