Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie, Dziewczyny. W zeszłym roku w maju urodziłam córkę, a teraz staram się o kolejną ciążę. (Pierwszą poroniłam) OKres mam od 13 mies po porodzie. Po jednym cyklu starań na razie nic, chociaż @ się spóźnia, ale test negatywny. Szkoda. Tak od razu to byłoby zbyt piękne ;) Pozdrawiam i będę tu zaglądać. Życzę Wam powodzenia w staraniach. Gratulacje dla Pączkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam juz wynik pozytywny, więc najbliższe tygodnie pełne napięcia. Pozostanie gorąco się modlić i dbać o siebie. Ciepło Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
NowaTu - hej! póki co nie wiem, okres był regularny, starania intensywne:) właśnie wróciliśmy z wakacji... fajnie byłoby mieć z nich jakąś pamiątkę:) oboje już tego bardzo chcemy... a czy się udało - czas pokaże... a co u Ciebie? jak samopoczucie? Katalana - witam i gratuluję:) jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fifi! Dzięki! Na początku czułam się jakby jakiś wampir wyssał ze mnie krew ;) - tak się czułam, gdy 2-3 dni spóźniała mi się @. Teraz pojawia mi się zapowiedź nudności. Ostatnio znajoma mnie nastraszyła, że znajomy ma dwójkę małych dzieci - 10mies i ponad 2 lata i to starsze leje to młodsze. Ja właśnie mam 14mies córkę. Wyobraźnia zaczyna pracować ;) Buziaczki i powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki, na pewno powodzenie się przyda:) To co pewnie marzy Ci się chłopiec, żeby była parka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fFifif taka pamiatka na cale zycie :) Zycze Wam tego z calego serca. U nas ok. Mala rosnie ja wraz z nia... :P Najgorzej to bole kregoslupa i ciagniecie krocza... ale daje sie wytrzymac jak anrazie :) Wyprawka prawie gotowa... bedzie tylko czekac na porod... A Pamietaj, ze ja ciagle czeka na pozytywna wiadomosc od ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki NowaTu:) Mam nadzieję, że już niedługo się doczekasz:) Dziś właśnie romawialam ze starym znajomym... też się z żoną starają, są już po badaniach i nadal nic... Zresztą opowiadał mi wiele przypadków wśród znajomych... Także problem dość powszechny... Trzeba czekać... Wybieram się w tym m-cu do ginekolożki, zobaczymy co powie... Trzymaj zdrowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Luteina póki co bezskuteczna... Na wizycie jeszcze nie byłam, bo lekarka jest na urlopie do końca sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi to pewnie zaczniesz usg owulacji i jakies badanka :) Pewnie szybko pojdzie tak jak u mnie tylko zanim wzielam sie za siebie to torche minelo hehe. Przycisni babke zeby zobaczyla co w trawie piszy po 10 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Mam taki zamiar:) Nawet wypisałam sobie punkty na kartce do omówienia. Zobaczymy co ona na to. Już od lekarza rodzinnego wzięłam skierowanie na kotrolne badanie tarczycy. A Ty jak się czujesz? Kiedy będziesz mieć dzidziusia przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi mam nadzieje, ze nie przenosze i bede swoja Niunke miala za 3-4 tyg :) Juz niemozemy sie doczekac... No, ale jak zawsze bede zagladac na kafe i spr. co u ciebie wiec pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ok:) To już calkiem za niedługo... O jacie lae zlecieciało szybko:) To trzymma kciuki oby wszystko poszło dobrze, a Ty jak dojdziesz do siebie to napisz co u Ciebie. Pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Fifi o mnie mam nadzieję nie zapomniałaś? trzymam kciuki za Ciebie cały czas, zobaczysz w koncu sie uda, a jak tam praca? zwolniłas sie? buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki Kasiu:) Trzymaj mocno, właśnie zmieniłam lekarza... mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre:) Tak, złożyłam wypowiedzenie bo tam nie dało się już wytrzymać, na początku się maskowali że jest ok ale z czasem było coraz gorzej, typowy wyzysk i nieszanowanie ludzi w wielkiej korporacji zarządzanej przez bandę oszołomów. A jak Twoja Niuńka się chowa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim starajacym sie i innym zainteresowanym:) ja rozpoczynam dzis starania bo plodne dni mi sie zaczely :) trzymajcie kciuki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu nowa. Gratuluję wszystkim dziewczynom, których wynik starań okazał się pozytywny. My już się staramy od jakiegoś czasu. Może jak opiszę swój problem to mi pomożecie :). Otóż moje cykle są 36-37 dniowe. Dzisiaj jest mój 20 dc, wczoraj robiłam test owulacyjny, ale wynik wyszedł negatywny. Nie wiem kiedy mam znów spróbować. Obserwacja śluzu w moim przypadku jest bez sensu bo mam go bardzo mało. Myslałam że mam owu bo bardzo boli mnie jajnik, ale niestety test powiedział co innego. