Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny jestem z wami cały czas tylko rzadko osttnio mam czas zeby cos napisać. U mnie z dietą róznie raz przestrezgam a raz nie ale teraz na wiosne jest mi łatwiej bo jets duzo warzyw a j auwielbiam zielelninę ostatno zajadam sie szpinakiem mało tego ze odchudza to jeszcze ma duzo żelaza. Pozdrawiam serdecznie i trwajcie dziewczynki trwajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Cóż wracam bez motywacji, ale kiedy motywacja się kończy to musi dojść do głosu zdrowy rozsądek, a ten mi podpowiada że nie można się obżerać i zaprzepaścić to co osiągnęłam. Chociaż i tak mi przybyło parę kilo ostatnio i jak o tym pomyślę to mi się słabo robi. Dziewczyny fajnie że piszecie. Aga mimo wszystko dobrze jest przeczytać że nie tylko ja zawaliłam dietę :( dzięki! Anata dzięki za słowa otuchy. Ja mam sporo obiekcji co do mojej figury zwłaszcza uda i brzuch. Nieeee.... wszystko jest nie takie jak bym chciała, ale to chyba problem każdej kobiety. Mam 31 lat :( ale czyję się na 24 :D Miałam doła bo mi ginekolog powiedział że mam mięśniaka na macicy :( życie mi się w momencie przewartościowało, ale wczoraj poszłam prywatnie do innego który ma lepszy aparat do USG trójwymiarowy i powiedział, że absolutnie wszystko w porządku. :D Także cieszę się i wracam do życia. Buziaki dziewczyny! Idę biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nareszcie piątek!!!!!!!!!!! Życzę wszystkim miłego odchudzania. Ja mam mocne postanowienie na dziś ZERO SŁODYCZY! takich kulinarnych oczywiście :D Trochę się wacham czy może jednak słodzić słodzikiem? Macie jakieś informacje czy słodziki na bazie sacharyny (nie aspartamu) są szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Niestety nie mam dobrych wiadomości co do mojej diety, ani biegania,mąż cały czas zajęty,dziecko chore. dobrze, że kupiliśmy rowery to mam trochę sportu, ale mniej chodzę. Pogoda przynajmniej w Warszawie fatalna i nawet jak już mogę biegać, to w deszcz mi się nie chce. Słodyczy dużo nie jem. Muszę się wziąć za siebie. W sierpniu jadę na wakacje i chciałabym fajnie wyglądać. Nastawiam się najbardziej na sport, czyli bieganie, może po kilku miesiącach treningów postaram się pobiec na jakiś bieg. Cosmopola ja też mam 31 lat, szkoda, że na razie nie mogę się starać o dziecko ze względów zdrowotnych, jakoś mi dobrze w domu.W weekend oczywiście dietka i sport. Pozdrowiona dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U nas leje od wczoraj! Paskudnie. Diety się trzymam więc nie jest źle, ale pogoda nie sprzyja bieganiu. Anata życzę wobec tego zdrowia, żebyście mogli się starać o drugiego dzidzusia. Dziewczyny miłej soboty mimo pogody! Ja jak nie przestanie padać to i tak idę biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi.bas
Hej! Troszkę poczytałam te forum i postanowiłam się przyłączyć:) Mam 20 lat i 83kg przy wzroście 172... Już kilka razy próbowałam schudnąć - zawsze coś z wagi schodziło a potem na nowo waga powracała przez to że się nie kontrolowałam...:( Teraz postanowiłam już tak na stałe schudnąć:D Postawiłam na rower i MŻ, bo nigdy nie umiałam do końca przestrzegać określonej diety. Pomagam sobie Lineą lub aplefitem z chromem:) Tym razem mi się uda, bo wierzę w siebie:D Na dodatek mam mocną motywację, bo chcę zdobyć chłopaka w którym się podkochuje już od dawna:) W wakacje mamy spędzić trochę czasu razem, więc muszę dobrze wyglądać:D Życzę wam powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witaj naomi!powodzenia zycze:) u mnie tez ciagle leje i nie biegam bo i tak przeziebiona troche jestem;/ dietowo jest dobrze ale juz mnie to nudzi bo ogolnie moja dieta polega na jedzeniu zdrowych rzeczy i w malych ilosciach no i cos bym zmienila zeby sie bardziej pilnowac... moze polecicie jakas diete?? pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja się dziś przeprosiłam ze słodzikiem. Trudno jakoś przetrwam, ale dwie łyżeczki cukru do każdej kawy to przegięcie :( Witaj naomi! Miło że dołanczasz. Dosyć racjonalny masz plan diety, taka jest chyba najzdrowsza i najtrudniejsza bo co to znaczy mniej jeść? Łatwo tą granicę naginać :D Ja sobie postanowiłam nie jeść żadnych przekąsek między posiłkami, bo to mnie gubi i muszę sobie sisać zasady i gdzieś wywiesić. Jabłuszko czytałam ostatnio o diecie amerykańskiej, dosyć fajna. Mogłabym na niej być ale spróbuję najpierw moim sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko byłaś już na tej stronie www.maratonypolskie.pl ? Przypomnij mi z jakiego miasta jesteś? Dziewczyny! Pozdrawiam i do zobaczenia! Piszcie jak postępy, albo ich brak (o tym też warto pisać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie turbo odchudzaczki;) czemu Was tak malo?:( ja dzis juz jestem po sniadanku(jogurt naturalny z otrebami) i pije kawusie:) zaraz musze sie zbierac do pracy... Cosmopola ja jeszcze nie wchodzilam na ta stronke bo przez sesje i prace nie mialam na nic czasu i nie mialam glowy do tego ale teraz juz mam wiecej wolnego czasu wiec wejde napewno:):) tylko ze przez ostatnie dni nie biegam bo deszcz codziennie pada;/ moze i nie jest to zadna wymowka ale przeziebiona jestem i nie chce sie calkiem rozchorowac bo musialabym brac wolne w pracy a tego nie chce... jutro ide zapisuje sie na aerobik bo dzis za pozno prace koncze i jeszcze okres mam;/ bede chodzila na aerobik i rowerki, czasem na silowni tez pocwicze:) moja kolezanka w tym klubie co chce isc sporo schudla dzieki aerobikowi bo na zadnej diecie nie byla:) odezwe sie poznym wieczorem jak wroce milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Dziś weszłam na wagę i.... 1kg mniej:D Ale się cieszę:D Wiem że to tylko 1 kg ale od czegoś trzeba zacząć no nie?:D Dużo daje niejedzenie kolacji:) Za to śniadanie jem tak jak kiedyś, żeby mieć energię na resztę dnia. Co prawda ciężko iść spać z pustym brzuchem, ale jest to do wytrzymania:) Piję też dużo dużo wody szczególnie wtedy gdy mam ochotę na słodycze czy inne zakazane rzeczy. Też zamieniłam podjadanie różnych słodkich lub słonych rzeczy na podjadanie owoców:D Wiem że z owocami też trzeba się pilnować, ale dla mnie lepiej jest zjeść 2 jabłka niż 2 batoniki:) Teraz bardziej racjonalnie patrzę na odchudzanie, bo zawsze gdy chciałam się odchudzić to z diety przechodziłam na głodówkę, żeby jak najszybciej schudnąć, przez co efekt jo-jo był nieuchronny...Wiem że więcej czasu potrzebuję na schudnięcie, ale wolę żeby to było trwałe odchudzanie:) Jeżeli chodzi o ćwiczenia to nie przesadzam z nimi, bo zawsze po mocniejszym treningu chce mi się dużo jeść i z diety nici...Tak więc postawiłam na umiarkowane tempo:) Powodzenia dziewczyny!! Tym razem nam się uda!