Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
z tego co czytałam to jeszcze nie cukrzyca tylko stan przedcukrzycowy, cukrzyca jest przy ponad 180 ml kuzynka M tez tak miała ale po tym drugim tescie wyszło ok, pączkowa ja tez polece jak najszbciej, tylko ze musi mi sie trochę zyła podgoic bo mam tylko jedną nadającą się a nie chce zeby mi pękła, słodyczy juz nie jem od wczoraj :( trudno...oby tylko wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam taki problem z żyłami, że jak mnie widzi pani z laboratorium to już jej ręce opadają :) ale jakoś dajemy radę ... ostatnio życzyła mi aby dziecko nie odziedziczyło tych żył po mnie tylko po tatusiu :) Oby wyniki wyszły dobrze ... często się zdarza, że pierwsze badanie wychodzi źle, a drugie dobrze. Wczoraj oglądaliśmy z M ten film "co nieco o rozwoju dziecka" ... Luis był najfajniejszy :) a jaki grzeczniutki :) słodziak Ja już zaczęłam poszukiwać krótkich wierszyczków, piosenek i zabaw dal najmłodszych :) ... trzeba sie powoli szkolić :) Ostatnio jak byliśmy u mojej siostry to mój tato z Jasiem bawili się w kółko graniaste hihi po prostu nie mogłam się napatrzeć na Jasia zmienia się z dnia na dzień ... niedawno zaczął chodzić, a już biega po domu z wielkimi okrzykami ...cud miód chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nie przyszla... mam nadzieje ze mi cyklu nie rozwali... ma jeszcze czas do wieczora :P Zaraz bede robic obiadzik. Frytasy ze schabowym :D Kate wyniki napewno beda ok. I to wcalenie nie prawda, ze cukrzyca robi sie od wcinania slodyczy. Bo jesli by tak bylo to polowa ludzi na swiecie by ja miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Czytałam jakieś forum na którym pisały ciężarówki z cukrzycą, musiały mierzyć sobie kilka razy dziennie cukier glukometrem i większość pisała, że po słodyczach im się tak nie podnosi cukier jak po makaronach, białym pieczywie i tłustych potrawach. NowaTu kto wie może @ zrobi Ci psikusa i nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, to by byl cud nad wisla, pecherzyk 11mm, do tego raptem 2 stosunki :D Wrecz nierealne :D No, ale @ jak nie bylo tak nie ma. A odkad biore duphaston (5cykli juz) zawsze mialam w czwartek... Zreszta same wiecie... A tu raptem troszke ciemniejszego sluzu. Jak mi sie cholera przesunie. Mam 15dc iusc na usg, to wypada w czwartek..., a tak jak kilka dni opuzinienia i juz weekend zahacze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma was, a ja sie wkurzam. Ta wstretna malpa nei przychodzi!!! Juz wszystko planuje, a tu zonk, przez glupia ciotke :P Spozniac jej sie zachcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, to by bylo smieszne, 1,5 roku staran... i nic. lazenie po lekarzach, badania... A tu nagle hop siup :P Fakt, ze obudzila sie we mnie nadzieja... dla m nic nie mowie... Wole nie robic jemu nadziej... Ale to nierealne, nie i juz. :( Przyszlo czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, wlasnie o tobie pomyslalam. Ze mialas juz zaczac brac CLO, bo ci przeciez tez pecherzyki nie dojrzewaly, a tu zaciazylas... Ale czy mnie to sie tyczy... nie wiem. Okazze sie. Nie chce znow sobie robic zludnych nadzieji. Tym bardziej, ze plecki bola jak na @. No, ale poczekamy do weekendu. Jak cos to sie zrobi test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................25................8........... ...........16.07.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 Kasiekkkk.................28..................8......... ............29.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna pączkowa...............27...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................27...