Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmazynowy przypłwy

O biciu Twojego dziecka.

Polecane posty

Gość bicie dzieci...
ale ja nidgy nie bede miala szacunku dla osoby dopuszczajacej sie przemocy, izuchna, wybacz to sie nie zmieni. szczery - ty sie prosisz o bicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery wyszukaj z postu powyżej Twojego to czekaj, napierw pytasz o ocene ciebie jako matki a pozniej dziekujesz za analize, hmmm...interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery ostatniego Twojego pytania nie będę Ci tłumaczyć, zazwyczaj nie szanuję troli :) wybacz, ale nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery ostatniego Twojego pytania nie będę Ci tłumaczyć, zazwyczaj nie szanuję troli wybacz, ale nie. izuchna a podasz moze definicje trola? bo rozumiem ze piszac o infantylnosci i inne bzdety to sie w te kategorie nie lapiesz tak? kolejne interesujace spojrzenie na sprawe by izuchna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczery !!! Chciałam sprawdzić czy pokusisz się na ocenę :) Nie widzisz że wybrnąłeś z tego znakomicie ? Nie oceniaj osób których nie znasz ! Parę wpisów może być bardzo mylne. Tutaj natomiast widzę tendencję do oceniania matek , które szczerze przyznały iż dawają dziecku klapsa. Nie oceniaj, nie analizuj - ludzie chcą wymiany poglądów ale jeszcze bardziej doświadczeń. Ot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuchna, gdyby tak bylo- nie probowalabys mnie obrazic kazdym postem :) nie zwracam uwagi na ludzi ktorych nie szanuje :) tak , jestes bardzo wiarygodna ze swym zrozumieniem , przyznaje ci rowniesz racje - bo tylko tego oczekujesz od rozmowcy , przekonalas mnie calkowicie problem tylko- ja nie czytalam twoich wypowiedzi - ty natomiast sledzisz moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniaj, nie analizuj - ludzie chcą wymiany poglądów ale jeszcze bardziej doświadczeń. Ot. ja to potrafie zrozumiec ze ludzie moga sobie chciec wymiany doswiadczen, zwlaszcza jak im to na reke, a inni ludzie chca wymiany nie doswiadczen tylko pogladow bo wybacz ale te akurat to latwo tutaj na forum wymyslic, dopasowac, nagiac z pogladami juz jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
zawsze mnie dziwi, gdy w sprawie infantylizmu ma do powiedzenia ktos o nicku typu izuchna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
czy pokusisz się na ocenę o , moja droga na to sie mozesz skusic i dotyczy paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery poszukaj sobie naszego wątku z zieloną skoro tak Ciebie to interesuje i sam sobie odpowiedz. Ponoc inteligentny z Ciebie facet. Poza tym - chyba lubisz się czepiać. Czyżbyś też był trolem internetowym ? Lubisz być w centrum zainteresowania ? Nie ważne jakie stosujesz chwyty, ważne żeby zwrócić na siebie uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, a ja zawsze uwazalam,że nalezy kazdego czlowieka sznowac, nie musze sie zgadzac z jego pogladami, ale szacunek sie mu nalezy jak najbardziej- chocby tylko dlatego,że jest czlowiekiem. Ponoc jesli oczekujemy szacunku od innych po pierwsze musimy szanowac siebie samych i innych... no tak to jakos na tym swiecie jest juz poukladane.. a tu prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery poszukaj sobie naszego wątku z zieloną skoro tak Ciebie to interesuje i sam sobie odpowiedz. czego jeszcze mam niby szukac? :-) Ponoc inteligentny z Ciebie facet. pojecia nie mam, ponoc tak Poza tym - chyba lubisz się czepiać. Czyżbyś też był trolem internetowym ? przeciez tak mnie nazwalas wiec nie wiem o co teraz pytasz? zamieniasz sie z siostra przy komputerze czy o co biega? Lubisz być w centrum zainteresowania ? Nie ważne jakie stosujesz chwyty, ważne żeby zwrócić na siebie uwagę ? chwyty? zawsze ponizej pasa, nie wiedzialas? moim koronnym chwytem na tym topiku na przyklad jest twierdzenie, ze bicie jest zle i nic go nie usprawiedliwia - i zobacz ile rybek chwycilem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ kochana - ja ciebie nie obrażam :) Ja tylko odpowiadam stosownie do twoich zaczepek :) A skoro nie zwracasz uwagi - bo nie szanujesz tych "wyrodnych' matek, to po co sie tu udzielasz ? problem tylko- ja nie czytalam twoich wypowiedzi - ty natomiast sledzisz moje :D:D:D ach jak bardzo ci wierzę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
