Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karmazynowy przypłwy

O biciu Twojego dziecka.

Polecane posty

Kurcze szkoda,ze ten temat stał sie miejscem prsonalnych przepychnaek- chcialam tylko dodac,że dla mnie dawanie klapsow dziecku za cos co zle zrobilo niczego madrego w jego wychowanie nie wnosi. Jedynie co, to pokazuje nam doroslym nasza niemoc i to jacy marni z nas rodzice. Rozumiem,ze wychowanie dziecka nie jest wcale latwe. Czasmi nerwy puszczają, czasami zwyczajnie mamy dośc- ale klaps coż to porazka:( Nie jest sztuka dac klapsa- to kazdy potrafi! Natomiast sztuka jest znależć takie rozwiazanie, ktore sprawi,ze dziecko zrozumie, jakich zachowań od niego oczekujemy.ale to nie jest proces jednorazowy- to wymaga czasu, cierpliwosci, wyrozumiałości ect... a to juz takie proste nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna ma tka
zmanie... no widzisz - znowu błąd...z założenia... właśnie STUDIUJE NA DWÓCH kierunkach i nie przeszkadza mu to w imprezowaniu - nie widzę związku... wiesz studia to NORMALNE ŻYCIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uwazam tej dyskusji
wyrodna -no tak, niebijący nie miewaja dobrych samochodów...Ciekawa prawidłowość. Nie wpadłabym na to. Dlugo nad tym myslalas, a moze ankiety? A co do synka - moj jest jest akurat starszy, wiec ma wlasne konto, na ktore jestem upoważniona. I często mnie podwozi samochodem(swoim).Matki dorosłych dzieci tez się trafiaja na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyrodnej matki
bo ja jakbym zbila swoje dziecko to na pewno nie bylabym z siebie zadowolona i na pewno marzylabym zebym miala zdolnosc zapanowania nad dzieckiem bez uzycia sily. A wy nie pochwalacie klapsow, dajecie je bo jestescie tylko ludzmi, rozumiecie stosowanie ich przez innych rodzicow a pozniej nagle twierdzicie ze jednak trzeba bylo przylac. To jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna ma tka
kochane mamuśki ktoś tu już wam zarzucił kłopoty z czytaniem ze zrozumienie, tudzież fakt, że włączacie się do rozmowy bez choćby pobieżnego przejrzenia całości topiku... to niskie, bo jednocześnie wszystkim i wszystko wokół zarzucacie, nie ma potrzeby sugerować kto i jak powinien się w danej kwestii wypowiadać jeżeli tenże dawno to zrobił.. czy tak powierzchownie traktujecie wszystko, wychowanie dzieci też? dla mnie KONIEC DYSKUSJI - TO PONIŻEJ mojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uwazam tej dyskusji
wyrodna- nie zarzucam WSZYSTKIM. Tobie zarzucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja ta nie ma sensu zaczęło się od topiku kobiety, która założyła temat - czy też inne matki leją swoje dzieci - temat został usunięty potem był kolejny temat - znów usunuęty, teraz jeszcze jeden w każdym z nich - klapsujące matki się usprawiedliwiają, co więcej inne osoby, które wypowiadają się przeciw stosowaniu przemocy, nawet w tak wąskim zakresie jakim jest klaps, są przez nie wcześniej czy później atakowane, wyśmiewane, itp napiszę wprost - NIE DAM WAM SZANOWNE MAMUŚKI ROZGRZESZENIA WASZEGO POCZUCIA WINY kafe to nie miesjce na to gdybyście się nie czuły winne, nie zachowywałybyście się w ten sposób! same sobie z tym poradźcie, a rozgrzeszenia szukajcie u..swoich dzieci, kiedy dorosną i u Boga! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze jestem nudny ale moje parcie do wiedzy jest jak reka co sama idzie, prosze po raz kolejny - czemu ma sluzyc klaps z wyczuciem, taki, ze nie boli dziecka? prosze sie nie znecac nad moja niewiedza tylko mi to ladnie wylozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno - skoro to nic takiego, te klapsy, i taki jest czyjś pogląd w tym temacie , to skąd agresja słowna wobec forumowiczów o odmiennych poglądach, złość, kpiny i okrucieństwo? mam taki pogląd, że każde bicie jest złe ktoś ma inny, i ok, ma prawo czemu wobec tego dzisiaj zostałam zwyzywana? czemu doszło do tego, że ktoś pisze, że ewentualne maltretowanie w dzieciństwie w przypadku przeciwników bicia, jest jak najbardziej uzasadnione i usprawiedliwione? to jest obrzydliwe! po prostu wstrętne! nie wyobrażam sobie kim trzeba być, aby coś takiego napisać obnażacie się ze swoją agresją, nawet na forum to widać, w stosunku do obcych ludzi nic dziwnego, że takie osoby nie potrafią nad sobą zapanować także i w innych sytuacjach :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resume