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................19................31.05.2010.. . ........??????????? MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Wklejam tabeleczkę :) poprawiajcie dziewczyny ... Mala30 a ty gdzie się podziewasz coś rzadko do nas zaglądasz, Kasiekkkk też się nam gdzieś zagubił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam wspomnieniami i poczytałam sobie pościki z sierpnia, kiedy to zobaczyłam magiczne 2 krechy :) Jak ten czas leci ... Za miesiąc i kilka dni możemy obchodzić roczek naszej forumowej przyjaźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto ... Ja właśnie zaczęłam się zastanawiać nad sterylizacją butelek, smoczków itp., a więc : Oczywiście mam w planach karmienie piersią, ale powiedzmy laktator, smoczki, butelki pewnie też będą używane w jakimś stopniu ... trochę mnie przeraża wygotowywanie tego w garnku :o zresztą wszystko się szybciej niszczy. Nie mam mikrofali (choć mamy w planach kupić) tak to kupiła bym taki do mikrofali. No i zaczęłam się zastanawiać nad elektrycznym sterylizatorem parowym ... Kate a ty myślałaś coś w tym temacie??? A może u którejś z was w śród rodziny czy znajomych miał taki sterylizator ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
laktator dostałam:) sterylizator nie wiem czy kupię, bo jak się uda karmnic piersią to nie będę wydawac kasy na sterylizator dla 2 butelek, tym bardziej, ze tanie urządzenie to nie jest:( siostra M ma sterylizator parowy ale ona ma wszelkie bajery, podgrzewacz również, nie wiem moze potem odziedzicze ale sama kupowac nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator i podgrzewać mam :) Na allegro można kupić używany sterylizator i właśnie się zastanawiam czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
nie wiem ja sceptycznie podchodze do używanych sprzętów agd i rtv szczególnie na allegro, ja bym uzywanego nie kupowała nie wiadomo ile podziała, jak masz od kogos znajomego to ok ale uzywane na allegro odpada-nigdy nie wiadomo po kim to jest...ale ja z natury jestem przewrazliwona na tym punkcie :) poza tym zawsze ktos cos chce kupic więc mozesz zaproponowac zeby się zrzucił ( bo drogie to urządzonko), pączkowa widze, ze szaleństwo zakupów cię ogarnęło ale zostaw tez cos innym do kupienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma @... i co ja mam zrobic. Kupic ten cholerny test... czy czekac?? Dziewczyny powiedzicie, bo swiruje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra M to po prostu wszystko kupuje używane z allegro i jakoś nigdy nie narzekała :) Na razie tylko tak jakoś to na myśl mi przyszło i zaczęłam się zastanawiać ... może w końcu kupimy tą mikrofale i wtedy nie będzie problemu :) W sumie stwierdziłam że taki sterylizator parowy działa na takiej samej zasadzie jak parowar, a to akurat mam będę, sterylizować w parowarze hihi :P W sumie oprócz kosmetyków i tego typu rzeczy niewiele zostało nam do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
zrób teścik!!! byc moze bedziemy dziś z Tobą swietować!!trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no i prawidłowo pączkowa, nie ma co przesadzac!! tak jak mówie są ludzie, którzy kupują i jest ok a co jak ty akurat xle trafisz? ja mam wstręt do sprzętów wielkortonego uzytku, po rodzinie czy znajomych o których wiem ze dbaja o higiene owszem ale po obcych brrrrr az mnie ciary przechodzą , takie moje zboczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30... Ale, zeby nie fakt ze odkad biore duphaston mialam zawsze w czwartek 29dc. To bym nie brala do glowy. A jedyne co to muli brzuchol (ale prawie nie czuje, a wczesniej 2 dni mulilo mnie jak cholera) ale nawet plamien nie mam. Cimniejszy sluz, ale malo go ;/ No nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa jak juz wszystko masz to nieźle cię to szarpnęło co? ja powoli kompletuje i tak nie mam gdzioe dac wszystkiego, muszę najpierw zrobic przemeblowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
i to jak najszybciej bo umieramy z ciekawości, a tescik masz w domu czy musisz isc kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego że ja bardzo dużo rzeczy dostałam, a niektóre zostawiam do kupienia na potem jeśli nie są potrzebne od razu po urodzeniu jak np pościel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa ciekawe która z nas prędzej urodzi nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wypije kawke i pojde po zakupy to zajde do apteki... Trudno... Co ma byc to bedzie... Jestem pewna 1 kreski, ale brak okresu mnie dobija. 1% mozliwosci na ciaze daje :)... zobaczymy za ok 1h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam bo M zaraz będzie, trzeba obiadek przygotować ... no i idziemy do eMowej siostry, więc będę dopiero późnym wieczorem NowaTu mam nadzieję że będą czekały na mnie dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×