Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maseczki

jakich uzywacie maseczek -jakie skuteczne?

Polecane posty

Gość Wicia

Skusiłam sie w weekend na maseczkę Pore Minimizer, od Eveline. Pierwszy raz używałam maseczki dwufazowej i jestem zadowolona. Pierwsza faza- saunowy peeling- rozgrzała skórę, a zgodnie z bietnicami producenta odblokowuje pory i redukuje zaskórniki. Drugi- dla mnie osobiścienieco przyjemniejszy, bo chłodzący- minimalzuje pory i matuje. Mysle, ze dla super efektów to trzeba kilka razy taki "zabieg" sobie zafundować, ale po pierwszym razie zuwazylam swiezosc na skorze, takie przyjemne dotlenienie, lepszy koloryt i kilku zaskórników się pozbyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaka

Maseczka Bielendy z zielonych warzyw Vege Skin Diet Normalizacja +detox to istny sztos. Ja u siebie widziałam efekty już po pierwszej aplikacji. Użyłam już ok 10 opakowań i z dumą mówię, że ona działa też na zaskórniki. Mam ich duuużo mniej. Do tego cera bardzo dobrze odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle

Ja nie używam maseczek a jak już to te w płachcie ale bez alkoholu w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład bardzo lubię maseczki z  https://www.mitomo.pl/  ostatnio korzystałam z maseczki z ekstraktem z Aloesu i Kwiatem Wiśni Japońskiej. Super sprawa! Produkty z tej strony nigdy mnie nie zawiodły, są naprawdę skuteczne, więc polecam 🙂 Mają duży wybór więc każda z was coś dla siebie znajdzie. Co do tej konkretnej maseczki, to doskonale nawilża i regeneruje skórę twarzy, skóra staje się bardziej elastyczna i promienna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

bardzo Lubie maseczkę z polskiej marki Bielenda nawilżająco kojąca z jaśminem, mango i śliwka kakadu. To wegańska linie owocowa Eco Nature

Edytowano przez Gorecka
pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejko! 😉

Uwielbiam błotne maseczkę, lubię próbować zawsze coś nowego:) Szczególnie teraz używam błotne maseczkę  Albatros, dla mnie super mają 3 rodzaje z aloesem, mocznicą i miodem (najwięcej mi się spodobała w aloesem). Polecam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×