Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lupus

CHUDNIEMY!! W KOŃCU!!! OD 75 WZWYŻ ZAPRASZAM

Polecane posty

witam, jak myślicie, czy dobrze zrobiłam kupując sobie obcisłe dżinsy (takie rurki chyba)? leżą super, rozm. 42 ze sterczem, muszę przyzanć że pupa wygląda ok, ale boję się że jak przytyję 129 zł poszło na marne... jedyna wada to jak siedzę to oponka mi się górą wylewa :( cóż muszę nosić luźne bluzki przymierzałam też 44, ale pani w sklepie powiedziała że w pasie z tyłu za bardzo odstaje i wprawdzie można to zebrać paskiem, ale panie podobno jeśli kupują dżinsy to zwykle ciaśniejsze. Co Wy na to ? dzisiaj jadłam na obiad kaszę gryczaną ( nie tylko bo wiecie że ja normalnie jem) ale zastanawiam się która kasza jest najzdrowsza, macie jakieś info na ten temat? i ostatnia rzecz to : waga drgnęła i pokazała dziś o 100 g mniej, jest 81,5 kurczę zawsze coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Mam propozycję zaczerpniętą z innego forum, żeby każda z nas wkleiła taką tabelkę (dokleiła swoje dane). Ja zacznę pierwsza: ..nick.....wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm--93kg----------------89,2kg------------ - ---60kg Witam wszystkie nowe koleżanki :-) lupus>> dziś jest 7-my dzień I fazy SB. Pierwszy raz ją stosuję. Czuję się świetnie, jedzenie jest OK, trzeba tylko zrezygnować ze słodyczy, chleba, ryżu, ziemniaków a dodatkowo w I fazie z owoców. Ja jestem zwolenniczką słodkiej kawy i herbaty, więc na początku ciężko mi było przyzwyczaić się do nowego smaku. Trochę mi się bez cukru w głowie kręciło, dopiero wczoraj puściło mnie to uczucie. Czułam się normalnie tak, jakbym odstawiła jakiś narkotyk! Dosłownie! Stosuję też ćwiczenia posturalne i czuję znaczną różnicę. Mam więcej energii, brak cukru sprawił, że stałam się senniejsza, ale każdego dnia jest lepiej. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Shaneeya sietny pomysl z tym wykresem!!ja dzisiaj poleglam zaledwie po 3 dniach!!zjadlam loda,ale to wina mojego meza,zawsze jak sie odchudzam on kupuje te rzeczy ktore uwielbiam:P ale diete trzymam dalej nie poddaje sie!! misia8362--170cm---78.2kg------77.8kg-----65kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya zapomnialam Ci pogratulowac!4kg w tydzien to bardzo dobry wynik!! hmm moze tez przejde na ta dieta south beach!czytalam na forum ze dziewczyny ja chwala!!a mam pytanie o serek wiejski:czy on tez musi byc odtluszczony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER POMYSL SHANEEYA!!! no to robimy tabele :) ..nick.....wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------------ - ---60kg :) misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.8kg----------------65kg :) lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????--------------------65kg :) Nie wiecie jak sie dodaje takie fajne kwaituszki itp?? zeby sie kolorowo jak na wiosne zrobilo :) Ja nie mam wagi w domku, ale sie zwaze jutro na pozyczonej ;)) NIE MOGE SIE TEGO BAC!! a mialyscie tak ze sie balyscie wchodzic na wage zeby nie starcic mobilizacji?? ja patrze po ubraniach.... Shaneeya - naprawde gratyluje Ci tych 4kg w tydzien!! Drzemie w Tobie potencjal do odchudzania :) Moze sie zdecyduje - cos na pewno wprowadze z SB do swojego repertuaru - chleba nie jem, ziemniakow tez. Slodycze ograniczam - to trzeba odstawiac powoli ;) A te cwiczenia posturalne? masz linka do nich?? ja stosuje rowerek w powietrzu, uwielbiam tanczyc wiec czesto daje sobie solo wycisk w domu, pzoa tym pilka fitt ball, rozne takie cwiczenia inne, aqua aerobik i jak sie zacznie wiosna zaczynam z kumpela nordic walking i rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactiva
Dziewczyny chcialam sie dołaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reactiva!! zapraszamy :) wpisz sie do tabelki jak masz ochote, napisz cos o sobie i swoich sposobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się do tabelki dopiszę: ..nick.....wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.8kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg dzisiaj dzień bez większych odstępstw od dietki (pomimo obiadu u teściów), tylko łeb mi cos pęka więc pewnie obejdzie się bez ćwiczeń lupus >> wszystkie kwiatuszki, serdeuszka, uśmieszki etc.. robis się wpisując odpowiednie słówka w nawiasach 🖐️ ❤️ 👄 🌼 znajdziesz je w emotkach forumowych np. tutaj: http://tv2.