Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
Witamy i czekamy na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
gratulacje nicole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No to SUPER Nicole!!!:) GRATULUJĘ!! A w którym dniu cyklu wykonałaś test i jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Fifi 14000!!!! Cykl zawsze u mnie trwal 28 dni, a test zrobilam dzisiaj t.j.19 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
O to pobodnie jak u mnie. Też najczęściej mam cykle 28 dniowe (czasami 27 lub 29) a dziś mam 22 dzień cyklu i bardzo mnie kusi żeby zrobić już test... Tym bardziej jak przyczytałam Twój post:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
A czujesz coś po sobie, że czujesz się inaczej niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
To czekam na wieści jak wrócisz od lekarza. Powodzenia:) Ja zamierzam jutro rano zrobić test, będzie już 23 dnień cyklu i 5 dni przed planowaną @ więc może już coś wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Trzymam kciuki i czekam na informacje!:) A teraz idę się drzemnąć bo mnie coś łamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny zrobiłam kolejny test:):)jest kreska mocniejsza, w poniedziałek ide do gina, wg kalendarza internetowego to 5 tydzień, a u ciebie nicole, który to potencjalny tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
o kurcze nicole teraz przeczytałam, w 19 dniu cylku wyszedł ci test?niesamowite!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
nicole, a nie za wcześnie jeszcze na lekarza? jak masz 19 dc to chyba nic nie będzie widać? ja byłam u gina dzień po terminie spodziewanej @ i nie było widać, jedynie endometrium go zaciekawiło i wtedy dopiero powiedziałam mu o testach no i powiedział, że rzeczywiście coś tu mozna zaobserwować, jednak mam przyjść najwcxześniej w poniedziałek ( a muszę przyznać, że jest dobrym lekarzem i sprzęt trez ma niezły), nie żebym chciała cię dołować bo skoro test pokazał dwie kreski to pewnie jestes w ciąży ale z tym lekarzem chyba jednak za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej znajomej bylo 3 tygodnie i wyszlo w badaniu. Wiec u mnie jest prawie tyle samo. Zreszta dzisiaj sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
i co nicole, jak u gina potwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Też śledzę wątek i czekam na informacje co powiedział lekarz... Moja ginekolog powiedziała, że najlepiej przyjść 6-7 tygodnia, bo wcześniej jest za wcześnie... Ale pewnie czy coś wiadać zależy i od sprzętu i indywidualnie od organizmu pacjentki... Ech cały czas kusi mnie zrobienie testu... Chyba rano zrobię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz najwazniejsze... Tak, lekarz potwierdzil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze, jaka jestem szczesliwa... :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No to świetnie!!! Raz jeszcze gratuluję!!:) Przez Ciebie nadałam mężowi, żeby kupił mi test:) próba jutro:) A lekarz robił Ci USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zbadal na fotelu, i od razu sie usmiechnal i powiedzial ze zaczyna mi sie rozpulchniac szyjka :))) Ale jeszcze potrzymal mnie w niepewnosci, chcial miec pewnosc. Zrobil USG przezpochwowe i pokazal mi na monitorze plamke, to wlasnie nasza dzidzia. Mam juz zlecone badania ktore mam zrobic. Boze, dziewczyny... Nie sadzilam ze to tak szybko sie uda. Jestem najszczesliwsza kobieta pod sloncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×