wredna matka vel 4 grosze - po zdemaskowaniu ze bawelna jakas tam i do tego zapewne by poprzec te klepiace po tylku swa dzeciatnie , zmienila nicka mozna i tak:) ale szanowna Pani - jak juz tak sie pochwalilas swoja inteligencja, zawodem synem, statusem majatkowym etc. to do konca jakos iteligentnie moze brnij a nie teraz jako wyrodna matka znowu robisz te same bledy ze spacjami, a do tego powtornie zaczynasz sie chwalic synem, jego studiami i jego i swoim stanem posiadania jeszcze sie pochwal powtornie ze takie zdolne dziecko bylas ze czytalas w wieku 4 lat ze zrozumieniem he he i twoj potomek takze wiecej poltu przy takich konfabulacjach zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
wyrodna z przykroscia stwierdzam, ze nie lapiesz zadnej przenosni ani ironii wiec dyskusja z toba jest ciezka niczym roboty drogowe wiec trzeba bylo bic po twarzy -moze konczylby trzy kierunki :) pees - nie jestem robotnikiem drogowym :) skad u nich agresja wobec osob piszacych na forum? to ta sama agresja, ktora kieruja na swoje dzieci dlatego zachecam - atakujcie mnie ile tylko macie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co teraz robimy?Mój syn dzisiaj poskarżył się swojej pani w szkole,ze dostał najgorszą na świecie karę,najgorszą z najgorszych.Pani wystraszyła się nieznacznie i zaczęła syna podpytywać a ten bardzo smutnym głosem odpowiedział:wieczorynki nie mogłem oglądać.I znowu mamy w szkole dwie czarne kropki za bieganie po klasie i za mazanie zamiast kolorowania i jedna naklejka za dzielenie na sylaby(z tą naklejką idzie spać-bo to nagdroda od pani).My też jemy nożem i widelcem i mamy w domu biezącą wodę i kibelek i nie palimy,ale czasami nam się zdarzy w domu wypić piwko albo lampkę wina(ale zawsze tak,aby sasiedzi niczego nie widzieli,bo a nuż doniosą i dom dziecka murowany i sprawa karna):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
rani przy dziecku mozna wypic wino czy piwo nie wolno byc w stanie upojenia alkoholowego jesli dziecko jest pod twoja opieka bo to ogranicza sprawnosc jesli potrzebna jest interwencja z cyzm chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie dyskutowal i samo zgloszenie nie wystarczy potrzebny jest na to dowod cos chyba nie gra z waszym sposobem spozywania alkoholu ze sie z tym ukrywacie w tym kraju nie jest to zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierrowana czytałaś od początku? to był żarcik!inni z pewnością się zorientowali,ale dziękuję za informację,my raczej przy dzieciach nie pijamy,bo syn wszzystkiego chce próbować i jak weźmie łyk piwa,to trzeba od niego szklankę siłą odrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bawelnie za 4 grosze
pani dodam swoje 4 grosze rzeczywiscie pisze pod innym nickiem. Zaciekawilo mnie to ze ponoc jest dziennikarka. Nie wierze w to, a jesli faktycznie nia jest to chyba w jakims malo ambitnym pismie dla niezbyt wymagajacego czytelnika, skoro zatrudnia ono dziennikarzy pozbawionych zupelnie zdolnosci czytania i obiektywnej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana oczywiście
nie załapała :D Po raz kolejny pokazała, że brak jej poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoim rozumkiem do pięt nie dorastasz wypowiadającym się tu matkom np. Izuchnie. :D i co to ma niby być szczery ? Czyżby tak Cię ponosiły nerwy ? Nie napisałam nic, co mogłoby ciebie urazić, ale teraz potwierdzasz tylko to, co o tobie tu piszą :) idiota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
zart ? pochlebiasz sobie :) zalapalam ironie i nie zamierzam sie smiac bo sugerujesz ze za wszystko groza konsekwencje prawne a tak nie jest nie umniejszajcie tego, co robicie przez sugerowanie, ze mozna robic rzeczy jeszcze gorsze i ze my polujemy na was z kordonem policji sa konkretne przepisy prawne ktore dotycza tak samo was, jak i mnie ja z nimi nie mam problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjjh
Kiedyś bito dzieci i spójrzcie na tamto pokolenie: porządni ludzie (oczywiście są wyjątki, jak wszędzie). A dzisiejsze dzieciaki? Szkoda gadać, aż się boję co to będzie za te 10, 20 lat... :( Moda na bezstresowe wychowanie robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbum i bum
