Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Dobra lece powoli... zobaczymy... Napisze jak zrobie... Buziaki TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no ja tez duzo dostałam i jeszcze dostane parę ale pościel to chyba kupie przed chociaz nie wiem bo moze ktos będzie chciał kupc? z jednej strony bym chciała w szystko a z drugiej pewnie babcie się tez wykażą , nie wiem niezdecydowana jestem w tym tygodniu i baaaaardzo leniwa, straszne to!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ciekawe ciekawe :) NowaTu kup od razu dwa, żebyś mogła zrobić dla pewności raniutko z pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
TRZYMAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie cały zestaw pościeli to chciałam poprosić w prezencie bo rodzinka już trąbi żebym tak wszystkiego nie kupowała bo oni nie będą mieli potem co :) A to spoty wydatek ... Kupiłam tylko prześcieradełko i dokupię jedno na zmianę a tak to siostra mi powiedziała że pościel jest zupełnie zbędna na początek bo szkoda takiego maleństwa przykrywać taka dużą kołderką bo w niej normalnie ginie, ochraniacz też nie potrzebny bo dziecko się nie obraca samo, a po za tym jak założysz ochraniacz i powiedzmy łóżeczko będziesz miała koło łóżka to jak będziesz leżała to nie zobaczysz maleństwa bo będzie ci je zasłaniało, o poduszce to nie wspomnę bo dziecko musi spać na płasko ... ale się wymądrzyłam, ale to wszystko w ramach wywiadu u mojej siostry :) siostra M przykrywa kołderką i więcej jej leży zwinięte w tyłach łóżka niż małą nią przykryta, ledwo ją widać ... dlatego ja na razie zainwestowałam w kocyki :) Zmykam bo M już jest ... czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
wiem, ze dobre sa spiworki bo dziecku jest ciepło i sie nie rozkopuje:) to ze ochraniacz jest na razie niepotrzebny nie znaczy ze potem nie bedzie a ja mam upatrzony komplet na allegro 12 elementowy za 200zł, dawałm kiedys linka, jak byłam w sklepie to chceli tyle za 6 elementowy, więc myślę, ze sie opłaca tak niz kupowac po 2 sztuki, zresztą brzydko wyglada takie puste łózeczko w moijej opini oczywiście, kazdy ma jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem roztrzesiona... Widze 2 kreske... Ale nie wierze, moze mi sie zdaje... Chcialam zrobic foto i wam pokazac... ale mi nie wychodzi... Nie widac jej na foto, wogole jakies rozmazane... Nie no... Jesli to prawda to cud... Ej nie ma kto potwierdzic mi, ze jest ta 2 krecha. Moze mam ommay i jej nie ma... Ale zawsze byla 1 i biale pole, a teraz jest druga rozowiutka... Dziewczyny to nie mozliwe. Jutro powtorka... Z rana... Ale jakim cudem...Nie cos mi sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mezusia poweim jutro jak powtorze i bede miala pewnosc 100%... Narazie go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
NowaTu to cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz sie cieszę , na pewno to jest to ja tez tak miałam!!!nic nie było widac potem się pojawiła baaaaaaaaaaaaaaardzo blada a na drugi dzień była druga widoczna, superowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate... patrze na ten test i nie wierze... no ale widze ta kreseczke, jzu chyba az tak mi na leb nie padlo zeby sobie wkrecac. A lekarz powiedzial, ze ten 11mm juz pekl i nici... 2 razy sie tryknelismy i to w duzych odstepach. Nie no dalej nie wierze... Jutro z rana biegne po tescik i powtarzam... Musze widziec ta kreche jak WOL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
oj Nowatu czemu nie kupilaś od razu drugiego? chociaż juz wiadomo to będziesz pisała z nami o ciuszkach i innych duperelach:) teraz tylko mocno kciuki za Fifi:) i kasiekkk ktora gdzies zniknęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate... ja nie wierze... lapy mi sie trzesa... mezusia nie ma... Ale i dobrze, odazu wyczuje ze cos nie tak. Czemu nie kupilam odrazu 2?? KAte, hehe bo nie wiedzialam ze cos sie pojawi!!! Nie zasne chyba dzis. brzucho muli... ale slyszalam ze to noromalne. Najgorze ze nastepny tydzien pracujemy po 10h... mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Wogole czuje sie dobrze. Moze to ten szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a nie powiesz mu dzisiaj? ja bym nie wytrzymała:) nie no wiadomosc jest super rewelacja:) strasznie się cieszę z Tobą, w koncu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, chce miec 100% pewnosc. Pokazac mu test z wyrazna krecha. Moj mezus to chodzaca slepota i powie, ze nic tu nie widzi... Wlasnie dzwonil, ze juz wraca :D Mam nadzieje, ze jutro juz bede miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Nowa Tu dobrze wiesz ze jakby nie było ciąży to ani śladu by na tescie nie był ale ok czekamy jutra, ja dzis jestem "słomiana wdowa" męzo poszedł na piwko z kuzynem, ja za to poczytam pana Cejrowskiego, ktorego nie lubię za przekonania a uwielbiam za styl opowiadania, Fifi podróżniczko polecam jeśli do tej pory nie czytalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej! Oj dzieje się tu, oj dzieje!!! NowaTu trzymam kciuki oby się kolejny test potwierdził, ale skoro widzisz dwie kreski (mimo, że ta druga blada) to znaczy, że ok. Przecież nie pojawiałaby się druga kreska gdybyś nie była w ciąży... Jestem w szoku!:O i nie będę ściemniać - zazdroszczę i smutno mi trochę, że zostanę sama... Ale swoje wyczekałaś