Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... ......... 31.03.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................7........... ..........27.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Paczkowa, tez slyszałam o tym wyluzowaniu ale uwazam że latwo jest gadac a trudniej zrobic. Jak biorac tabletki 2 razy dziennie mozna nie myslec o ciazy? T o jest nierealne!! :) Dzieci snia mi sie po nocach ehhh Ciekawa jestem co dzis powie mi Pan Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................7.......... ......... 25.04.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................7........... ..........27.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekkkk
cześć dziewczyny he he ja też zaczynam i jestem dobrej myśli jak nie teraz to kiedyś na pewno się uda. ;Laski nie dołować mi się tutaj bo w depreche wpadniecie każdej z nas sie uda he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
gosiekkk ja biore bromergon 2 razy dziennie ktory niszczy mi konstrukcje noormalnie mam takie doły i jazdy że najchetniej pieprznelabym te wszystkie leki i dala sobie spokoj, jesli nie zajde w ciaze to za góra 2 miechy tak zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie powiem wam tak jeszcze nie testowałam mąż na szczęście kupil mi test rano chciaąłm żeby to on kupił ponieważ za pierwszym razem jak on kupił to na teście zobaczylam 2 kreseczki. nie robiłam testu ponieważ chciałam poczekac czy na pewno dzisiaj nie przyjdzie @ to wtedy zrobie na pewno jutro rano. i jak na razie nie ma. napiszę na pewno rano jak tylko zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Czesc :) Byl u mnie bioenergoterapeuta pan Jurek.... sprawdzal mnie i mojego meza. Powiedzial ze maz ma ruchliwe żołnierzyki wiec czulam ze to ze mna jest cos nie tak. Stwierdzil ze nie mam problemow z zajsciem w ciazę, ale mam ogromny problem z jej donoszeniem "Nawet Pani nie wie ile pani kilkudniowych ciąż poroniła" Bylam zablokowana do tego stopnia że stwierdził że ani invitro ani inseminacje by nic nie pomogly. Oczywiscie moja spozniająca się @ dzis przyszła wiec znowu sie nie udalo. Odblokował mnie i powiedzial że teraz bedzie juz wszystko dobrze. Powiedziaał że przyjezdzajaą do niego z całej polski ludzie z problemami. Jestem dobrej myśli, za 15 dni kolejna owulacja, wierzę że tym razem się uda i już nie dostanę @ Jestem dobrej mysli, to co dzis uslyszalam o sobie....on jest nie tylko bioenergoterapeuta i radiestetą ale też potrafi powiedziec jakimi jestesmy ludźmi...jakie mamy cechy charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... ......... 31.03.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za to abyś była odblokowana :D i się tym razem udało :) Co do wyluzowania to wiem że jest ciężko nie myśleć, łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zrobiłam test a ty 2 kreseczki. nie moge w to uwieżyć idę dzisiaj po 2 test i do mojego lekarza. płaczę ze szcześcia . wczorkiem przyjde do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Malawronka gratuluję z całego serducha!!!!! Bardzo się cieszę, znowu wiosenna nadzieja dzi ęki Tobie. Będziesz miala piękny prezent na Boże Narodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całego serca gratuluję...widze że szczęśliwy ten topik...idzie wiosna i nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje malawronka ... wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa :) Oby coraz więcej pozytywnych testów :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki byłam u lekarza pecherzyka jeszcze nie widzać ale mowila że na 99% jest ok poniewaz według mojich oliczen to dopiero 2 tydzień ciąży jutro idę jeszcze na badanie krwi. no i L4 dostałam mam odpoczywać. z wynikami w piątek jadę do profesora tego który robilm mi operacje. ale dziewczynki jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawrocnka- GRATULUJE ci z calego serca, bardzo sie ciesze!!!!!!, wiosennie sie robi, na drugim forum ciazowym, tez dwie kobietki z problemami zaszly w ciaze, wiec dzis same dobre wiesci!!!!!! dbaj o siebie, wspaniale ze sie udalo!!!!!!!!!:*:*:* u mnie dzis10dc, z testami owu sobie nie radze, przed wczoraj pokazala sie jedna blada druga ciemna kreska, wczoraj byly prawie rownego koloru, dzis juz ta lewa znow jest duzo jasniejsza:( tak czy siak staramy sie, za25 dni bedzie test lub @ :( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja1981 zobaczysz że bedzie wszystko ok. i doczekasz się maluszka tak jak każda z nas ja tam jeszcze nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek !!! :D Dziś mam wolny dzionek ... coś tu naskrobię i zmykam myć okna i sprzątać w domeczku. Dziś 18dc ... nie wierzę raczej w to by w tym cyklu się udało, jakiś ten marzec pokręcony był :/ W piątek do ginka !!! Może poproszę o monitoring cyklu ... może każe mi zrobić jeszcze jakieś badania. Już się nie mogę doczekać :D w końcu zacznę działać. Jak tam się czujecie