Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Dla mnie pocieszające jest to że będę z M ... nie mogę sobie wyobrazić jak bym miała być tam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja też, z kimś zawsze raźniej, chociaż troszkę się o niego boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, ja to chyba bratowa wezme do porodu :D Moj mezus, na widok szpitala ma nogi jak z waty, ale moze jakos da rade :) Jak cos bratowa bedzie przy mnie, a maz bedzie czekal korytarzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole rodzenia w mojej grupie jest tak już starsza kobieta, ma 2 dzieci już ... była z córką o rok starszą ode mnie :) i właśnie jej córka chce być przy porodzie mamy, a będzie rodzić w wodzie :) hihi jakoś tak dziwnie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, nie no na dziecko wlasne bym sie nie zgodzila. Chocby z 20 lat mialo... Ale bratowa... :) Tym bardziej, ze to dla mnie bardziej przyjaciolka a nie rodzina. Tylko jak gadamy o seksie, to jej czasem przerywam... Nie chce wiedziec szczegolow o moim bracie :D:D A ona sie zapomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra była bardzo chętna żeby iść ze mną ... hihi powiedziałam jej że jak M wymięknie to ją zabiorę ... ale myślę, że M stanie na wysokości zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ja to chyba podziękuję za bycie w ciąży. Poród naturalny czy ceraska to jest po prostu masakra! To mnie przerasta... Mam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi ... i po coś to oglądała. Zobacz ile kobiet rodziło i żyje ... Ja choć boję się porodu to już nie mogę się doczekać ... mówię sobie że dam radę, a jak zobaczę Oleczka to chyba się rozpłaczę ze szczęścia. Naprawdę warto przeżyć te kilka godz cierpienia dla takiego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Fifi szalona kobieto!!:) ja co chwile się boję , to znowu jestem pewna, ze będzie ok i tak wkoło, tez się nie mogę doczekać, a jak oglądałam poród w wodzie wczoraj to mi się az łezka zkręciła jak dawali malucha mamusce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
poza tym jak będziesz w ciąży to wszystko się zmieni, edziesz odczuwała zupełnie inne emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlatego a nie ogladam zadnych filmow na ten temat. jeszcze kiedys ogladalm na discovery, ale to bylo jakos z 4 lata temu i wtedy mialam jakas niechec, ale juz mi przeszlo... Zreszta tyle kobiet rodzilo, rodzi i bedzie rodzic... To jest noromalne, jak to ze trzeba jesc zeby zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, a wy gdzie sie podziewacie. JA juz po kolacji. Leze i ogladam tv. Jutro do mezusia. Ale za nim sie stesknilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytalam ze cytrusy pobudzaja mdlosci. Ha, a ja wcinam mandarynki, pomarancze i sie dziwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, now przeczytalam ze do 3 trymestru najlepiej kochac sie w prezerwatywie, bo w nasieniu cos tam jest... Pierwsze slysze :/ Co wy na to?? Monolog...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z M na zakupkach ... kupiłam śpiworek i czapeczkę do Oleczka, przyszły też pokrowce na przewijak, jeszcze tylko czekam na śpiochy i kaftaniki ... coś ostatnio wszystko długo idzie, może przez tą pogodę poczta szwankuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowaa, calkiem mozliwe z ta poczta. Moja mamus wyslala pocztowki na swieta Bozego Narodzenia, dla mnie, ojca, brata i babci. Do babci doszla zaraz po tyg, jeszcze przed swietami. Do mnie i ojca w polowie stycznia. A do brata jeszcze nie :P Wszystkie byly wyslane w tym samym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieje sie ze widocznie babcia mieszka najblizej, ja z ojcem zdeczka dalej, a brat to wogole gdzies w Chinach. A tak na serio, procz babci (mieszka 50km za Białymstokiem) my mieszkamy 300m od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ta poczta ... ja np dziś byłam cały dzień czas w domu, ale listonoszowi najwyraźniej nie chciało się wejść na górę tylko włożył awizo do skrzynki, a co sie będzie męczył i to nie pierwszy raz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie akurat na 3 :D Oj jutro mam troszkę spraw do załatwienia i muszę sobie obrać jakiś plan ... Mój M nakręcił się strasznie na telewizje N bo ma dosyć fajna promocję i już koniecznie chce jutro załatwić ... a muszę iść do Cyfry+ i zapytać się co i jak bo kończy mi się umowa. Mężczyźni to jak dzieci ... już jak najszybciej trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac... to ju stalo sie noromalne, ze nawet do 22 nie dam rady sie wysiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja też czytałam, ze trzeba w prezerwatywie ale my nie bylismy mega aktywni więc się obyło bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ... I kolejny dzień nadszedł, jakoś tak w sumie szybko mijają mi dni. Ostatnie nocki są dobre, wstaje tylko kilka razy do toalety. Mam serdecznie dość zimy ... a ma jeszcze padać śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zle spalam. Przewalalam sie z boku na bok. Budzilam... Eh... Ale dzis juz bede spala wtulona w mezusia, to moze lepiej bedzie mi sie spalo :) Zaraz smigam polazic z bratowa po sklepach. Idzie na Studniowke, hehe nie nie jej, jej ucznow :D No i nie wie jaka kiecke se kupic. Z jednej strony ma 26 lat, ale z drugiej nie wyskoczy z takim dekoldem jak na moim weselichu :P No i lazimy i szukamy czegos posrodku. A najgorzej, ze teraz polowa uczniow ubiera sie w tych galeriach i sie smieje, ze pewnie i tak jakas sie trafi uczennica w podobnej kiecce :) Bo inaczej sie nie da. Za maly wybor... za duzo kupujacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam że u mnie na studniówce były podwójne kreacje ... nawet moja koleżanka z klasy miała taka sama kiecke jak nasza wychowawczyni :D To aby weekendzik z mężulkiem się udał ... wtulaj się ile da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×