Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Kate nie odchodź !!!!!! a chociaż czasem zaglądaj do nas i jak będziesz miała chęć to napisz co tam u Ciebie ... Buziaki :* i dzia za ciepłe słówka :) Karla to już wiesz że w tym kierunku wszystko dobrze ... dzielna jesteś ... co do szpitali to oprócz krótkich odwiedzin przy złamaniu nogi i takich tam drobnych spraw z dzieciństwa nigdy nie byłam a co do wenflonu to aż ciarki mi przechodzą na samą myśl ... choć to obce mi uczucie ... Najważniejsze że dałaś radę i wszystko jest oki :) Co do pokoiku i mebli to masz racje Fifi to nie mały wydatek i trzeba to dokładnie przemyśleć ... na razie się tylko tak zastanawiam. Pokoik czekał sobie na dzidzie i tak naprawdę oprócz pomalowanych ścian roletach w oknach, małego biurka z komputerem mojego M (który już krzyczy gdzie on to postawi :)) i zwykłej komody nie ma NIC ... Więc wszystko muszę kupić ... Podobają mi się meble z tego VOXu bo właśnie nie są w żadne misie i te sprawy z komody można zdjąć przewijak, a łóżeczko ma zdejmowane boki i można je zamienić na zwykłe łóżeczko ... no i + to że można dokupować potem inne meble pasujące do zestawu ... więc też patrze takimi kategoriami ... szkoda kasy i to nie małej żeby po 2 czy 3 latach wszystko poszło w odstawkę Mam jeszcze duuuuuuuuuużo czasu do namysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Zastanawiam się nad pisaniem bloga ... już dawno chciałam ... teraz mam dodatkowy powód ... będzie pamiątka z tych wspaniałych 9 miesięcy no i później z każdych chwil z dzieciątkiem ... może jeszcze dziś lub jutro od rana zabiorę się za organizację :D ... Dam Wam znać abyście mogły zaglądnąć czasem do brzuszkowych opowieści :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Karla - odpuść ;) różni są ludzie, nie ma co się irytować, czasem warto jednym uchem wpuścić, drugim wypuścić, a i tak każdy wie swoje, ma swój rozum, poglądy, pomysły, charakter. itp. i robi swoje! :) Pączkowa - to zacznij już teraz pisać, bo daję sobie uciąć głowę, że jak urodzi się dzidziuś to nie będziesz miała na to czasu:) Widzę po forum na którym większość dziewczyn już urodziła... panuje tam cisza, rzadko która napisze kilka zdań... Dziecko niestety jest bardzo absorbujące... Ja dowiedziałam się właśnie o dwóch ciążach znajomych, które też długo się starały i udało się! To dodaje mi sił i wiary, że i mnie się uda... kwestia czasu... po porostu swoje trzeba odczekać... Wolę dłużej poczekać i nie mieć problemów... ale niestety na to nie mam większego wpływu... Podziwiam dziewczyny po przejściach, że umieją się podnieść i dalej walczyć o swoje szczęście. U mnie na pewno byłby z tym ogromne problemy... Póki co czekam na koniec @ Trochę zminił mi się cykl, wydłużył się do 30-31 i okres trwa krócej. Może to jakiś znak, że organiz trochę inaczej pracuje i się coś w nim przestawia... a może tylko mnie się tak wydaje, bo to subiektywna ocena i trochę nakręcona :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Paczkowa w pracy super. Fajni ludzie, fajna robota i ogolnie wszystko fajne. :D Dostalam umowe na 3miechy. Wiec narazie mam problem z praca z glowy. Kate- rozumiem cie, ale chyba wiekszosc lubisz wiec zostan dla wiekszosci. :) Karla- wspolczoje. Ja to ogolnie nie boje sie igiel, kucia. Ale moj mezus prawie mndleje na widok igly :D U mnie jutro ostatni dzien duphastonu no i czekamy na @. A potem znow usg i WIELKIE staranka :D Juz nie moge sie doczekac. Co do ubranek, mebelek i innych pierdol. Och, toz to nie sa zadne problemy. Ja jak cos bede miala lozeczko po mojej bratanicy, w ktorym jeszcze spala moja bratowa iJuz wiemy, ze razem je odnowimy. Zrobimy tak z