Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
pączkowa ja stawiam na gościa z usg 3d w koncu on się non stop tym zajmuje i sprzęt tez jest ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tyle napislam i mi wcielo... :P Dziewczyny ja dalej biore zwykly falvit czy mam zmienic czy dokonczyc te opakowanie jak myslicie?? Chcialam isc dzis do ojca powiedziec ze bedzie dziadkiem... ale dziadek znow sie upil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu wybierz cały falvit do końca ... od 13 tygodnia ciąży możesz zacząć brać jakieś witaminy z kwasami DHA. Zapytaj swojego gienia może Ci poleci jakieś witaminki. To z ojcem lipa :( smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa- smutne, ale juz sie przyzwyczailam... pewnie zaraz moja mamusia zadzwoni to sobie pogada... Ciekawe jaka mine miala jak przeczyatala w czwartek sms ode mnie :D No to polykm falvit... a na wizycie u gienia zapytam sie o jakies dobre... Zjadlam platki z mlekiem i nie dobrze mi... ciagle mi nie dobrze... macie jakies sposoby na te cholerne mdlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów chyba nie ma ... ja często miałam odruch wymiotny aż ale jakoś powstrzymywałam, kładłam się i starałam przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamus zadzwonila... :D Jest szczesliwa babcia... Ciagle mowila ze mam o sobie dbac... i zaczela wspominac swoje ciaze... Och jak mi jej brakuj :) Juz sie pytala co mi potrzebane to pczke bedzie szykowac, hehe szalona. Powiedzialm, ze powoli ze zdazy :) Mezus w pracy a j sobie leze i leze, ale mi juz jakos brzydnie wiec moze skocze do bratowej na herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz sobota minela... A wy dziewczyny odpoczelyscie... ja jakos nie zabardzo. No ale jeszcze jutro mam dzien :) Zrobilam sobie stopke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
kurczak dziewczyny u nas w nocy było dziś -26 a teraz jest -19 masakra jakas i tak ma byc podobnop cały tydzień a w czwartek snieg, dobrze, ze nasze bąbelki są w brzuszku i nie marzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezusia wywiozlam na wies. Jest na urlopie tydzien... Wiec bede siedziec sama... A zaraz pedze z bratowa po sklepach lazic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... na dworze zimno brrrrryyyy ... dziś ma być bardzo zimna noc ... U mnie już -16'C ... Już chcę wiosnę !!!!!! Teraz chodzę w butach które kupiłam specjalnie w góry(bo są cieplutkie) w tamtym roku i po prostu dobija mnie ich zakładanie i wiązanie sznurowadeł jak jestem sama i mam wyjść bo tak to M mi buty zakłada i zdejmuje :p mi już brzuchol przeszkadza. Jutro muszę rano odwiedzić swoją prace ... zanieść zwolnienie i podstęplować legitymacje ubezpieczeniową ... a po południu szkoła rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa u mnie -22... a ma spasc do -30... Jak ja wyjde z domu o 5 do pracy :( Leze juz w lozeczku i chyba zaraz zasne... Ale moze film na TVN mnie wciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja właśnie zjadłam niezdrową rzecz ... pizze :P Zamówiliśmy sobie bo miałam ochotę ... Taką wielka nam przywieźli, że pół trafiło do lodówki. Ja też się zaraz kładę bo co zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Paczkowa lakomczuchu :P Ja zjadlam 2 pomarancze i 2 bulki maslane :P Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kolezanka z liceum zmarla na raka skory. Rozumiecie 24 lata dziewczyna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz w lozku... ale jakos mi zal juz zasynac... Bo jak zaraz zasme to zaraz przespie noc i bede musiala wstawac do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... ja jeszcze chwilę pośmigam po necie i zamykam oczka ... jutro mam troszkę spraw do załatwienia, więc kolejny dzionek minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja już nie śpię ... musiałam wstać i pochłonąć jakąś kanapeczkę i tak o to się rozbudziłam. Ach noce stają się