Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kanczak

pasozyty u dzieci!!!!

Polecane posty

Witam!!! Jestem mama 4 letniego chlopca. Od okolo roku moje dziecko cyklicznie chorowalo ( co 2 miesiace). Jego objawy to: - suchy astmatyczny kaszel ( zwykle w nocy) - brak apetytu - podsiniaczone oczy - biegunki i zaparcia ( na zmiane) - czasami wymioty - czasami wysypka - nerwowosc - problemy ze snem - bole brzucha Kazda wizyta u lekarz konczyla sie podaniem antybiotykow. - Kilka miesiecy temu moje dziecko mialo robione profilaktyczne badania ( krew, mocz i kal w kierunku pasozytow). Badania wykazaly obecnosc glisty ludzkiej. Dziecko zostalo przeleczone vermoxem 12 tabletek w 2 seriach. Po 2 tygodniach powtorzylam badanie kalu i wyszlo ok. Wiem jednak ze laboratoria czasami nie wykrywaja pasozytow i wyniki badan nie zawsze sa wiarygodne. Wracajac jednak do tematu, po zakonczeniu leczenia vermoxem ( chyba 2 dni ) moje dziecko dostalo biegunki w wymiotowalo w nocy. Jego samopoczucie nie uleglo poprawie a objawy ktore mial powrocily. Dziecko tydzien chodzilo do przedszkola po czym tydzien w domu bo bylo chore. Zaczelam szukac lekow naturalnych ktore moga pomoc mojemu dziecku. Mieszkam za granica wiec to wszystko bylo utrudnione. ( badania i leczenie vermoxem odbylo sie podczas wizyty w Polsce)Lekarze tutaj za granica powiedzieli mi ze nie maja doswiadczenia w diagnostyce i leczeniu glisty ludzkiej ( ha ha ich dzieci sa czyste jak krysztal). Oni maja tylko owsiki a glista wystepuje tylko w Azji i Afryce. Ok mniejsza z tym. Moj tata byl u zielarza w Polse i on polecil podawanie dziecku - \"Fresh green black walnut wormwood complex\" - nalewka skuteczna w walce z owsikami i glista ludzka, oraz - a-z noni tahitan - preparat bogaty w skladniki odzywcze. Bardzo prosze o jakies opinie na temat tych produktow ( moze ktos stosowal). Moze ktos ma podobny problem ze swoim dzieckiem. Prosze o wskazowki : jakie leki i jakie efekty. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. Bardzo prosze powstrzymac sie od glupich komentarzy. Przerabialam to na innym forum . Nie szukan krytyki tylko pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×