oszczednosi, ale glownie z piekna tego lozeczka i sentymentu. Nickol widze, po twoich wpisach, ze nie macie problemu z kasa. Ja bym nie mogla sobie pozwolic na kupowanie wszystkiego sama. I cieszy mnie to ze w razie czego bede miala od kogo wziac pare ciuszkow, wozek. A jak wreszcie zaciaze i urodze oznajmie wszystkim zeby przynosili w prazencie pampersy i jak nie bede karmic cyca to mleko. Bo akurat wiem ile to pochlnia kasy od szwagierki. A teraz ide lulu. Buziale dziewuchy :* Nicol nie masz na imie Anka przypadkiem? Bo mowia, ze Anki to wredne baby sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
w sumie dziewczyny macie rację, przecież jestesmy razem tak długo, sporo przeszłyśmy, podtrzymywanie sie na duchu, radości i smutki, nie mogę tego tak przekreślic tylko dlatego, że jedna osoba działa mi na nerwy, zresztą widzę, że nie tylko mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, fajnie że zostajesz. ja nosiłam się cały czas żeby napisać to samo co ty. Osoba która wchodzi na topik "Starania o dziecko.Kto ze mną" jak już jest w ciąży postępuje nie fer wobec pozostałych staraczek. Proponuję poszukać topiku dla zaciążonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Kate dobrze że zostajesz :D NowaTu to super, że praca super, w końcu się udało :) Miłego dnia Wam życzę dziewczynki ... ja jem śniadanko i zabieram się za sprzątanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ale dziś ładna pogoda:) Robię pranko... I widzę, że wczoraj pomyliłam Karle z Kate :D Ale chyba większość wie o co mi chodziło ;) Jak to mówią bagaty nigdy nie zrozumie mniej zamożnego... i pewnie odwrotnie też jest podobnie... to dwa inne światy... Ale chyba nie po to jest to forum, żeby się ścierać co ja mogę a czego nie i za ile... Wspierajmy się i doradzajmy! :) JA dalej z wiesiołkiem i zieloną herbatą... Tak się zastanawiam czy to, że systematycznie biorę Urinal (wyciąż z żuramiwy) może też w pewnym sensie hamować zajście. Mam skłonność do kamyków:/ i biroąc Urinal bronię się przed nim, tzn. ten lek ma działanie zakwaszające mocz, co powoduje wypłukiwanie bakterii i niemożnść ich zalegania. Nic w ulotce nt. nie ma żeby nie barć ich przed zajściem w ciążę ale kto wie? No nic to zobaczymy... Idę prasować... :) cała sterta czeka i żelazko woła :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... No i już posprzątałam ... troszeczkę poszalałam i nawet okna umyłam :) ... Teraz należy się odpoczynek :) uffffffffffff Głodna jestem jak wilk ... a w lodówce prócz światła tylko babcine dżemiki :) Chyba czas wybrać się na zakupy ... od czasu kiedy w brzuszku zamieszkał okruszynek w lodówce często widać tylko światło :) hi miałam leniuszka takiego że nie chciało mi się chodzić nawet po zakupy ... zresztą jak już się wybieram i zaplanuję kupić kilka rzeczy to i tak wychodzi z tego chyba z tona bo jeszcze to i może tamto ... a potem jak wielbłąd ... a że dźwiganie nie wskazane to wolę poczekać na Dzióbasa :) ...Piękna dziś pogoda ... więc wskazany jak najbardziej jakiś spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi co do urinalu to musisz może zapytać lekarza ale nie wydaje mi się aby nie był wskazany ... moja przyszła szwagierka bierze go będąc w ciąży więc chyba nie ma żadnych przeciwwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja wpadam w krotkiej przerwie na sprzatanie, mieliśmy mały remoncik, teraz jest wielkie sprzatanie:( mężu troszkę zmierzły bo on najlepiej by powciskał wszystko w kąty a ja lubie po remoncie generalne sprzątanie:) dzis musimy skonczyc bo jutro zabieramy siostrzeńców do nas na weekend, fajnie macie osobny pokoik dla dzidziusia, my mamy tylko kawalerkę i trzeba będzie wygospodarowac miejsce dla rodzynka:) pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie martw się z pokoikiem czy bez ... ważne żeby dać dzidzi poczucie bezpieczeństwa i miłości a czy będzie to w dużym urządzony kolorowym pokoju czy w skromnym kąciku to mniej ważne. Są przecież takie fajne pomysły na taki kącik dziecinny ... można postawić tylko jakiś fajny parawan za którym będzie stało łóżeczko i jakaś komódka do tego jakieś dodatki ... i też jest pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