ciężkie, już jakoś tak mi ciężko przewrócić się na drugi bok, czasem nie wiem co zrobić z rękoma co kończy się cierpnięciem ... a tu jeszcze troszkę czasu przed nami. No i dziś w nocy kręgosłup mnie bolał ... i miałam zgagę po sosie czosnkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Mojej siostry koleżanka urodziła 2 tygodnie temu córeczkę, poród i ogólnie wszystko poszło oki ... a teraz mamuśka trafiła znów do szpitala z 40 stopniami gorączki, okazało się że ma zakażenie poporodowe :( i tak o to mama leży w szpitalu a mała z tatą w domu ... straszne to. Wiecie co ja to się może tak bardzo samego porodu nie boje (chyba dla tego że będzie ze mną M) a boję się tego czasu później, nigdy w życiu nie leżałam w szpitalu i nie wiem czego mam się spodziewać, nie znam szpitalnych obyczajów i tego troszkę się boję, aczkolwiek moje babe wszystko mi wynagrodzi. Oby tylko wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho ... jaka cisza. Ja już wszystko pozałatwiałam :) ... W TESCO przecena ciuszków dziecięcych śliczniutkie są ... były fajne śpiworki przecenione z 56 na 16,90 ... oczywiście korciło mnie żeby coś kupić, ale cóż tu wybrać nie było nic unisex :o Opanowałam się więc ... zapisałam nas na jutro na USG :D Kupiłam sobie oliwkę w żelu jonsona rumiankową, od razu się posmarowałam i chyba jest fajniejsza niż taka zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa,to ci sie narobilo ;) Chyba jednak lepiej nie znac plci:) Slyszalam przypadek,ze babka tak uwierzyla ze bedzie miala chopca,urodzila dziewczynke i narobila afery na caly szpital,ze jej dziecko podmienili. Ja osobiscie nie wiem co urodze ale tez chyba za bardzo wbijam sobie do glowy ze to bedzie chlopiec. Moje dziecko uczy sie chyba rowerki wbrzuchu robic, bo brzuch lata mi na wszystkie strony :)Takich kopniakow to jeszcze nie mialam. NowaTu bierz do 9 tyg kwas foliowy. Jesli bierzesz witaminy dla ciezarnych to sprobuj brac je wieczorem.To moze ci pomoc we mdlosciach. Dziewczyny przytylam 8 kg na 5 miesc.!!!! Uslyszalam ze musze przystopowac.Nie widze po sobie tych kilogramow.Moje cycki razem waza 3kg! NO TAK...,norma jest do 14 kg na cala ciaze. -30* ZIMNA ?! szok !! u nas jest -3* i ja juz zamarzam,a -30*????? NO TO NA WAKACJE...moze australia?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja też mam już 8kg na + tyle że ja 7miesiąc ... Ja też myślę że moje cycuchy to ze 3 kg :P ... Chyba z wagą nie jest tak źle, bo lekarz mi nic nie mówi, że za dużo, choć ja każde wejście na wagę przeżywam ... w sumie 4 kg to przytyłam w 8 tyg czyli 2kg na miesiąc czyli niby tak standardowo ... Dziś kolega z pracy którego żona rodziła z miesiąc temu powiedział, że źle ją zszyli w szpitalu (bo wychodziły jej szwy ... ogólnie był przy porodzie i powiedział że ciężka sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
byłam u diabetologa i muszę powtórzyć krzywą 75 mg bo trzeba zrobić po 1h i po 2h , lekarka powiedziała, ze największy jest skok po 1 h , więc równie dobrze mogłam mieć więcej , no i ma byc pobrane z żyły a nie palca, cuuuuuuuuuuudownie!!! dziewczyny zastanawiam się czemu tak wulgarnie mówicie o swoich piersiach? wybaczcie ale jak słysze cyce, cycki, cycuchy cycole to mi się podnosi, okropne to:( nie wyobrazam sobie mówic w ten sposób o moich pięknych piersiach, ze nie wspomne jakby ktoś do mnie tak powiedział....takie moje zdanie ja przytyłam tez ok 8 kg ale chyba tylko brzuch mi urósł bo tak po swoim ciele to nie widze...pączkowa na pewno będzie chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa w szpitalu nie jest tak źle, nie ma luksusów to na pewno, z personelem róznie bywa ale rzadko się go widuje, rano (6.00!!) mierzenie temp, ciśnienia, tabletki i finito, potem salowe sprzątają, snioadanie, obchód lekarzy, obiad, odwiedziny i tak wkoło, ogólnie nuda:)no chyba, ze masz jakies fajne dziewczyny na sali to jest wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×