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja z dzisiejszego dnia jak na razie pod względem dietetycznym jestem zadowolona :D Jabłuszko to nie jest błaha wymówka. Krócej trwa leczenie przeziębienia niż porządnej grypy, więc odchoruj i wracaj do biegania. Bieganie z rozsądkiem daje dużo satysfakcji :) Naomi gratuluję! Masz rację rozsądek w odchudzaniu jest bardzo ważny ja też po kożdej głodówkowej diecie miałam efekt jojo. Co do ćwiczeń to bez porządnego wysiłku nie licz na duże osiągnięcia. Po wysiłku i tak metabilizm jest większy a z czasem organizm po wysiłku przestanie się domagać dużej dawki kalorii. Ja po bieganiu jak byłam głodna to zjadałam jakiś jogurt, bo najlepsze w tej sytuacji jest białko, a teraz już nie czuję takiego głodu jak wracam z biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam? Ja właśnie piję kawę ze słodzikiem :P (oj! gdyby to diet coke przeczytała to by mi się oberawło za ten słodzik :P ) A właśnie! Szkoda że się skład posypał, dobrze że dołączyły nowe dziewczyny, ale tęsknię też za starymi :( buuu! Tequilka i reszta gdzie jesteście??????????????????????? dziś zjadłam: -musli -kromkę z pomidorem i cebulą (właścwie to 3 kromki :P ) -kawałek tiramisu (szefowa miała urodziny) - udko kurczaka (w panierce niestety) Tak więc bilans kiepski.... ale biegałam dziś rano :) 6,5 km dziś już zjem tylko kawałek surówki i do końca dnia zioła + herbata Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tu tak pusto? Widocznie wszystkie już schudły :D Ja dziś rozpoczynam kolejny dzień diety, pogoda nie sprzyja bieganiu, czasu też niewiele, ale zobaczymy może mi się dziś uda wybiec na trochę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane odchudzaczki!!! To formu daje mi dużo motywacji chociaż ostatnio mam handrę ta deszczowa pogoda mnie przytałacza i nic mi sie nie chce. Ale odchudzanie przynosi efekty juz parę osób powiedziało \"Aga jak ty schudłaś\"\" a myślę ze teraz to troche jeszcze poleci waga bo coraz blieżej do ślubu i wiadomo stres bieganie załatwianie!!! Pozdrawiam was serdecznie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga! Już myślałam że nas opuściłaś. Gratuluję sukcesu! Tylko tak dalej! Ja właśnie zjadłam zupę ogórkową i mam nadzieję że to będzie ostatni posiłek dzisiaj :P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Coś tu cicho ostatnio. Ja z dzisiejszego dnia jestem zadowolona, udało mi się powstrzymać od słodyczy i wieczornego podjadania, do tego rano sobie pobiegałam więc jest dobrze :D A jak Wam idzie dziewczyny? Jak ćwiczenia? Ja bym musiała poćwiczyć brzuchy. Tak zdecydowanie przydałyby się jakieś ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Miłej nocy! Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pod względem dietetycznym dzień bardzo udany, ale to głównie z powodu braku czasu na jedzenie :D Rano małe musli (małe bo mi się mleko skończyło :D ) II śniadanie serek wiejski 3% i jabłko obiad dwie garści czereśni i chleb z serem kolacja dopiero będzie czyli ryż z warzywami i potem przyjdzie najgorszy czas czyli powstrzymywania się od nocnego podjadania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie male zamieszanie bo przeprowadzalam sie ale z dietka wszystko dobrze:) no oprocz dzisiejszego jednego piwa i wczorajszych dwoch:) ide jutro rano biegac:):) odezwe sie jutro dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wyjeżdżam za godzinę do Poznania i wracam jutro więc przez dwa dni mnie nie będzie. Odezwę się po powrocie. Jabłuszko to udanej przeprowadzki. Nowe mieszkanie? Jakie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja wlasnie wstalam:) ide zrobic sobie kawusie:) Cosmopola przeprowadzilam sie na wakacje z akademika na stancje, mieszkanie fajne, ze znajomymi wiec bedzie napewno baaardzo fajnie:):) milego weekendu w Poznaniu!!! gdzie Wy dziewczyny jestescie?!?!?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko! dziewczyny chyba wyjechały na wakacje :D na pewno będze ci się fię fajnie mieszkać, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Poniedziałek. Dobry czas na zaczynanie od nowa :) W weekend nie byłam na diecie i trochę sobie pozwoliłam, ale tylko trochę :P dziś znów wracam do diety. Jabłuszko jak tam wybrałaś sobie jakiś rodzaj diety? Pozdrawiam! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Cosmopola zostalysmy chyba we dwie tylko... ja wlasnie wrocilam z aerobiku i od razu lepiej sie czuje:):) teraz juz ostro trzymam sie diety i cwicze:)musze wkoncu osiagnac figure jaka chce:) a moja dieta to MZ i staram sie zeby to byly zdrowe i niskokaloryczne diety:) trzymaj sie Cosmopola i trwaj w postanowieniach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję Jabłuszko! Będziemy się trzymać razem aż do osiągnięcia celu. Fajnie jest się trochę pomęczyć na aerobiku. Ja dawno już nie byłam, ale jak będę miała urlop to na pewno się wybiorę. Wiesz jak jest biegać można nawet o 6 rano albo o 21 a na aerobik trzeba mieć czas. Myślałam o calaneticsie, bo przydałoby mi się trochę reozciągnąć i poprawić elastyczność, a w domu jakoś nie mogę się zmbilizować. Z dzisiejszego dnia mogę być w sumie zadowolona niewiele zjadłam i od 20 już nic nie jem. Jutro rano idę pobiegać. Człowiek się uzależnia od biegania. Nie wiem co zrobię jak zajdę w ciążę i nie będę mogła biegać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cosmopola:) fajnie ze Ty tu wciaz jestes:) co do biegania to prawda-uzaleznia bardzo!jak zaczelam prace i nie moglam biegac to strasznie mi tego brakowalo! dzis mam troche zakwasy po aerobiku ale myslalam ze bedzie dzis gorzej a tu tylko troche rece mnie bola od ciezarkow. a aerobik to super sprawa!polecam:):) wracam sprzatac moje mieszkanko bo syf... ;/ buziaki milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jabłuszko! Muszę się wybrać na aerobic faktycznie. Brakuje mi treningu na pozostałe części ciała no i brzuchy też ostatnio zaniedbałam :( chyba zaraz sobie włączę DVD z ćwiczeniami na brzuch. Po co czekać do jutra :) Nie zmienia to jednak faktu, że moją ulubioną aktywnością jest bieganie i chyba tak już pozostanie. :D Dzisiejszy dzień dietkowo bardzo udany, a i rankiem zrobiłam 6,5 km mam więc nadzieję że jutro ujrzę jakiś spadek na wadze. Pozdrawiam! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nowy dzień, nowe wyzwania! :) Cieszę się że w końcu mi przeszła chęć na obrzeranie się. Sądzę że teraz powinno być łatwiej. Marzę o 50 kg :) Jabłuszko trzymamy się dalej co? Nie byłam dziś biegać bo tak mi się spać chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękna pogoda, aż chce się biegać :) Dziś dość dobrze pod względem dietetycznym. W ogóle mi się nie chce jeść z czego się bardzo cieszę i muszę ten stan pielęgnować bo na pewno kiedyś mnie opóści :D a wtedy ... witaj lodówko :D Jabłuszko jak ci idzie? Ja po ostatnich napadach obrzarstwa wciąż nie mogę dojść do dawnej formy. Strasznie to dołujące. Dwa do przodu trzy do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cosmopola!:) pewnie ze trzymamy sie dalej!ja napewno zostaje do polowy sierpnia bo wtedy jade na urlop nad morze ze znajomymi i facetem z ktorym sie spotykam wiec mam teraz ogromna motywacje zeby schudnac i dobrze na plazy wygladac:) do tego czasu musze osiagnac swoj cel a pozniej bede sobie spokojnie wracac do dietki a uda sie napewno!zwlaszcza ze teraz duzo cwicze!dzis byllam na aerobiku, bylo swietnie!jeszcze nigdy sie tak nie wymeczylam!goraco polecam:):) chyba reszta dziewczyn na dobre nas opuscila...:( no ale nic Cosmopola!my dalej walczymy:) dobrze ze jest tak goraco to nie chce sie przynajmniej jesc:) biegaj dalej i jak znajdziesz czas to naprawde polecam aerobik pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×