masz rację pączkowa najważniejsza jest miłość:):) dobrze, że jesteście dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Wracając do Urinalu to jest bezpieczny, skontaktowałam się z jego producentem. A poza tym rozmawiałam kiedyś na jego temat z moją ginekolożką... Stwierdziła, że jest bezpieczny ale mimo tego na wszelki wypadek lepiej nie przyjmować żadnych leków w pierwszych trzech m-cach ciąży. Co do pokoiku... to najmniej istotne... ważne, żeby dzidziuś się pojawił i był zdrowy! A reszta jakoś się poukłada i czy w duży , wypasionym mieszkaniu czy w kawalerce to już mniejsza z tym! Byle by na swoim i bez teściów i rodziców :):):) Swoboda i luzik! Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu:) U mnie będzie pracowity... remontu ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8......................16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 Fifi 140000................28.................2.................. ...13.09.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............27...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010....... .??????????????????? kate1025................8...............14.04.2010.......... ? Wklejam tabeleczkę bo już dawno jej nie było :) Dziewczyny uaktualniajcie Ja właśnie zaczęłam 10 tydz :) Kate termin porodu mamy różny zaledwie o 9 dni :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 Fifi 140000................28.................2.................. ...13.09.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............27...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............7..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............10...............23.04.2010...... . .??????????????????? kate1025................10...............20.04.2010...... .... ? dziewczyny mi 10 tydzień zaczął się w środę, z tą datą porodu to juz mam trzy rozne:):) wg mojego poprzedniego lekarza 14.04, z usg 17.04, po zmanie lekarza na wydruku z usg mam 20.04 więc tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mi 10 tydzień zaczął się od wczoraj ... termin wg OM mam na 23.04.2010 a jaki wyjdzie termin z usg to dowiem się 6 października ... :) A tak ogólnie jak si,ę czujesz ... jakieś dolegliwości Cię nękają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja też ide na usg 6 pażdziernika:), z dolegliwości to troszke mnie muli popołudniami najbardziej, co 2 godz. coś bym jadła, nie za bardzo mi pasuje mięso smażone, za to bardzo pożądane są lody, już mi brzuch widać ale nie wiem czy to nie czasem z obżarstwa:):) a jak u ciebie pączkowa z samopoczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do śpiochania to też mnie zamula :) właśnie wstałam po 2,5 drzemce :) Jeśli chodzi o jedzenie to jakoś nie mam specyficznych zachcianek jakoś tak nie ciągnie mnie do wędliny ... lody jak najbardziej ;P mniam. Czasem mam małe mdłości. Zauważyłam też, że jak w ciągu dnia mało odpoczywam tylko latam gdzieś jak szalona to później puchnę co zauważam po palcach ... normalnie jak serdelki a ż pierścionka nie mogę zdjąć, no i brzuszek taki wzdęty :) Ja tam mały słonik więc pewnie tak szybko nie będzie po mnie widać ... ale brzuszek przynajmniej jak dla mnie zrobił się już taki krąglejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa i nasze kochane staraczki a macie jakieś ulubione imiona dla dzieciaczków, jak chciałybyście dać swoim pociechom na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaye1025