zamieniasz sie z siostra przy komputerze czy o co biega? :D:D:D moze warto poinformowac siostre, ze niewazne pisze sie lacznie bo jeszcze dyktando przewali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery poszukaj sobie naszego wątku z zieloną skoro tak Ciebie to interesuje i sam sobie odpowiedz. No wybacz ale nie chce mi się szukać wymiany zdań - zielona - izuchna. Może po przeczytaniu bełkotów zielonej byś zrozumiał. chwyty? zawsze ponizej pasa, nie wiedzialas? moim koronnym chwytem na tym topiku na przyklad jest twierdzenie, ze bicie jest zle i nic go nie usprawiedliwia - i zobacz ile rybek chwycilem Jak czytasz ze zrozumieniem szczery, to zauważysz , że ja też tak twierdzę . Moje pytanie teraz i to na powaznie - dlaczego się czepiasz ? Konkretny powód podaj . Rozumiem , że boli ciebie to, że nie wyzywam matek klapsujących od idiotek czy patologii , ale chyba sam twierdzisz, że każdy ma prawo do poglądów , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jakiś trolik znalazł mój błąd :D:D:D Ot to jest właśnie typowy trol, normalną rozmowę chce sprowadzić na tory pyskówki :) Zdradzę ci trolu tajemnicę :) Robię duzo więcej błędów :) A teraz szukać ich - start !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
Ach jakiś trolik znalazł mój błąd chyba bledzik :) pyskowka to nie jest slowo z mojej orbity odpowiada mi polemika ale nie widze mozliwosci takowej z kims, kto pisze nieortograficznie startu poszukaj pod wlosami, powyzej karku zmien z off na on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och zmanierowana no jakaś ty jest dooooowcipna :) To jest to wasze opanowanie :D Ataki, jad , trolowanie ot cała zmanierowana. A swoją drogą to czemu mnie tak nie lubisz hahahaha :D ? Izuchna napisała coś co zabolało ? Zapewne tak, skoro ukrywasz się pod pomarańczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam coś jeszcze :) Weszłam tutaj korzystając oczywiście z wolnego czasu, ale też z niepohamowanej ciekawości czy zostanę odrazu zaatakowana tak jak "krew mnie zalewa" wczoraj, czy $ groszę jeszcze wcześniej :D:D:D. Widząc towarzystwo tak opanowanych i perfekcyjnych rodziców ( nie wszystkich ) chciałam zobaczyć jak zareagujecie na moją obecność :) Nijak ma się to do waszych poglądów :) Zarzucacie nam agresję, a zobaczcie sami na siebie. Ot cała prawda o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do na tym polega problem nie interesuje mnie, czy masz dzieci zwyzywałaś mnie, choć mnie nie znasz - za moje poglądy! jesteś agresywna. Masz inne zdanie, nie daje Ci to prawa do wyżywania się na mojej osobie. Zamiast normalnej rowmowy, używasz wyzwisk,jako argumentu. Jeszcze jedno - skoro czytałaś całość, to myślę, że jesteś przykładem właśnie owej hipokryzji, o jakiej wspominałam. Zawsze szczery został zlinczowany wręcz za podobne słowa, których użyłaś wzgędem mojej osoby, a użyłaś ich - podkreślam - gdyż nie zgadzasz się z moim zdaniem, on - bo nie mógł słuchać pierdoł wygłaszanych przez pewną matkę. (nie liczę, że dostrzeżesz różnicę) dyskusję z tobą z tych powodów uważam za zakończoną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
Zapewne tak, skoro ukrywasz się pod pomarańczką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie ze zrozumieniem
szczery ma racje, to jest jalowa dyskusja. ale jesli dzieki niej choc jedna matka polka zastanowi sie sekunde nastepnym razem, kiedy bedzie chciala isc na skroty wywowawacze uzywajac klapsa, jesli sie powstrzyma - warto rozmawiac na skróty wychowawcze idzie rodzic, który nie tłumaczy, nie wyjaśnia, nie pokazuje dla przykładu, nie robi dosłownie nic, tylko odrazu klaps i z głowy. a te kobiety jeśli przeczytacie z uwagą tłumaczyły tłumaczyły nakazywały zakazywały ostrzegały i widząc marne efekty tych metod wychowawczych sięgnęły po ostateczność, czyli klaps. gdzie tu patologia pytam się ? bo zdaje się, że nie mówicie o patologii ale nazywacie to przemoc, a przemoc to patologia związana z biciem na odlew, biciem pasem, kablem, i tysiącem innych rzeczy które znajdą się pod ręką. skoro tu tyle patologii widzicie wrażliwi i zacni ludzie bezdzietni to dlaczego nie zgłaszacie tego faktu na policję ? znieczulica ? czy obawa przed ośmieszeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
czytanie ze zrozumieniem patologiczne jest to, ze nie potrafiac czegos wykonac - przekonac kogos do swojej racji ingeruje sie w czyjas nietykalnosc cielesna sprobuj tego z kims z pracy lub na ulicy zobaczymy w jakich bedziesz tarapatach prawnych w takim przypadku jakos 'reka sama nie idzie' - jak to okresla zawsze szczery mozgowi udaje sie ja kontrolowac w cudowny sposob!!! dlatego fakt, ze kontrolujesz sie wobec doroslych obcych ludzi ale wobec swojego wlasnego dziecka, slabszego i bezbronnego nie uwazam za patologie dlaczego nie zglosze na policje? poniewaz nie mam czasu tego czytac ale uwazam, ze ten temat powinien byc sledzony przez moderatorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×