Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

popatrzyłam na dziewczyny, one takie chudziutkie, śliczne ... a ja ... ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie po to tu wszystkie jesteśmy, żeby schudnąć. Nie widziałaś zdjęć wszystkich dziewczyn, Kochana. zostań z nami i spełnij swoje marzenia, bo każda z nas do tego dąży. A jesteś taka fajna, że bez Ciebie nie byłoby już tak fajnie. masz być i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziękuję;* ... ale serio dwie Laseczki które podały swoje dane na nk ... sa takie chudziutki i ładne ... szok ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja zjadłam dziś półtora pączka ;/ Przyznam szczerze, mam lekkiego doła w zwiazku z tym... Opowiem Wam jak dziś wyglądał mój dzień diety, oceńcie: 1. 2 kromeczki chleba razowego z masłem, na to ser zolty, ogorek zwykly, szczypiorek, rzodkiewka i papryka + herbata z cytryna, bez cukru 2. pół pączka + kawa z mlekiem, ale bez cukru 3. 0,5 miseczki zupy ogórkowej + 2 kromeczki chleba razowego 4. pączek 5. platki kukurydziane z mlekiem i suszonymi sliwkami ( o 19.00) Do tego piłam dużo wody mineralnej no i cwiczyłam jakoś z 1,5 godziny w sumie. Jak oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi ... kurcze, wchodząc na Twój profil na NK (dziękuję za zaproszenie) nie widziałam żadnego pulpeta tylko kolejną dziewczynę, która nie wiadomo czego szuka na tym topiku ! Przecież nie powinnaś mieć sobie nic do zarzucenia ... a już na pewno wszelkie wątpliwości rozwiewa fotka w bikini i spódniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie patrzcie na tę fotkę z plaży ;D Ona była robiona w lipcu ;) Teraz, niestety, już tak nie wyglądam :( Marzę, by wrócić do tego stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqque88 ... dobra laski ... przestańcie sobie robić ze mnie żarty z tą waszą "nadwagą" ... Na żadnej fotce nie widzę dziewczyny, która musiałaby się odchudzić o 10-15kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musieć Kochana to żadna nie musi ... nawet taka co 150 kg waży ;) my chcemy ... najważniejsze żeby robić to samej sobie, dla siebie ;))) wtedy będzie extra ... jak czuję że będzie dobrze z nami ... mamy taka świetnie zgraną grupkę;))) może zrobimy tu jakies hasło ;0 i koniec tu Nas;) hehe żarcik taki mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja młodziutko ?!?! :) Miło mi :) Ale powiem Wam, że już nieraz zdarzyło mi się, że jak szłam z moją córcią to strasze panie patrzyły na mnie z takim politowaniem w oczach :P ... Pewnie żałowały mnie, że w młodym wieku wpadłam i życie sobie zmarnowałam :D Dla wyjaśnienia ... Niki urodziłam w wieku 22 lat (czyli już nie taka młoda byłam), córcia była planowana i wyczekiwana ... a mojego życia nie zamieniłabym na żadne inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ... moją największą motywacją żeby schudnąć jest to, że w przyszłym roku planuję drugie dziecko i chciałabym zajść w ciążę z niską wagą (max 55kg) żeby potem nie wyglądać jak słonica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniuchno ;))) ajjjjjjjjjj Laseczki nie ma to tamto wszystkie jesteśmy sliczne, a będziemy jędrne, chudziutkie, zgrabniutkie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok laski ... to teraz ja spadam się wyprysznicować i zabalsamować ;) ... rodzinka już śpi więc mam czas dla siebie :) A Wam życzę miłej nocy i do jutra 👄 🌻 Fajnie, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamour -> Ja nie chcę odchudzić się 10-15 kg ;] Wystarczy mi zgubienie fałd na brzuchu i udach, czyli jakieś 2, 3 kg. A takie forum mnie wspiera i dodaje mi motywacji. Więc chyba mogę pisać ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostań po prostu z Nami:) Dobranoc Wszystkim:* idę się uczyć i spac;) PA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z niego korzystam:) fajny, ale nie ma kaszy, ryżu, jest taki bardziej ogólny, ale fajnie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Chudzielce!!! Mała Mi. i co Ty mowisz?:( chcesz zostawic Kasiorka samgo:( ja właśnie wstałam ide na chwile na orbiego zeby kości rozprostowac:) zglosze sie po:) uwielbiam was kochane! wszystkie bez wyjątku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ❤️ Ja właśnie wstałam i postanowiłam zajrzeć do Was puki córa jeszcze śpi :) moniqque88 ... No nie kochana, pewnie, że możesz z nami zostać (a nawet musisz!) :) Im nas więcej tym raźniej :):):) Dziś u mnie śnieg sypie więc chyba cały dzień będę siedzieć w domu :( Ale w sumie robota jest - pościel trzeba zmienić i wyprać :o (ile kalorii spalę ? :P ) A co do jedzenia to na razie nie jadłam jeszcze nic :) ... Muszę odpokutować te nieszczęsne pączki :) Ok zmykam przygotować małej śniadanie, bo pewnie zaraz wstanie :) Potem jeszcze zajrzę d Was :) Buźka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glamour- sluchaj nie pokutuj za wczoraj, sniadanie zjedz koniecznie, ale wieczorem pokuuj:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
witam panienki:) glamour sniadanie nalezy zjesc do 2 godzin po przebudzeniu, jak chcesz pokutowac to innymi posilkami sniadanie jest najwazniejsze. znajdzcie sobie na nk monika janowska katowice/gustawow i jak chcecie to mnie mozecie dodac do znajomkow bo ja to sie pogubie tyle was jest:P ja na sniadanko juz zjadlam jogurt naturalny i kawalek serka plesniowego(150 kcal razem) potem reszta ale jeszcze nie wiem co musze na zakupy najpierw pojechac wiec teraz was zegnam a pojawie sie pozniej jak juz wroce.buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj yokoshiko🌼:) ja zjadlam kilka krazkow ryzowych z wiesiolkiem na sniadanie, teraz lece na poczte, do biblioteki potem na uczelnie i od razu na pociag do domu wiec mozliwe ze mnie tu juz dzisiaj nie bedzie albo uda mi se poznym wieczorem zagladnac, całuje was mocno i trzymajcie sie dzielnie!:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wrocilam po nocy i jestem bardzo zdziwiona ile osob tutaj pisze i jaki ruch na tym topicu. az sie boje pomyslec co bedzie jak wroce w niedziele bo juz za godzine wyjezdzam:0 Dziewczyny od poczatku tygodnia udalo mi sie zrzucic 1,5kg:) jestem z siebie bardzo dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja nie moge od 7 strony musiałam wszystko przeczytac żeby byc w temacie ale fajnie sie czytało, widze że juz nasza klasa i te sprawy a yokoshiko mieszka ok 90 km ode mnie :) oglądałam jeszcze glamour-ty to lacha jesteś i to jeszcze po dziecku ______ na śniadanie zjadłam kromke chleba z serkiem a wczoraj nieszczęsne 2 pączki i duuużo faworków i za kare kolacji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo i Wasz Śpioch wstał:* Witam wszystkie ;)) Kasiu nie no już Was nie zostawię:D ottt dziś mi się udało pospać:))) zaraz idę pod prysznic :* posprzatac itp i będę brała się za jakieś śniadanko ;))) Moje Śliczne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie - twarożek chudy 150 g + jogurt naturalny 200 g ( no i słodzik, bo jakbym mogła bez Niego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
laski nie piszcie tyle,bo nie nadazam czytac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×