Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

ej dziewczyny, jak robicie płatki owsiane? i czy błyskawiczne czy owsiane ? na wodzie na mleku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
jablko to tez wegle!!!niby lekkie ale nie dobre na kolacje. na kolacyjke to co ma bialko zeby miesnie soie zregenerowaly ladnie i zeby nie czuc glodu po kolacji,bialko spala sie 6 godzin a wegle 2 wiec wieksze jest prawdopodobienstwo ze zdazysz spalic nadwyzke bialka niz nadwyzke wegli. ja jem :tunczyka,jajka w kazdej postaci tylko nie smazone,smazone jak juz to rano,omlet bialkowy,jogurt naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela4444
dobrze wiedzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem:D to ja mam pomysł ... bo jeść najlepiej 5 posiłków ... czy może ktoś napisać co najlepiej jeść na te posiłki, tak jak Ty wymieniłaś co jadasz na kolacje:D byłabym wdzięczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
chyba wczesniej pisalam jadlospis z dzis i z wczoraj. glownie chodzi o to zeby wegle rano i najwiekszy posilek a potem zmniejszac ilosc wegli i zastepowac je bialkiem do wieczora.powinny byc 3 glowne posilki i 2 przekaski, posilki wieksze, przekaski male(owoc-rano, warzywo,kawalek serka)aha i lepiej stosowac sie troche do indeksu glikemicznego bo czym wiekszy tym bardziej chce sie jesc i nie spala sie tluszczu-znowu insulina.im mniejszy IG tym lepiej. no prosze pytac dosc wiem na ten temat wiec podziele sie wiedza jak bede znac odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) dzięki :p to ja będę pisać co jem , a jak coś nie tak to mi mów ;) o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
hehe to moze mi mow zanim zjesz mala mi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciężko:) bo ja to na spontanie ... po prostu jak to mówi - człowiek uczy się na własnych błędach:) ostatnio dużo jem : - łososia na parze - soczewicy - kaszy - gałeczek na parze - ser biały chudy + naturalny jogurt + makaron - makaron + mleczko - płatki owsiane + mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
ja bym odrzucila ten makaron ale jesli rzadko to mozna.a zdrowsze jest musli i prowadzi niezle spustoszenia w jelitach jesli wiesz co mam na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem wiem:) kurcze, lepiej makaron niż ziemniaki :D a lubię makaron ... no żadko żadko ;) uwielbiam musli z mleczkiem, jem je praktycznie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj coś Kasia zaginęła ... hmm ... idę ja Piękne ćwiczyć;) i od razu pierwszą miłość obejrzę:P buziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja tam wole bieganie od zwykłyh ćwiczeń.. przynajmniej czlowie czuje ze cos robil, mialam wolne po sesji i biegalam 2 tyg po sniegu bylo cudownie i juz nie moge sie doczekac kiedy znowu pobiegam:) juz za godzinke wskakuje w koncu na orbitrek i jade na nim od 19.45 do zakonczenia barw szczescia a co !:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
no i wszystkie poszly no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci ... zazdroszczę , też chcę ... ale nie mam gdzie postawić:( czekam na ciepło i na zwykły rower i esssssssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) mam nadzieje, ze cos da, cwiczylam regularne przez prawie mieiac i musze przyznac ze nogi mialm jak z gazety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:d nie no ja raczej nie mam figury modelki, bo mam duze cycki, a pupcie malutka:D a raczej kobieca figura to konkretny tyłek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pupe nie narzekam, ładna zgrabna i jędrna ... dość małe biodra, bo qmpela ważąca 10 kg mniej ma takie bioderka jak ja ;)) cycki wporzo ;P C:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie jest rewelka z tymi wymiarami ogółem:) trzymajmy się wersji początkowej ... do wakacji dycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) ja jutro caly dzien na krazkach ryzowych i jednym jablku cholra bo nie mam nic innego, nie mam czasu ani kasy na nic innego:D trudno jakos musze to wytrzymac:) kurde jestem zla bo mieszkam we Wrocławiu doslownie na samym rynku i tu nie ma gdzie biegac a tak bardzo bym chciala.. no nic teraz zostaje mi tylko orbitrek do czerwca, a na ae wakacje bede biegac codziennie, to na pewno jeszcze z 5kg spadnie:) narazie musze zobaczyc 6 z przodu do czerwca wiec fight!:) juz bym tyle chciala wazyc co ty mala mi.. kurcze...:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. nie no najpierw bardzo bym chciala miec 75 kg na 19 marca.... baaardzo:) ale teraz bedzie coraz cieplej wiec coraz latwiej bedzie sie chudło..:) teraz musze mojego M* pomeczyc zeby mi l-karnityne fundnal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 19 zjadlam jeszcze z 3 krazki ryzowe wiec ide spac po 22:) o 22.30:) po doktorze housie:D idealnie:D tak sie ciesze ze jestescie Chudzinki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe;) no właśnie ... radzisz mi tez coś ... dziś byliśmy z moim po galerii pochodzić, i mówił że mogłabym sobie kupić i bym duuuuuuużo szybcciej i łatwiej schudła ... może i ja sobie fundne?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yooo:) niedługo będziemy nimi ;) he ;)))) ale narobiłam sobie plam tym balsamem ... gr ... jeszcze pare razy i wyrówna ;d dobrze że zima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jesli cwiczysz codziennie i systematycznie- (a ja bede cwiczyc systematycznie praktycznie do konca wakacji jak narazie mam w planach) to wtedy l-karnityna spelnia swoja role i gwarantuje ci ze 1-1,5 kg spalisz wiecej miesiecznie, bo ona pozwala nawet do 70% szybciej spalić tkanke tluszczowa.. a jesli np ja ja bede braka przez 4-5 miesiecy to czy cos ze mnie zostanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ... ćwiczę od wczoraj i będę codziennie, choćby nie wiem co ! kurcze ... ja to sie jednego boję .. wiem jeszcze przy mojej wadze to głupie ... ale boje się ... że tak przez to forum , dzięki WAM:* za siebie się wzięłam ... że zacznę chudnąć ... dojdę do tego 58 ... może 55 ... i będę dalej chciała chudnąć ... a wieszakiem być nie chcę ,bo kości nie nawidzę ... śmiech ... ale Dody ciało - boskie jest! no to i ja kupię ... ile kosztuje ... i na ile starcza?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co sa rozne, poczytaj i poszukaj w necie albo idz po prostu do sklepu z odzywkami i pogadaj ze sprzedawca:) dasz rade:) ja zdecydowanie bede to brac narazie przez 3 miesiace, jsli sie sprawdzi, zrbie miesiac przerwy i bede brala przez wakacje:) teraz zaczne robic abs 4 razy w tyg, a za miesiac jak mi sie wzmocnia miesnie brzucha sprobuje a6w:) ach.. juz byc taka mniejsza kurcze..:P ja generalnie jestem potezna.. am dosc mocno rozbudowane plecy bo trenuje od 10 lat siatkowke:/ boje sie, ze tego nie zgubie.. ale co tam jak bede szczulejsza to na pewno bede wygladac lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×