Ale topic nabrał rozpędu widzę :) odchodzicie troszkę od dyskusji, z tego co zauważyłam... zastanawiam się, jaka jest według Was granica "karania cielesnego"? Czy bicie po łapie, gdy dziecko sięga po coś szkodliwego np.. to już przestępstwo ścigane z urzędu? może klaps , po którym zostanie odbita ręka? a może sarpnięcie za kaptur i odciśnięty sznurek w związku z tym? a może przypalanie żelazkiem i okładanie kablem za zbyt głośną piosenkę?? bo widzę, że bardzo niektórzy uogólniają i mieszają z błotem te mamy co dają po łapkach razem z tymi co biją kablem po plecach..a różnica jest zasadnicza... Mnie rodzice nie bili, ja dostawałam klapsy jak zasłużyłam... jak byłam w ogólniaku dostałam pasem od mamy, i do dziś jej za to dziękuję :) gdy ja będę miała taką sytuację ze swoim dzieckiem a żadne tłumaczenia nie pomagają - też jej wleję :D nie biję swojego dziecka - dostała 2 razy klapy, gdy inne środki zawiodły.. i na pewno nie jestem wyrodną i złą matką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta jałowa dyskusja i tak do nieczego nie prowadzi. Jedno jest pewne- w uszczypliwosciach baby sa najlepsze( ja tez - bez wyjatkow):P a tak na serio, to kazdy z nas ma swoje pomysły , metody na wychowywanie dzieci z jednymi sie zgadzamy inne ganimy, ale najwazniejsze jest to,zeby te maluchy za kilka lat jak juz beda dosrosłe mogły powiedziec,że miały szczęsłiwy dom i kochających rodziców. I oto w tym wszytskim chodzi:):) Tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
mala mi pochlebia mi to, ze nie nazywasz mnie perla nie widze sensu dyskusji przeciez to od was zalezy czy wasze dzieci beda bite nie ma zadnych watpliwosci, ze sa na tym swiecie dziecki, ktore dostaja klapsy i takie, ktore nie dostaja kazdy sam decyduje, w ktorej grupie jest jego dziecko i to by wlasciwie bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani dodam swoje 4 grosze rzeczywiscie pisze pod innym nickiem. Zaciekawilo mnie to ze ponoc jest dziennikarka. Nie wierze w to, a jesli faktycznie nia jest to chyba w jakims malo ambitnym pismie dla niezbyt wymagajacego czytelnika, skoro zatrudnia ono dziennikarzy pozbawionych zupelnie zdolnosci czytania i obiektywnej oceny. Ta pani ma więcej zdolności czytania niz wy wszyscy "nieagresywni" razem wzięci ! Jednym słowem banda wyzywających i niepotrafiących normalnie rozmawiać troli :). Wasz guru całkowicie wam poprzestawiał "klapeczki" na oczy i z "klapsa" zrobił "odę do zwyrodnienia" :D guru pewnie dostawał codziennie 5 strzałów kablem po gołej dupie i teraz ma obsesję na tle zwyczajnego klapsa - czytajcie klepnięcia w tyłek. Nie macie innych problemów tylko ubolewać nad klapsem ??? żal was jak się poczyta ten jad i zapewnienia , że nigdy nie uderzyliście dziecka hahahah to zwyczajnie żal! Mądre powiedzenie mówi, że ci którzy najgłośniej mówią o moralności są zagłuszyć w ten sposób swoje wyrzuty sumienia :P Coś w tym musi być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie uwazam tej dyskusji
no cóż, zmanierowana - my ,tłomoki, zamroczone oparami marychy maszych fatalnie bezklapsowo wychowanych synow, nie jestesmy w stanie pojąc nadzwyczajnie finezyjnych wypowiedzi rani i wyrodnej. I w dodatku wyrzuty sumienia: ich synowie w kadilakach, nasi na jednej wspólnej łyzwie po wuju . A wszystko to przez nas. Biegnę po włosiennicę, załatwię i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bumbum
Dobrze gadasz Kobito - normalnie, sensownie i bez emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio, to kazdy z nas ma swoje pomysły , metody na wychowywanie dzieci z jednymi sie zgadzamy inne ganimy, ale najwazniejsze jest to,zeby te maluchy za kilka lat jak juz beda dosrosłe mogły powiedziec,że miały szczęsłiwy dom i kochających rodziców. I oto w tym wszytskim chodzi Tak mysle no i predatorka - nie można tak rozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bawelnie za 4 grosze
dokladnie tak Izuchnaaa!!! Analogicznie, ci co najbardziej usprawiedliwiaja klaps jako dopuszczalny srodek perswazji, robia to po to zeby zagluszyc swoje wyrzuty sumienia. I znowu jak kula w plot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbum i bum
Wiecie, jak byłam mała i mama mnie karmiła, to stawiała stołek - taki taborecik przede mną... a ja za każdym razem w ten stolik kopałam, że spadał a jedzenie lądowało na dywanie... i tak za każdym razem... w końcu mama miała dość trzymania mnie za nogi, żebym nie kopała i mnie trzepnęła w tyłek... do dziś to pamiętam i się śmieję z tego, jaka ja natretna byłam i można mi było tłumaczyć i tłumaczyć... a tego całego tłumaczenia nie pamiętam, że tak nie wolno.... ale klapsa pamiętam i nigdy więcej tak nie zrobiłam :D chyba mi uraz został że to pamiętam, haha, i skrzywienie na psychice, że mnie mama uderzyła, bo do dziś dnia nie stawiam talerzy na małych stoliczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
a ja nie uwazam tej dyskusji podsumujmy to tak niektorzy ludzie daja klapsy bo boja sie ze bez nich dziecko nie wyrosnie na porzadnego czlowieka, nie pojdzie na studia itp ja tego sie nie boje w stosunku do wlasnego dziecka wiec nie zamierzam go bic w mojej linii genetycznej ta metoda skutkowala ale kazdy ma swoje tricki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×