Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
podsumowując podstawowy urlop macierzyński 20 tyg + fakultatywnie 2 tyg po wybraniu całego urlopu obligatoryjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
tatus ma ponoc tydzień dodatkowego urlopu ciagłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma tydzień ... ale te 2 dodatkowe macierzyńskiego mogą być wykorzystane przez tatuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
to fajniutko chociaż u nas się to nie przyda a NowaTu się zapadła pod ziemię ze nie wspomnę o reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Wczoraj padlam na twarz... kate ja mam umowe do konca tego roku. Wiec zalapie sie na 3 miesiace macierzynskiego w zakladzie a potm ZUS... CHyba ze zwolnia, ale watpie. No to fajnie wsio jasne ;D No, ale ja nie wiem jak ja przetrwam ten tydz i nastepny po 10... masakra... Ogolnie dobrze sie czuje, ale sikac to chyba co godzine latam... ;/ I jakos jedzenie mi nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ja wczoraj miałam dyżur przy garach:) no i remontu ciąg dalszy... czyli bez większych zmian... Teraz żelazko mnie wzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu może lekarz wyślę cię na L4 ... Nocka w sumie dobra oprócz wstawania do toalety, miałam tak od 3-4 godzinę, że nie mogłam się ułożyć, ale ogólnie jestem wyspana. Ja dziś ogarnę lekko w domku, zrobię obiad, a poza tym słodkie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a ja własnie wrócilam z glukozy fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, to była dzis masakra, dwa razy było mi tak niedobrze, ze musiałam wyjść na dwór, ledwo na nogach stoję a muszę leciec do urzędu pracy na drugi koniec miasta a potem jeszcze NFZ jeśli znajde bo się gdzies ukryli i zakupy i do domu sprzątanie, obiad a potem na herbatkję z koleżanką i mam nadzieje, ze padne jak kawka o 22 bo dziś zasnęłam cudem o 2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczkowa z jednej strony bym chciala isc na L4, a z drugiej kasa... ;/ Aha co do tych 6 miechow, to lacznie z innymi pracami wiec nie mam co sie martwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a dziewczyny jak z tym jest okresem chronionym po 3 miesiacem ciazy. Czy jesli ja zaniose zaswiadczenie teraz bedzie to miesiac to nie moga mnie zwolnic chyba ze umowa mi sie by sama konczyla, ale tak to nie?? Dobrze rozumuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kciuki na wyniki glukozy :) NowaTu tak dobrze myślisz, jesteś chroniona i nie mogą Cię zwolnić. Nie musisz się martwić o kasę bo jak pójdziesz na zwolnienie to dostajesz 100% pensji ... Czasem nawet na zwolnieniu wychodzi się lepiej niż chodząc do pracy ... bo liczy się nawet weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Jeszcze kilka tygodni, do m-ca myślę i będzie finito:) Na wiosnę zostanie przycięcie drzwi i remont balkonu. Nic mi się dziś nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
NowaTu dobrze rozumujesz to ciebie nie dotyczy, mi się tak zdarzyło niefortunnie, ze umowa się skonczyła przed ukonczeniem 3 miesiąca ciąży i papap:( jak masz ciężko to idź na zwolnienie, tak jak pisala pączkowa masz 100% wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
6 miesięcy pracy jest wymagane do urlopu wychowawczego!!!który jest bezpłatny ale na którym mozesz pracować np: tele praca, na umowe zlecenie, w domu itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w sumie było troszkę smutno, że już nie będę pracować, ale tak szczerze to nie wiem czy dała bym radę w tych pierwszych miesiącach, jak przypomnę sobie te dni w pracy ... tylko się męczyłam, przysypiając wszędzie gdzie tylko się dało ... oj nie mieli ze mnie pożytku żadnego :o Ja chyba pójdę tak na rok na wychowawczy, bo nie będzie się miał kto zająć Olkiem, a do żłobka nie mam serca dawać takiego maleństwa. Później zajmie się nim moja babcia. To na razie takie wstępne plany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza ?? Dziś Mężulek zrobił mi miłą niespodziankę i wrócił z pracy z wielką czerwoną różą :D Kochany mój Już jestem po kąpieli i po jedzonku ... Olkowi smakowały tosty bo kopał jak szalony, a teraz chyba sobie śpi bo w brzuszku cisza :) O jednak się poruszył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a mój M coś ostatnio nawala, moze przez to, ze jest chory? nie lubie go od wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tacy są mężczyźni ... mój przez ostatnie 4 dni nawalał, a róża to chyba na znak że zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwno siedze... brzucho dzis mnie ostro zakul... mam nadzieje ze bedzie ok. Jak w czwartek gienio na 100% potwierdzi ciaze biore zaswiadczenie i chcialabym chociaz na tydz na L4, ale ciekawe czy mi wypisze, chyba teraz nie bardzo wypisuja A co do kasy. paczkowa ja mam najnizsza krajowa, ale niezla premie ktora zabieraja za zwolnienia chamy ;/ Zobaczymy, ale nawte na glupim zaswiadczeniu juz nie bede mogla pracowac tych cholernych 10h ":P Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to premię zabiorą :( Ja dziś miałam 2 czadowe seny, normalnie jak realne ... brrry Nie będę wam opowiadać szczegółów bo są trochę głupkowate, ale w każdym bądź razie w jednym urodziłam dziewczynkę w domu w 5 minut dosłownie i 2 miesiące przed terminem, a w drugim leżałam w szpitalu na takiej wielkiej sali, gdzie na podłodze koło siebie leżeli pacjenci :o Bosz mózg mi chyba szwankuje ... Kate odbierasz dzis wyniki glukozy ??? Kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... malpy :P Paczkowa heheh ja czasem mam takie sny, ze sie budze i sama sobie nie wierze, ze cos takiego mi sie snilo :D Strasznie sie czuje, spac mi sie chce... No i my mamy dylemat, czy na szybkiego robic lazienke na wsi i sie wprowadzac (ale nie chcemy chaly odwalic) czy usmiechnac sie do tesciow i poprosic o jeszcze jeden pokoik... Bo w tym to juz dla nas miejsca nie ma :D No, ale zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu macie czas, powiedzmy, że czas byście mieli tak do połowy sierpnia z remontem, druga połowa na wprowadzkę, a wrzesień na szykowanie się do porodu :D ... więc tak mało czasu nie ma ... niedługo wiosna więc remoncik też lepiej będzie szedł ... a jednak z dzieckiem na własnym to zawsze inaczej ... Co tam macie do wyremontowania, tylko łazienkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×