nasze brzuchatki, macie jakieś objawy... :) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczynki, u mnie obiawy są takie że jem wszystko co sie rusza no i wszystko smaruje majonezem nawed pizze. no i mam mdlości wymiotów jak na razie nie. no i wielkie cycki mam. mąż się śmieje że chyba operacje zrobiłam sobie. pozdrowionka . a reszta dziewczynek jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj ogladalam program i tam byla mowa o tym, zeby zajsc w ciaze to tezeba miniumum 3-4 razy w tygodniu sie kochac przez ok 4-5 miesiecy. Jesli po tym czasie sie nie za:jdzie w ciaze, trzeba wybrac sie do ginekologa aby zbadal na krew pod wzgledem plodnosci (nie wiem co to znaczy :D). Babka tez, mowila ze wiekszosc kobiet kocha sie tylko w d ni plodne co raptem daje 20% zajscia w ciaze, natomiast seks co 2-3 dni daje 70%. Nie wiem ile w tym prawdy, ale postanowilam sprobowac. Wczesniej szalelismy tylko w dni plodne. A w pozostale roznie. Wiec @ konczy mi sie w piatek wiec juz w sobote zaczynamy. Mam nadzieje, ze seks mi nie zbrzydnie hehe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Hej dziewczyny :) Prawda że pogoda za oknem napawa optymizmem? Ehhhh w końcu słonko i można okna umyć ;) Maja - testy owulacyjne są tragiczne, kiedyś sama sie z niimi męczyłam. Jak gin. usg określiła mi dni płodne, tak teraz 15 i 16-go d.c. robie test owulacyjny żeby tylko potwierdzić ten dzień płodny i mam spokój a wcześniej nie dawałam sobie z nimi rady. A co do kochania się co 2 dni to jestem za hehe....tylko z drugiej strony słyszałam że przed dniami płodnymi lepiej odczekać 5 dni żeby żołnierzyki były sprawniejsze :) Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam racje Martusia pogoda za oknem jest super ja tam jadę na chwilke dzisiaj do pracy po nowe kwietki do ogrodu i posadze je dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzeiwczyny! Maławronka z poczatku tez miałam wilczy apetyt teraz nie jestem w stanie nic jeść tak mi źle, na szczeście rzygac nie rzygam ale dużo nie brakuje. Czuje sie fatalnie, brzuszek pobolewa i cały czas bym spała. Dobrze że ciąża trwa tylko 9 miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uskuteczniam metode, kochac sie co dwa,trzy dni... zwieksza to szanse, nawet jesli testu owu zawodza:) u mnie 11dc:) wiec szlejemy dalej;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu seks to przyjemnosc :) Wiec nie powinno nam to zbrzydnac hehe. Ale boje sie nie bedziemy mieli siel na takie czeste szalenstwo. Moj mezus pracuje fizycznie, chociaz zawsze, powtarza, ze na seks ze mna to ma oddzielna energie :D ALe moze to jest prawda. Wkoncu chyba kazda z nas szaleje najbardziej w dni plodne. Zreszta nawet tak natrua nas kieruje, ze w tych dniach mamy wiekszy apetyt na seks. Ale kij nawet jakbym nie miala sil bedziemy dzialac. A w tym miesiacu dni plodne przypadaja mi na swieta. Wiec moze najemy sie swieconych jajeczek :D ktore potem wspomoga moje i meza jajeczka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. wlaśnie wstałam i mam pytanko co z chorobą Toksoplazmoza mam kota ktory wychodzi na dwor nie wyobrażam sobie żebym jej nie wypuszczała mieszkam w domku na wsi. czy jeśli kotka za szczepie to wtedy już nie bede musiała przejmować sie chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTUSIAA26
Malawronka z tą toksoplazmozą musisz uważać a najlepiej zapytać lekarza i zrobić badania. Moja znajoma ją ma mimo że nie ma zwierzaka w domu. Nawet nie myte owoce, warzywa są zagrożeniem. Najlepiej przeczytaj w internecie jakiś artykuł o tym i porozmawiaj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Malawronka uważam że co do kota powinnaś porozmawiać z lekarzem i przeczytać sobie jakiś artykuł w internecie na ten temat. Moja koleżanka ma toksoplazmoze mimo że nie ma zwierzaka w domu. Trzeba uważać na owoce i warzywa - myć albo obierać ze skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa26 dzieki wielkie za odpowiedz w nastepnym tygodniu bede u lakarza to pogadam z nim o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja mam toxo. Zarazic sie nia moza podczas kontaktu iwylacznie z kotami (inne zwierzeta nie wchodza w gre: zarazonych jest ok 80% kotow- szczepnie nic tu nie da) jedzenie surowego miesa- tatar itp., oraz nie myte owoce, warzywa. Wykryta toxo nie jest zagrozeniem. Kobiet podczas ciazy bierze antybiotyk i z regoly dziecko rodzi sie juz z przeciwcialami. Ale najlepiej jest sie wyleczyc przed ciaza. Trwa ono z reguly 20 dni. Ja na wlasne widzimi sie poszlam i zrobilam badania na obecnosc toxo (koszt 60zl) No i wyszlo, ze ma tak jak podejrzewalam. Teraz jestem na antybiotyku. I wstrzymalam sie od staranek. Wiec jesli masz podejrzenia, ze mozesz byc zarazona idz i zrob sama badania. Bo okres czekania na wizyte u specjalisty wacha sie do 2-3 miesiecy. A tak juz z gotowymi wynikami bedzie wiedzial czy cie leczyc czy nie pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×