Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wero_nick_a

Czy uczestniczycie w uroczystościach ...

Polecane posty

Gość Gościna
Dnia 2.03.2009 o 14:04, Gość apsidaisy napisał:

Ciekae czy ten twoj partner cie poprosil o pomoc??heczy sama za wszelka cene chcesz poakazac jaki aniol z ciebie

Boże jakie wy jesteście głupie. Jak rodzina ojca organizuje komunie bo matka ma dziecko gdzieś i to nowa żona wybiera garniturek i jeździ do kościoła a matka informuje ze się w kościele nie pojawi bo ona jest już niewierząca to rozumiem ze znów jest wina drugiej żony? Ze się zachowuje w porzadku wobec nie swojego dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radość
Dnia 3.03.2009 o 10:57, Gość malutekxx napisał:

Ja nie wyobrazam sobie,zeby moim dzieciom tak wazne ue=roczystosci organizowala obca kobieta!!!!Moglabybyc aniolem wcielonym,ale matka to mayka i nikt jej nie zastapi w najmniejszym stopniu..zal tych biednych dzieci,ktorym obce kobiety urzadzaja imprezy..pewnie dzieci woalalyby byc z mamai a nie obcymi kobietami..przykre to bardzo

A co jeśli dziecko do nowej kobiety mówi kocham Cię i MAMO samo z siebie? I mówi ze chce mieszkać tu a nie z mama? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimoza

A ja jestem żona teraźniejsza, ex żona nie była, ale dziecko już dorosłe z mężem ma. Na większość uroczystości ich dziecka po naszym już ślubie byłam zapraszana, byli zapraszani nawet moi rodzice, którzy dziecko męża dawno temu do naszej rodziny przyjęli bez najmniejszych problemów. Można żyć kulturalnie, jeśli dwie strony maja trochę klasy i widza dobro dziecka, a nie tylko swój czubek nosa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×