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Fifi to lepiej, ze juz sie nie denerwujesz pracą, zmiana lekarza oby na lepsze:) moja Milena rośnie jak na drożdżach, zdrowa jest i cudowna:)twoja też bedzie:) co do testów owulacyjnych-rózne są opinie na ich temat, jak się długo starasz to może monitoring cyklu by się przydał, gin sprawdzi czy masz owulację kurcze mam wrazenie, ze wieki mineły od czasu kiedy ja to wszystko przerabialam albo bez pracy pamięć mi szwankuje pozdrawiam staraczki, trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ... no to i ja wpadłam :) Fifi również trzymam kciukasy za staranka ... moim zdaniem są 2 pierwsze badania jakie trzeba zrobić czyli badanie nasienia M i monitoring aby zobaczyć czy jest jajeczkowanie. Kurczę muszę sobie na pamiątkę wydrukować te nasze rozmowy i włożyć do swojego magicznego pudełeczka wspomnień ciążowych hehe Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej Pączkowa! O rany jak dawno Cię nie było! Jak się czujesz w roli mamy, jak synek? Sporo drukowania przed Tobą:D Dzięki Wielki dziewczyny za wasze dobre słowa i kciuki:) Czekam na okres a potem... mąż na badania i ja do lekarza... Już postanowione! Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam poczytać troszkę i powspominać :) W roli mamy czuję się bardzo dobrze :) Olek rośnie jak na drożdżach ... w końcu skończył już 6 miesięcy :) Ale ten czas leci ... dopiero co cieszyłam się z 2 kresek, nie mogłam się doczekać aż zacznie być widać brzuszek, pierwszych kopniaczków, a tu już Olek pół roczku. :) No i zdaje relację że NowaTu urodziła Patrycję :) są jeszcze w szpitalu bo mała ma żółtaczkę i jakąś infekcję :( Na pewno zda relację jak już będzie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 14000
Hej:) Widziałam już Małą na NK, fajna Niuńka:) Oby tylko zdrówko dopisywała. Super Pączkowa, że u Ciebie wszytsko ok!:) U mnie okres opóźniony o dzień... póki co czekam... ale znając życie jutro rano zrobię test;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
No niestety... Kolejny m-c poszedł się wietrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili00506
Hej! Witam wszystkich i pozdrawiam. Na formu jestem nowa, ostatnio coraz częściej zaglądam.Opowiem wam po krótce moją historię. Przez długi okres czasu brałam tabletki anty, nie chciałam zajśc w ciąże (studia, praca itd) od 7 miesięcy nie biore juz tabletek i zaczęliśmy starać się o dziecko. cykle mam regularne,kochamy się z mężem często i nici z naszych planów do tej pory. Gdzies kiedys wyczytałam ze tabletki anty podnosza poziom prolaktyny, a do tego moja mama jest chora na tarczyce i moge być obciążona genetycznie - co robić?? Z góry uprzedze wasza odpowiedz zeby iść na badania PRL (prolaktyny) i TSH, gdyz mój lekarz od razu mi powiedział ze to za wczesnie i nie mam sie co martwić. Ile mam jeszcze czekac a mam juz lata gdzie dzizdziuś mógłbybyć (27 za pół roku 28)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej. Lekarze zalecają czekać do roku czasu. Po roku nieowocnych starń zlecaja badania. Ja strałam się 14 m-cy i nic. Teraz zaczęłam diagnostykę. Badania, cytologia, usg, ocena cyklu, badanie śluzu (wrogość) - to na początek. Kolejno hormony: progesteron i prolaktyna; morfologia i kolejne usg żeby wiedzieć czy cykle są owulacyjne, bo to, że masz regularne cykle i obserwujesz śluz nie jest gwarantem, że faktycznie jest owulacja i pęcherzyk pęka. Następnie drożność jajowodów a także badanie nasienia partnera. I cała diagnostyka załatwiona:) Wtedy będzie jasne czy hormony nawalają, czy plemniki są słabe czy po prostu jest blokada psychiczna:/ Trzeba się za siebie zabrać! Oczywiście prywatnie bo na nfz to szkoda czasu i nerwów. Ja jestem od Ciebie starsza o 1,5 roku więc spokojnie, zdążysz:) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek_24
witajcie tak poczytałam sobie o waszych staraniach. To takie niesamowite... Sama zaczęłam się starać o malucha 3 cykl dwa poprzednie to kicha marzę o dziecku tak bym chciała żeby już się udało ale muszę czekać. Niech ktoś pisze na forum razem raźniej się wyczekuje potomstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi no to super. Trzymam kciukasy zebyscie szybko sie uwineli i zebys zaczela hasac z brzuszkiem. U nas mala rosnie jak na drozdzach. Spac chodzimy ok 1 w niocy tak potrafi jezzowac. Kolki mecza ja, a ona nas. Ale jest przekochana. BUZIAKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×