aha zapomnialam cie spytać pączkowa, robiłas już jakieś badania, ja dostałam zlecenie na kilka badań: morfologia, glukoza, grupa krwi i odczyn Rh, badanie moczu, WR i na razie tyle chyba, idę zrobić w poniedziałek, mam nadzieje, że jedna strzykawka im wystarczy bo ja strasznie nie lubie pobierania krwi, normalnie mam reakcje jakbym miała zemdleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania robiłam właśnie te wszystkie o których piszesz i muszę Cię osłabić ale pobierają aż 3 próbki :/ ja myślałam że tam odjadę :/ A teraz jeszcze idę zrobić grupę krwi bo mam niby w książeczce zdrowia z porodu ale nie jest opisane czy to pępowinowa czy z żyły i lepiej zrobić jeszcze raz dla pewności. Nie lubię kłucia ... mam jakoś tak pochowane żyły że nie mogą mi znalezć :/ Co do imionek to my już chyba mamy wybrane :) Dla dziewczynki Zofia (mała Zosieńka) a dla chłopca Aleksander (mały Olo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
o nie to mnie przeraziłas, ja mam tylko jedna zyłe która się nadaje do pobrania innych nie widać :(:( my też mamy imiona wybrane dla dziewczynki Milenka a dla chłopca ja chcialam Maksymiliana albo tak ja ty Aleksandra ale mąż marzy o Radosławie więc postanowiłam odpuścić i dać mu tę radość, tak że bedzie Milenka albo Radosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie Dzióbas wybrał Zosię a ja Aleksandra :D Oboje zaakceptowaliśmy swoje decyzję i teraz tylko pozostaje czekać cóż się kryje w brzuszku :) Co do żył to mi żadnej nie widać :/ Przeważnie pobierają mi z takiej którą nie mam w zgięciu tylko tak z boku ... ale ostatnio pani z laboratorium przylukała jakąś tak w głębi :/ oj nie było ciekawie ... aż się boję iść teraz :/ pójdę chyba dopiero w poniedziałek ... zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze na toksoplazmozę niby teraz nie mam do czynienia z żadnym zwierzakiem ... ale wcześniej miałam z kotem ... Niby gino powiedział że nie muszę skoro nie mam zwierza ... chyba najlepiej to jak się już miało tokso bo wtedy organizm ma w sobie antygen już i ochrania dzidzie ... ja coś czuje że pewnie już miałam bo miałam w dzieciństwie do czynienia z kotami nawet kiedyś miałam taki wypadek i kot wbił mi pazura w oko i byłam nawet w szpitalu bo oko miała spuchnięte i całe zalane ropom straszne to było :/ ale koniec opowiadania strasznych opowieści :D Co do kłucia musimy się przyzwyczaić bo to nie jedno takie badanie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja jeszcze nie śpię choć oczka już się kleją ... szukam piosenki na pierwszy taniec i już zgłupiałam :O Mój dzióbas uparł się na WSPOMNIENIE CZ NIEMENA co o tym sądzicie ??? Z drugiej strony podoba mi się też ZABIORĘ CIĘ WŁAŚNIE TAM ALE W WYKONANI KAROLAKA zupełnie różne style RATUNKU !!!! Muszę mieć coś do takiego tylko swobodnego pląśnięcia :D bo walca raczej bym się bała ... Tyle tych piosenek, w necie tyle propozycji a ja wciąż nie zdecydowana pomocy dziewczyny doradźcie mi coś Muszę się z tym przespać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Pączkowa ja bym wybrała "Zabiorę Cię właśnie tam..." ale w oryginale :) Karolak działa mi na nerwy:) Co do imion... to mamy już wybrane: Ula i Jaś :) Coś mnie gardło ćmi:/ nie wiem czy mnie nie rozłoży na dobre:/ a tu kolejne starania niebawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×