Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

Tak Gorlice sa niedaleko tez wiec jak jezdzilas do rodziny to napewno przez Limanowa :) ale super :P Moj maz to chce, ale ja sie boje i nie chce wiec tez radzimy sobie inaczej hehehe :P Ja tez chce rodzic z mezem i do szkoly rodzenia wybieram sie jakos okolo 32 tyg poniewaz znajoma polozna tak mi doradzila, zreszta ona tam uczy i powiedziala ze starcza mi tylko 3 seanse po 1h zeby opanowac wszystko, a u nas koszt jednej lekcji to 20zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tam nei maiłam ochoty na sex jak miałam mdłości i się źle czułam, no i wiadomo jak te krwawienia miałam to zakaz. Teraz krwawień nie ma libido wróciło do normy a mam spore hehe:) oleńka a o dziecko nei musisz sie martwić ono jest zabezpieczone błonami i wodami płodowymi wiec nic mu nei grozi chyba ze masz łozysko przodujące i nisko bardzo albo lekarz ma inne przeciwskazania a tak to dziecko nic nei czuje ewentualnie kołysanie. Pozatym ja myśle że jak ma sie ochote to trzeba pielęgnować ta więź fizyczną bo przecież ciąża to nie choroba no nie tylko radosny czas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to nie jestem sama... jejku ale mi sie nudzi w domu, nie ma co robić:P cieszę się że jest kafeteria i nasz topik, zawsze można wejść i pogadać a najlepiej jak jest dużo dziewczyn wtedy fajnie rozmowa leci i temat sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś o tym. ja to bym pospaerowala ale jestem uziemiona przez ta prace w domu :( no al ejakoś musze się zmusić czasem tylko czytam topik bo takei rozmowy wciągają i czas leci a czasem po prostu co napisac? jeszcze nic nie czuje no ale się tym nie przejmuje tylko bardzo ciekawa jestem co mam w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ruchy już niedługo możesz poczuć.. ja poczułam końcem 16tc bardzo lekkie pukanie a potem coraz częstsze i mocniejsze, a od 19tc mały już brykał jak nie wiem, a teraz fika na rózne sposoby i wpycha nózki pod żebra co czasem nie jest miłe :P ale i tak go kocham hihi:) Mi to się nawet spacerować pomału nie chce, bo zaraz mam nogi jak balony, wystarczy ze wyjdę z psiakiem na 10minutowy spacer i przejdę kawałe a jak wrócę łydki mam już jak banie :/ ehh uroki ciąży ale co tam trzeba przetrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wy już macie brzuszki ja jeszcze malutki, narazie nei puchnie mi nic ale jak chodze to sie już męcze może przez ciąże i do tego ja kupe czasu palilam fajki i teraz wychodzi potrójnie moja slaba kondycja :):):) aj to ciekawa jestem ile przytyłam na wizycie się dopiero dowiem bo nei mam wagi w domu. jejku już ta godzina ale ten czas leci szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja nadrabiam:) Do szkoły rodzenia nie chodziłam i miałam szybki kurs rodzenia przez położną już rodząc - kłopotu z tym nie miałam - ale jak kto chce to na pewno to fajna sprawa Uprawiałam sex całą ciąże, nawet dzień przed porodem:) Brzuszek super Gosiu:) Poród rodzinny - ekstra sprawa Ja też szłam szczęśliwa rodzić, trochę wystraszona może ale szczęśliwa Agusia super ten Twój Kubuś. Ta data dobra na zdjęciu? To nie całe 7msc tam miał? Jeju młodszy od mojej teraz, a przez te włoski taki duży się wydaje:) Pokaż jak teraz wygląda Chyba wsio nadrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szkoły rodzenia to ja też bym chciała uczęszczać.. zapytam teraz na wizycie swojej położnej bo z tego co bratowa mi mówiła (chodziła do tego samego ginekologa) to ona prowadzi szkołę rodzenia i jej sama proponowała... a mi narazie nic nie mówiła.. a od kiedy się chodzi na szkołę rodzenia w ogóle? od 32tc gdzieś? czy wcześnie- poźniej hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi jest goraco;-( co chwila czuje takie uderzenia goraca;-( zrobilam budyn malinowy ale mi nie smakowal i wyrzucilam;-( ja do szkoły rodzenia sie nie wybieram;-) wiecie tak mysle ze ulcia chyba w szpitalu bo juz by dawno sie odezwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza.. ulala... wszysytkie już spią? tylko ja jak zwykle do nocy posiedze, niestety sama, nawet nie ma z kim poplotkowac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny no dzisiaj to przesadzilyscie:):P Jak ja mam to wszystko przeczytac:):P Jutro rano jak bede w pracy to musze WSZYSTKO nadrobic:) Szkoda ze nie mam tyle czasu zeby z Wami dluzej popisac ale czytam codziennie co tam u Was. Wiec wklejam tez do tabelki swoja date wizyty:) MAMUŚKI: Nick...........Wiek......Miasto............Imię dz..... ...Data ur.dziecka Bebolek20.......21.......Kilcock.........Fabian....... ....12.11.2007 agusia333332....22.....Radom........Kubuś............... 03.05.2008 mama Meli.........22.......Św-ce..........MelAnia...........19. 06.2008 aanneczka........22.......Liverpool......Oleńka......... ..15.07.2008 Catarinka71......21.......Wrocław......Martynka........ 24.08.2008r. Anabelkaaa.......22.......Garwolin.......Jaś............ ....02.12.2088r. ZACIĄŻONE: Nick.......... Wiek...... Miasto......Tc/ Termin.... ..Płeć-imię.. Ulcia 87.......21.........Wysoka......40/02.05.09.....C-Zosia tymbarkowa....21.....Szczecin.......37/25.05.09......S -Marcel Marillion.........21.....Wrocław........36/25.05.09..... S -waham się 2face............21......Białystok.......30/ 28.06.09 ....C- Lilianka Gosiaak.........21......Jastrzębie.....30/11.07.09..... S-Michał agawerka.......21.....Wrocław........28/21.07.09.....C- Amelia szczęśliwa87...21.....Olsztyn.........28/23.07.09..... C-Dominika Karaoke87......21.....Częstochowa..22/.01.08.09.....nie wiem OOOLLL........22 .....Olkusz..........21/12.09.09.....C- Emilka olenkia-malenka...20...Limanowa....15/08.10.09.......nie wiem kozaki_87......21......Rzeszów.......14/17.10.09.......n ie wiem WAŻNE DATY: Nick.....................data..................wydarzeni e Catarinka71...........28 kwietnia........sprawdzamy bioderka tymbarkowa..........30kwietnia..........usg kozaki_87..............5 maj................wizyta usg-zależy od gina Gosiaak.................7 maj................wizyta + usg4d tymbarkowa...........7maj.................wizyta olenkia-malenka............13maj..........wizyta i usg chyba OOOLLL................15maj...........wizyta+wyniki badan(krewImocz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo OOLL jeszcze nie śpisz? pewnie dzisiaj nie zaśniesz bo cala w skowronkach po dzisiejszej wizycie, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja melduje się jako druga:) co wy śpioszki takie , że nikogo nie ma ? zamówiłam wczoraj na allegro dla Michałka wyprawke - komplet ciuszków z 5cz. biało-niebieskie:) Jakaś bezsenną noc mialam, nie umiałam się ułożyć i miejsca sobie znaleźć, ciągle się kręciłam a mały buszował w brzuszku. W ogóle ostatnio strasznie mnie suszy i wstaję w nocy, pomijając to że do toalety ze 3 razy to jeszcze piję wodę litrami heh i tak co pól godziny wstaję bo co sie wysiusiam to od razu piję i ledwo się połozę zaraz znowu mi się chce... hehe:P wiec pospali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanowa...........
Limanowa – miasto w Polsce położone w Beskidzie Wyspowym (Pasmo Łososińskie) administracyjnie należące do powiatu limanowskiego i województwa małopolskiego. Położone 25 km na zachód od Nowego Sącza, w kotlinie górskiej u zbiegu potoków: Mordarka, Jabłoniec i Starowiejskiego, nad potokiem Sowlina (dopływem Łososiny). Stacja PKP, PKS, liczne połączenia komunikacyjne z Nowym Sączem, w tym droga krajowa nr 28 i Krakowem, urząd powiatowy, urząd miasta, urząd gminy Limanowa, poczta, Sąd Rejonowy, szpital powiatowy, drobny przemysł, liczne sklepy. Turystyka: szlaki turystyczne piesze lub rowerowe, muzeum regionalne Ziemi Limanowskiej, hala sportowa, stadion piłkarski, stok narciarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam juz na spacerku ze szkrabem wlasnie wrocilismy i idzie spac. wspolczuje z tym pechezem ale ja tez tak mialam. denerwujace troche ale juz niedlugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo super agusia że już po spacerku, a jak pogoda u Ciebie? U nas widzę że piękna, zaraz też się wybieram na spacerek tylko że z pieskiem póki co :) A to wstawanie - masz rację - troche wkurzajace, ale daje rade... a jeszcze tylko 2 miesiace, zleci ani się nie obejrze :) A Ulcia chyba poważnie w szpitalu, pewnie już urodziła a my tu tak się niecierpliwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;-) ja dopiero co wstałam;-) cała noc jakos z znów spac nie moglam, co chwila siusianie, przekrecanie sie z boku na bok i tak w kóko;-( marcelek cos spokojny nie szaleje jak ostatnio, nie wiem dlaczego i znów zaczynam sie martwic;-( do usg zostały 2 dni a ja mam wrazenie ze to wiecznosc. gosia pokaz jakie ubranka kupilas na allegro? a ulcie to chyba na powaznie na porodowke zawiezli bo juz by sie odezwala i na blogu ostatni wpis ma z 26.04;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej w nocy to synek nie da ci spac :) moj ma juz rok i nadal budzi sie . raz bo raz ale trzeba wstac. kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymbarkowa - takie zamówiłam, chcę żeby były na wyjście ze szpitala.. w ogóle tak się zastanawiam jak grubo będe miała ubrać małego na wyjście bo to przecież lipiec będzie i gorąco ? aha i ja bede wynosić małego w foteliku, a Ty tymbarkowa - rożek, fotelik ? Ciuszki: http://www.allegro.pl/item611075249_mega_wyprawka_5_czesciowa_biala_niebies_56.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi z nami w pokoju i raczej pospi jeszcze troche bo miszkam z tesciami oni na dole mu na gorze mam pokuj z kuchnia i lzienka a mieszkanie sie stawia i troche potrwa to chyba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam napisze :) moj Kuba nie miescil sie w ubranka 62:( mial 57 cm i 4kg. nakupywalam jak glupia i leza czekaja na kolejna dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×