Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

wiesz ja jak mam dola a mam go czesto przez sytuacje w domu a konkretnie z ojcem, czesto mysle tak jak Ty, ze nic mi nie wychodzi ze wszytsko czego sie dotkne to spiep... ze nawet w ciaze nie moge zajsc i wtedy bucze jak bobr:( ale mowie zawsze stram sie znalesc jakies dobre strony tego mojego zycia i tak jakos sobie zyje:) A moze Ty masz NowaTu zmiany nastrojow bo wlasnie jestes w ciazy?? :D Takie wahania sa baaaardzo czesto:P Zycze Ci tego z calego serca!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tam w srodku jest nadzieja. Ale kazdy cykl sie nastawiam pozytywnie a tu kiszka. Teraz czuje, ze nie wyszlo. Po pierwsz to by bylo za piekne, a po drugie te bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmeczona... Te chodzenie na rano do pracy mnie dobija. Uwielbiam popoludnia. Moge sobie wtedy pospac :D A tak nawet wlosy mnie bola. He znow marudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk... puk... Pustki :) Dziewczyny a jakie plany na sylwka... My z mezusiem planujemy wyjechac na wies. Zaszyjemy sie z butelka szampana. No chyba ze szwagierki z mezami i dziecmi wpadna... Ale napewno bedzie cicho i spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk... puk... Pustki :) Dziewczyny a jakie plany na sylwka... My z mezusiem planujemy wyjechac na wies. Zaszyjemy sie z butelka szampana. No chyba ze szwagierki z mezami i dziecmi wpadna... Ale napewno bedzie cicho i spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... My nie mamy jeszcze planów co do sylwka ... śmieje się do M, że ja kreacje mam więc może mnie zabrać na balety :) hihi Kate a gdzie ty znowu się podziewasz, mam nadzieję, że wszystko u ciebie dobrze ... daj znaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
jestem, jestem, byłam cały dzień u siostry mijego M i przytargaliśmy całą furę ubranek dla Milenki:):) chyba nic nie bedziemy musieli kupować:) jeszcze czekają na nas zabawki, wózek , karuzela do łóżeczka i pełno innych rzeczy, normalnie wypasik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no to super :) ... Mi czas tak szybko leci, na święta zaczynamy 6 miesiąc ... a 12 stycznia będziemy mieli studnióweczkę, czyli 100 dni do porodu :) ... Grudzień szybko minie zaraz święta i zaraz będzie po świętach, później styczeń, luty, a w marcu to już trzeba będzie skompletować resztę wyprawki, zacząć po trochu prać i prasować ... :) hihi ... tak zacieszam, a czym bliżej terminu to pewnie padnę na zawał ze strachu przed porodem no i od tego całego myślenia jak to w ogóle będzie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dokładnie, szybko czas leci chociaż ja juz bym chciała kwiecień:)nie mogę się doczekać, 14.12 kuzynka M urodziła chłopczyka, ma prezencik gwiazdkowy, a my moze będziemy miec na zajączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu i jak samopoczucie dziasiaj? Lepiej? Ja za to mam malego dola:( Wierczorem zadzwonila moja mama i mialm spiecie, oczywiscie odnosnie swiat:O Ah juz mam dosc wszystkiego! Ale co tam sweita za pasem, choinke w pracy ubralam to mi humor teroche sie poprawil:) No i ciesze sie za 5 dni bede juz w gorach:D Mam tylko nadzieje ze na to wszytsko nie pokloce sie moim P bo tez tak moze byc:( kate ale masz dobrze z tymi rzeczami kurde teraz wszytsko takie drogie ze glowa mala:O a tak zaoszczedzisz na tym i wydasz na cos innego:) Paczkowa to naprawde ten czas leci pamietam na poczatku tego forum jak sie jeszcze staralyscie jak pislaysmy a tu juz 6 miechow mija:D A prezd porodem to chyba kazda drzy:( normalka takie przezycie. Ja w ciazy nie jestem a juz czasem sobie o tym mysle:( Ja na sylwka