i moje czekanie w porównaniu do Twojego to póki co pikuś:) Więc mogę jeszcze trochę się wstrzymać:) Czekam na wizytę księdza i kurde cały wieczór sparaliżowany w domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no z kolędą to róznie bywa , ja miałam szybko o 16.oo fifi tobie tez się niebawem uda a sama nie jestes, jestesmy z Tobą!!!!!i cały czas trzymamy kciuki za Ciebie, głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Dzięki śliczne Kate za dobre słowo:) Właśnie ksiądz sobie poszedł... a był ten sam, który udzielał nam ślubu:) Bardzo miły człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus przyszedl... a ja nic. :P Twarda jestem... Cos burkna, kiedy bede ojcem... Jutro przyjdzie z pracy, przygotuje pyszny obiadzik... Mam nadzieje, ze bedzie co swietowac. Fifi... nie jestes sama... zawsze bedziemy z toba... A potem juz razem bedziemy sie cieszyc maciezynstwem... Chyba do mnie to nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Nowatu a co ugotujesz bo ja juz naserio nie mam pomysłu na obiady, dziewczyny poleccie cos bo na głowe dostane, aha odpadają sałatki surówki i garmazerka bo mój panicz nie lubi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, nie mam pojecia. Jutro polaze po sklepie i moze jakas wena mnie dopadnie. Moj to uwielbia pieczonego kuraka z ryzem i warzywami. Ale mi juz zbrzydlo... Kurcze ser plesniowy sie zmarnuje tyle go mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no teraz to musisz go komus podarowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz spadam... Ide polezec... Wtule sie w meza i poogladam tv... Ale pewnie zaraz zasne, bo strasznie mnie muli. Jutro zrana lece po test i napisze czy wynik sie potwierdzil. Poszlabzm na bete, ale i tak wznik dopiero w poniedzialek wiec bezsensu... BUZIAKII!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero w domu ... no i czekały na mnie te dobre wiadomości :D Gratuluje NowaTu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... widzisz jak to jest wtedy kiedy się nie spodziewasz przychodzi mały cudzik ... Ach jak ja się cieszę :D Ja też trzęsłam się jak galareta :) A mówiłam żebyś kupiła dwa testy ... to nie słuchałaś Fifi czekamy z niecierpliwością na Ciebie, trzymamy kciukasy !!! Zmykam spać bo ledwo patrzę na oczy ... do jutra ... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije kawke, apteka czynna od 9 mam czas. Nie moge spac od 6:P Strasznie sie denerwuje, bo co jesli to byla przedwczesna radosc. No, ale @ nie ma i zero objawow na nia. WIec chyba nie popadam w paranoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, bo napisalas o tych 2 testach jak juz mnie na forum nie bylo:D No, ale ja i tak twardo myslalam, ze niemozliwe. Wkoncu sam lekarz mi powiedzial. Ale widocznie ten 11mm zaskoczyl... Nie wiem... Zaraz sie ubieram z pieskiem na spacer i do apteki... Ale lapy mi sie trzesa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak się czujesz :) ... Wczoraj jak się położyłam do łóżeczka to pomyślałam o Tobie i przypominałam sobie jak to było u mnie :) Podziwiam że dałaś radę nie mówić mężowi :) ... Ku małe buciki i daj mu w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate pisałaś o śpiworkach, no właśnie są super ... ja mam 2 na razie chyba starczy :) Wczoraj siostra M powiedziała, że kupi nam wszystkie kosmetyki do pielęgnacji :) A pościel też mam upatrzoną kilka modeli na allegro i tam pewnie zamówię ale już po urodzeniu stwierdziłam że powiem rodzicom że mogą taki prezent zrobić ... https://ssl.allegro.pl/item881288207_my_sweet_baby_14_cz_140x70_moskitiera_kolor_hafty.html Ta np mi się podoba :) No i bardzo bym chciała leżaczek kupić, ale w sumie takie tradycyjne fisher price nie są drogie oglądaliśmy ostatnio to cena 130zł bo moja siostra miała pożyczony i oddała, a siostra M będzie pewnie jeszcze korzystać bo mała jest nim urzeczona :) No i jeżeli dam radę kupić to chciała bym bujaczkę ale to już większy wydatek ... założę Olkowi skarbonkę to może uzbieramy :) https://ssl.allegro.pl/item886575117_fisher_price_hustawka_delux_3w1_lezaczek_gratis.html O coś takiego powiedzmy (akurat tu bym nie potrzebowała leżaczka i długo by posłużyła bo może być i dla większego dziecka) ale cena bombowa :o Są też inne troszkę tańsze ale tak wkleiłam ten ... No to się rozpisałam ... już nie mogę się doczekać mojego okruszyncia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 krecha jak wol!!! Nie ma mwy o pomylce... Tez pomyslalm o malutkich skarpetkach... :D Nie wiem rzuce mu sie na szyje i wycaluje... :D A ja juz pojemnik na plemniczki kupilam :D Nie no w poniedzialek dzwonie do gienia... Wiem kiedy sie zaciazylam 29grudzien... :D Wiec 3tydz a z ostatniej @ 4:D Fifi, ja tez zazdroscilam... To noromalne... Lece na zakupy do tatuska. Potem do bratowej... Ah wszystkim bym powiedziala, ale im to dopiero po wizycie u gienia. No nie bratowej powiem, to wkoncu moja przyjaciolka :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Superowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszymy się razem z Tobą :) I czekamy na relacje jak tam mężulek zareaguje :) Ja byłam u gienia jak byłam w 5 tyg to było wyraźnie widać pęcherzyk ciążowy, później byłam w 8 tyg to już było echo zarodka :) To teraz dbaj o siebie i fasolaczka :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×