Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trenujący

5 rano

Polecane posty

jestes wspaniala kochanka sz, jak powiem marcie tez bedzie chciala :) Ale ty jestes moja :) I niech T się uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nocą miałem sen związany z dawno oczekiwanym spotkaniem. Nie u ciebie si, choć na to także czekam od dawna. To spotkanie miało dziwny przebieg. Niby nic się nie stało ale całe wręcz pulsowało seksem. Dawno nie widziana koleżanka stała się tak wyzywająca tak ponętna i taka... śliczna, że samo spojrzenie na nią burzyło krew. Niby nic się nie stało, niby rozmawialiśmy o życiu codziennym, o tym co się z nami działo przez ten czas tyllko... Ja jednak czułem , że cały płonę wewnętrznie... I jej właśnie dzisiejszy trening poświęcam... Nie wiem czy nawet wie, że ja codziennie rano onanizuje się myśląc o niej. A jeśli kończę to dla niej. Może jeszcze się spotkamy... To takie połączenie przyjaźni, gdy chce się jak najlepiej dla drugiej osoby i pożądnia gdy chce się posiąść zdobyć i zaspokoić tylko seoje pragnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sz, czytam z rana wczorajszą rozmowę i czuję się bardzo dobrze. To jest takie podniecające. Wiem jcd, że T nie musi się niczego uczyć ;). To raczej ja powinnam się od niego i oid ciebie uczyć jak prowadzić tego typu rozmowy. Zaczyna mi się to bardzo podobać... Jestem jakaś rozluźniona dzisiaj, jakby to był dobry realny seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Kochani witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Ależ ja mam zaległości ,wpierw przeczytam co się tu działo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zc
Na dzisiaj wziąłem kropkę i będę sprzątał i naprawiał ten (jakby to nazwać) totalny bałagan jaki zostawili .A i grypa mnie dopadła ,samopoczucie mam poniżej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zc - świetnie że wróciłeś... Poczytaj my tutaj troszkę się zabawialiśmy ;) Pozdrawiam i zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pustki...? Si- sz- nie macie sił po wczorajszej zabawie? ;) Pewnie to przez pogodę. Słoneczko świeci, jest ciepło.. ach... Z checia poleżałabym sobie na trawie... Ale na to jest jeszce za zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×