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to okwiatkujemy nasza tabele :) Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg 🌼 misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.8kg------- ---------65kg🌼 lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg🌼 Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja. Tym razem z cwiczeniami - 8 minutek na rozne partie ciala. Wiem, ze bedziecie sie smiac bo to stare i w ogole smiesznie sa ubrani - ale ciwczenia super!! :) nogi: http://www.youtube.com/watch?v=8X2JDMS87CY&feature=related pośladki: http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related ramiona: http://www.youtube.com/watch?v=-KLu_DXKMX4&feature=related brzuś: http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&feature=related rozciąganie: http://www.youtube.com/watch?v=79sXwpZUeBw&feature=related POWODZENIA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie... bralyscie/bierzecie jakies wspomagacze??? Cos z tych mocniejszych - np. meridie czy jej zamiennik zelixe?? warto w to zaiwestowac jak na karku ok.15kg za duzo????? patrzylam na topiki w tym temacie i jak wszedzie - opinie na tak, na nie... Ale pytam o wasze doswiadczenia? A teraz poneiwaz ide jeszce poczytac cos przed snem to mowie juz DOBRANOC i zycze pozytywnego rozpoczecia calego tygodnia!! wasz lupusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina777193
witajcie ... ja nie mam czym sie pochwalic bo od jakiegos czasu jem i jem nawet jak nie jestem głodna ;( Pamietam kiedys jadlam bardzo malo i tylam eh.... nie wiem dlaczego wiec zaczelam sie glodzic i teraz mam to :(nie moge sie opanowac a o slodyczach nie wspomne ...a ja mam typ tali jabko wiec mam szczupłe i zgrabe nogi i maly tylek ale brzucho ogromne w biodrach mam 100cm a w pasie..........118cm roztepy i wogole a mam dopiero 19 lat .Prosze pomozcie mi sie zmobilizowac bo na siebie patrzec nie moge . zwlaszcza ze moje kolezaki sa szczuplutke ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina777193
..nick.....wzrost....waga poczatkowa...waga obecna...waga docelowa Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.8kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg....................60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko przypomniec ze sie ODCHUDZAMY kochane panie!! udanego dnia!! Paulina!! od nowego dnia nowe sily!! nie zalamuj sie, tylko przeanalizuj wszystko jeszcze raz. Zapisz plusy i minusy. Zobaczysz o ile wiecej jest plusow tego ze bedziesz szczupla. Nie zajadaj swoich smutkow - z nimi walcz inaczej. A odchudzaj sie DLA SIEBIE :) buzki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny poranek ja juz w pracy po pierwszej kawce, ale dzisiaj to mi się tylko spać chce - taka pogoda... co do wspomagaczy to ja oprócz jakiegos tam chromu czy innych lekkich tabletek na bazie kwasu octowego czy zupy kapuścianej nigdy nie brałam i chyba trochę się ich boję, a te lekkie to chyba bardziej miały działać na mój umysł niż na zbicie wagi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie!! Tabelka nie mój pomysł, ja go tylko powieliłam ;P misia8362 >> dziękuję za gratulacje, staram się naprawić to, co popsułam :-) Polecam dietę SB, jest na prawdę mało uciążliwa. Serek wiejski koniecznie odtłuszczony, ale ja się aż tak nie katuję ;-) Nie dajmy się omamić ;P lupus>> Dziękuję za miłe słowa :-) Jeżeli podasz mi maila to Ci zeskanuję, bo ja kupiłam książkę o SB, nie zasysałam nic z neta :-) reactiva>> ZAPRASZAMY!!! Dziękuję za miłe słowa Dziewczynki, dałyście mi dużo pozytywnej energii na dzisiejszy dzień, który zaczął mi się okropnie. Spóźniłam się do pracy 1h bo jakiś facet wpadł pod metro. Szok normalnie. Niestety nie udało mu się . Ale nic to, po prostu: szanujmy nasze życia! :-) Buziaki Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
hej witam was dziewczyny , oczywiscie musze wam napisac wczoraj stało sie coś co nie powinno się stac , byłam u bratowej na urodzinach no i wiecie torty nie torty sałatlki , oj ile tego jedzenia było :) no i oczywiscie sobie podjadłam co nieco , dzisiaj zato sie ograniczam , kurde czuje w brzuchu że przytyłam , nie moge sie ruszac jest mi bardzo cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
