Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

I niwe broń się tak przed kontaktem ze mną... sama prowokujesz takie zachowanie, wiesz, że gdy staniesz tyłem w moją stronę obrucona zakręcsz pośladkami i myslisz, że ja nie widzę tego? Widzę i wszystko we mnie się wtedy kotłuje, a penis biedny musi skulony siedzieć choć coraz większy się staje i chce do ciebie, w ciebie wejść postokroć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesz mi co czujesz siadając naprzeciwko mnie w moniotorze zamkniętego, czy czyjesz cokolwiek? Czy chcesz bym słowami oplótł twe uda poladki, piersi i byś z nich wydobyć się nie mogła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będę się z tobą kochał to czy zapamietasz te chwile, a jesli będę cie pieścił to czy smak twój zapamietam jeśli będę szeptał do ucha ci słowa takie to czy w Tobie zadziałają one jak powinny... Pytania się mnożą, a twe piersi wciąż niezaspokojone przed moimi ustami... i wziąć je chciałbym do ust i gładzić i nie pozostawić tak samotnuymi dziś i już nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach usta twoje tak pełne tak słodkie, chciałbym z nich pić , chciałbym je całować, chciałbym byś wzięła do ust i trzymała, a on samym tym trzymaniem do donca by doszedł... ja wtedy w swoich bym miał twoją sekretną nabrzmiałą i języczkiem bym ją muskał i ssał i nie pozwolił jej zapomnieć o tym, że jesteś teraz ze mną i byś zapomniała o tym, świecie całym uniosła się i kosmos stanąłby otworem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech twa dłoń weźmie go i trzyma... Niech twój oddech z moim się zmiesza wizę skórę na twoich udach zaczerwienioną czuję zapach twego podniecenia Ja chcę chyba coś jednak czujesz co to być może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta moje wchlłaniają twe podniecenie i to co się wenątrz ciebie dzieje powoduje moje ruchy. Zamkniety między twymi udami z trudem oddech łapię ten zapach ta wspaniała chwika i czuję jak trzymasz go w dłoni i całujesz a ja nie mogę tego zobaczyć tylko czuję zaraz oszaleję... Przytykam ucho do wnętrza twego i chcę usłyszeć jak pulsuje krew w tobie czuję jak we mnie w żyłach wrze moja. Wpijam się ustami w twe wargi słodyczy i z nich pobieram siłę dla dalzego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Językiem najbardziej skrute zakamrki twego łona badam i z nich zlizuje każdą kroplę twego podniecenia. Jesteś konietą teraz i płynie z ciebie dla mnie pokarm, którym żywić się chcę i nie zapomnę nigdy ja pachniesz wanilią i smakujesz ciut kalamndrą... Ja chcę heszcze nigdyu takie połaczenie nie było tak wspaniałe... jak ty ro robisz, że wciąż mogę cię odkrywać . Chyba coś soe dzieje bo smak zmieniłas i więcej jest i inne i oddech twój szybszy... Co sie dzieje JCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą mieliście szatańską ilość postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę kolejny odcinek serialu erotycznego jcd-T. A ja spałam. CD.N.? Czyżby to był jakiś serial tasiemiec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto? Święty Mikołaj? :) Znów ciężko mi się dziś wstawało Ja chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak i seriale... ;) Mam nadzieję, że kolejny odcinek niedługo nastapi... Czekanie tygodnia to stanowczo za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie da jcd. To może być już forma uzależnienia... Ciekawe T, czy w realnej miłości z partnerką potrafisz skończyć bez problemu... Sprawdzimy na spotkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zbierzemy później te odcinki i w jednym miejscu zamieścimy... Bardzo jestem ciekawa jak to będzie zobaczyć Was razem naprawdę. Jeśli będziecie choćby w połowie tak dobrzy jak to co piszecie to będzie to wspaniały seans... Mam nadzieję wziąć w nim czynny udział oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak duzo sie kochaliscie!:) Ja mialam strasznie zabiegany koniec tygodnia, dopiero teraz usiadlam Was poczytac i widze, ze czeka mnie ciekawa lektura. Tylko prosze, nie zakladajcie zadnego prywatnego forum bo bede bardzo tesknic;) Mialam dzisiaj piekny, prawie erotyczzny sen. Dlaczego prawie? Snilo mi sie, ze za chwile spotkam sie z tajemniczym obcym kochankiem. Wchodze do pokoju hotelowego, przygotowuje sie do namietnych chwil. I nagle wchodzi on... Pamietam piekne roze, czule objecie ale nie pamietam jego twarzy:( Mam nadzieje, ze dzisiaj przysni mi sie dalszy ciag:) Mysle, ze coraz bardziej zbliza sie czas spotkania. Wprowdzcie Anete w slodki swiat erotyki, niech poczuje sie bezpieczna wsrod Przyjaciol. Jestem pewna, ze na pewno Wszyscy dacie jej odczuc jak wazna jest dla Was ta chwila. Jesli przyjmiecie mnie do tego grona to moze przylacze sie przy okazji nastepnego spotkania... Pozdrawiam piszacych, czytajacych i kochajacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Jestem witam o Kate się pojawiła.Zmokłem strasznie leje . Jcd 🌼 Zmykam ,muszę się jakoś doprowadzić do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was witam. Wreszcie ktoś się pojawił! Wchodziłam w ciągu dnia kilka razy tutaj czekając na jakąś odpowiedź i pusto było ;(. Rozumiem jeszcze facetów, którzy na mecz się szykowali, a potemy wyszli do pubu i pewnie teraz oblewają porażkę, ale wy dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem w pubie tylko ui znajomych. ale mecz i tak oglądałem - porażka jakich mało. Dbrze, że mogę tutaj wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wybaczcie za długo chyba tu nie będę. Przepraszam Ja chcę, ale musisz zrozumieć - przyczyby zewnętrzne i chyba jutro treningu też nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ominął nas kolejny odcinek serialu erotycznego? T nie rób mi tego! Jestem tutaj z wami i mogę wreszcie brać udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si wesz, że dla ciebie wszystko i sam wciąż na ciebie czekam śniąc i marząc o kontakcie z wami, ale jestem ziś niedysponowany (delikatnie mówiąc), mecz był długi i piwa ubywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o piersiach jcd, o jej pięknych posladkach, o tym, że wreszcie będę mogła usiąść w fotelu i czytać i płonąć i wysyłać wam co czas jakiś troszkęswego zapachu, który tak lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O teraz to już jestem pewna, że t i zc wrócą zazdrośni ;) Będą się uczyć od profesjonalistek jak kobietę zaspokoić powinno się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci napisać jcd, że wasze wyczyny z t dla mnie są bardzo ważme i podniecają mnie strasznie, gdy je czytam chciałabym być z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jednak chciałabym byś usiadła kolo mnie i zaczeła opowiadać co czujesz wtedy, co czujesz czytając te piekne słowa. byś opowiedziała mi o swym mężu i o tym jak zaradziś problemowi niezaspokojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Si, Ty chyba chcesz dalej dziś serial prowadzić. Nie wiem czy chcę na to pozwolić. A poza tym chcę uslyszeć wreszcie opinię jcd o tym co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że lubisz patrzeć na nagą kobietę. Dla ciebie dziś wydepilowałam się, widzę, że masz świeżo pomalowane karminowe paznokcie... Siadam za tobą opierasz się o nie (chcę tak ukryś swoje piersi). Biorę twoje piękne piersi w dlonie. odgarniam włosy i całuję w szyhę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×