chyba bede w domu siedziec, na swieta wyjezdzamy ale pobytu nie mozemy sobie przedluzyc bo wracam do pracy po swietach a szkoda bo pewnie byloby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a dzisiaj cisza:) jesli chodzi o sylwka to my w domku, sami:)boze ale się ostatnio szybko męczę, chciałabym miec juz posprzątane ale siły brak no i nie mogę tez przesadzac, na wypisie ze szpitala mam "poronienie zagrażające" więc nie ma co szalec... moze dzisiaj skoncze porządki w mojej mega szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bu... U mnie dzis ok. Brzucho muli i jak narazie wszystko. Ale jutro punkt 10 @ zawita :P Ja na odmiane dzis poklocilam sie z moim. Zawsze tak jest przed @. Chyba nas nerwy ponosza... No i narazie siedzimy w milczeniu... :( Bedzie znowu nadzieja bedzie znowu milo... nadzieja odejdzie i z now bedzie kiszka... Dupowe te zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonili do mnie z pracy mam jutro wolne... Ciekawe jak z piatkiem :) I cale szczescie, bo zawsze 1 dzien @ mam meczocy, a tak pocierpie w domku. Bole ustaly zaczelo sie klocie. To znaczy ze @ powoli sie zbliza... Ide cos zjesc... To jutro sobie posprzatmy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście napisałam się tyle, a tu kafeteria jak to ostatnio zdaża się często zwariowała i wykasowała mi notkę :( ... NowaTu ... bardzo dziękujemy za prezencik jest śliczniutki, bardzo bardzo bardzo nam się podoba ... i za kartę ... wielkie buziole :*:*:*:*:*:*:* ... Padam z nóg... właśnie wróciliśmy z wieeeelkich zakupów, normalnie szok ... cały koszyk zakupów nie wspomnę już o cenie wybitej na kasie :/ ... no tak fajnie się wrzuca do koszyka, gorzej jest przy kasie :) ... jeszcze nigdy tyle nie wydałam na raz na zakupy ... ale dużo chemii więc będę miała spokój na pewien czas. ... Kate ja też szybko się męczę, jak się dużo nachodzę to strasznie bolą mnie nogi, a jak za dużo się nasprzątam to znowu kręgosłup ... no i już czasem dostaję zadyszki :) ... Od kilku dni męczy mnie zgaga, a dziś w nocy to po prostu istne szaleństwo z wstawaniem na siusiu 10razy to byłam bankowo :/ ... Zmykam ... czas na odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonili do mnie z pracy mam jutro wolne... Ciekawe jak z piatkiem :) I cale szczescie, bo zawsze 1 dzien @ mam meczocy, a tak pocierpie w domku. Bole ustaly zaczelo sie klocie. To znaczy ze @ powoli sie zbliza... Ide cos zjesc... To jutro sobie posprzatmy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom kafe swiruje znowu mnie powtarza:D Paczkowa ciesze sie ze wam sie podoba :D Troszke na wyrost, ale strasznie mi sie podobal... ten reksio :D Kartka rodzinna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu bardzo dobrze, że na wyrost ... superaśny ... nawet z boku metka z Reksiem :D 👄 cmokasy A u mnie za oknem biało ... istne szaleństwo bieli :D i cały czas delikatnie prószy :D No mam nadzieje, że te to będą białe święta. :D W niedziele w nocy ma być podobno nawet do -20'C brrrryyy Dziś zabieram się za drobne porządkowanie i takie tam duperelki ... muszę zapakować prezenty dla chrześniaczki i jej siostrzyczki i położyć już pod choinką ... a co :P No i kupiłam płyn do czyszczenia dywanów i tapicerek i muszę się wziąć za wypranie foteli. Dziś w nocy M przytulał się do brzuszka... hihi chyba myślał, że śpię, a ja czułam jak przykłada rączki i wyczekuje jakiegoś kopniaka :D słodziak hihi .... Wczoraj czytaliśmy jakie jest zadanie tatusia na porodówce :) ciekawe jak to będzie ... od stycznia zaczynamy chodzić do szkoły rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja juz zyje urlopem co prawda jestem w pracy ale nie moge sie skupic bo glowa mi peka, chyba zatoki mi siadly -efekt chodzenia bez czapki na -6 stopniach:O Musze jeszcze ogarnac troche w pracy paierow i jestem wolna:D Kochane ja juz tu nie zajrze prezd swietami wiec zycze Wam wszytskim wszytskiego co najlepsze, zdrowka, pogody ducha i duuuuzo usmiechu na codzien. No i najwazniejsze zeby zaciazonym dzieciaczki w brzuszkach zdrowo sie rozwijaly a starczka owocnych przytulnych nocek:P W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką. Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!! http://duska.blox.pl/resource/swieta.gif Mam nadzieje ze jak wroce na dolnej tabelce pojawi sie pare nowych wpisow!!! :D Trzymajcie sie cieplo i nie objadajcie za duzo:P Pozdrowka wielka 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 NowaTu24.................24................16(w tym2zCLO) ...14.01.2010 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 Kasiekkkk.................28..................8......... ............29.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................21...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................16................31.05.2010.. . ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Dostalam juz plamien wiec pewnie @ zaraz sie rozkreci. Pije kawke a potem zakupy... na poprawe chumoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu no to przykro mi bardzo:O A juz sma mialam nadzieje ze CI sie udalo:( Nie zalamuj sie popraw sobie humor zakupami i do dziela!! Po nowym roku wszytskie zapelnimy tabelke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
kasiekk dzięki za zyczenia, ja tez Ci życze pogodnych i owocnych Świąt:)głowa do góry , nie smutkać się:)no i ta czapa na głowę obowiązkowa!!!:) pączkowa co do sikania no cóż ja latam tak od początku a teraz w nocy to co godzinę:( a zgaga towarzyszy mi zawsze, nawet wtedy gdy nie byłam w ciąży-no ale ja mam refluks żoładkowy więc dlatego)Aaaa zapomniałam wam się pochwalić, ze Milenka od niedzieli zaczęła być na tyle aktywna, ze mężo ją czuje:)tak to była subtelna dziewczynka i tylko mamusia czuła delikatne ruchy, juz się zaczynałam martwić ale jest ok:)kopniaki są!!! dzisiaj nie wychodzę, dopiero popołudniu do babci, trzeba prasowanko zrobic i porządek w szafie skonczyc (robie go od 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
NowaTu zakupy są najlepszym lekarstwem na smutki kobiety no i wsparcie M, więc szybko się z nim pogódź i spędzcie sobie miły wieczorek, ja cały czas trzymam kciku za Ciebie ( no i za inne dziewczyny tez) A Fifi to zaginęła w tej łazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos sie przyzwyczailam... :P IWec dola nie mam zbytnio. tyblko brzucho napierdziela. Mam wolne to poszlabym poswiecilabym kase i sama zrobila te badania. Ale nie wiem holera kiedy sie robi ( w ktroym dc) ta prolaktyne... Cyztalm, ze wazny jest tez test tarczycy. Ale go mialam akurat robione z ok 2latka temu i wynik bym ksiazkowy :) Znalazlam kiedy sie robi. A wiec po @, przed owulacja. Wiec u mnie najlepiej by bylo zrobic czwartek, piatek... He, ale wypadaj swieta :P Nio no ja to mam szczescie jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a to ty jeszcze nie robiłas prolaktyny? zadzwon do gina lub laboratorium oni ci powiedzą kiedy, ja robiłam ale dokladnie nie pamiętam kiedy chyba własnie zaraz po okresie, to są niedrogie badania ja chyba płaciłam ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a moze sie orientujecie czy moge chodzic do dwoch gienkow na NFZ. Poszlabym do jakiegos innego zeby zobaczyc co on powie, ale nie rezygnujac z tego :P Kombinuje jak sie daa..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×