banieczka ----164cm----69kg_-----60kg-----56kg kurde czemu ja nie mam silnej woli , czemu inni jak sobie coś postanowia to im się to udaje czemu tyle zjadłam na tych urodzinach , ach jestm beznadziejna >>treraz pije cherbate przeczyszczajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.8kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm----69kg_-----60kg-----56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banieczko mydlana, nie zamartwiaj się tym tak bardzo, na oczyszczenie z wyrzutów proponuję spacerek w tempie umiarkowanym przez 20 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monciulka25
hej dziewczynki. wpadlam zobaczyc jak Wam idzie. U ,mnie juz 89,4 -ciesze sie, ze w koncu zniknelo dziewiec z przodu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monciulka25
Shaneeya kiedys tez bylam NA SB wiec gdybys chcaila jakies ciekawe przepsiy to chetnie sie podziele, mam ich troszke;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monciulka25, jasne, że chcę :D mój mail: kosmos.kosmos@interia.pl Z góry dziękuję! Będę zobowiązana :-) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!witam przyszle szczuple panie:) dzisiaj stanelam na wadze i jest pol kilo mnie nie za duzo ale zawsze mniej:P Lupus---jesli chodzi o wspomagacze to stosuje tylko takie lekkie jak herbtaka slim z herbapolu jest dobra w smaku!! a ja ciagle na tej owsiance,jak na razie nie narzekam!! monciulka25---jaka diete stosujesz?? Shaneeya---166cm-------93kg----------------89,2kg------- ----- - ---60kg misia8362--170cm-------78.2kg--------------77.2kg------- ---------65kg lupus--------170cm-------79.1kg--------------?????------ --------------65kg Arszka------164 cm------79 kg----------------79 kg-------------------62 kg paulina777193...176....88kg................88kg......... ...........60kg banieczka ----164cm----69kg_-----60kg-----56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
witam dziewczyny co tam u Was :)mineła juz 18 nic nie jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banieczka mydlana
nie wiem ale u mnie tak widac każde kilogram wiencej , wciagle słysze od ludzi ale przytyłas dobrze wyglądasz nie nawidze tego czemu ludzie nie popacza się na siebie jak wyglądaja ., mi się robi smutno jak to słysze :( chude laski maja dobrze :( my też dziewczyny będziemy chude , :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEEEEEEEEEEEEEEESC KOCHANE :) Wasz lupusik ma dzis dobry humor i lata jak nakrecony. --- jadlam dzis malo i zdrowo i nie czuje sie glodna. Sniadanko koktajlik, 2 sniadanko - owsianka, obiadek - zielony mix salat z oliwa z oliwek i ziolami, duuuuuzo wody w miedzyczasie, na kolacje sushi (to chyba nie przestepstwo??) i teraz pije kefirek w ramach \"ostatneigo posilku bialkowego\" :) --- dziewczyny.... KUPILAM SOBIE WAGE :) sliczna jest :) Kosztowala mnie 100zl (i tak jedna z najtanszych...) no ale stwierdzialam ze musze PRZESTAC SIE BAC WAZYC CZESCIEJ, zeby sie kontrolowac... Baterie wlozylam, ale powiem wam szczerze ze dzis sie boje... zrobie to rano po wstaniu z lozka... TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI!! Boje sie jak cholera... mam wrazenie ze z obwodow spadlo ,ale boje sie zalamac jesli z wagi nie zeszlo.... CO WTEDY ROBIC????????????????????? ---- Shaneeya - moj mail kafeteriowy: 0uptodate@gmail.com Bede wdzieczna za przepisy. Jestem pewna ze cos wloze z tego do swojej prywatnej dietki :) --- banieczka mydlana - ZA NIC NIE WOLNO MI SIE TU ZALAMYWAC!!!! I PRZESTAN MOWIC DO SIEBIE tak jakbys sie nienawidzila... Banieczka!! powinnas sie kochac, doceniac.. rozpieszczac!! A najlepsze rozpieszczenie to jak zaczniesz robic dla siebie dobrze - zdrowo sie odzywiac. NIe stawiaj sobie od razu nie wiadomo jak wielkich celow. Krok po kroku... Zmieniaj przywzyaczajenia pomalu, wiadomo bede dolki - sama mam je co chwile... ALe po to tu jestem i po to mam was :) Bedzie dobrze!! Ja dzis umialam sie w sklepie powstrzymac jak mialam ochote na jakas czekoladowa pierdole... Nawt ciastka sobie nie kupialam, a kiedys bym sobie powiedziala \"a co mi tam, zasluzylam po calym meczacym dniu\". DASZ RADE!!!!!!!!! ----- sprobujcie sobie kochane tego lemon detoxu (woda+sok cytrynowy+syrop klonowy+ pieprz kajenski (chili). Nie jako substytu jedzenia ale jako srodek moczopedny i pobudzajacy przemiane materii. Smieszne to w smaku ale mowie wam... Sikalam jak strazak węzem :) I WAZNE!!!!!!!!!!!!! NIC NIE JEMY!!!!!!!!!!!!!! WODAAAAAA CO NAM ZDROWIA DODAAAAAAA :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×